Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

100 денна ковзна середня: стратегія торгівлі

Останнє оновлення: Субота, 06 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

100 денна ковзна середня

У сьогоднішньому дописі ви дізнаєтеся все про стратегію використання 100-денної ковзної середньої для отримання прибутку на бичачому і ведмежому ринках. Ви можете застосувати цю торгову стратегію до різних ринків, таких як форекс, акції, ф'ючерси тощо.

Що таке 100-денна ковзна середня і як вона працює?

Індикатор ковзна середня розраховує середню ціну за певний період часу. Таким чином, для 100-денної ковзної середньої індикатор обчислює середню ціну за останні 100 свічок. Це означає, що він додасть ціну закриття за останні 100 днів і розділить її на 100. Отже, ви отримаєте середню ціну за останні 100 днів.

Ось який вигляд має 100-денна ковзна середня:Графік

Як використовувати 100-денну ковзну середню для торгівлі за трендом?

Ковзна середня - це індикатор, що слідує за трендом, тому що він "слідує" за ціною. Це означає, що якщо ціна піде вище, ковзна середня теж піде вгору (і навпаки). Отже, як ви можете використовувати 100-денну ковзну середню для торгівлі за трендом?

Усе просто. Коли ціна піднімається вище за 100-денну ковзну середню, то середньостроковий тренд іде вгору, і ви будете шукати можливості для купівлі. Якщо ціна знижується нижче за 100-денну ковзну середню, то середньостроковий тренд іде вниз, і ви будете шукати можливості для продажу.

Ось що ми маємо на увазі:Графік

Той факт, що ціна знаходиться вище за 100-денну ковзну середню, не означає, що ви маєте негайно натиснути на кнопку купівлі. Чому? Тому що ринок може бути надмірно роздутий і ось-ось відкотиться або повністю розвернеться. Ось чому ви повинні почекати, поки ціна не наблизиться до значущої області, про що ми розповімо далі.

Значуща сфера: як купувати дешево і продавати дорого?

Що таке значуща область? Це область на графіку, де може виникнути тиск покупців або продавців.

 • Підтримка - це значуща область, в яку може втрутитися тиск покупців і штовхнути ціну вгору.
 • Опір - це значуща область, у яку може втрутитися тиск продавців і штовхнути ціну вниз.

Тепер, коли ви комбінуєте це зі 100-денною ковзною середньою, ви можете знайти на своєму графіку значущі області для купівлі за низькою ціною і продажу за високою.

Ось як це працює.

Коли ціна вище 100-денної ковзної середньої, шукайте можливість купувати поблизу підтримки. А коли ціна знаходиться нижче 100-денної ковзної середньої, шукайте можливість продавати поблизу опору.Графік

Ви ж не повинні сліпо купувати біля підтримки, тому що ціна може її пробити. Замість цього ви повинні дочекатися сигналу про підвищення тиску на купівлю, перш ніж натискати на кнопку.

Як точно розрахувати час входу, щоб уникнути занадто раннього входу в угоду?

Тригер для входу - це особливий ціновий патерн, який повідомляє вам, коли відкривати угоду.

Ви можете використовувати такі інструменти, як свічкові патерни, перетин ковзних середніх тощо. Але в цій статті ми будемо використовувати свічкові патерни. Зокрема:

Пін-бар

Пін бар - це свічковий розворотний патерн, який показує відскок від нижчих цін. Ось його ознаки:

 • Майже немає верхньої тіні.
 • Ціна закривається на вершині діапазону.
 • Нижня тінь приблизно у 2 або 3 рази довша за тіло.Пін-бар

Модель поглинання

Модель поглинання - це ще один свічковий патерн, який показує відскок від нижчих цін. Його ознаки:

 • Перша свічка ведмежа.
 • Тіло другої свічки повністю "закриває" тіло першої свічки.
 • Друга свічка закривається по-бичачому.Модель поглинання

Стратегія 100-денної ковзної середньої

Ось як це працює.

 1. Ціна знаходиться вище 100-денної ковзної середньої. Це свідчить про те, що ринок перебуває у висхідному тренді, і ви можете шукати можливості для купівлі.
 2. Ціна повертається до рівня підтримки. Ви не повинні сліпо купувати на будь-якому рівні графіка. Отже, ви будете чекати, поки ринок відкотиться до значущої області.
 3. Спрацьовує тригер входу.

Якщо умови №1 і №2 дотримано, то зверніть увагу на свічкову модель бичачого розвороту, щоб дізнатися, що покупці на мить контролюють ситуацію, і ви можете увійти на відкриття наступної свічки.Графік

І навпаки, для низхідного тренду:Графік

Підіб'ємо підсумки

 • 100-денна ковзна середня - це індикатор, що слідує за трендом, який розраховує середню ціну за останні 100 днів.
 • Якщо ви хочете торгувати за трендом, шукайте можливості для купівлі, коли ціна перебуває вище за 100-денну ковзну середню, і можливостей для продажу, коли ціна перебуває нижче за неї.
 • Не купуйте наосліп тільки тому, що ціна піднімається вище 100-денної ковзної середньої. Замість цього дочекайтеся, поки ціна наблизиться до значущої області цінності, а потім шукайте тригер входу, щоб розрахувати час входу.

Читайте також - Як заробити на трейдингу? 


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити