Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Інтрадей трейдинг: стратегії та методи торгівлі

Останнє оновлення: Вівторок, 09 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Інтрадей трейдинг

У сьогоднішньому постійно мінливому світі все більшої актуальності набуває віддалена робота, а також прагнення багатьох трейдерів зробити інтрадей трейдинг своїм єдиним джерелом доходу. З великою кількістю доступних ринків і активів для торгівлі протягом дня завжди є безліч торгових можливостей для отримання прибутку.

У цій статті буде докладно описано, що таке інтрадей трейдинг, скільки грошей можна заробити на денній торгівлі, а також представлено основні торговельні стратегії та індикатори технічного аналізу, які допоможуть зробити внутрішньоденну торгівлю на фінансових ринках прибутковою та захопливою справою.

Що таке інтрадей трейдинг?

Торгівля інтрадей - це звичайна торгівля, але з акцентом на стратегії з більш короткими часовими рамками, які дають змогу відкривати та закривати позиції протягом однієї й тієї ж торгової сесії.

Досвідчені денні трейдери мають більшу гнучкість і менший стрес, ніж традиційні свінг-трейдери. Замість того, щоб відкривати й утримувати позиції протягом тривалого часу, що може призвести до постійного моніторингу та руху ринку в протилежному напрямку, інтрадей трейдинг фокусується на короткострокових внутрішньоденних коливаннях.

Менші таймфрейми і частіші угоди дають можливість скальпувати ринок і накопичувати прибуток. Через високу частоту угод, розмір рухів ринку зазвичай менший. Це дає змогу здійснювати безліч успішних угод за одну торгову сесію, які часто можуть приносити більше прибутку, ніж окрема угода.

З денною торгівлею менше спокуси спробувати визначити вершини або підстави ринку для отримання максимально можливого прибутку. Дейтрейдинг може бути прибутковим для тих, хто серйозно до нього ставиться, або для тих, хто займається ним у вільний час.

Інтрадей трейдинг часто розглядається як ідеальна кар'єра для тих, хто може зробити її своїм єдиним джерелом доходу. Денні трейдери можуть працювати з будь-якого місця, де є підключення до інтернету. Все, що потрібно, - це знайти найкращі стратегії денної торгівлі, які працюють і регулярно їх реалізовувати.

Поради щодо денної торгівлі

Перш ніж ми перейдемо до складніших стратегій, ось декілька основних порад щодо денної торгівлі, про які варто пам'ятати:

  • Ніколи не відкривайте позиції більше, ніж для вас комфортно. Це призведе до ухвалення неправильних торгових рішень.
  • Фіксуйте прибуток якомога раніше і частіше.
  • Ринки швидко розгортаються у зворотному напрямку, тому обов'язково пам'ятайте про рівні фіксації прибутку перед кожним входом.
  • Найбільші рухи зазвичай відбуваються під час відкриття або закриття кожної торгової сесії. Це часто задає тенденцію для руху ціни протягом дня.
  • Навчіться комфортно торгувати на менших таймфреймах. Чим вища частота торгів, тим швидше буде відбуватися зростання вашого капіталу.
  • Не відкривайте позицій занадто часто, інакше ви ризикуєте помилитися.
  • Зверніть особливу увагу на стратегію управління ризиками.

Фундаментальний та технічний аналіз

Розуміння різниці між фундаментальним і технічним аналізом - це перше, чого повинен навчитися кожен інтрадей трейдер.

Важливо знати про важливість кожного з цих методів аналізу ринку. І те, і інше необхідно для отримання повної картини стану активу і довгострокових прогнозів зростання цін.

Фундаментальний аналіз - це вивчення базової вартості фінансових активів з використанням різних методів аналітики, як якісних, так і кількісних. Підхід цих методів різниться залежно від того, чи розглядає інвестор або трейдер акції, криптовалюту, форекс або інший фінансовий актив.

Фундаментальний аналіз включає в себе розгляд квартальних звітів про доходи або спостереження за прогнозованим зростанням конкретної галузі. Такий фундаментальний аналіз називається кількісним аналізом. Він заснований на використанні фактичних фінансових показників, показників продажів, рентабельності, операційних витрат, рентабельності активів, статистики та інших форм кількісних даних для проведення оцінок.

Технічний аналіз, який охоплює перегляд графіків цін і відстеження сигналів індикаторів технічного аналізу, прайс екшенів, обсягу торгів, графічних моделей і багато чого іншого.

Поєднання фундаментального і технічного аналізу можуть озброїти трейдерів усією необхідною інформацією для досягнення успіху.

Інтрадей трейдинг та індикатори

Практично будь-який індикатор технічного аналізу можна використати для створення успішної стратегії денної торгівлі з чудовим співвідношенням прибутків і збитків, незалежно від торгового інструменту або активності ціни. Ці індикатори визначають точки входу, місце для розміщення стоп-лосс, вимірюють обсяг торгів і багато іншого.

Деякі з них працюють більш ефективно на ринку криптовалют, тоді як інші краще працюють із традиційними активами, такими як форекс або акції.

RSI

У наведеному нижче прикладі індикатор RSI досяг рівнів перепроданості, що спричинило сигнал на купівлю, який призвів до зростання на 3,79%. У той момент, коли RSI впав нижче значення 30 на індикаторі, це був бичачий сигнал на розміщення довгого ордера. Потім трейдер фіксує прибуток і закриває позицію, щойно ціна досягає рівнів перекупленості на RSI.Графік

Індекс відносної сили - це індикатор технічного аналізу, вперше розроблений Дж. Веллсом Вайлдером, який повідомляє трейдерам, коли активи досягають стану перепроданості або перекупленості. Він також використовується для вимірювання сили та імпульсу тренда і часто використовується для виявлення ознак раннього розвороту. Це робить RSI ідеальним для денної торгівлі за імпульсом.

Просте очікування, коли RSI досягне значень вище 70 або нижче 30, як правило, є досить хорошим сигналом для більшості трейдерів, щоб відкрити позицію. Проте варто зазначити, що RSI часто може давати хибні сигнали, тому трейдери також повинні підтверджувати ці рухи пробоєм важливої лінії тренду, коли це можливо.

MACD

У наведеному нижче прикладі з використанням MACD коротка позиція буде розміщена в момент перетину ліній MACD, позначаючи початок ведмежого тренда. Трейдери можуть закрити або зайняти довгу позицію в той момент, коли лінії MACD знову перетнуть ціну вгору.Графік

MACD використовується, щоб допомогти трейдерам передбачити, коли ось-ось відбудуться зміни тренда. MACD - це скорочення від індикатора розбіжності сходження ковзних середніх, створене автором і трейдером Джеральдом Аппелем наприкінці 1960-х років.

Його часто називають запізнілим індикатором, який часто може давати помилкові сигнали. Але це не означає, що його не варто використовувати як частину набору торгових інструментів кожного трейдера. MACD складається з двох ліній і гістограми для візуального представлення руху ціни.

Parabolic SAR

Parabolic SAR - улюблена стратегія трейдерів криптовалюти. Цей індикатор дає змогу трейдерам легко побачити, де краще розмістити стоп-лосс, а потім використовувати інструмент для встановлення ковзних стопів, коли ціна рухається в бичачому напрямку.

У наведеному нижче прикладі, хоча точка розвороту розташована набагато нижче, критерії входу не виконуються доти, доки точки або "SAR" не з'являться під свічками. У той момент, коли SAR з'являється нижче свічок, можна розмістити довгий ордер. Це призвело до 10% внутрішньоденного руху після досягнення цільового прибутку.Графік

Parabolic SAR, також званий індикатором Parabolic Stop and Reverse, досить простий у використанні та пропонує просту для розуміння систему візуальних сигналів. Він зазвичай використовується для пошуку можливих розворотів і вимірювання сили тренду, і, як і MACD, вважається індикатором, що запізнюється.

Parabolic SAR також часто поєднується з іншими індикаторами, такими як ковзні середні та інші, для підтвердження сигналів перед відкриттям нової позиції.

Смуги Боллінджера

Смуги Боллінджера були створені відомим фінансовим аналітиком Джоном Боллінджером і складаються з двох нанесених на графік ліній стандартного відхилення і простого ковзного середнього. Лінії відхилення розширюються або звужуються залежно від сили волатильності ціни активу.

Коли смуги звужуються, волатильність падає, сигналізуючи про те, що очікується вибуховий рух. 90% усієї цінової дії відбувається всередині смуг, тому будь-які прориви смуги зазвичай відхиляються назад у смуги під час закриття наступної свічки.Графік

Ковзні середні

Далі ми розглянемо стратегії інтрадей трейдингу, що використовують як швидку ковзну середню, так і повільну ковзну середню. Разом ці дві лінії можуть діяти як сигнал до відкриття позиції в момент, коли ціна проходить через обидві ковзні середні. У наведеному нижче прикладі щоразу, коли ціна перетинає обидві лінії, виникає торговий сигнал.Графік

Ковзні середні - це прості математичні формули, перетворені на візуальні уявлення, які допомагають трейдерам простіше аналізувати точки входу в ринок протягом певних періодів часу.

Ковзаючі середні можуть мати будь-який період часу, довгий або повільний. Експерименти з цими часовими рамками мають вирішальне значення для використання кожного торгового інструменту.

Williams Алігатор

У наведених нижче торгових стратегіях з використанням інструменту Алігатор Вільямса довга угода укладається в момент, коли свічки пробивають усі три цінові лінії. Закриття довгої і короткої позиції відкривається, коли верхня точка розвороту пробиває три лінії вниз. Можливі й інші стратегії, але ця одна з найефективніших і найконсервативніших для внутрішньоденної торгівлі.Графік

Алігатор Williams отримав свою назву, тому що творець індикатора візуалізує інструмент як алігатор, що пожирає цінову дію. Коли тенденції немає, алігатор задоволений, а його паща залишається закритою. Але коли є активний тренд, смуги або паща алігатора розширюються.

Коли ціна проходить усі три лінії, це потужний сигнал для відкриття довгої або короткої позиції.

Індикатор Ішимоку

Індикатор Ішимоку - один з найскладніших інструментів технічного аналізу. Його лінії можуть перетинати або представляти підтримку і опір, але в цьому прикладі ми дивимося тільки на пробій і закриття свічки через хмару.

Перший бичачий рух через свічку був сильним, але через багато часу після підтвердження все ж призвів до сильного зростання. Щойно свічка знову закрилася крізь хмару, це був сигнал на розміщення короткої угоди.Графік

Індикатор Ішимоку розробив японський журналіст Гоїті Хосода наприкінці 1930-х років. Хосода був відомий як Ішимоку Санджін, що перекладається як "те, що бачить людина в горах".

Цей інструмент було розроблено, щоб надати трейдерам візуальне уявлення про все, що відбувається на будь-якому ринку. Найбільший недолік полягає в тому, наскільки це збиває з пантелику на перший погляд, але причина в тому, що так багато цінної інформації надається одночасно.

Читайте також - Awesome Oscillator - керівництво з використання індикатора.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити