Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Awesome Oscillator - керівництво з використання індикатора

Останнє оновлення: П'ятниця, 12 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Awesome Oscillator

Ми вже писали про теорію хаосу Білла Вільямса, і ми обговорювали, як використовувати індикатор Алігатор на підставі показань ковзних середніх у поєднанні з індикатором фракталів. Сьогодні ми розповімо про інший індикатор Білла Вільямса - Awesome Oscillator.

Якщо ви не читали попередні статті, присвячені алігатору і фракталам, було б розумно спочатку прочитати їх і зрозуміти, чому індикатор фракталів є основою теорії Хаосу. Зрештою, ви повинні бачити, коли ціна пробиває рівень вище верхнього або нижнього фрактала.

Роль імпульсу в теорії хаосу

Основою будь-якої торгової системи, заснованої на технічному аналізі, є концепція екстраполяції. У фінансах екстраполяція означає оцінку майбутньої вартості, засновану на аналізі попередніх даних.

Екстраполяція є наріжним каменем теорії поведінкових фінансів. Але майте на увазі, що прихильники гіпотези ефективного ринку (EMH), такі як нобелівський лауреат Євген Фама, вважають, що за допомогою таких методів прогнозування неможливо отримати стабільний результат.

Тим не менш, коли ми використовуємо індикатор алігатор, ми екстраполюємо поведінку ринку і прогнозуємо, що ціна й далі торгуватиметься в напрямку сигналу алігатора вгору або вниз. По суті будь-який спрямований рух має тенденцію створювати хвильовий ефект на ринку через подолання рівня підтримки або опору. Потім зазвичай запускається серія відкладених ордерів, і виникає імпульсний рух ціни.

Білл Вільямс розумів, що якщо ми зможемо виміряти силу цього імпульсу, це може допомогти нам увійти в ринок, коли імпульс збільшується, і безпечно вийти, коли імпульс почне зменшуватися. Саме індикатор Awesome Oscillator надає нам розуміння динаміки ринку і дає змогу виміряти силу імпульсу.

Як працює Awesome Oscillator?

Індикатор Awesome Oscillator - це гістограма, аналогічна індикатору MACD, яка відображає ринковий імпульс за останнє число періодів порівняно з імпульсом попередніх періодів.

Формула розрахунку індикатора порівнює дві ковзні середні, одну короткострокову і одну довгострокову. Порівняння двох різних періодів досить часто зустрічається для низки технічних індикаторів. Втім, для Awesome Oscillator ковзаючі середні розраховуються з використанням середнього значення свічок свічки замість ціни закриття.

Цей індикатор вимірює різницю між 5-періодною і 34-періодною простою ковзною середньою. Це робиться шляхом обчислення середніх показань свічки (H + L) / 2.

Вільямс писав у своїй книзі: "Це, без сумніву, найкращий імпульсний індикатор, доступний на фондових і товарних ринках. Він такий же простий, як і елегантний. По суті, він являє собою просту ковзну середню з 34 барами, яка віднімається від простої ковзної середньої з 5 барами".

Тим не менш, ви залишаєте за собою право використовувати будь-які періоди, які вам підходять.

Позитивне значення індикатора означає, що швидкий період більший, ніж повільний, і навпаки, від'ємне значення виникає, коли швидкий період менший за повільний.Графік

Існує три типи сигналів на купівлю і продаж, які ми можемо використовувати.

Перетин нульової лінії

Після вимірювання пробою вище або нижче рівня фракталів індикатор алігатор, ми шукаємо сигнал Awesome Oscillator. Коли гістограма Awesome Oscillator перетинає нульову лінію зверху, генерується сигнал на купівлю. Навпаки, коли індикатор перетинає нульову лінію знизу, це сигнал на продаж.Графік

Ми можемо вже перебувати на ринку з відкритим ордером на продаж, оскільки алігатор сигналізує про продаж, коли пробиває нижній фрактал. Коли ви бачите, що індикатор перетинає нульову лінію, це дає нам чудову можливість збільшити вашу позицію в напрямку переважного тренду.

Сигнал тарілочка

Коли на ринку висхідний або спадний тренд, ми чекаємо показань гістограми Awesome Oscillator вище або нижче нульової лінії відповідно. Якщо ми бачимо, що індикатор рухається проти переважного тренду, ми можемо очікувати на появу сигналу "Тарілочка", що складається з двох послідовних червоних стовпчиків під час висхідного тренду, за якими слідує зелений стовпчик.

Два послідовні зелені стовпчики, за якими слідує червоний стовпчик під час низхідного руху ціни, будуть сигналізувати, що переважна тенденція зберігається.Графік

Ми бачимо, що індикатор алігатор ясно показує на спадний рух ціни. Потім Awesome Oscillator став зеленим майже на тиждень, і ринок залишався в обмеженому діапазоні. Коли індикатор сформував червону смугу, це був сигнал на продаж "Тарілочка".

Сигнал два піки

Останній тип сигналу, що генерується Awesome Oscillator, є сигналом дивергенції, який називається сигналом "Два піки".Графік

Низхідний тренд значною мірою підтвердився. Але коли ціна продовжила стрімко падати, індикатор не пішов за ціновим рухом, і його значення стали поступово підвищуватися. Це показник дивергенції.

Торгова стратегія за Awesome Oscillator

Розглянемо послідовність дій для торгівлі за сигналом "Тарілочка".

По-перше, нам потрібно переконатися, що індикатор Awesome Oscillator перебуває нижче нульової лінії.Графік

Далі потрібно перевірити, чи є два послідовних мінімуми коливання гістограми, щоб другий мінімум знаходився вище першого. Ці два коливання сформують подвійні піки, звідси й походить термін "Тарілочка".Графік

Коли гістограма змінює свій колір, це вказує на те, що сили покупців збільшуються, але тільки пробій вище нульової лінії буде сигналізувати про реальну зміну настрою на ринку.Графік

Зачекайте, поки гістограма Awesome Oscillator опуститься вище нульової лінії, перш ніж купувати за поточною ринковою ціною.Графік

Розміщуємо стоп-лосс нижче останнього мінімуму коливання, який має збігатися з другим мінімумом коливання фігури подвійних піків "Тарілочки".Графік

Забираємо прибуток, щойно гістограма Awesome Oscillator покаже два послідовних червоних стовпчики.Графік

Розглянемо приклад для угоди на продаж.Графік


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити