Тамара СумськаАвтор: 

Тамара Сумська

Фахівець з особистих фінансів та інвестування. Допомагає нашим читачам підвищувати рівень фінансової грамотності.

Perfect Money — огляд, реєстрація, верифікація та налаштування безпеки платіжної системи

Останнє оновлення: Середа, 07 лютого 2024 Автор: Тамара Сумська

Perfect Money

У світі існує на даний момент безліч систем, що здійснюють електронні платежі. Популярність їх залежить більшою мірою від зручності використання. У різних країнах поширені різні ЕПС. У даній статті підготовлений детальний огляд однієї з таких програм — Perfect Money. Ця платіжна система є офшорною, що передбачає її анонімність.

Короткий огляд

Точкою старту діяльності прийнято вважати 2007 рік. Сьогодні ця система є частиною компанії «SR&I». Зареєстрована була в Панамі, але знаходиться сама компанія не за місцем реєстрації, а в Швейцарії (місто Цюріх). У неї є ліцензія, що дозволяє випуск електронних грошових коштів.

На просторах інтернету у компанії розміщений власний офіційний сайт: https://perfectmoney.is. При завантаженні сторінки, в адресному рядку розташовується зелений замочок. Це сертифікат SSL, який говорить про те, що з'єднання захищене і відповідає всім правилам шифрування.

Серед клієнтів цієї ЕПС досить поширені скорочення найменування, такі як РМ і ПМ, багато користувачів ще називають її просто Перфект Мані.

Система Perfect придбала вбудовану внутрішню біржу кредитування в 2010 році. Найголовнішим пунктом при перевірці клієнтів став Trust Score — рейтинг користувача. Вищий рейтинг мають рахунки, де відбувається великий фінансовий оборот, що повинно говорити про чесність і авторитетність угод.

Але серед користувачів біржа кредитування стала не дуже популярна. Ось деякі причини, які змушують клієнтів нечасто користуватися даною послугою:

 • умови на біржі не вигідні користувачеві. Це пояснюється підвищеним відсотком по поверненню кредиту, так званим ROI. З цього випливає, що кредиторів в рази більше, ніж позичальників;
 • безліч кредитів просто не погашається.

Популярність Перфект стала набирати к 2011 року після закриття такої компанії, як Liberty Reserve, свого основного конкурента. Незабаром Perfect Money широко поширилася в різних галузях, в першу чергу це заробітки з високими ризиками (різні системи пірамід, високоприбуткові хайп проекти, казино, букмекерські контори і так далі). Також платіжка зайняла свою нішу і в підприємництві за допомогою мережі інтернет.

Поява додатків для управління своїми операціями через смартфон або планшет на базах iOS і, трохи пізніше, для Android, відбулося до 2013 року. За допомогою цих мобільних додатків можна вільно здійснювати різні фінансові операції без обов'язкового доступу до ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Але велика частина рядових користувачів за звичкою користуються виключно сайтом Перфект Мані.

Як і в багатьох інших платіжних системах, в Perfect Money є партнерська програма. Вона гарантує додатковий пасивний дохід тим учасникам, які запрошують інших унікальних користувачів. Це джерело заробітку, за встановленою процентною ставкою, приносить прибуток щомісяця.

Програмний інтерфейс в Перфект Мані розроблений інженерами компанії з урахуванням того, щоб проводити різні платежі з різних сайтів. Perfect Money має партнерів, сертифікованих в рамках закону і мають безліч пунктів обміну. В цьому сервісі є таке поняття як карти передоплати. Вони дозволяють своїм клієнтам в будь-який зручний час поповнити рахунок або зробити покупку без входу в Особистий кабінет.

Сайт платіжної системи підтримує 23 мови (в тому числі і Українську), що дуже зручно для користувачів.

Далі копнемо глибше і розберемося, як працювати з гаманцем Perfect Money. Для початку необхідно створити особистий аккаунт, тобто зареєструватися.

Реєстрація

Щоб почати роботу з гаманцем, в першу чергу заходимо на офіційний сайт. Коли ми потрапили на потрібний нам ресурс, то вибираємо свою мову і натискаємо «Реєстрація».

Ми бачимо сторінку, де потрібно ввести свої реквізити.

Рекомендації:

 1. Заповнюйте реальні дані для подальшого проходження верифікації;
 2. Найкраще робити це, використовуючи трансліт;
 3. Всі поля із зірочкою «*» повинні бути заповнені в обов'язковому порядку.

Далі потрібно виконати кілька нескладних пунктів:

 • придумати ім'я свого облікового запису, ввести адресу електронної пошти. Дуже важливо, щоб він був реальним і робочим, адже на нього буде відправлено лист з унікальним логіном, за допомогою якого ви будете здійснювати операції на сайті;
 • рекомендується також використовувати аутентифікацію в два етапи через СМС;
 • вказуємо свій номер телефону в прийнятому форматі, знову ж реальний;
 • наш аккаунт буде мати тип «Персональний» (більш докладно про типи акаунтів можна прочитати на офіційному сайті);
 • придумуємо складний пароль. Він повинен містити не менше 6 символів на латиниці, різного регістру, і цифри. Його потрібно запам'ятати або зберегти собі в який-небудь файл, тому що для відновлення пароля доведеться пройти процедуру перевірки особистих даних. Нікому не показуйте його в цілях безпеки;
 • далі вводимо кілька символів, щоб підтвердити, що ви не бот погоджуємося з обслуговуванням і, нарешті, тиснемо «Реєстрація».

Після всіх маніпуляцій на адресу буде вислано електронного листа. У ньому вказаний id - ваш ідентифікатор, що складається з цифр (він же служить логіном, щоб увійти в аккаунт).

Якщо ви забудете або не збережете свій логін, то його можна буде з легкістю відновити, подавши запит кнопкою «Забули?» при вході.

Отже, ми ввели свої дані, після чого натискаємо «Логін». Система безпеки висилає нам PIN-код, який потрібно буде ввести в поле і натиснути «Продовжити».

Процес реєстрації завершено. Після введення коду, заходимо в особистий кабінет. Тут ми можемо вибрати вид рахунку і оформити додатковий, при необхідності.

Після цього йдемо в налаштування безпеки, щоб захистити себе і свої грошові кошти від шахрайства.

Налаштування безпеки профілю

Для захисту ваших даних потрібно перейти у вкладку "Центр безпеки". Тут включена опція перевірки IP-адреси, з якого заходить клієнт. При кожному вході в систему, на вашу адресу надсилається лист з кодом підтвердження. Це стандартна процедура, і її міняти не рекомендується.

Перфект надає додаткові можливості щодо захисту особистої інформації:

 • авторизуватися в системі можна за допомогою СМС, але послуга ця платна, тому багатьох користувачів вона не влаштовує. Повідомлення також можуть затримуватися в результаті різних проблем оператора зв'язку;
 • підключення кодової карти.

Після використання даної опції (кодової карти), нам відкриється файл з розширенням «.png». Тут ми побачимо коди, які потрібно буде вводити при здійсненні будь-якої фінансової операції. Аналогічний файл буде відправлений і на Ваш e-mail.

Ці дані необхідно зберегти в безпечному місці.

Налаштування захисту профілю - дуже важливий момент, який дозволить клієнту убезпечити себе від злому облікового запису зловмисниками. Не нехтуйте цим обов'язковим пунктом.

Користуватися послугами Perfect Money можна відразу ж після реєстрації і установок функцій безпеки. При цьому знімається комісія за кожну операцію. Щоб знизити відсоток комісії, нам потрібно верифікувати свої особисті дані. Для цього заходимо в розділ налаштувань і починаємо виконувати все по пунктах.

Верифікація даних

Почнемо з того що ж таке верифікація? Коротко - це перевірка справжності введених особистих даних. Тобто система перевіряє, чи дійсно це ваш гаманець і справжні реквізити, введені при реєстрації.

Проходження цієї процедури має свої плюси:

 • знижується комісія за перекази;
 • підвищується авторитетність вашого облікового запису.

Верифікація даних в Perfect Money проходить в кілька етапів:

 1. потрібно завантажити графічні файли сканованих документів (паспорт, або водійські права);
 2. також потрібні скани квитанцій на оплату комунальних послуг, або банківського переказу (з обов'язковим зазначенням прізвища й адреси, скановану прописку в паспорті Перфект не прийме);
 3. підтвердити особистий телефон. Для цього замовляється дзвінок, і робот по телефону повідомляє вам код. Цифри диктуються не українською, а з використанням англійської мови. Якщо код введений вірно, то номер підтверджується відразу ж. А от якщо при введенні була допущена помилка, то спробувати ще раз у вас з'явиться можливість лише через добу.

Верифікація даних користувача зазвичай не займає більше 24 годин. Але можливе збільшення часу перевірки у вихідні та святкові дні. Якщо ви побоюєтеся ось так надсилати свої особисті дані, то можна скористатися додатковими заходами захисту сканованих документів. Наприклад, поставити водяний знак.

Отримавши загальне поняття про систему електронних платежів Perfect Money, перейдемо до її переваг і недоліків.

Плюси і мінуси Perfect Money

Всі електронні системи, що здійснюють фінансові операції мають і хороші, і погані сторони. Як їх сприймати, залежить тільки від самого користувача. Гаманець Перфект Мані, на жаль, не є ідеальним.

До безперечних плюсів можна віднести те, що:

 • вам не потрібно платити податок на доходи з фінансових операцій;
 • щомісяця на ваш баланс надходить додатковий дохід у розмірі 4% річних від залишку коштів на рахунку;
 • є програма по партнерській співпраці;
 • охоплення безлічі інвестиційних програм;
 • якщо ви пройшли процедуру верифікації, то комісія за перекази дуже мала;
 • гарантія безпеки облікового запису.

Мінуси проекту наступні:

 • якщо ви помилково перевели гроші не туди, або ваш рахунок був зламаний, в результаті чого незаконно зняті кошти, то їх не повернуть в гаманець, скільки скарг не подавай;
 • грошові кошти не можна вивести за допомогою пластикових карт, таких як Віза і МастерКард;
 • неможливо безпосередньо напряму поповнити баланс гаманця.

Так як же все-таки вивести кошти зі свого рахунку, і які умови поповнення? Поговоримо про це далі.

Тарифи

Для кожної платіжної системи розробники встановлюють свої тарифи на фінансові операції. З курсів, наведених нижче, можна дізнатися відсоток, що стягується за різні перекази. І ви легко можете зробити висновок, що тарифи для користувачів, які пройшли процедуру верифікації даних, набагато вигідніше (про що йшлося вище).

 • Обмін USD/EUR, EUR/USD за ринковим курсом.
 • Перекази усередині системи для верифікованного аккаунта — 0.5%, для неверифікованного — 1.99%.

Поповнення балансу

Гроші на електронний рахунок можна внести декількома способами. Давайте розберемося, як відбувається поповнення балансу гаманця Perfect Money:

 1. найпоширеніший спосіб — використання обмінних партнерських пунктів. Тут пропонується певний список. Вибрати зі списку потрібний варіант нескладно, головне — враховувати комісію, адже у різних обмінників вона може бути різною;
 2. також існує так званий e-Voucher. Він зручний для тих, хто купує ваучери з кодами;
 3. переказ Swift не дуже зручний, так як займає не один день, та й комісія стягується досить велика;
 4. Bitcoin. Ця система переказу підійде тим, хто використовує криптовалюту. Однак, курс цієї електронної валюти постійно змінюється, тому виникають додаткові труднощі при переказі;
 5. і, нарешті, кредитна біржа. Поповнення балансу цим способом вкрай незручно і невигідно, тому детально ми не будемо зупинятися.

Виведення коштів

У будь-якого клієнта, рано чи пізно, виникає необхідність в переведенні в готівку електронних грошей. Як же це зробити? Перфект Мані пропонує кілька способів. Виведення коштів здійснюється тими ж методами, що і поповнення рахунку. Що для вас зручніше — вибирайте самі зі згаданих вище пунктів.

Транзакція переказу грошових коштів виглядає так:

The amount of 50 USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U1324575->U8976512. Memo: API Payment. Name 111222… Date: 20:11 07.02.2024. Batch: 143245589.

 • U1324575 — рахунок відправника платежу.
 • U8976512 — номер одержувача рахунку.
 • Name — аккаунт того, хто відправив платіж.
 • Batch — номер операції.

Регулювання та ліцензія perfectmoney.is

Взаємовідносини між сторонами регулюються на підставі прийнятих законодавчих актів. Знайомитися з даними документами буде корисно кожному користувачеві, який активно використовує електронні гроші в тому чи іншому вигляді, а також здійснює платежі за товари і послуги в Інтернеті. Завдяки цьому можна дізнатися, які існують ризики, права та обов'язки у кожної зі сторін угоди.

Ліцензія Перфект Мані

Що стосується конкретної документації, то свідоцтв, ліцензій або інших документів на сайті не викладено, також відсутня повна інформація про саму компанію, її юридичні реквізити.

Угода користувача perfectmoney.is

Угода між сторонами - це основа будь-якої угоди. Воно може бути представлено у вигляді договору, оферти або іншого аналогічного документа. Що стосується Perfect Money, то подібних документів на сайті не представлено. Ознайомитися з основними положеннями можна при прочитанні правил використання, розташованих на сторінці реєстрації, або в розділі «правове становище». Розглянемо ключові моменти, на які необхідно звернути увагу. Інформація щодо руху коштів перерахована в 3 пункті правового положення.

Служба підтримки Perfect Money

Зв'язок зі службою підтримки здійснюється за допомогою тікетів. Для створення тікету необхідно заповнити відповідну форму на сайті компанії, вказати Персональні відомості і суть проблеми.

Висновок і рекомендації + відео

Платіжна система Perfect Money зарекомендувала себе як досить надійна. Вона справно працює з 2007 року і показала себе з хорошого боку. Але зберігати великий обсяг грошових коштів в електронному гаманці не так вже й безпечно.

Заводьте різні акаунти, не тримайте все на одному рахунку. Електронні гроші варто берегти не менше, ніж паперові, адже це така ж валюта. Ось що хотілося б сказати на закінчення. І рекомендації в даному випадку цілком стандартні: користуйтеся налаштуваннями безпеки, частіше змінюйте паролі і тримайте їх в надійному місці, доступному тільки для вас.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити