Тамара СумськаАвтор: 

Тамара Сумська

Фахівець з особистих фінансів та інвестування. Допомагає нашим читачам підвищувати рівень фінансової грамотності.

Гайд по хайпам (Hyip) - 15 правил інвестицій у високоприбуткові проекти для новачків

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 березня 2024 Автор: Тамара Сумська

Hyip

Хайпи (hyip) - це практично будь-які інвестиційні проекти в інтернеті, що приносять високий прибуток. Їх пошук ускладнюється тим, що заздалегідь передбачити коливання ринку неможливо. Початківець інвестор набиває шишки, оскільки без належного досвіду, інтуїції і кмітливості заробити в інтернеті навіть тисячу грн складно. Поради, що представлені нижче, допоможуть новачкові розібратися у фінансуванні, дадуть деякі орієнтири у напрямку вкладів і розкажуть про елементарні технічні правила інвестицій в хайп проекти.

Подушка безпеки на перший час

Новачок повинен обов'язково мати фінансову подушку безпеки і альтернативне джерело доходу на перший час. Високоприбуткові інвестиції в інтернеті можна порівняти з грою на біржі, а про неї часто говорять, що вміння, придбані у валютних угодах, дорівнюють другій вищій освіті.

Звичайно, перший відчутний дохід прийде до інвестора не через 5 років після початку кар'єри, а раніше, але чекати скажених грошей не варто. Людина повинна мати кошти для піврічного комфортного проживання. Інакше він буде хапатися за всі пропозиції поспіль у пошуках швидкого заробітку на хайпах, а потім розчарується і піде в повний мінус.

Книги, статті та відео з високоприбуткових інвестицій

Виходити на ринок інвестування без певного інформаційного багажу просто небезпечно. Мова йде про гроші, які через незнання можна відразу втратити. Перед початком вкладень в Hyip необхідно розібратися в теорії. Рекомендується прочитати наступні книги:

 • всі твори Роберта Кійосакі;
 • Бодо Шефер "Шлях до фінансової незалежності";
 • Генріх Ердман "Інвестуй і багатій";
 • Олександр Елдер "Як грати і вигравати" та інші.

Вони не про хайп проектах, але дають базис для грамотного фінансування. Безглуздо йти вкладати кошти, прочитавши пару-трійку статей в інтернеті. Hyip проект - це окремий випадок інвестування, тому до нього застосовні принципи економіки, які необхідно зазубрити і осмислити.

Навчальне відео є на Ютубі. Спочатку слід прослухати лекції про інвестиції, а тільки потім розглядати природу хайпа і практикуватися.

Правила реєстрації пошти

Електронна пошта - це ключ хайп проекту. Якщо її зламають, то у зловмисників виявляться паролі від сайтів проектів та платіжних систем, тому необхідно уважно поставитися до реєстрації. Не можна використовувати старі поштові акаунти, засвічені в соцмережах і на дошках оголошень, необхідно зробити нові профілі (як мінімум, два):

 1. публічна пошта знадобиться для листувань, проектів і розміщення реферальних посилань;
 2. друга пошта робиться для електронних платіжних систем (ЕПС) і отримання пін-коду.

Реєструвати e-mail потрібно тільки на тому ресурсі, де є двофакторна аутентифікація. Сьогодні вона представлена сервісами Yandex, Mail і Gmail (найбільш пріоритетний варіант, і нижче я поясню чому).

Пошта для хайпа на Яндексі

Для двоетапної авторизації користувач повинен завантажити програму Яндекс.Ключ на смартфон або планшет і придумати пін-код для заходу в систему (не повинен збігатися з паролем на пошту). Аутентифікація проводиться не за допомогою одноразових смс, а шляхом генерації паролів з Яндекс.Ключ. Головні мінуси сервісу:

 • вхід в пошту прив'язаний до пристрою, а не на сім-карті, якщо втратити смартфон і зберегти пін-код в пам'ять програми, зловмисники отримають доступ до всіх операцій навіть за умови заблокованою сімки;
 • якщо забути пін-код, то відновити доступ до профілю можна буде тільки за допомогою служби підтримки.

Пошта Яндекса не завжди коректно приймає кореспонденцію від закордонних хостинг-провайдерів, тобто в деяких випадках листи з Hyip проекту можуть не дійти до одержувача.

Пошта з двоетапною аутентифікацією на Mail

На Мейлі пароль до пошти приходить по смс (хоча є програма кодів доступу). Але цей портал має два серйозних мінуса для використання в хайп проекті:

 • служба надає попередні резервні коди, які можна ввести, якщо під рукою не буде телефону, тобто будь-яка людина, що отримає доступ до комп'ютера (в т. ч. і віддалено!) зможе зайти в пошту і платіжні сервіси;
 • Mail найчастіше заносить листи з інвестування в спам, що незручно для постійної роботи.

Майл часом також показує некоректну роботу з доставки листів з сайтів Hyip фондів.

Gmail для Hyip

Пошта на гуглі найкраще підходить для високоприбуткових інвестицій в Інтернеті:

 1. Gmail не блокує листи з фінансових сайтів;
 2. існує чотири способи двофакторної аутентифікації:
 • звичайний пароль по смс;
 • голосове підтвердження;
 • Гугл Аутентифікатор (сканер QR-кодів);
 • захід в пошту за допомогою апаратного токена - спеціального електронного пристрою, що прикріплюється на комп'ютер по USB.

Найбезпечніше всього користуватися Gmail.

Секретну платіжну пошту не можна реєструвати на загальновідомий номер телефону. Слід взяти додаткову сімку, не засвічену в мережі. Користувачі банківських карт стикалися з крадіжкою грошей з рахунку за допомогою дубліката сім-карти, злому пошти і аккаунту платіжної системи. Щодо грошей не завадить додаткова обережність.

Генерація паролів

Коли користувач авторизується на будь-якому сайті, його нібито секретний пароль видно адміністратору ресурсу і вірусних програм по збору інформації на комп'ютері. Якщо людина користується однаковою комбінацією цифр в різних проектах, фактично він віддає ключ від хайпа, де лежать гроші, в руки адмінам і творцям вірусного ПО. А потім гаманці виявляються порожніми.

Або клієнт нічого не підозрює, працює, збирає по крупицях профіт, а ось найбільший куш у нього зрізують прямо з-під носа. Звертатися в техпідтримку, а тим більше в поліцію безглуздо, краще відразу генерувати різні паролі, запам'ятовувати їх і зберігати на паперовому носії.

Вибір ЕПС для заробітку на хайпах

Практично всі hyip проекти приймають платежі з Perfect Money, але обмежуватися однієї ЕПС небезпечно. Гаманець з усіма грошима можуть зламати або система припинить своє існування в самий невідповідний момент. Гроші, що лежать на акаунті, пропадуть. Можна погуглити новини про банкрутство Liberty Reserve, щоб пропало бажання класти всі яйця в одну корзину.

Не варто ризикувати, краще працювати відразу з декількома платежами:

 • Perfect Money;
 • AdvCash;
 • Криптовалютою  Bitcoin;
 • Payeer;
 • Payza.

Як поповнювати гаманці ЕПС

Заводити і виводити гроші можна через обмінники. В залежності від обраної платіжної системи потрібно знайти кращий курс і зробити операцію обміну валюти.

Кращий хайп для інвестицій

Аналіз хайпів може займати багато часу, поки інвестор-новачок не обросте зв'язками і статусом, щоб отримувати інформацію із закритих джерел. Перший час можна орієнтуватися на провідних блогерів, на портфелі активних учасників, але це лише частина стратегії. Неможливо заробити багато, всього лише повторюючи чийсь шлях. Краще робити власні висновки і потроху самостійно вкладати гроші в високоприбуткові проекти. Тільки ранній вхід в успішну Hyip програму гарантує найбільший прибуток.

На що слід звернути увагу при виборі хайпа:

 1. У фонду повинен бути свій сайт, причому розміщений на платному хостингу і домену. Бажано наявність унікального дизайну і відсутність картинок з безкоштовних фотобанків. Чим складніше зроблений ресурс, чим більше на ньому корисної інформації, чим індивідуальніше CMS, тим більше творці вклали грошей в хайп, тому будуть його розвивати.
 2. Hyip проект повинен мати безпечне SSL-з'єднання (сайт доступний тільки через https протокол).
 3. Можливість оплати вкладу в хайп з різних платіжних систем (в т. ч. банківським переказом) значно підвищує його рівень.
 4. Чим більше рекламуються інвестиційні проекти в інтернеті, тим краще, але не кожне просування вигідно для вкладників. Якщо хайп просувають за допомогою форумів і блогів про інвестиції, то це вказує на серйозність розробників. Якщо власники не витрачають часу на теоретичні викладки, а просто підключають велику кількість Hyip-моніторингів, це свідчить про швидкий провал.
 5. Треба вибирати Hyip з реальними цифрами. Щодобовий прибутковість у 60% і 30% можуть обіцяти тільки шахраї і дурні, не варто віддавати ні тим, ні іншим свої гроші (хіба що це фонд з категорії погодинників-подвоювач, які живуть максимум кілька днів - це не наш випадок, тут багато заробити не вийде). Краще вибрати хайп з щоденними виплатами до 3-5%.
 6. Чим довше інвестиційний план проекту, тим більше він повинен прожити. Треба гнатися не за миттєвою вигодою, а за стабільним щодобовим отриманням грошей.
 7. Непогано буде подивитися незалежну інформацію про хайп в мережі, щоб побачити реальний стан справ і статистику виплат.
 8. Перед інвестицією в Hyip варто поспілкуватися зі службою підтримки сайту або розробниками. Оперативність відповіді на питання повинна допомогти зробити висновок про доцільність фінансування.

Вибір партнера по інвестиціях в хайп проекти

Щоб зміцнитися в програмі, слід зайти в неї під будь-яким статусним партнером, краще публічною людиною, а не анонімним користувачем. Тільки досвідчений інвестор допоможе потім з виплатою страховки і рефбеком, плюс посприяє у вирішенні будь-яких питань, що виникли.

Спілкування з гравцями

Люди, задіяні в одному інвестиційному фонді, які отримують з нього регулярний прибуток, не стають друзями, союзниками і колегами. Довіряти їм не можна. Якщо хтось радить вкласти гроші у високоприбутковий проект, але не може надати економічно обґрунтовані докази його майбутнього успіху, не можна йти за ним. Якщо адміністратор стверджує, що той чи інший хайп принесе великий прибуток, тому потрібно швидше в нього вкладати, треба зупинитися і подумати двічі перед інвестуванням.

Не можна позичати гроші. Перераховуючи кошти, гравець віддає їх не живій людині, а ніку і аватарке. Якщо боржник не захоче нічого повертати, він просто припинить спілкування або заблокує аккаунт.

Диверсифікація

Не можна вкладати інвестиції тільки в один інвестиційний проект. Краще розподілити їх по найбільш важливим і цікавим напрямками. У деяких хайпах можна брати навіть з 10 доларами, тому необхідно розширити свій інвестиційний портфель хоча б до 7-10 елементів. Якщо один з них збанкрутує, витрати на нього відіб'ються з інших проектів. HYIP інвестиції повинні мати розмірений характер.

Початковий капітал

Перші кроки в інвестуванні повинні супроводжуватися вкладами, які не страшно втратити. Новачок повинен бути морально готовий розпрощатися з тією сумою, що він зараз поклав на рахунок. Для кожної людини існує своє поняття мінімуму, але з великих ставок заходити в високоприбуткові проекти точно не варто. Грати потрібно тільки на свої, а не позикові кошти. Реальний заробіток на хайпи може бути отриманий і через кілька місяців, а віддавати відсотки по кредиту доведеться регулярно.

Розрахунок беззбиткового дня

Після першої інвестиції в Hyip важливо відразу уточнити відсотки за тарифом, вирахувати день, коли вся сума, заведена в проект, виведеться з системи, а інвестор почне отримувати чистий прибуток. Робити повторний внесок в хайп слід тільки після дня без збитку.

Постійне виведення прибутку

Будь який хайп може одного разу закритися, тому необхідно постійно виводити з нього зароблені відсотки. Краще робити це щодня. Зазвичай операція з виведення не займає більше пари годин, а дисципліна щодо виведення готівки вбереже інвестора-початківця від втрати великої суми грошей.

Соціальна активність під час участі в проекті

Успішність хайпа залежить від інвестицій великої кількості людей. Якщо в нього будуть вкладати гроші, то фонд не закриється. Щоб залучати додаткових вкладників, рекомендується вести активну рекламу в соцмережах і на форумах.

Писати треба тільки правду, але зате кожен день. В мережі повинні з'являтися дані з першими виплатами. Слід навіть прикласти скріншот переказу. З дозволу інших інвесторів можна розміщувати інформацію про їх виведення коштів і розміри інвестиційного портфеля. Коли інші користувачі побачать за хайпом реальних людей, вони теж понесуть свої гроші в проект.

Якщо хайп соскамився

Якщо хайп припинив виконувати свої зобов'язання перед інвесторами, такий момент називається скам. Це трапляється з наступних причин:

 • Злом профілів адміністраторів ресурсу (нібито гроші викрадені третіми особами, довести зворотне неможливо).
 • Некомпетентні дії одного трейдера або співробітника хайпа.
 • Невиконані фінансові зобов'язання партнерів.

Найчастіше вони носять надуманий характер, але повернути інвестиції вкладникам не вдається. Щоб не потрапити на скам, потрібно ретельно аналізувати хайп перед початком співпраці.

Ознаки скама хайп проекту в найближчому майбутньому:

 • Технічні проблеми на сайті компанії, різні атаки і заражене ПО, зменшення кількості унікальних відвідувачів.
 • Служба підтримки не відповідає на запити клієнтів.
 • Проблеми зняття грошей.
 • Різкий стрибок обіцяного прибутку (з 3% до 30%).
 • Агресивна рекламна кампанія, зміна представника фонду.
 • Велика кількість негативних відгуків в мережі.

Якщо в політиці фонду відбулися різкі незрозумілі зміни, варто вивести з неї свої гроші або хоча б зменшити розмір інвестицій.

Участь у реферальній програмі

Залучення рефералів допоможе отримати додатковий прибуток інвестору, тому не можна нехтувати заробітком на партнерській програмі. Шукати інших гравців можна на своєму блозі або в групі соцмережі під час розміщення інформації про виплати.

Високоприбуткові інвестиції в інтернеті приносять гарний прибуток, але нерідко стають причиною втрати великої суми грошей, тому до них слід ставитися обережно, не вкладати великі суми в один хайп, щодня виводити прибуток і стежити за новинами фінансової програми.

Відео

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити