Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Діапазонна торгівля за рівнями Півот

Останнє оновлення: Понеділок, 31 липня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Самий простий у використанні спосіб використовувати рівні Півот полягає в тому, щоб використовувати їх також як і звичайні рівні підтримки і опору.

Точно також, як і хороша підтримка та опір, ціна буде неодноразово тестувати дані рівні. Чим більше ціна «чіпляє» рівень і відскакує від нього, тим більш сильним є цей рівень. По суті, «півот» означає похід ціни до рівня підтримки і опору і розворот від нього.

Якщо ви помітили, що центральний рівень досить сильний, це дає нам непогані торгові можливості. Якщо ціна наближається до першого рівня опору, ви можете спробувати продати валютну пару і поставити стоп-лосс трохи вище другого рівня опору. Якщо ціна наближається до першого рівня підтримки, ви б купили валютну пару і поставили стоп-лосс нижче другого рівня підтримки.

Бачите, наскільки схожа робота з рівнями Півот на торгівлю з допомогою звичайних рівнів підтримки і опору. Давайте подивимося приклад:

На графіку вище видно, що ціна тестує рівень підтримки S1. Якщо ви думаєте, що даний рівень втримається, то ви купуєте на ринку і встановлюєте стоп нижче поточного рівня підтримки. Якщо ж ви консервативні в установці стоп-лоссів, то ви можете розмістити свій стоп нижче під рівнем S2. Якщо ціна пробиває і першу, і другу підтримку, тобто дуже низька ймовірність того, що ціна зросте вище цих рівнів, тому що дані рівні перетворяться на опір.

Що стосується наших цілей по фіксації прибутку, то вони можуть знаходитися на рівні PP або R1, які можуть стати певним опором для ціни. Давайте подивимося, що б сталося, якби ми в останньому прикладі ми зробили покупку.

Схоже, що рівень S1 виступив рівнем підтримки в даній ситуації. А якби ви встановили свій тейк-профіт на рівень PP, то він би благополучно спрацював. Приймайте вітання з вдалою операцією!

Звичайно, це може здатися зовсім просто, але це не так. Ви не повинні покладатися лише на рівні Півот. Ви повинні обов'язково подивитися, як співвідноситься рівні Півот з іншими рівнями підтримки та опору. Ви можете також включити в аналіз інші технічні індикатори форекс і свічкові моделі, щоб отримати додаткові підтвердження вашого основного сигналу.

Наприклад, якщо ви побачите доджі, який сформувався на рівні S1, або що Stochastic Oscillator показує перепроданність в цей момент, то це вказує на високу ймовірність того, що даний рівень встоїть і ціна відскочить від нього вгору.

Також, в більшості випадків, торгівля проходить між першими рівнями підтримки та опору. Іноді ціна тестує другі рівні. До третіх рівнів ціна буде доходити тільки в самі волатильні сесії. Але іноді ціна буде пробивати всі ці рівні, як Роджер Федерер турнірну сітку Уимболдона.

Читайте далі - Торгівля на пробої рівнів Півот

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити