Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Золотий перетин двох ковзних середніх з періодами 50 і 200

Останнє оновлення: Вівторок, 09 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Золотий перетин двох ковзних середніх

У цій статті ми обговоримо золотий перетин, який так само відомий як золотий хрест, - перетин двох ковзних середніх з періодами 50 і 200, який говорить нам про довгострокову зміну сил на ринку.

Що таке золотий перетин?

Якщо 50-денна ковзаюча середня перетинає 200-денну ковзаючу середню - це ознака бичачої тенденції, що зароджується.

Коли ринок рухається в довгостроковому низхідному тренді, 50-денна ковзаюча середня перебуває нижче 200-денної ковзаючої середньої. Але низхідний тренд не може тривати вічно. Коли він змінюється новим висхідним трендом, 50-денна ковзаюча середня повинна перетнути 200-денну ковзаючу середню.Золотий перетин

У цифрах 50 і 200 немає нічого магічного. Вони можуть бути 49 і 199. Головне, що короткостроковий тренд показує свою силу по відношенню до довгострокового тренду.

Потрібно не забувати, що ковзаючі середні працюють тільки в трендових ринках. На них не варто звертати уваги в періоди консолідацій, тому що вони даватимуть багато хибних сигналів.Графік

Як використовувати золотий перетин у своїй торгівлі?

Золотий перетин дає нам чіткий сигнал, коли нам потрібно відкривати короткі або довгі позиції, діючи як фільтр тренда.

Якщо 50 MA перетинає знизу вгору 200 MA, ми шукаємо точку входу для довгої позиції.Графік

Якщо 50 MA перетинає зверху донизу 200 MA, ми шукаємо точку входу для короткої позиції.Графік

Нам не потрібно негайно відкривати угоду, коли ми бачимо золотий перетин. Це лише сигнал на пошук точки входу для короткої або довгої позиції.

Якщо ми торгуємо акціями, ми можемо використовувати золотий перетин для розуміння переважної тенденції на ринку. Для цього ми дивимося на індекс S&P 500. Якщо 50 MA перетинає знизу вгору 200 MA, ми відбираємо акції для входу в лонг. Якщо 50 MA перетинає зверху вниз 200 MA, ми відбираємо акції для входу в шорт.

Торгова стратегія за золотим перетином

Ми можемо використовувати декілька таймфреймів для пошуку найкращої точки входу. Для цього ми знаходимо золотий перетин на старшому таймфреймі, потім спускаємося на нижчий таймфрейм і шукаємо там торгове налаштування. Наприклад, фігуру трикутник або прапор.

Золотий перетин на D1.Графік

На H4 ми бачимо бичачий прапор.Графік

Перевага цього методу в тому, що в нас буде найкраща точка входу з невеликим стоп-лоссом і відмінним співвідношенням ризику до прибутку.

У довгострокових трендах золотий перетин допоможе нам забирати максимум прибутку з ринку. Ми не ставимо тейк-профіт, а використовуємо техніку трейлінг стопа. Угода утримується доти, доки 50 MA знову не перетне 200 MA.Графік

Така техніка вимагає психологічної стійкості, тому що вам доведеться перечекати всі можливі відкати, коли ціна буде рухатися проти вас.

Читайте також - Технічний аналіз ринку.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити