Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Чашка з ручкою та особливості її торгівлі на форекс

Останнє оновлення: Субота, 06 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Чашка з ручкою

Графічна формація чашка з ручкою - це потужний графічний паттерн, який використовується трейдерами для захоплення сильних вибухових рухів на ринку. У цьому посібнику ми вивчимо всі особливості торгівлі цією формацією, щоб допомогти вам отримувати прибуток від великих рухів ціни.

Що з себе являє чашка з ручкою?

Чашка з ручкою - це корекційна формація, яка говорить нам про продовження руху. Найчастіше вона виникає після довгострокового тренда.

Вона складається з двох частин:

Чашка - ринок демонструє корекцію попереднього руху, потім ціна відскакує від мінімумів і знову рухається вгору.

Ручка - щільна спадна консолідація, яка є не що інше, як фігура прапор.Чашка з ручкою

Формація остаточно формується після пробою рівня консолідації, що говорить нам про те, що ринок готовий рухатися далі.

Помилка під час торгівлі фігури чашка з ручкою

Ручка формується, коли ціна наближається до рівня опору і формує щільну консолідацію. Наразі багато трейдерів відкривають короткі позиції. Це може бути виправдано, якщо ціна сильно відскакує від рівня опору. Однак якщо ціна починає консолідуватися, і ми бачимо невеликі свічки, тоді найкраще бути обережним і не поспішати з відкриттям угоди в шорт.

Також, якщо ви бачите вищі мінімуми ціни, це говорить нам про силу покупців, готових купити за вищими цінами.Графік

Як входити в угоду?

Остаточне підтвердження фігури чашка і ручкою відбувається, коли ціна пробиває ручку (фігуру прапор). Саме тут ми можемо відкривати угоду. Існує два підходи для відкриття позиції: чекати закриття свічки або ж входити стоп-ордером.

Коли ми чекаємо закриття свічки, у нас менше шансів отримати хибний пробій. Однак ринок може закритися набагато вище рівня пробою, і тоді у нас буде не найкраща точка входу. Нам доведеться збільшувати стоп-лосс і зменшувати розмір позиції.Графік

Якщо ми відкриватимемо позицію за допомогою стоп-ордера, ми зможемо увійти в ринок за найкращою ціною, якщо пробій буде істинним. Однак ціна завжди може розвернутися на хибному пробої.

Немає кращого підходу до відкриття позиції і входу в угоду під час торгівлі графічної фігури чашка з ручкою. Ви повинні вибрати для себе той підхід, який вам підходить найбільше.

Де виставляти стоп-лосс?

Коли ви розміщуєте стоп-лосс, завжди дотримуйтесь правила: стоп-лосс має бути розміщений на рівні, при досягненні якого ціною ваша торгова установка втратить будь-який сенс. Наприклад, якщо ви відкриваєте угоду за якоюсь графічною формацією, і ця формація не відпрацьовує себе, відразу ж закривайте свою угоду.

Коли формація чашка з ручкою буде вже недійсною? Якщо ціна впаде нижче мінімуму ручки. Вам не слід ставити стоп-лосс точно на мінімумі ручці, тому що він може бути випадково зачеплений. Замість цього дайте ціні деякий буфер, наприклад, у розмірі 1 ATR.Графік

Як забирати прибуток?

Чашка з ручкою може бути продовженням тренда, тому використовуйте техніку взяття прибутку під час торгівлі за трендом. Ви можете орієнтуватися для цього на ковзну середню або на структуру руху ціни.

У сильних трендах ціна може залишатися вищою за ковзну середню протягом довгого періоду часу. Тому ми можемо поступово переносити наш стоп-лосс, якщо ціна перебуває вище ковзної середньої і виходити з угоди, коли ціна закривається нижче ковзної середньої.Графік

Ви можете використовувати:

  • 20 MA - для короткострокових трендів.
  • 100 MA - для середньострокових трендів.
  • 200 MA - для довгострокових трендів.

Висхідний тренд має формувати вищі максимуми і мінімуми. Якщо цього не відбувається, тоді тренд, найімовірніше, переходить у фазу консолідації або змінюється на протилежний. Тому ви можете переносити стоп-лосс під рівень попереднього відкату, залишаючи невеликий буфер для руху ціни.Графік

Просунута техніка входу на пробій

Як ми вже знаємо, графічна формація чашка з ручкою торгується на пробій ручки, що говорить нам про продовження тенденції. Однак ми можемо увійти в угоду на пробій набагато раніше, використовуючи кращу точку входу.

Для цього звертайте увагу, як саме формується ручка. Чим менша волатильність і розмір свічок, тим краще. Далі подивіться на нижчий таймфрейм. Якщо там трапиться хибний пробій рівня підтримки, ви можете відкривати угоду в лонг, розмістивши стоп-лосс на відстані 1 ATR від мінімуму ціни.Графік

На нижчому таймфреймі ми бачимо хибний пробій рівня підтримки.Графік

Читайте також - Фігура клин: характеристики та правила торгівлі.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити