Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як стати прибутковим трейдером, заробляючи тільки у 20% випадків?

Останнє оновлення: Неділя, 22 жовтня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як стати прибутковим трейдером

Дуже часто на просторах інтернету ви можете чути про важливість вашої точки входу, але у відповідь можна познайомитися і зі зворотною думкою про те, що найбільше важливий вихід з угоди. Якщо трохи подумати, то можна зрозуміти, що важливий як і вхід, так і вихід, адже ви не можете бути крутим пілотом літака лише з тієї причини, що дуже класно злітаєте, але ось з посадкою у вас проблеми. Якщо продовжувати цю думку, то в цій статті ми постараємося сконцентруватися на оптимізації вашої точки входу щодо натовпу.

Чим нам натовп не догодив? Хм... У цьому разі все добре, але торгові шаблони натовпу можна використовувати з великою користю для свого депозиту. Адже стандартно всі чинять однаково, буквально фіксують прибутки одними й тими самими способами. Проведемо експеримент.

На графіку утворився Пін-Бар на продаж. Що ви зробите в цьому випадку?Графік

О так, нам вдалося передбачити ваш хід думок, але тут немає магії. Річ у тім, що всі чинять так, як написано в книжці, а на малюнку зверху подано стандартні правила торгівлі за Пін-Баром. Як і казали, в цьому немає абсолютно ніякої магії, але вона з'являється в той момент, коли ми хоч трошки змінимо хід наших думок. Давайте зробимо так, як у книзі ніхто не писав, створимо свою історію.

Прибуткові трейдери та невдахи

Отже, на ринку існує кілька категорій трейдерів, 5% з яких заробляють, а решта ні. Так от, що ж такого роблять професіонали, чого не роблять новачки? Відповідь проста, не беруть як є те, що їм пропонують, а постійно вдосконалюють це. Ймовірно, ця думка могла звучати складно, але зараз все пояснимо на прикладі.

Нестандартне мислення у професіонала.

Отже, ми маємо Пін-Бар на продаж.Графік

За стандартною логікою, всі трейдери увійдуть або від 50% Фібоначчі, або одразу під час завершення утворення Пін-Бара. Таке міркування може привести нас до того, що на кожен вхід буде різний Stop-Loss, а на різний стоп ми отримуємо різні цілі в співвідношенні ризику і прибутку 1:2.Графік

Вище ми можемо побачити те, як входитимуть трейдери, які використовують 50% за основу своєї стратегії. Тепер давайте подивимося на те, як будуть розташовані ордери у тих трейдерів, які входять відразу після утворення Піна.Графік

Згодні, у цих хлопців справді великі проблеми, оскільки їхній рівень взяття прибутку знаходиться вкрай далеко. Але, цей момент ми і використовуємо для своєї користі.

Стаємо прибутковим заробляючи у 2-ух угодах з 10-ти

Річ у тім, що в обох випадках за однакового доларового ризику ці трейдери зароблять рівні суми. Але оскільки ми знаємо, що мета у других знаходиться значно далі, то з цього можна зробити висновок про те, що і тиск на ринок буде йти значно довше. До чого ми ведемо?

З огляду на той факт, що ви використовуєте оптимізовану точку входу, ви можете використовувати тиск других трейдерів для збільшення своєї прибутковості. Вам потрібно замість вашої мети поставити Take-Profit другого варіанту входу, адже ви знаєте, що тиск триватиме приблизно до торкання їхнього рівня взяття прибутку. А тепер, МАГІЯ! Уявімо, що є два трейдери, які використовують різні способи входу, але при цьому ризикують на угоду по 50$.

Один з них, професіонал, і він використовує отриману нами формулу входу, а відповідно його рівні мають такий вигляд.Графік

Усе, що ми зробили, так це замінили рівень взяття прибутку на той, який використовується під час відкриття угоди відразу після утворення Пін-Бара. Дивимося результат.Графік

Підводимо підсумок. Трейдер, який використовує другий метод входу, збільшив свій ризик удвічі і заробив 100$. Ми, використовуючи оптимізовану точку входу і виходу за цю ж відстань за однакового ризику, заробили 225$. Вважаємо, що це суттєва різниця, а відповідно, наш експеримент удався.

До речі, повертаючись до назви статті, що буде, якщо ви заробите таке співвідношення у двох угодах з 10-ти? Ви отримаєте 9 (ризиків) прибутку, а з них ми віднімаємо 8 збитків, що залишилися, і отримуємо 1 (ризик) прибутку. Вітаємо, ви стали прибутковим трейдером навіть за найгіршого варіанту розвитку подій.

Як збільшити дохід при 20%-ій прибутковості на форекс?

Для поліпшення показника нашої прибутковості нам лише необхідно оптимізувати вхід за популярною стратегією, а тейк-профіт виставити там, де здебільшого його буде ставити натовп.

До речі, метод справді має бути популярним, бо інакше натовп не буде цілитися в одну точку, а відповідно ми не зможемо досягти необхідного прибутку, адже потяг до однієї точки буде вичерпано. Загалом, ми сподіваємося, що ви зрозуміли суть попереднього речення, але якщо ні, то далі ми все обов'язково розберемо.

Отже, повертаючись до теми становлення в професіонала будучи абсолютним чайником, нам необхідно вилучити деякі дані з минулої концепції, а саме точку фіксації прибутку за Пін-Баром! А де стандартно фіксується наш профіт? Якщо хтось не знає, як ми повинні встановити наш профіт по піну, то ось вам вкрай яскравий приклад.Графік

Вище ви можете бачити стандартний приклад входу за піном, де ми відкриваємо угоду одразу в той момент, коли у нас утворився патерн.

Збільшуємо дохід оптимізацією входу

Вам ніхто не казав, що 50% Фібоначчі - це не єдиний правильний рівень? Ми навіть не говоримо про 61.8%. Для багатьох це буде відкриттям, але вам ніхто не заважає створювати свої точки входу, наприклад налаштовувати сітку Фібо на 70%. Дуже часто ми так і робимо, просто встановлюємо рівень 70% і розміщуємо на ньому відкладений ордер, а профіт ставимо там, де його встановлять ті, хто входить відразу після отримання сигналу. Іншими словами, і під іншим кутом, наш приклад матиме ось такий вигляд.Графік

Вуаля! Тепер нескладними математичними формулами вираховуємо наш підсумковий прибуток. 31:4,4=7R, а іншими словами, якщо ті, хто увійшли одразу з ризиком у 50$, зароблять 100$, то ми на цьому самому сигналі і за однакового ризику в 50$ заробимо 350$. А якщо взяти до уваги те, що ми заробимо в 2 угодах з десяти, то отримуємо наступне 2*7=14-8(збитків)=6R прибутку замість 1R з минулого уроку. За підсумком, ви отримуєте непоганий прибуток при тому, що практично завжди зливаєте.

Як ви можете помітити, оптимізована точка входу - це своєрідний Грааль у торгівлі на валютному ринку, але від вас буде потрібно багато терпіння.

Читайте також - Як інвестувати в S&P 500.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити