Тамара СумськаАвтор: 

Тамара Сумська

Фахівець з особистих фінансів та інвестування. Допомагає нашим читачам підвищувати рівень фінансової грамотності.

Де швидко взяти гроші — 16 перевірених і безпечних способів

Останнє оновлення: Неділя, 11 лютого 2024 Автор: Тамара Сумська

Де швидко взяти гроші

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Упевнений, що кожен з вас хоч раз в житті стикався з проблемою, де швидко взяти гроші.

Напевно такі питання невідомі тільки мільйонерам з пелюшок, а ті, хто створює свій добробут з нуля, швидше за все, вже займали, віддавали, і знають, як це — мати потребу в грошах.

А для тих, хто ще поняття не має, де взяти грошей прямо зараз, і відчуває негайну потребу в скромній або солідній сумі, опишу кілька способів абсолютно чесного отримання грошей у тимчасове або постійне користування.

Повинен констатувати факт: чим менше сума, тим легше її дістати. Але не турбуйтеся, якщо не спрацював один спосіб, пробуйте другий, третій. Який-небудь обов'язково принесе вам необхідні гроші.

Взяти гроші в борг

Існує кілька способів позичити певну суму грошей. Яким з них скористатися, залежить від суми, яка вам потрібна і від готовності сплатити кредиторові за користування його коштами — тобто віддати якийсь відсоток понад позиченої суми.

Процентні ставки за кредит беруть банківські установи, кредитні організації та приватні особи, які заробляють кредитуванням на життя.

У кого з них позичати? Давайте розглянемо всі варіанти і один додатковий. З нього, мабуть, і почну.

Спосіб 1. Позичити у знайомих

Якщо вам дуже швидко, протягом декількох годин, необхідно вирішити питання, де взяти гроші в борг, в першу чергу, зверніться до друзів, колег по роботі або родичам. Зазвичай, якщо близькі вам люди мають певну суму, яку не планують на щось витрачати, вони не скупляться, входять в положення і позичають гроші на позначений період.

Про період ви вже з ними якось домовитеся: до зарплати, на три дні, на тиждень. І що важливо — дотримуйтеся терміну, не затягуйте з поверненням грошей, не придумуйте відмазок, щоб довше не віддавати борг — інакше наступного разу нічого не отримаєте. Найголовніше тут — не втратити довіру.

Як варіант — позичити у батьків. Вони, як правило, супроводжують борг словами: віддаси, якщо зможеш, і не вимагають грошей назад. Але зловживати батьківського щедрістю я б теж не радив — у них менше сил і можливостей заробити.

Спосіб 2. Взяти мікропозику

Зручність оформлення мікрокредиту в тому, що отримати позику на карту можна протягом години, не пред'являючи ніяких довідок про доходи і ніяких документів, крім паспорта. У поручительстві третіх осіб теж немає необхідності.

Недоліки способу: невелика сума позики (до 20 тисяч грн) і висока процентна ставка (залежить від суми і терміну погашення).

Мікрокредитуванням користуються люди, яким з якихось причин відмовили у банку, або ті, хто шукає, де можна взяти гроші в борг швидко для невідкладної потреби. До речі, ви можете витратити отриманий кредит, як вам заманеться — хоч на річ, хоч на задоволення — позичальник не питає про мету кредитування, йому важливо, щоб борг був погашений вчасно.

Спосіб 3. Банківський кредит

Спосіб підходить тим, хто має намір позичити велику суму: думає, де взяти гроші на бізнес, на дорогу покупку або лікування. Можливість оформлення споживчого кредиту є у кожного працюючого і який одержує середню зарплату людини — звичайно, ніяких питань у банківських співробітників не виникає, кредит оформляють після надання необхідних документів.

Перевага банківського кредитування полягає в можливості розбити велику суму на частини, і віддавати протягом декількох років. Важливий і психологічний момент — людині легше розлучатися з 2 000 грн щомісяця, ніж з 50 000 за один раз.

Недолік способу — можлива вимога застави, за вартістю перевищує позичену суму (нерухомість, автотранспорт, коштовності).

Спосіб 4. Кредитна картка

Цей метод вважаю одним з найоптимальніших, оскільки він дозволяє в лічені хвилини вирішити питання, де взяти грошей прямо зараз, не вимагає візиту ні в банк, ні до інших кредиторів, ніякої співбесіди і збору документів. Вам потрібно тільки відвідати банкомат і переводити необхідну суму.

Недоліків в цьому способі позики два: необхідність платити відсоток і необхідність платити комісію за переведення в готівку коштів. Але тут є і хороша новина для позичальника — оплати процентної ставки можна уникнути, якщо укластися з погашенням кредиту в пільговий період. У кожного банку він свій - приблизно від 30 до 90 днів.

Спосіб 5. Позичити на роботі

Якщо ви на хорошому рахунку у керівництва, і, якщо ваш начальник не самодур, можете дозволити собі таку розкіш, як попросити грошей у рахунок зарплати — незапланований аванс.

Видаючи таку позику, роботодавець нічим не ризикує — в день повернення боргу бухгалтер просто відніме у вас із заробітної плати. Якщо вам терміново потрібні гроші і ви не знаєте де їх взяти, спробуйте скористатися цим методом. На мій погляд, одним з найдієвіших.

Спосіб 6. Позичити в інтернеті

Якщо не чули про такий спосіб, розповім із задоволенням, тому що вважаю його одним з самих зручних, надійних і швидких. Якщо не знаєте, де швидко взяти гроші, зайдіть не на будь-який, а на авторитетний і перевірений сервіс онлайн-кредитування.

Якщо такого не знаєте, заходьте або реєструйтесь в одній з популярних електронних платіжних систем (на Вебмані є така опція — позичити кошти з дуже низькою комісією, по-моєму, 1,5 відсотка).

Спосіб 7. Позичити у держави

Дуже складний і тривалий процес, але раз такий спосіб існує, я вирішив розповісти і про нього. Відразу хочу попередити, що цей метод абсолютно не підходить для тих, хто шукає, де швидко взяти гроші — нескладна процедура позики у цьому випадку розтягується надовго. Кожна держава має програмами фінансування людей певних соціальних груп або людей, у яких немає фінансової можливості реалізувати якісь ідеї.

Але для отримання грошей будьте готові походити по інстанціях, зібрати пакет документів, пройти співбесіду і довести, що ці кошти потрібніше, ніж комусь іншому. Але якщо ви не поспішайте, а цілеспрямовано вирішуєте проблему, наприклад, де взяти гроші на квартиру, на відкриття бізнесу, на навчання або лікування, можете скористатися підходящої для вас програмою.

Золоті правила позичальника

Просити в борг — це талант, який є не у кожного. Адже яка мета позичальника — щоб дали грошей тут і зараз, причому саме ту суму, яка йому потрібна і на термін, який йому зручний. Не кожен потенційний кредитор, особливо з числа знайомих і колег, готовий на такі умови.

Відмову можна отримати і в разі, якщо подумки налаштувати себе на невдачу. "Зараз такий час, всі без грошей. Ніхто не позичить, але щастя спробую», — з таким набором деструктивних думок не варто і починати позичати гроші, точно ніхто не дасть.

Але що ж дасть результат?

  • Перше - позитивний настрій і не впадати у відчай, якщо хтось із друзів відмовив у позиці. Хтось інший обов'язково займе.
  • Друге: займайте у кількох людей відразу невеликі суми, це більш ефективно, ніж зайняти велику у когось одного. Таким чином, ви отримаєте зростання ймовірності, що гроші вам займуть.
  • Третє: не зловживайте добротою і терпінням своїх друзів, віддавайте борги вчасно, інакше ризикуєте втратити їхню довіру.
  • Четверте: якщо з об'єктивних причин не виходить повернути борг вчасно, зателефонуйте і попередьте про це позикодавця. І віддайте гроші, як тільки з'явиться така можливість. Замовчувати відстрочку, або, ще гірше, ховатися від кредитора, ігнорувати його дзвінки — це не робить честі і віддаляє від друзів.

Тепер кілька правил, необхідних для одержувачів мікропозик:

  1. Беріть тільки необхідну суму, не піддавайтеся спокусі зайняти на тисячу-дві більше. Не піддавайтеся і умовлянням з боку кредитних контор, що, мовляв, 15 тисяч брати набагато вигідніше, ніж 12. Пам'ятайте, що відсоток залежить від суми.
  2. Не допускайте прострочення платежів — за це нараховують високу пеню.
  3. Умови користування кредитом і повернення вивчайте заздалегідь і дуже ретельно.
  4. Всі можливі ризики, пов'язані з позикою, оцінюйте до підписання договору.

І загальне правило - не забувайте подякувати тим, у кого позичали гроші - вони вас дуже виручили.

Інші способи отримання грошей

Ті люди, які не люблять позичати гроші, можуть застосувати свій талант, креативне мислення або фізичну силу для добування необхідних засобів.

Я сказав "фізичну силу", але не маю на увазі крадіжку або грабіж:))) - рекомендую тільки законні способи. Однак, якщо людина досить сильний, він може заробити гроші, тимчасово влаштувавшись вантажником, різноробочим, прибиральником. Спосіб виключно для тих, хто не боїться брудної роботи і готовий виконувати її якийсь час — до поліпшення свого фінансового стану.

У будь-якому випадку, якщо хочете швидкого заробітку, доведеться потерпіти додаткові навантаження. Адже взяти грошей на халяву ніде не вийде? Халява, як така, відсутня в природі і в людських відносинах, особливо на рівні роботодавець — працівник. Хіба що у деяких виходить виграти в лотерею.

Якщо фізична праця — це не ваше, є цілий ряд інших способів отримати енну суму грошей чесним шляхом:

Спосіб 8. Продаж особистих речей

Щоб швидко реалізувати дорогу річ, необхідно значно знизити її ціну. Для термінового латання великих дірок в бюджеті зазвичай продають коштовності, брендовий одяг і взуття, цінні колекції, старовинні монети, злитки дорогоцінних металів, автотранспорт.

Намагаючись таким способом вирішити завдання, пошуку грошей, ви, швидше за все, за свій товар величезну суму не виручіть: навіть не ношенні шуби з рук, автомобіль зі смішним пробігом 500 кілометрів вважаються речами б/у, і за них не дають їх реальну ціну.

Спосіб 9. Закласти цінності в ломбард

Власники ломбардів обожнюють отримувати в заставу вироби з золота та антикваріат, і завжди розраховують на те, що у клієнта настільки жалюгідний стан, що він не зможе їх викупити. Тим не менш, не у всіх ломбардах оцінюють дорогі речі адекватно.

Я б навіть сказав, що немає такого ломбарду, де вам озвучили б справедливу ціну за будь-яку закладену річ — оцінювач не зацікавлений сплачувати клієнту багато. А раз так, ви самі повинні дбати про власні інтереси, і не дозволяти закладеної речі залишитися в ломбарді — намагайтеся викуповувати свою заставу вчасно.

Спосіб 10. Здати житло в оренду

Де ще можна взяти грошей терміново і без кредиту? Якщо у вас є власне житло в хорошому районі, то, вважайте, що проблема вже вирішена. У великих містах люди завжди шукають, де б зняти кімнату, а то і всю квартиру: серед них і приїжджі студенти, ікомандировані, і молоді сім'ї. Тому за клієнтів не переживайте, вони знайдуться завжди.

Ви можете здавати одну кімнату, а самі жити в іншій, можете здати в оренду всю квартиру і переїхати на час до батьків або друзів, але не забувайте про законодавчий аспект. Здача нерухомості в оренду — це один із способів заробітку, який необхідно оформити офіційно і платити за нього податок.

Спосіб 11. Продаж металобрухту

Спосіб для жителів приватного сектора. В будь-якому дворі знайдеться метал — продірявилася кухонне начиння, старий холодильник, якісь дроти і всякий-різний металевий мотлох.

Якщо все це продати, в пунктах прийому металу можна виручити певну суму.

Спосіб 12. Продаж волосся

Для власниць і власників густих і довгих кіс, які потребують грошей. Майже всі газети з оголошеннями рясніють пропозиціями від перукарень і салонів краси про купівлю матеріалу для виготовлення перук.

Вимоги до волосся дуже суворі, але і ціни дуже солідні. Якщо вам не шкода своїх кіс — продавайте. Купують волосся довжиною від 25 сантиметрів.

Спосіб 13. Донорство

Сам я не знаю, наскільки донорство зараз в честі, але, по-моєму, за кілька років у цій сфері нічого не змінилося — бути донором, як і раніше, не тільки почесно, але і вигідно.

Правда, за один забір крові багато не платять, а здавати занадто часто — шкідливо для здоров'я. Крім того, наважуючись на такий вид заробітку, людина повинна бути впевнена у своєму здоров'ї.

Спосіб 14. Інтелектуальна праця

Якщо ви володієте талантом писати статті, робити переклади з іноземних мов, вирішувати задачки з теорії ймовірності (або будь-які інші задачки), викладати — ви можете цим заробляти або підробляти і взагалі забути, що таке брак грошей. Адже професія копірайтера дуже затребувана в наш час.

Спосіб 15. Заздалегідь вибудувати свій прибутковий бізнес

Без сумнівів один з найкращих способів назавжди вирішити питання пошуку грошей — це побудова свого надійного джерела доходу. Можливо такий підхід не допоможе вам вирішити своє питання прямо зараз, зате в майбутньому назавжди може вирішити питання нестачі грошей.

У багатьох досі є стереотип, що бізнес - це обов'язково вклади грошей, нескінченна робота, керівництво і багато іншого, що під силу тільки неймовірно сильним людям. Але в наш час, коли у нас є інтернет заробляти можна навіть на своєму хобі.

Спосіб 16. Накопити

Якщо гроші потрібні вам не швидко, то чому б їх не накопичити? З одного боку це може здатися непростим завданням, але якщо для накопичення використовувати хоча б прості банківські інструменти, то ваша задача може спроститися в рази.

Наприклад, щоб накопичити 25 000 грн, досить відкладати щомісяця по 2500 грн і все через 10 місяців ви будете мати потрібну суму.

Гроші на бізнес

Окрема розмова — де взяти грошей на бізнес без кредиту. Банківські установи не підходять — там в будь-якому випадку доведеться переплачувати. Залишається одне - залучити інвестиції. В їх якості може виступати хто завгодно: хоч родичі, хоч кращий друг, хоч малознайомий, але дуже багатий і впливовий пан.

Правда, якщо попросите про інвестиції такого пана, одного вашого чесного слова і впевненості в успіху буде мало, він зажадає бізнес-план. А гроші від нього ви отримаєте, тільки в разі, якщо він визнає ваш проект перспективним.

Родичі ніякого плану просити не будуть, але це ж не привід взяти у них гроші на бізнес і розтринькати їх, або «прогоріти». Тому раджу бізнес-план складати в будь-якому випадку, оскільки вважаю, що його ви пишете для себе, для розвитку своєї справи.

Куди не варто звертатися

Приватні особи

Багато хто шукає, де взяти гроші в борг під розписку, тому що здається, що це простіше і надійніше, ніж в банку, де «обдурять і взагалі відмовлять».

На ділі, 90% шахрайських схем крутяться саме в цій сфері. Приватні кредитори нерідко ломлять відсотки куди вище, ніж банківські, а, отримавши дані позичальників, можуть використовувати їх для шахрайства.

Кредитний споживчий кооператив

Не найкраща ідея відразу з двох причин. По-перше, шахрайських організацій у цій сфері теж вистачає. По-друге, подібні КПК частенько банкрутують і раптово змушують повертатися борг цілком. По-третє, позики в подібних організаціях видаються тільки тим, хто вже зробив вклади.

Як то кажуть «щоб продати що-небудь непотрібно, треба спочатку купити що-небудь непотрібне, а у нас грошей немає».

Казино

Реклама про те, «як підняти бабла», досі віщає з сотень сайтів. Але в реальності заробити на такому способі неможливо. Які б хитрі системи не застосовувалися, повірте - у виграші завжди залишається тільки казино. Існує маса прийомів, і ви нічого не зможете довести.

Бінарні опціони

Регулярно презентуються як спрощений формат трейдингу, але на ділі є все тим же форматом казино. Навіть якщо вдасться знайти 1 – 2 чесних брокерів (які не гратимуть з котируваннями), шанс втратити все – 99,99%. Прогнозування курсу валют-це така ж професія, як лікар. Ви ж не візьметеся проводити операцію на серці, тільки тому що приблизно розумієте, як ріже скальпель?

Заключення та висновок + відео

У житті для всіх і завжди припасені сюрпризи. На жаль, не завжди приємні. Фінансові труднощі, наприклад, від них ніхто не застрахований. Але ваша креативність, вміння діяти швидко і ефективно, здатність домовлятися з людьми врятує від матеріальних проблем.

Використовуйте відразу кілька з перерахованих вище способів, який-небудь обов'язково виявиться оптимальним для вас. Намагайтеся не затягувати з виплатою кредитів, а ще краще — обходьтеся без них. Але це правило не стосується ситуацій, що вимагають великих сум - в Україні банків багато, де взяти гроші під відсотки, Ви знаєте. Але і серед авторитетних фінансових установ вибирайте найнадійніші, що пропонують найвигідніші для клієнта умови.

Читайте також - Як заробити гроші в інтернеті — ТОП-60 способів заробітку

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Миттєве кредитування 16.04.2021, 19:21
Вам потрібне фінансування?
Ви хочете рефінансувати свій бізнес?
Вам потрібна позика для комерційних чи особистих потреб та фінансування проектів?
Дивіться нижче для отримання додаткової інформації.
Номер Whats-App: +918152891093
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата