Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як торгувати на новинах на форекс трейдеру прайс екшен?

Останнє оновлення: П'ятниця, 12 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як торгувати на новинах на форекс

Як торгувати на новинах на форекс чи краще взагалі їх ігнорувати? Це питання ми розглянемо в сьогоднішній статті. І я можу гарантувати, що на той час, коли ви закінчите читання, у вас буде абсолютно нове розуміння того, як підходити до торгівлі за новинами.

Однак мій підхід не всім сподобається. Для тих, хто використовує фундаментальний аналіз у своїй торгівлі, методи і концепції, які я тут обговорюю, можуть виявитися невідповідними. Однак якщо ви хочете покладатися виключно на прайс екшен, як і я, тоді ця інформація буде для вас корисною.

Як торгувати на новинах на форекс не читаючи їх?

Як торгувати на новинах на форекс не читаючи їх?

Так, я торгую за новинами, але при цьому абсолютно їх не читаю. Заробітні плати поза сільським господарством (NFP), ІСЦ, пресконференції центральних банків і навіть рішення щодо ставок.

Звичайно, я знаю, коли заплановані важливі події. Це дає мені змогу організувати трейдинг таким чином, щоб не наражати мій депозит на ризик несприятливих рухів на ринку. Але я ніколи не аналізую самі новини для формування своєї думки про ринок.

Що стосується торгівлі на новинах, є три групи трейдерів.

  1. Перші - це ті, хто одержимо стежить за результатами звіту про заробітну плату поза сільським господарством або рішення про ставку. Володіючи цією інформацією, вони відразу ж входять у ринок.
  2. До другої групи входять трейдери, які намагаються перехитрити ринок, купуючи або продаючи перед важливою подією.
  3. Третя група, частиною якої я є, використовує тільки ціну та аналіз графіка, щоб сформулювати свою думку.

Трейдери прайс екшен залишаються осторонь і чекають, поки осяде пил. Потім, коли весь пил зникне, ми переходимо до старших таймфреймів і приймаємо рішення. І це не обов'язково має бути купівля або продаж. Щойно пил осідає, ми часто нічого не робимо.

Пін бар у 200 пунктів, який з'являється на рівні підтримки через несподіване підвищення ставки, є всього лише проявом самої події. Тож, коли ми купуємо цей пін бар, ми по суті купуємо результат цього несподіваного підвищення ставки. Розумієте, що я маю на увазі?

Читайте графік, а не новини

Ви знаєте, чому я віддаю перевагу прайс екшен над будь-яким іншим методом торгівлі?

Тому що цей метод у трейдингу повідомляє мені результат будь-якої новинної події на форекс. Більше того, він малює об'єктивну картину того, що щойно сталося. Замість того, щоб торгувати тим, що, можливо, станеться або має статися, я торгую тим, що сталося насправді. Це набагато надійніший підхід.

А коли ви комбінуєте сигнали прайс екшен з денними графіками, вони стають ще більш потужними. На той час, коли сесія закривається, в учасників ринку з'являється достатньо часу для прийняття торгових рішень. Зрештою, думка ринку, яка відображається на графіку - єдине, що має значення.

Ринок не хвилює, що ви думаєте, і, звичайно ж, він не прислухається до вашої думки.

Я хочу тут заглибитися в те, що щойно написав, тому що це є проблемою більшості трейдерів-початківців.

Індивідуальні думки - ось що щоразу завдає трейдерам неприємностей. Це ще й егоїзм. Подивіться правді в очі, думки не є дефіцитним товаром на ринку.

Одне з найчастіших запитань, які намагаються зрозуміти трейдери, чи буде та чи інша новинна подія позитивною або негативною.

Однією з найпопулярніших тем, здається, є рішення щодо ставки центрального банку. Трейдери хочуть знати, як змінюється відсоткові ставки на наступній зустрічі. Однак неважливо, що я про це думаю чи ви про це думаєте. Реакція ринку - єдине, що має значення.

Таке саме запитання ставлять і про минулі події. Наприклад, виходить звіт про заробітну плату поза сільським господарством, коли дані збільшуються, але долар США слабшає. І багато трейдерів задаються питанням, чому ж долар падає?

Якщо ви трейдер, який торгує за прайс-екшн, для вас буде неважливо, чому він впав.

Тому вам подобається читати графіки і вивчати різні цінові моделі, забудьте про спроби з'ясувати, як новини вплинуть на ринок. Просто звертайте увагу на прайс екшен. Це все, що вам потрібно. І не намагайтеся зрозуміти, чому ринок зробив те, що він зробив, коли виходять новинні події.

Як я торгую на новинах?

Перш ніж укласти угоду, я завжди перевіряю економічний календар. Коли я це роблю, я шукаю новини, які можуть вплинути на будь-яку з валют, які я збираюся торгувати. Однак як з такою кількістю подій, що відбуваються щотижня, можна торгувати, не турбуючись про волатильність?

Перше, що потрібно знати, це те, що я звертаю увагу тільки на події з сильним і середнім впливом на ринок.

Таке сортування позбавляє приблизно третини новин у календарі. Я не звертаю уваги на новини з низьким рівнем впливу, тому що вони не спричиняють великої волатильності, а отже, на них не варто звертати уваги.

Моє загальне правило для торгівлі напередодні важливої події - це чекати не менше 48 годин. Тому, якщо в найближчі 24 години буде ухвалено рішення щодо процентної ставки, я залишатимуся поза ринком.

Ось найважливіші події, на які я звертаю увагу:

  • Розрахунок заробітної плати поза сільським господарством (NFP)
  • Рішення ФРС щодо ставки
  • Великі референдуми (іноді вони проводяться у вихідні дні)
  • Вибори в США

Це не повний список, але будь-яка з цих подій триматиме мене осторонь від ринку, незалежно від того, яку валюту я розглядаю.

Зверніть увагу, що більшість описаних вище подій впливає на долар США. І хоча така подія, як розрахунок заробітної плати поза сільським господарством, матиме найбільший вплив на таку пару, як EURUSD або GBPUSD, вона також може викликати волатильність у крос-парах. Тут не застрахована навіть чутлива до ризику японська єна.

Підіб'ємо підсумки

Якщо ви думаєте, як торгувати на новинах на форекс і хочете стати прибутковим трейдером прайс екшен, не зациклюйтеся на них. Все, що вам потрібно знати, - це коли відбуваються події, а також оцінити їхній потенційний вплив на валюти, якими ви торгуєте. Все інше просто шум, який не вартий вашої уваги.

Замість того, щоб читати новини, навчіться розуміти цінову дію на своїх графіках. Таким чином, ви отримаєте інтерпретацію події ринком, а не вашу власну. Це допоможе підвищити вашу впевненість у будь-якій торговельній установці, яка може виникнути внаслідок появи новин.

Ніколи не відкривайте угоду, попередньо не звірившись з економічним календарем. Доти, доки в найближчі 48 годин не буде значних новинних подій, я в безпеці. В іншому разі я залишуся осторонь і дочекаюся, поки все владнається, перш ніж розглядати наступну торгову можливість.

Рекомендуємо до прочитання - Сигнали для купівлі та продажу по прайс екшену


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити