Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Патерн: прапори форекс (вимпел)

Останнє оновлення: Середа, 22 березня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

прапори форекс (вимпел)

В цій статті розповімо про ведмежий та бичачий прапор Форекс.

Ведмежий прапор форекс

Також, як і прямокутники, форекс прапори є фігури продовження тенденції, які формуються після сильних цінових рухів. Після сильних рухів вгору або вниз продавці і покупці беруть паузу, щоб перевести подих перед продовженням руху. З-за цієї паузи в покупках або продажу на графіку формується крихітний трикутник, який називають вимпелом форекс.

В той час, як ціна консолідується, все більше учасників хочуть приєднатися до руху, змушуючи ціну вистрілювати з вимпела. Ведмежий вимпел формується після крутого, практично вертикального руху вниз. В цей час частина продавців починає фіксувати прибуток, а частина продавців навпаки вирішують приєднатися до руху, змушуючи ціну консолідуватися якийсь час.

Торгівля на форекс для початківців трейдерів

прапори форекс (вимпел)

І через якийсь час продавці починають продажу, і ціна пробиває нижню межу трикутника, продовжуючи рух вниз.

Бачите, як ціна каменем упала вниз після пробою нижньої межі трикутника. Щоб торгувати даний патерн, вам необхідно розмістити ордер на продаж під нижню межу вимпела, а стоп-лосс розмістити вище вимпела на той випадок, якщо щось піде не так. Якщо даний патерн виявився хибним, ми зможемо вийти з угоди з мінімальними втратами.

На відміну від інших моделей, які ми розглянули раніше, розмір подальшого руху може набагато перевищувати висоту передувавшого руху. Висота передувавшого руху, яку зазвичай називають ручкою, що використовується для оцінки мінімального руху валютної пари.

Бичачий прапор форекс

Підвищувальний вимпел, як говорить його назва, передбачає, що спекулянти, що грають на підвищення, після невеликої паузи продовжать гру на підвищення. Це означає, що різке зростання ціни відновиться, коли спекулянти накопичать достатньо сил, для взяття нових вершин.

У цьому прикладі ціна зробила крутий вертикальний підйом, перш ніж взяти перепочинок. Ми навіть можемо почути важке дихання покупців, які влаштували невеликий перепочинок перед продовженням сходження нагору.

Все сталося саме так, як ми і передбачали. Ціна пробила верхню межу вимпела і вистрелила вгору. Щоб заробити на цьому, ви б розмістили ордер над верхньою межею вимпела і захисну зупинку під нижньою межею моделі, для того, щоб уберегти себе від помилкових сигналів.

Як ми говорили раніше, розмір руху після пробою вимпела, буде дорівнює розміру ручки (розмір попереднього руху) вимпела, а в деяких випадках і набагато більше. Вимпели дуже маленькі за розміром, але можуть передбачати великі цінові рухи, так що не недооцінюйте їх.

Відео

Читайте далі - Патерн: трикутники форекс (різновиди графічних моделей)

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити