Тамара СумськаАвтор: 

Тамара Сумська

Фахівець з особистих фінансів та інвестування. Допомагає нашим читачам підвищувати рівень фінансової грамотності.

Заробіток на інвестиціях в інтернеті

Останнє оновлення: Середа, 14 лютого 2024 Автор: Тамара Сумська

 Інвестиції в інтернеті

Інтернет дає масу можливостей для заробітку або отримання пасивного доходу. Інвестиції в інтернеті — це шанс вкласти гроші в цікавий проект з будь-якої точки земної кулі й отримувати дохід, не працюючи. Але крім вигідних проектів, в мережі багато шахрайських схем (читайте: шахрайство в інтернеті). Розберемо, куди варто вкладати, яких помилок варто уникати і з чого почати інвестиції в інтернеті.

Куди інвестувати гроші: міфи і реальність

До пасивного доходу прагне кожна фінансово грамотна людина. Пасивний дохід дає можливість мати гроші, не працюючи, і бути фінансово незалежним. Жити в задоволення, подорожувати і не бути прив'язаним до офісу щодня з 9 до 6 — про це мріють багато. Зробити крок назустріч цій мрії допоможуть грамотні онлайн-вкладення.

Основні міфи про інвестування:

 1. Інвестування доступно тільки багатим. Насправді поріг інвестування в багато проектів невисокий: ви можете починати навіть з 10$. Здається, що з такої дрібної суми багато не заробити. Але по-перше, головне — почати. По-друге. іноді навіть дрібні суми можуть принести серйозні дивіденди, якщо ви правильно виберете проект. З 10$ доларами сьогодні не варто чекати дива — але краще вкласти хоча б 10$ у перспективний проект, ніж знову відкласти це на невизначений час.
 2. Інвестування — це ризик. Частково це правда. Будь-які фінансові операції пов'язані з ризиком. Ви ризикуєте, навіть коли передаєте гроші банку. Але ступінь ризику може бути різною в залежності від обраного проекту. Не обов'язково робити високоризикові інвестиції, якщо ви не впевнені і боїтеся втратити гроші.
 3. Щоб інвестувати, потрібно мати IQ 190 або закінчити Гарвард. Насправді, інвестування не вимагає ніяких надздібностей і цілком доступно більшості людей. Інвестувати не складніше, ніж виконувати звичайну офісну роботу.

Переваги інвестицій онлайн:

 • простота і висока швидкість операцій;
 • можна стартувати з мінімальними вкладеннями;
 • великий вибір об'єктів інвестування;
 • можливість займатися інвестуванням з будь-якої точки.

Вихід на шлях інвестора зажадає певного часу на вивчення питання і вибір стратегії. Але головне, що потрібно зробити - перебудувати мислення, щоб зрозуміти, як перестати працювати за гроші і змусити гроші працювати на себе.

Кому підійде заробіток на інвестиціях в інтернеті

Мінімальні вимоги до інвестора:

 1. Стабільний вихід в інтернет. Бажано мати безлімітне з'єднання на високій швидкості. Від якості інтернет-зв'язку може залежати доля проекту.
 2. Вивчення основ інвестування. Уоррен Баффет говорив, що не можна вкладати в бізнес, в якому не розбираєшся. Це відноситься і до інвестування. Перш за все отримаєте базові знання з економіки та фінансів і уважно вивчайте кожен проект, перш ніж прийняти рішення інвестувати в нього.
 3. Твереза оцінка проекту і своїх здібностей. Початківці інвестори часто переоцінюють себе або діють навмання. Кожен фінансовий інструмент має свої особливості, ризики і межа прибутковості. Інвестуйте головою, а не серцем.
 4. Міцні нерви і готовність понести втрати. Навіть у найуспішніших інвесторів бувають невдалі і збиткові проекти. Вихід — підвищувати свою стресостійкість і диверсифікувати вкладення, щоб не втратити все в одній угоді.

Якщо ви не заробите відразу, то придбаєте досвід, який, можливо, допоможе заробити в наступний раз. Не ризикуйте відразу великими сумами і прокачуйте в собі інвестора.

10 способів зробити інвестиції в інтернеті

Розглянемо найпопулярніші і цікаві способи онлайн-інвестицій.

 1. Мікрозайми. Багато організацій пропонують бажаючим невеликий кредит з мінімумом документів — як правило, під високий відсоток. Щоб отримати оборотний капітал, ці мікрофінансові організації збирають гроші за договором і платять частину прибутку. Спосіб сумнівний і досить ризиковий.
 2. Інвестування в золото і дорогоцінні метали (ОМС). Відкрити віртуальний рахунок в золоті, сріблі, платині або паладії можна через інтернет. Такі вклади не оподатковують. Але врахуйте, що прибутковість залежить тільки від змін курсу дорогоцінних металів. Якщо ви інвестуєте на 10-20 років, то це надійний спосіб збереження капіталу. Якщо хочете отримати прибуток через рік, майте на увазі, що курс може не вирости. Наприклад, в 2017 році дорогоцінні метали або показували негативну динаміку, або курс залишився без змін.
 3. Продаж доменів. Досить екзотичний спосіб інвестицій, який підійде не кожному. Домогтися успіху в цій ніші можуть люди, за родом діяльності пов'язані з сайтами. Суть способу - купувати красиві доменні імена і перепродувати їх дорожче. Але щоб точно визначити популярність і інвестиційну привабливість доменного імені, потрібен навик.
 4. Купівля акцій. Відкриті акціонерні товариства продають будь-яким бажаючим акції, які дають право на отримання частини доходу компанії. Якщо ви вірно виберете компанію, можна не тільки заробити на дивідендах, але і з часом перепродати акції дорожче.
 5. Бюджетний автомат — аналог акціонерного товариства. Ця програма дозволяє заробляти на дивідендах і розподіляти зароблені керуючим гроші між пайовиками. Замість акцій тут потрібно купувати частки, в іншому — все те ж саме.
 6. Інвестування в інтернет-стартапи або інтернет-магазини. Багато інтернет-проектів, як початківців, так і давно працюючих, залучають додаткові кошти від інвесторів. Тут все залежить від того, наскільки успішний проект ви виберете.
 7. Бінарні опціони дозволяють робити ставки на падіння або зростання певного активу і отримати до 90% прибутку, якщо ставка спрацює. Неважливо, наскільки сильно впаде або виросте в ціні актив, головне — вгадати, в який бік зміниться ціна. Робити ставки можна через брокерів. (Бінарні опціони: що це таке)
 8. Форекс. Величезний валютний ринок, де можна торгувати і заробляти на різниці курсів. Новачкам рекомендується вибрати надійного брокера. Без досвіду торгівлі на біржі легко втратити весь депозит. (Форекс: що це таке)
 9. Памм рахунки — передача своїх інвестицій в довірче управління професійним гравцям, які отримують прибуток на фінансових ринках. Як і брокери, керуючі беруть винагороди, зате не доводиться діяти самостійно.
 10. Інвестування в кріптовалюти і ICO. Криптовалюта може дати найвищу прибутковість з усіх інтернет-вкладень.

Інвестування в кріптовалюти — пасивний спосіб заробітку, коли інвестор купує біткоін або альткоіни за поточним курсом і через кілька місяців або років продає дорожче. Найкраще купувати в момент просідання курсу і мати горизонт інвестування в 3-5 років. Починати можна з невеликої суми-від 500 грн - і докуповувати альткоіни в момент просідання ринку. Професійні інвестори рекомендують купувати 10-20 криптовалют і більше.

ICO — більш ризиковий спосіб в порівнянні з інвестуванням в криптовалюту з топ-20. На ICO початківці-проекти продають токени, які можуть злетіти в ціні в тисячі разів, а можуть знецінитися, якщо проект виявиться невдалим. Успіх інвестора залежить від уміння грамотно вибрати проект. Мінімальний поріг інвестування вказаний на сайті кожного ICO проекту. Іноді мінімум для участі в ICO не встановлений, частіше він становить 0,1 ЕТН і вище.

Поради інвестору, як робити інвестиції в інтернеті з малими ризиками

Щоб заробити, а не втратити свої інвестиції, дотримуйтесь цих простих порад.

 1. Не витрачайте на інвестиції в інтернеті останні або тим більше кредитні гроші. Використовуйте тільки вільні заощадження, втрата яких не стане для вас критичною.
 2. Подбайте про безпеку. Зберігайте всі паролі і логіни в надійному місці. Найкраще - на флешках або інших накопичувачах, захованих в надійному місці.
 3. Вибирати об'єкт ретельно і аналізуйте всі ризики. Не вірте рекламним обіцянкам і інвестуйте з тверезою головою.
 4. Диверсифікуйте інвестиції. Не вкладайте все в один проект-розбийте депозит як мінімум на 5 частин і розподіліть свої фінанси за різними проектами.
 5. Виберіть стратегію і чітко дотримуйтесь її. Не панікуйте, не скупіться і зберігайте тверезий розум.

Куди не варто інвестувати:

 • Казино та інші азартні ігри. Шанси виграти — майже нульові, але багатьох гра затягує.
 • Лотерея. З тієї ж причини, що азартні ігри — шанси виграти прагнуть до нуля. Якщо вам дуже хочеться купити лотерейний квиток — купіть один, але пам'ятайте, що це ніяк не можна розцінювати як інвестицію.
 • Фінансові піраміди і хайпи. Такі проекти пропонують надвисоку прибуток до 500% річних в автоматичному режимі без участі вкладника. Як правила, такі піраміди дозволяють заробити творцям і іноді — першим учасникам. Кожна піраміда незабаром руйнується. Крім того, піраміди незаконні.

Зберігати тверезу голову і здатність до аналізу в будь-яких ситуаціях — мабуть, головна порада, яка збереже гроші інвестору в інтернеті.

Інвестиції в інтернет проекти: ТОП-6 помилок

Початківці інвестори часто роблять помилки. Ось основні з них:

Помилка 1. Інвестування в один проект. Народна мудрість закликає не класти яйця в одну корзину. Навіть якщо проект здається вам надійним і вигідним, не вкладайте в нього більше 25% вільних коштів.

Помилка 2. Інвестувати більше, ніж ви можете собі дозволити втратити. Не можна вкладати гроші, якщо їх втрата буде для вас критичною.

Помилка 3. Інвестування в неперевірений проект. Якщо ви приймаєте рішення вкласти гроші, тому що проект рекламує "зірка", або тому що вам обіцяють золоті гори - вас навряд чи чекає успіх.

Помилка 4. Відсутність стратегії інвестування. Наполеон говорив, що головне вплутатися в бій — а там подивимося. В інвестиціях це не працює. Ви завжди повинні мати чіткий план дій: скільки часу ви чекаєте зростання, яка норма прибутку буде для вас достатній, в якому випадку виходите з проекту.

Помилка 5. Аккаунт не надійно захищений. Це підвищує ризик злому і крадіжки ваших коштів. Інвестувати і примножити свої заощадження недостатньо-ще потрібно зберегти свій капітал.

Помилка 6. Жадібність. Часто інвестори вкладають туди, де їм обіцяють максимальний прибуток. Або в разі успіху не продають подорожчавщий актив в надії, що з часом він зросте ще більше. Не скупіться: намагайтеся тверезо оцінювати ситуацію і перспективи.

Інвестиції в мережі - вигідний напрямок, який дає будь-якій людині можливість отримати пасивний дохід з будь-якої точки земної кулі. Чим раніше ви почнете створювати пасивний дохід, тим краще для вас і вашого майбутнього.

Найперспективнішим напрямком для заробітку в 2024 році залишаються криптовалюта. Але в цій сфері багато ризиків, які можуть призвести до втрати ваших грошей. Натомість інвестори, які вміють правильно вибирати кріптовалюти або ICO-проекти для інвестицій, можуть отримувати дохід понад 1000$ і швидко наростити капітал навіть з самими скромними вкладеннями.

Що потрібно, щоб почати інвестувати в Інтернеті

Щоб успішно вкласти свої гроші онлайн, важливо врахувати кілька факторів.

 1. Багаж знань в області фінансів та економіки (хоча б на початковому рівні). Можна почитати спеціальну літературу або хороші блоги в Інтернеті, взяти консультації у досвідчених інвесторів.
 2. Хороший інтернет, комп'ютер з антивірусною програмою. Комусь здасться, що це само собою зрозумілі речі, проте відомо чимало випадків, коли онлайн-інвестиції призводили до втрати грошей через поганий захист електронного гаманця.
 3. Спокій і стресостійкість. Потрібно бути готовим до того, що вкладення окупляться далеко не відразу. Найбільш прибуткові інвестиції розраховані на довгий термін. Будь-яке інвестування пов'язане з ризиком втрати грошей, і у новачків ці шанси вище через відсутність досвіду. До втрат потрібно ставитися спокійно і розглядати їх як досвід в інвестиціях.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити