Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Свінг трейдинг - найкращі торгові можливості

Останнє оновлення: Субота, 06 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Свінг трейдинг

Свінг трейдинг - один з небагатьох торгових підходів, який підходить для звичайної людини, зайнятої цілий день на роботі. Він не вимагає, щоб ви проводили весь свій час перед екраном монітора, але надає достатньо можливостей для отримання стабільного прибутку з ринку.

Свінг трейдинг заснований на захопленні одного великого руху на ринку (одного "гойдання" ціни, swing в перекладі з англійської означає гойдалки). Його суть полягає у виході з угоди до того, як ціна знову піде на корекцію.Свінг трейдинг

Наше завдання забрати більшу частину руху ціни до точки розвороту. Хоча увійти в ринок на розворотній точці може бути вкрай вигідним, але це не є обов'язковим.

Спроба зловити максимуми і мінімуми ринку може навіть призвести до збільшення збитків. Тому найкраще залишатися терплячим і дочекатися якісного сигналу на купівлю або продаж.Графік

Що таке свінг трейдинг?

Свінг трейдинг - це одна з багатьох прибуткових торгових технік, які трейдери можуть вибрати відповідно до своїх смаків і потреб.

Свінг-торгівля відрізняється від дейтрейдингу, який зазвичай містить частіші короткі позиції та активнішу торгівлю. Він також відрізняється від довгострокових інвестицій і стратегії купівлі та утримання, які мають місце протягом тривалого періоду часу.

Свінг трейдинг відноситься до середньострокових угод, що варіюються від кількох днів до тижнів. Ця техніка отримала свою назву через визначення максимуму і мінімуму кожного коливання. Суть його полягає у відкритті середньострокових позицій за активом, які утримуються від кількох днів до тижнів.

Наприклад, свінг-трейдер планує відкрити позицію перед оголошенням про прибутки і збитки великої корпорації наприкінці місяця. Очікування позитивних новин або результатів може призвести до очікуваного підвищення ціни активу. Через кілька тижнів, коли звіт про доходи не дає очікуваної позитивної прибутковості, трейдер закриває позицію до того, як тренд розвернеться вниз.

Вибір часу утримання позиції на ринку на дні або висоті кожного середньострокового тренда, - ось що відрізняє свінг-трейдера від дейтрейдера. Свінг-трейдери проводять великі дослідження ринку, чи то фундаментальний, чи то технічний аналіз.

Кожен може стати свінг-трейдером. Почніть із розуміння визначення того, що означає свінгова торгівля, вивчіть усі основи, а потім почніть досліджувати, чи підходить вам свінг-трейдинг.

Вивчення свінг-торгівлі передбачає зосередження уваги на трьох ключових аспектах:

 1. Точка входу в угоду або місце, де трейдер відкриває позицію.
 2. Рівень виходу або мета тейк-профіту.
 3. Рівень, який визначається для розміщення стоп-лосса.

Для більш просунутих торгових стратегій свінг-трейдинг можна комбінувати з безліччю різних індикаторів технічного аналізу, а також прайс екшен для отримання найкращих результатів. Ці інструменти можуть допомогти трейдерам зрозуміти, коли входити або виходити з позицій, де розміщувати стоп-лоси, а коли виходити з невдалої свінг-угоди.

Переваги та недоліки свінг-трейдингу

Свінг-трейдинг, як і будь-яка інша торговельна техніка, має свої переваги та недоліки, плюси та мінуси. Ми окреслимо найпоширеніші проблеми та переваги свінг-трейдингу, щоб ви могли оцінити, наскільки він вам підходить.

Переваги:

 • Більше часу утримання позиції означає менше часу на емоції та стрес від торгівлі.
 • Вам не потрібно проводити перед монітором багато часу. Достатньо буде витратити на аналіз графіків всього 20-30 хвилин на день. Позиції утримуються кілька днів або навіть тижнів.
 • Свінг трейдинг добре вам підійде, якщо у вас є постійна робота або навчання.
 • Середньострокові таймфрейми викликають сильніші коливання цін, ніж ті, які можливі всередині дня.
 • Можна постійно ловити свінг-угоди в кожному напрямку, утримуючи приріст прибутку і капіталу.
 • Менший розмір комісій через меншу кількість угод.

Недоліки:

 • Для успіху свінг торгівлі потрібна комбінація як технічного, так і фундаментального аналізу.
 • Менш активна торгівля може бути менш захопливою.
 • У вас не вийде забирати прибуток з усього тренду, тому що ви закриватимете свої позиції до першого істотного відкату.
 • Вам доведеться переносити угоди на ніч, а також через вихідні дні.
 • Ви будете перебувати в ринку під час виходу важливих новин.
 • Іноді непередбачені обставини можуть змусити ціну почати різко рухатися проти вашої позиції.
 • Свінг-трейдинг важкий під час сильних трендів. Коли ціна рухається тільки в одному напрямку, і на ринку немає ніяких коливань.

Свінг трейдинг та дейтрейдинг

Денна торгівля - це досить часті й активні угоди, які тривають від хвилин до годин. У кращому випадку денний трейдер може утримувати позицію на ніч.

Денні трейдери завжди перебувають у пошуках наступної угоди і можуть відкривати кілька позицій протягом одного дня за одним і тим самим активом. Денні трейдери можуть навіть купити актив на початку денної торгової сесії, потім продати його до обіду і знову купити до закінчення дня.

Денні трейдери можуть отримувати прибуток набагато швидше, проте вони постійно прив'язані до графіків через необхідність завжди стежити за короткостроковими угодами і готуватися до наступних.

Денні трейдери також можуть отримувати багато комісій, натомість свінг-трейдери здійснюють не так багато угод, тож комісії рідко стають проблемою.

Дейтрейдери також зосереджуються майже виключно на технічному аналізі та новинах, а не на фундаментальному аналізі, який впливає на довгостроковий стан активу.

З іншого боку, свінг-трейдери зосереджуються на середньострокових угодах, які тривають від кількох днів до тижнів.

Свінг-трейдери зазвичай менш схильні до стресу, можуть керувати позиціями на дозвіллі або зі свого мобільного телефону і користуються набагато більшою свободою, ніж денні трейдери.

Успішні свінг-трейдери зароблять стільки ж грошей з набагато меншими зусиллями. Але всі люди різні, і пошук правильного стилю торгівлі, який підходить саме вам, є найважливішим для отримання прибутку.

Як використовувати свінг трейдинг у своїй торгівлі?

Перейдіть на денні графіки

Вони пропонують повнішу ринкову картину і забезпечують найнадійніші сигнали прайс екшен.

У своєму аналізі ринку ми проводимо більшу частину свого часу на денних графіках. Можна використовувати і 4-годинні графіки для свінг трейдингу, але ми виявили, що денний графік працює найкраще. Як тільки ви зможете стати прибутковим свінг-трейдером на денних таймфреймах, ви можете сміливо переходити і до 4-годинних.

Знайдіть ключові рівні підтримки та опору

Вони забезпечать основу для вашої торгівлі. Дуже важливим є проведення якомога точніших рівнів. Якщо ви не можете покладатися на свої рівні підтримки та опору, ви не будете впевнені в надійності своєї торгівлі.

Давайте визначимо два типи рівнів.

Горизонтальні рівні - це найбазовіші рівні, які ви повинні бачити на своїх графіках. Вони забезпечують основу для торгівлі на коливаннях ринку і пропонують одні з найкращих цільових областей для фіксації прибутку.

Лінії тренду не тільки пропонують вам спосіб ідентифікувати свої точки входу за трендом, але вони також можуть використовуватися для визначення розворотів ринку ще до того, як вони відбудуться.

Розберіться в поточній ринковій ситуації

Існує три стани ринку:

 • Висхідний тренд: ціна робить більш високі максимуми і більш високі мінімуми.
 • Низхідний тренд: ціна робить більш низькі максимуми і більш низькі мінімуми.
 • Консолідація: бічний рух ціни.

Якщо на ринку висхідний тренд, ми розглядаємо угоди на купівлю. Зверніть увагу, що кожна точка коливання ціни вища, ніж попередня.Графік

Якщо на ринку спадний тренд, ми розглядаємо угоди на продаж.Графік

Коли ринок перебуває в консолідації, і ціна рухається в діапазоні, торгуємо від рівнів підтримки та опору.Графік

Іноді в консолідаціях можуть відбуватися одні з найкращих угод. Здебільшого це пов'язано з тим, що рівні підтримки та опору забезпечують найнадійніші точки для сигналів прайс екшен. Тільки подивіться на ці два пін бари на графіку нижче.Графік

Очікуємо появи патернів прайс екшен

Тут велике значення має якісний сигнал. Якщо ви не бачите на графіку хорошого сигналу, краще буде утриматися від входу в ринок. Тому ніколи спеціально не займайтеся пошуками відповідного торгового сетапу. Якщо ви відразу не помітили на графіку жодного патерну, значить його там немає.

На графіку нижче чудовий приклад бичачого пін бару, який виник на ключовому рівні підтримки під час висхідного тренду.Графік

З іншого боку, якщо ринок перебуває в низхідному тренді, ми очікуємо появи сигналів на продаж від рівня опору.Графік

Під час пошуку торгових налаштувань обов'язково ретельно переглядайте свої графіки і якщо ви нічого не знайдете, це нормально. Більшість трейдерів відчувають, що їм потрібно знаходити торгові налаштування щоразу, коли вони сідають перед своїм комп'ютером. Але це не так.

Знаходимо точки виходу з ринку

Існує два правила визначення точок виходу з ринку.

Перше правило - визначити мету фіксації прибутку і рівень стоп-лосса. Багато трейдерів роблять помилку, ідентифікуючи тільки тейк-профіт і забуваючи про стоп-лосс. Не робіть цієї помилки. Завжди спочатку визначайте свій стоп-лосс.

Друге правило полягає в тому, щоб ідентифікувати обидва рівні для стоп-лосса і тейк-профіта, перш ніж ризикувати капіталом. Тільки в цей момент у вас залишається нейтральний погляд на ринок.

Щойно ви ризикуєте грошима, ви можете запросто позбутися свого нейтрального сприйняття ринкової ситуації. Тоді стає занадто легко розміщувати точки виходу на рівнях, які приносять користь вашій торгівлі, замість того, щоб засновувати їх на русі ринку.

Який найкращий спосіб визначити точки виходу? Використовуйте рівні підтримки та опору.Графік

Пам'ятайте, що ваша мета полягає в тому, щоб зловити більшу частину руху ціни. Не потрібно намагатися отримати прибуток з усього руху.Графік

Розраховуємо рівень ризику

Щойно ви визначили свої точки входу і виходу, настав час для управління ризиком.

Ми хочемо поділитися з вами двома важливими концепціями.

Перша - це множник R або спосіб розрахувати свій ризик, використовуючи число. Наприклад, постановка стоп-лосса в 100 пунктів і тейк-профіту в 300 пунктів - це 3R. Аналогічним чином, якщо ваш ризик становить 100$, а ви збираєтеся заробити 500$, співвідношення ризику до прибутку становить 5R.

Друга концепція - це сприятливе відношення ризику до прибутку або співвідношення, за якого прибуток щонайменше вдвічі перевищує потенційний збиток. Тобто це співвідношення як мінімум 2R.

Під час розрахунку ризику будь-якої угоди перше, що ви хочете зробити, це визначити, де ви маєте розмістити стоп-лосс, а далі визначити мету взяття прибутку. Якщо ви бачите сприятливе співвідношення ризику до прибутку, ви можете розглядати можливість входу в ринок. Якщо такого співвідношення немає, краще буде залишитися поза ринком.

Торгівля в консолідації

Коли ринок перебуває в консолідації, ціна рухається в діапазоні між рівнями підтримки та опору. Для входу в ринок ми відкриваємо позиції в лонг від рівня підтримки і в шорт від рівня опору.

Нам потрібно:

 • Почекати моменту, коли ціна проб'є рівень підтримки або опору.
 • На хибному пробої після повернення ціни всередину діапазону розміщуємо стоп-ордер.
 • Стоп-лосс виставляється на рівні 1 ATR нижче мінімуму свічки.
 • Тейк-профіт - на деякій відстані від протилежного рівня.

Графік

Графік

Як свінг-трейдер ви прагнете отримувати прибуток з однієї хвилі на ринку. Тому ви закриваєте свою позицію біля найближчого рівня, на якому може посилиться тиск з боку покупців або продавців.

Торгівля за трендом

Ми намагаємося заробити на русі ціни за трендом. Позиція відкривається на відкаті.

Ця стратегія працює не для всіх типів тренду. Нам потрібен глибокий відкат, тому що в цьому випадку ми зможемо увійти в ринок з оптимальним співвідношенням ризику до прибутку і заробити більше.

На трендових ринках використовуємо ковзну середню. Як орієнтир нам потрібен відкат до 50 MA. У тренді ціна ніколи не рухається по прямій, а здійснює відкати до свого середнього значення. Ось на цих відкатах ми і будемо відкривати наші угоди.

Послідовність дій:

 • Знаходимо тренд, який рухається по 50 MA.
 • Відкриваємо угоду, коли бачимо відскок від 50 MA.
 • Встановлюємо стоп-лосс у розмірі 1 ATR від точки входу.

Графік

Графік

Ковзаюча середня з періодом 50 - одна з найпоширеніших, тому за нею спостерігають багато трейдерів у світі, що зрештою призводить до самоздійснюваного пророцтва. Якщо 50 MA знаходиться на рівні підтримки або опору, це робить її ще більш значущою.

На сильних трендових ринках використовуйте 20 MA. На звичайних - 50 MA. Якщо тренд занадто слабкий, можна використовувати 100 MA.

Торгівля на розворот тренду

Контртрендова стратегія свінг трейдингу має наступну послідовність дій:

 • Визначаємо рівень опору біля якого відбулося сильне відхилення ціни.
 • Коли ціна знову наближається до цього рівня, очікуємо її відскоку.
 • Розміщуємо стоп-ордер на вхід.
 • Стоп-лосс встановлюємо на відстані 1 ATR від точки входу.
 • Тейк-профіт буде розташований на найближчому рівні.

Графік

Точки входу

Є два підходи, які можна використовувати. Можна відкривати позицію після входу ціни в значущу зону (біля рівнів або ковзної середньої). Або ж спочатку дочекатися сигналу підтвердження. Кожен з двох методів має свої переваги і недоліки. Підтверджуючими сигналами можуть бути: хибний пробій або пін-бар.

Хибний пробій використовує вашу перевагу над трейдерами, які потрапили в пастку. Коли ціна здійснює пробій рівня, багато хто відкриває угоди в лонг, але що відбувається, якщо ціна потім починає падати? Трейдери, які відкрили позиції в лонг, опиняються в мінусі. Якщо ринок продовжить своє зниження, у них почнуть спрацьовувати стоп-лоси, які підштовхнуть ціну ще сильніше вниз. Тому хибний пробій послужить для нас сигналом для відкриття позиції.Графік

Бичачий пін-бар говорить нам, що в моментумі покупці здобули контроль над продавцями.Бичачий пін-бар

Бичачий пін бар - це односвічкова формація бичачого розвороту, яка формується після зниження ціни. У свічки немає верхньої тіні. Ціна закривається у верхній частині 1/4 діапазону. Нижня тінь приблизно у 2 або 3 рази більша за тіло.

Ця свічка показує, що спочатку в гру вступили продавці, але потім ініціатива перейшла до покупців, тобто стався рішучий відкат від низьких цін.

Дзеркально все те ж саме стосується і ведмежого пін бару.Ведмежий пін-бар

Куди найкраще поставити стоп-лосс?

Одна з найбільших помилок, яку ми можемо припуститися у свінг-трейдингу - це використовувати невеликий розмір стопа. Ви можете подумати, що невеликі стоп-лоси мають зменшувати ваші ризики, однак це не зовсім так. Тому що часто ваші стоп-лоси будуть вибиватися. Тобто ваш аналіз ринку буде правильним, а от стоп-лосс ні.

Збільшивши розмір стопа, ми зможемо позбутися хибних виносів, дати можливість ціні дихати і спокійно рухатися в наш бік. Тому стоп-лосс ми будемо ставити в таке місце, досягнувши якого, наша торгова установка втратить свій сенс.

Якщо ви ставите стоп під рівнем підтримки, залиште деякий буфер для ціни, наприклад, у розмірі 1 ATR.Графік

Як забирати прибуток?

Як ми пам'ятаємо, свінг-трейдинг передбачає вихід з угоди до того, як ціна розвернеться проти нашої позиції. Що це означає? Наприклад, якщо ви відкриваєте угоду в лонг, ви виходите на вершині хвилі або найближчому рівні.Графік

Тільки не потрібно намагатися забирати прибуток точно на рівнях пункт в пункт. Ринок може розвернутися на 180 градусів, так і не досягнувши потрібного рівня.

Керування угодою

Є два способи управління відкритими позиціями: пасивний і активний.

За пасивного методу ви даєте ринку можливість ціні досягти вашого стоп-лосу або тейк-профіту. В ідеалі ви розміщуєте стоп-лосс подалі від точки входу, щоб убезпечити себе від випадкових рухів ринку, а тейк-профіт встановлюється залежно від поточного патерну прайс екшен.

Плюси цього підходу:

 • Трейдинг стає більш спокійним, оскільки ваші ризики заздалегідь визначені.

Мінуси:

 • Ви не закриєте угоду завчасно, навіть якщо на ринку з'являться ознаки розвороту.
 • У вас не вийде забрати занадто багато прибутку з ринку. Співвідношення ризику до прибутку 1R або 2R будуть для вас нормою.

За активного методу вам доведеться постійно спостерігати за рухом ціни й ухвалювати рішення, закривати угоду чи продовжувати її утримувати.

Дуже важливо стежити за ціною на тому ж таймфреймі, на якому ви відкривали свою позицію. Не робіть помилку, перемикаючись на більш низькі таймфрейми, тому що вас можуть налякати відкати ціни, яких на низьких таймфреймах буде набагато більше.

Плюси цього підходу:

 • Ви зможете мінімізувати свої втрати, вийшовши з угоди заздалегідь, коли ринок продемонструє ознаки розвороту.

Мінуси:

 • Цей метод більш психологічно напружений.
 • Є ймовірність вийти з угоди на емоціях заздалегідь, у той час як ціна може згодом продовжити свій рух у ваш бік.

При активному методі управління відкритою угодою вам допоможуть ковзні середні, а також попередні максимуми і мінімуми свічок.

За допомогою ковзної середньої ви можете переносити стоп-лосс, підтягуючи його слідом за рухом ціни. Позиція утримується, поки ціна не вийде за межі ковзної середньої.Графік

Також стоп-лосс можна переносити за попередніми максимумами і мінімумами свічок. У цій техніці ви даєте для ціни достатньо місця для вільного руху, і водночас закриваєте угоду, якщо ціна почне рухатися проти вас.Графік

Стратегії свінг-трейдингу

Свінг-трейдинг - ідеальний спосіб використовувати стратегії та індикатори технічного аналізу між сильнішими трендами. Нижче ми розглянемо деякі з найпростіших у використанні стратегій свінг-торгівлі, які можна регулярно використовувати.

Індикатор MACD

MACD - це індикатор, що рухається за імпульсом, який можна використовувати для відкриття позиції в разі бичачого або ведмежого перетину двох ковзних середніх. Інструмент також включає гістограму для додаткового візуального аналізу.Графік

У наведеному вище прикладі коротка свінгова угода відкривається в той момент, коли відбувається ведмежий перетин. Подальшу "ведмежу" поведінку ціни можна побачити, коли гістограма заглиблюється в червоний колір. Закриття угоди на коротких коливаннях і відкриття нової угоди відбувалося в момент бичачого перетину.

Індикатор Ішимоку

Індикатор Ішимоку можна використовувати для створення простої стратегії свінг-трейдингу.Графік

На наведеному вище графіку лінія А і лінія В перетнулися з бичачим напрямком ціни, а потім перетнулися на зниженні ринку. Відкривається довга угода при "бичачому" перетині, а при "ведмежому" перетині відкривається коротка позиція.

RSI

Індекс відносної сили або RSI - це індикатор сили тренду, який також сигналізує, коли актив надзвичайно перекуплений або перепроданий. Під час бічних ринків RSI може бути потужним прибутковим інструментом торгівлі на коливаннях.Графік

На наведеному вище графіку BTCUSD RSI торкається нижньої частини шкали, де відкривається довга угода, коли актив стає перепроданим. Формування фігури голова і плечі в кінцевому підсумку підштовхує ціну вгору до рівнів перекупленості.

Смуги Боллінджера

Смуги Боллінджера - це унікальний інструмент, який обмежує рух ціни двома смугами. Смуги Боллінджера складаються з простої ковзної середньої і двох стандартних відхилень цієї ковзної середньої. Ці інструменти можуть подавати різні сигнали, але для торгівлі на коливаннях рух ціни нижче SMA підтверджує, що позиція має бути відкрита.Графік

У наведеному вище прикладі S&P 500 впав нижче SMA, коли відкрилася коротка угода.

Смуги Боллінджера також можна використовувати для вимірювання загальної волатильності або її відсутності за допомогою розширення і звуження двох смуг.

Стохастик

Стохастик ще один індикатор, що вимірює імпульс. Він показує сигнал, коли тренд вичерпується, але також дає сигнал на купівлю або продаж з бичачим або ведмежим перетином двох ліній.Графік

У наведеному вище прикладі, коли відбувається ведмежий перетин, відкривається нова угода. Коротку угоду можна утримувати доти, доки не відбудеться бичачий перетин, що призвів до зростання ціни індексу Доу-Джонса більш ніж на 15%. На бичачому перетині буде відкрито довгу угоду для ще однієї успішної свінг-угоди.

Стратегія свінг трейдингу, яка працює

Давайте з'єднаємо все те, про що ми вже прочитали, в торгову стратегію.

Ринок перебуває в консолідації

 1. Чекаємо, поки ціна дійде до рівня опору або підтримки.
 2. Очікуємо хибного пробою.
 3. Входимо в угоду на пін-барі.
 4. Стоп ставимо в розмірі 1 ATR під або над рівнем.

Ідеальні пін-бари не завжди будуть з'являтися на графіку, тому іноді можна входити за свічками з довгими хвостами.Графік

Графік

Ринок перебуває в тренді

 1. Входимо на дотику ціною ковзної середньої.
 2. Для більшої зручності можна нанести на графік дві ковзні середні з періодами 8 і 21 або 20 і 50 залежно від сили тренду і використовувати для входу зону між ними.
 3. В ідеалі чекаємо появи розворотного пін-бару.
 4. Стоп ставимо в розмірі 1 ATR від точки входу.Графік

Чи підійде вам свінг трейдинг?

Пошук відповідного стилю торгівлі залежить від вашої особистості, а також ваших уподобань у трейдингу.

Використовуючи свінг-трейдинг, ви будете утримувати свої угоди протягом декількох днів або навіть тижнів. Звісно, що ризики в цьому випадку зростають. Як варіант, ви можете закрити частину своєї позиції, якщо виходять важливі новини або необхідно переносити позицію через вихідні дні.

У вас буде не так багато торгових можливостей і кількість ваших угод буде обмежена. У середньому ви можете розраховувати від 10-15 угод на місяць. Проте віддача від цих угод може бути набагато більшою, ніж при внутрішньоденній торгівлі.

Свінг трейдинг вам підійде, якщо

Ви не проти утримувати позиції декілька днів

Більшість свінг-угод тривають від кількох днів до кількох тижнів. Це означає утримання позицій на ніч, а іноді й на вихідні дні.

Звісно, є декілька способів управління ризиком, які дадуть вам змогу утримувати позиції більш тривалий час. Один зі способів - просто закрити свою позицію перед вихідними, якщо ви знаєте, що на ринку може бути нестабільна ситуація.

Ви хочете більше свободи

У середньому вам знадобиться не більше 30 або 40 хвилин на перегляд своїх графіків протягом дня. Витрачати більше часу і не потрібно.

Ви не проти брати менше угод, але заробляти більше на кожній з них

Оскільки свінг трейдинг найкраще працює на старших таймфреймах, ваші можливості обмежені. Ви можете отримати від п'яти до десяти хороших угод щомісяця.

Проте віддача від них може бути набагато більшою, ніж у тих, хто торгує всередині дня. Наприклад, наше мінімальне відношення ризику до прибутку становить як мінімум 3R. Це означає, що на кожен 1% ризику в нашому акаунті ми отримуємо 3% прибутку.

Ви шукаєте більш спокійний стиль торгівлі

Коли справа доходить до трейдингу, повільна торгівля - це непогано. Фактично, більш повільний стиль дає вам більше часу для прийняття рішень, що призводить до меншого стресу і занепокоєння. Тож, якщо ви шукаєте більш спокійний спосіб торгівлі на ринку, рішенням для вас може стати свінг трейдинг.

У вас є робота або навчання

Це різновид свободи в трейдингу, яку може надати вам свінг трейдинг.

Свінг трейдинг вам не підійде, якщо

Ви віддаєте перевагу активній торгівлі і не любите чекати

У свінг трейдингу виграють спокійні та дисципліновані трейдери. Якщо вам хочеться укладати більше угод і вам нудно чекати кілька днів, тоді цей стиль торгівлі явно не для вас.

Вам подобається часто забирати прибуток з ринку

Дейтредери можуть здійснювати безліч угод протягом дня, проте потеніціал їхнього прибутку не буде настільки великим, як за умови свінг-трейдингу.

Вам не подобається ідея перенесення позиції на ніч або через вихідні дні

Якщо ви не можете заснути, знаючи, що ваші гроші залишилися в ринку, настав час зменшити розмір позиції або залишити свінг трейдинг.

Ви хочете знати, праві ви чи ні, негайно

Довгострокові угоди вимагають терпіння. Може пройти декілька днів, а іноді й тижнів, перш ніж ви дізнаєтеся, чи виявився ваш аналіз правильним. За цей час вам доведеться зібрати свою волю в кулак і не закрити свою угоду заздалегідь.

Ви занадто переймаєтеся, коли ціна йде проти вас

У більшості випадків ціна не буде відразу ж рухатися в обраному вами напрямку. Усі трейдери стикаються з просіданням у тій чи іншій формі, незалежно від їхнього стилю торгівлі. Проте просадка для свінг-трейдера може тривати набагато триваліший час.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити