Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Наполеонівська стратегія форекс на одну свічку

Останнє оновлення: П'ятниця, 12 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Наполеонівська стратегія форекс на одну свічку

Кожна свічка розповідає нам свою історію і є результатом битви биків і ведмедів. Десь я про це вже писав. Так ось, коли у нас є якийсь певний результат, то за ним ми можемо будувати план на наступну свічку, а відповідно цей план може бути різного типу, все залежить тільки від того, яка свічка у нас остання. А для цього уроку ми візьмемо поки що найпростіші планові свічки - повноцінні.

Тут все просто, повноцінні (повнотілі) свічки, це ті бари, які мають практично повне тіло з невеликими тінями. Упевнений, що ви дуже часто зустрічали їх на графіках, але, можливо, просто не знали, що з ними робити і як будувати план торгівлі після їхньої появи. Давайте робити все по порядку, повноцінна або повнотіла свічка виглядає приблизно так.Повноцінна свічка

Якщо якийсь із шипів (тіней) трохи менший або більший, то це докорінно нічого не змінює, головне приблизні значення ну і значний розмір тіла.

Цікаво - Свічковий аналіз: вчимося розуміти рух ціни на графіку

А тепер давайте подивимося на те, як багато трейдерів реагують на її появу на якій-небудь валютній парі.Графік

Ну так, згоден, часті читачі мого блогу скажуть, що повнотіла свічка є відпрацюванням Pivot Point Reversal, який утворився у нас на самому максимумі висхідного тренда. Але що ж робити тим, хто просто не встиг відкрити свою угоду і зараз сидить і думає про те, що можливості вже немає?

Хвилюватися немає сенсу, адже повнотіла свічка є сигналом про потенційну корекцію. А якщо є корекція, то і можливість увійти у нас також буде. Будуємо стратегічний стрілковий план у стилі програмістів.Стратегічний стрілковий план

Наш бойовий план вийшов дійсно дуже простим і ефективним.

Тут варто згадати той елемент, що корекція не обов'язково може бути великою, або у нас 100% з'явиться сигнал за Price Action на молодшому таймфреймі. Але сам інтерес підходу полягає в тому, що у 85% випадків хоч якась корекція обов'язково з'явиться, і вам лише залишиться дочекатися її закінчення і увійти далі за трендом.

Іноді навіть немає великого сенсу чекати сигналу Price Action на молодшому графіку, можна використовувати будь-який цікавий для вас рівень корекції Фібоначчі. А тепер подивимося, що в нас вийшло в прикладі, який ми розглядаємо.Графік

Можна було б отримати ласий шматочок пунктів, якщо знати, що необхідно робити.

Читайте також - Свічкові патерни в трейдингу


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити