Тамара СумськаАвтор: 

Тамара Сумська

Фахівець з особистих фінансів та інвестування. Допомагає нашим читачам підвищувати рівень фінансової грамотності.

Гроші в борг — як і де взяти на карту терміново без перевірки кредитної історії + поради для тих, кому потрібні гроші з поганою КІ і простроченнями

Останнє оновлення: Четвер, 22 лютого 2024 Автор: Тамара Сумська
Зміст[Сховати]

Гроші в борг

Вітаємо читачів «ITstatti.in.ua»! Сьогодні ми розповімо, де взяти гроші в борг і як можна отримати на карту терміново без перевірки кредитної історії онлайн, а також що робити, коли потрібні гроші з поганою кредитною історією і простроченнями за платежами.

В кінці публікації ви знайдете поради фахівців про те, як вибратися з боргової ями, а також відповіді на найпопулярніші питання.

Отже, ми починаємо!

Про те, як і де можна взяти грошей у борг (на карту терміново без перевірки кредитної історії), а також куди звертатися, якщо потрібні гроші з поганою КІ і простроченнями — читайте в цьому випуску.

1. Що робити, якщо терміново потрібні гроші в борг?

Не всім вдається розподілити гроші так, щоб їх вистачило до зарплати. Більше того, ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій. У подібних випадках виникає питання, де взяти гроші в борг.

Одним з варіантів в такій ситуації може стати отримання позики на банківську карту. Гроші в борг на карту видають в банках і мікрофінансових організаціях. Для цього потрібно зовсім небагато часу: буквально пару хвилин доведеться витратити на заповнення онлайн-заявки, не більше чверті години піде на прийняття кредитором рішення про зарахування коштів.

За своєю суттю послуга видачі грошей в борг на банківську карту являє собою оформлення невеликої позики шляхом перерахування коштів на зручний платіжний інструмент.

Плюсів (+) у такого варіанту чимало. Немає необхідності зустрічатися з представником банку для оформлення заявки та отримання позикових коштів. Отримання грошей в борг на карту здійснюється повністю в режимі онлайн. Зробити це можна в будь-який час в будь-який день тижня.

Фахівці рекомендують кілька разів подумати, перш ніж звернутися до кредиторів. Такий підхід дозволяє уникнути труднощів з погашенням позики.

Брати гроші в борг на карту варто тільки в наступних ситуаціях:

 • великі банки відмовляють у видачі споживчого кредиту;
 • виникли серйозні проблеми, які вимагають якнайшвидшого вирішення і без фінансових витрат не обійтися;
 • коли немає можливості зайняти у друзів і близьких;
 • є впевненість, що повернути борг вдасться в максимально короткі терміни;
 • шляхом фінансових вкладень вдасться отримати вигоду, яка перекриє витрати на обслуговування позики.

Якщо переоцінити власні можливості, можна зіткнутися з серйозними проблемами. При отриманні грошей в борг на карту доведеться платити чималі відсотки. Це призводить до необхідності ставитися до обслуговування позики максимально відповідально. Затримка виплат всього на кілька днів тягне істотне збільшення операцій з переплати. І навпаки, при достроковому погашенні можна заощадити завдяки перерахунку відсотків.

Сучасні ресурси з видачі позик дозволяють отримати гроші в борг практично на будь-яку банківську карту. Вона може бути зарплатною, звичайною дебетовою або навіть кредитною. Однак найкраще, щоб карта була іменною. Якщо на ній не буде вказано власника, можуть виникнути проблеми із зарахуванням платежу.

Слід враховувати, що при отриманні грошей в борг на кредитну карту переведення в готівку може бути з комісією. Її величина визначається банком, що випустив карту. Також щоб уникнути труднощів, варто переконатися, що карта активна і у неї не закінчився термін придатності.

2. Плюси і мінуси отримання грошей в борг на карту

Перш ніж прийняти рішення про отримання грошей в борг на карту, важливо оцінити переваги і недоліки такого способу.

Серед плюсів (+) можна виділити наступні:

 1. Відсутність перевірки кредитної історії. Отримати гроші в борг на карту можуть навіть ті, у кого зіпсована репутація. Саме тому шанс на позитивне рішення за заявкою набагато вище.
 2. Мінімальна кількість необхідних документів. У більшості випадків досить пред'явити паспорт. Іноді необхідний другий документ, що засвідчує особу.
 3. Простота схеми оформлення. Буквально протягом чверті години гроші можуть бути зараховані на банківську карту.

Однак у отримання грошей в борг на карту є і мінуси (−):

 1. Високі ставки. Найчастіше для розглянутих позик використовуються щоденні відсотки. Вони можуть варіюватися від 0,8 до 3,0 відсотків. Підсумкова вартість за рік досягає 1 100 відсотків.
 2. Мінімальна кількість одержуваних коштів. Більшість компаній при оформленні першої позики видають не більше 2 000-4 000 грн. У разі повторного звернення до того ж кредитору можна розраховувати на підвищення ліміту приблизно до 10 000 грн. За своєю суттю отримання грошей в борг являє собою мікропозику.
 3. Короткий термін повернення. Найчастіше повернути гроші, отримані в борг на карту, доводиться протягом місяця. Якщо сума позики досить велика, повернути його в такі короткі терміни буде непросто.

Також не варто забувати, що при видачі грошей у борг на карту кредитори висувають серйозні вимоги щодо віку майбутнього позичальника. Деякі компанії стверджують, що у них можуть отримати кошти будь-які повнолітні громадяни. Насправді в більшості випадків особам молодше 25 років у видачі грошей в борг на карту відмовляють.

Вивчивши всі переваги і недоліки розглянутого способу отримання необхідних коштів, кожен може вирішити, наскільки він прийнятний конкретно для нього.

3. Як терміново взяти гроші в борг на карту онлайн (через Інтернет), не виходячи з дому — покрокова інструкція

Щоб отримати гроші в борг на карту, досить витратити кілька хвилин і подолати 5 кроків. При цьому не доведеться навіть виходити з дому і витрачати велику кількість часу в чергах. Для швидкого отримання грошей в борг важливо знати послідовність кроків, які доведеться зробити.

Крок 1. Отримання банківської картки

Для отримання грошей в борг розглянутим способом в першу чергу не обійтися без банківської карти. Сьогодні такий інструмент є у більшості повнолітніх громадян. Якщо ж з якихось причин обзавестися картою ви ще не встигли, доведеться зробити це.

Для отримання грошей в борг підійде практично будь-який пластиковий продукт. Це може бути як дебетова, так і кредитна карта. Однак в останньому випадку важливо врахувати, що більшість банків беруть комісію за зняття готівки з кредиток.

Більшість сучасних банків пропонують своїм клієнтам оформити карту, не виходячи з дому. Досить заповнити відповідну заявку на сайті. Коли банківська карта буде готова, кур'єр привезе її за будь-якою зручною адресою. Як тільки це станеться, можна сміливо переходити до наступного кроку.

Крок 2. Пошук кредитора

До вибору компанії, в якій будуть отримані гроші в борг на карту, слід підійти максимально відповідально. У зв'язку з популярністю такого способу запозичення на ринку з'явилася величезна кількість шахраїв. Вони не тільки не видадуть гроші в борг, але і присвоять кошти, які нібито підуть в оплату комісії за надану послугу.

Щоб не стати жертвою шахраїв, важливо дотримуватися ряду правил при виборі кредитора:

 1. уважно вивчати, аналізувати і порівнювати пропозиції різних компаній;
 2. ретельно читати договір про надання грошей в борг перш ніж підписати його;
 3. вивчити відгуки та іншу інформацію про кредитора в Інтернеті;
 4. звертати увагу на репутацію і термін діяльності кредитної компанії;
 5. брати до уваги досвід друзів і знайомих при отриманні грошей в борг на карту.

Найчастіше зайняти кошти розглянутим способом пропонують мікрофінансові організації. Однак ставки та інші умови тут такі, що переплата за позикою виявляється занадто висока⇑.

Зайняти гроші в борг на карту можна і в деяких банках. Але звертаючись до них, варто розуміти, що ймовірність схвалення заявки буде істотно нижче↓, а перевірка більш ретельної, ніж в МФО.

Крок 3. Оформлення онлайн-заявки

Коли кредитор буде обраний, на його сайті доведеться заповнити заявку. Традиційно в неї вносяться основні дані про потенційного позичальника. Заповнення заявки не потребує великої кількості часу і сил.

Існує кілька правил, дотримання яких збільшує⇑ шанси на позитивне рішення:

 1. при внесенні особистих даних слід бути максимально уважним, не допускати опечаток і помилок;
 2. не варто писати про себе неправду, швидше за все, обман розкриється і тоді кредитор точно відмовить у видачі грошей у борг;
 3. перш ніж відправити заповнену заявку, варто її ретельно перевірити.

В обов'язковому порядку потрібно вказати контактні дані - мобільний телефон і адресу електронної пошти. При цьому важливо не помилитися, так як їх доведеться підтвердити з використанням відправленого коду. Щоб гроші в борг були видані на банківську карту, потрібно її реквізити – номер, прізвище та ім'я власника, термін дії.

Крок 4. Згода з умовами договору

Так як видача грошей в борг на карту здійснюється без необхідності відвідувати офіс, згода з умовами здійснюється без підписання договору. Для цього використовується код, надісланий позичальнику в смс-повідомленні.

Введенням комбінації цифр в спеціальне поле позичальник підтверджує згоду з умовами отримання грошей в борг на карту. Такі дії, по суті, прирівнюються до підписання кредитного договору.

Крок 5. Видача грошей

Відповіді по відправленій заявці не доводиться довго чекати. Буквально протягом декількох хвилин кредитор приймає рішення.

Якщо воно виявляється позитивним, на електронну пошту позичальника відправляється документ, що містить всі умови позики:

 • кількість коштів, що видаються;
 • величина процентної ставки;
 • термін погашення.

Ще через кілька хвилин на банківську карту позичальника надходить сума кредиту.

Для отримання грошей в борг на карту не потрібна велика кількість часу і зусиль. Однак варто заздалегідь вивчити, які кроки доведеться зробити з цією метою. Це допоможе максимально скоротити час на процедуру і вирішити проблему ще швидше.

4. Де можна взяти в борг, якщо терміново потрібні гроші з поганою кредитною історією і простроченнями за паспортом — огляд ТОП-3 МФО

Далеко не всім вдається домогтися позитивного рішення при зверненні в банк. У цьому випадку фахівці радять спробувати отримати гроші в борг на карту через мікрофінансову організацію. Звичайно, умови в таких компаніях менш вигідні. Однак тут отримати позику може практично кожен. Більш того, при швидкому поверненні і отриманні в борг невеликої суми переплата буде незначною.

Нижче описані умови видачі грошей в борг в 3-х найбільш популярних МФО.

1) Швидка Позика 

Швидка Позика – мікрофінансова організація, в якій можна отримати гроші швидко. При розгляді заявки тут не звертають особливої уваги на якість кредитної історії.

Для отримання позики в компанії достатньо заповнити заявку на сайті. При цьому потрібні тільки паспорт, мобільний телефон і карта, на яку будуть зараховані кошти.

При першому зверненні в Швидка Позика вдасться отримати до 5 000 грн. Однак постійним клієнтам доступно збільшення кредитного ліміту до 15 000 грн.

Швидка Позика видає гроші в борг на термін від 3 днів до 70 тижнів. З моменту оформлення заявки до отримання коштів проходить не більше 20 хвилин.

2) MoneyVeo

MoneyVeo являє собою мікрофінансову організацію, в якій можна без особливих проблем в короткі терміни отримати гроші в борг на карту.

При цьому не потрібно надавати ніякої інформації про джерело одержуваних доходів, а також про мету отримання коштів. Досить направити кредитору скан або якісну фотографію паспорта, а також дані банківської карти.

Серед основних переваг отримання грошей в борг на карту в MoneyVeo можна виділити наступні:

 • ліміт кредитування – до 15 000 грн;
 • відсутність прихованих комісій;
 • висока швидкість видачі – не більше 15 хвилин;
 • високий ступінь захисту фінансових операцій;
 • різноманітність способів погашення – картою, через електронні гаманці та інші.

3) Швидко Гроші

Швидко Гроші пропонує швидко отримати гроші в борг без необхідності надавати заставу, залучати поручителів, збирати велику кількість документів.

Для отримання коштів досить зробити всього кілька кроків:

 • зареєструватися на сайті МФО;
 • визначити товар;
 • заповнити заявку на отримання грошей;
 • вибрати термін позики.

Після схвалення заявки гроші перераховуються на карту. Повернути їх доведеться максимум за 70 днів. Залежно від тарифу отримати в борг в Швидко Гроші можна до 10 000 грн. 

5. Як вилізти з боргової ями, якщо ніде взяти гроші – корисні поради від експертів

У сучасному суспільстві нерідкі ситуації, коли громадянин не в змозі платити за своїми боргами. Причини для цього можуть бути різні. А ось наслідки найчастіше однакові. Боргова яма може призвести не тільки до зниження↓ рівня життя, але і до повної втрати належачого боржнику майна.

Вибратися з боргової ями можна. Однак зробити це непросто. Доведеться повністю змінити спосіб життя.

В першу чергу слід зрозуміти, що від кредиторів ховатися не варто. Така поведінка не допоможе позбутися від заборгованості. Тим часом репутація позичальника тільки погіршиться. Це посилить і без того непросту ситуацію, так як заборгованість продовжить рости за рахунок штрафів.

Тим часом, якщо при виникненні труднощів відразу довести до відома кредитора, швидше за все, вдасться з ним домовитися. При передачі справи про наявність заборгованості до суду витрати доведеться оплачувати тому, хто видав гроші в борг. Саме тому кредитори зазвичай не поспішають доводити ситуацію до такої стадії.

Для кредитних компаній важливо повернути свої гроші, тому клієнтам нерідко пропонуються різні варіанти проведення реструктуризації.

Найчастіше з метою реструктуризації використовується одна з наступних схем:

 1. Відстрочка платежу. В цьому випадку протягом декількох місяців не доведеться оплачувати позику. Після закінчення обумовленого терміну платежі продовжують вноситися за графіком.
 2. Оплата тільки відсотків за позикою. На певний термін кредитор дозволяє позичальникові оплачувати тільки відсотки. При цьому сума боргу не зменшується.
 3. Кредитор заморожує заборгованість. З цього моменту відсотки і штрафи не нараховуються. Більш того, розмір платежу може бути знижений↓ до прийнятного для позичальника. Але не варто забувати, що термін в цьому випадку збільшиться.

Яка схема буде запропонована, залежить виключно від умов домовленості. Зазвичай кредитор бере до уваги ситуацію позичальника і пропонує оптимальні для нього варіанти.

В крайньому випадку при зміні життєвих обставин і неможливості подальшого погашення боргу варто звернутися в суд із заявою про визнання банкрутом.

Однак варто мати на увазі, що в такій ситуації стягнення буде звернено на майно боржника.

6 корисних порад, як можна вибратися з боргової кредитної ями, якщо ніде взяти гроші

Порада 1. Не відмовляйтеся повністю від внесення платежів

Важливо домовитися з кредитором про внесення хоча б мінімальних сум. Навіть 10% одержуваного доходу часто буває достатньо, щоб почати скорочувати↓ заборгованість.

Порада 2. В першу чергу позбавляйтеся від найдорожчих позик

Нерідко потрапляння в боргову яму пов'язане з безтурботним оформленням великої кількості договорів про отримання грошей в борг. У такій ситуації В першу чергу слід позбавлятися від тих позик, відсотки за якими найвищі.

Обслуговування таких боргів набагато дорожче. Тому їх варто погасити в якомога коротші терміни. При цьому не варто забувати і про позиках, що залишилися. Якщо повністю відмовитися від їх погашення, можуть бути нараховані серйозні штрафи.

Порада 3. Спробуйте отримати гроші в борг на рефінансування наявних кредитів

Сьогодні великою популярністю користується послуга рефінансування. Вона дозволяє погасити діючі позики за рахунок оформлення нового договору про отримання грошей в борг.

Рефінансування має ряд переваг:

 • об'єднання декількох позик в один;
 • скорочення↓ щомісячного платежу за рахунок збільшення термінів;
 • зниження↓ процентної ставки, а значить, і переплати.

Однак не варто сліпо вірити рекламним обіцянкам і відразу ж кидатися подавати заявку на рефінансування.

В першу чергу слід ретельно вивчити умови пропозиції, з'ясувати, які відсотки і комісії.

Після цього необхідно зробити розрахунки витрат на обслуговування кредиту на рефінансування і порівняти їх з витратами за поточними позиками. Тільки так вдасться зрозуміти, наскільки доцільно вдаватися до рефінансування.

Приймаючи рішення скористатися цією порадою, варто враховувати, що заявку на рефінансування розглядають так само, як і на традиційний кредит.

Тому при серйозних недоліки в кредитній історії і наявності діючих прострочень отримати згоду кредитора буде непросто.

При поганій репутації можна спробувати оформити позику під високу процентну ставку зі збільшеним терміном. Це допоможе скоротити щомісячний платіж.

Порада 4. Навчіться планувати фінанси

Вибратися з боргової ями допомагає грамотне фінансове планування. Важливо детально і точно враховувати доходи і витрати. Якщо останні з якихось причин зростають, слід змінити свою фінансову поведінку. Це допоможе вишукувати додаткові гроші для вирішення проблем.

Читайте також: Як навчитися економити та відкладати гроші

Порада 5. Підвищуйте рівень доходу

Часто навіть якісне фінансове планування не допомагає впоратися з фінансовим навантаженням. У такій ситуації єдиним вірним рішенням може стати пошук додаткових джерел доходу.

Однак не варто ставитися до цього пункту легковажно і влазити в різні авантюри. Найчастіше це лише погіршує складну ситуацію. Набагато краще знайти реальний підробіток.

Порада 6. Позбавляйтеся від зайвого

Нерідко витрати збільшуються через наявність дорогих в обслуговуванні речей. Якщо позбутися від них, можна істотно поліпшити фінансове становище. Наприклад, можна поміняти великий автомобіль на малолітражний.

Більше того, сьогодні можна без праці продавати непотрібні речі через спеціалізовані сайти в інтернеті. Це допоможе не тільки звільнити життєвий простір, але і принесе додатковий дохід, який можна спрямувати на погашення боргу.

Дотримання описаних вище порад допомагає вибратися з боргової ями. Але варто мати на увазі, що процес це тривалий і діяти необхідно послідовно.

6. Часті питання (FAQ)

В процесі вивчення теми про отримання грошей в борг на карту виникає чимало запитань. Щоб наші читачі не витрачали час на пошуки, ми традиційно в кінці публікації наводимо відповіді на найпопулярніші з них.

Питання 1. Де знайти людину, яка дасть грошей в борг під відсотки до зарплати без застави?

Знайти приватного інвестора, який дасть гроші в борг, сьогодні неважко. За запитом пошукова система видає величезну кількість варіантів. Більшість з них є пропозиціями на дошках оголошень. Залишається вибрати з наявних варіантів той, умови за яким є оптимальними.

Однак не все так просто. Труднощі полягають у тому, щоб уникнути контакту з шахраями і посередниками.

Статистичні дані підтверджують, що 50% оголошень належить посередникам, ще 40% приводять до шахраїв або на сайти мікрофінансових організацій. Виходить, що тільки 10% знаходяться в Інтернеті оголошень подано дійсно чесними приватними кредиторами.

Найважливіше правило, якого слід дотримуватися, щоб уникнути шахраїв, свідчить: не варто до моменту отримання грошей у борг передавати передоплату кредитору.

Критерії чесного інвестора наступні:

 1. кредитор сам вимагає, щоб угода була нотаріально завірена;
 2. ставка за позикою не може бути менше 25% (у більшості випадків до 50%);
 3. не потрібно підтверджувати роботодавця і надавати поручителя;
 4. у деяких випадках кредитори вимагають заставу (якщо гроші видаються на створення і розвиток бізнесу, в якості нього може використовуватися частка в компанії);
 5. честний кредитор ніколи не уникає особистої зустрічі з позичальником.

Якщо всі зазначені вище умови характерні для обраного інвестора, переживати, швидше за все, нема про що.

Проте, можна виділити цілий ряд ознак шахраїв і посередників:

 • умови про обов'язкове документальне підтвердження доходу є ознакою того, що перед вами не інвестор, а посередник банку;
 • відмова від надання особистих контактних даних (номера мобільного телефону);
 • ще однією ознакою посередника, який в підсумку оформить на клієнта банківський кредит, є відмова від роботи при наявності прострочень;
 • існують вікові вимоги для отримання грошей в борг;
 • кошти не видають громадянам з пропискою в певних регіонах;
 • ознакою того, що перед вами МФО є посилання на сайт замість контактної інформації.

Питання 2. Мені терміново потрібні гроші сьогодні на банківську карту з простроченням. Де можна швидко отримати в борг без роботи і відсотків?

Ситуації, коли терміново потрібні гроші, можуть виникнути у кожного. При наявності прострочень пошук може ускладнюватися. Тим не менш, варіанти отримати гроші в борг є завжди. Нижче представлені найпопулярніші з них.

 1. Отримання грошей в борг у родичів і знайомих. Цей варіант зазвичай приходить в голову найпершим. Однак він далеко не завжди прийнятний. У близьких може не виявитися необхідної суми. Більш того, доведеться пояснювати, навіщо потрібні гроші. Проте, більше 80% громадян при спробі взяти гроші в борг використовують саме цей варіант. Особливо це стосується людей у віці.
 2. Отримання коштів від здачі в оренду свого житла. Для молодих громадян характерно шукати креативні варіанти залучення додаткових коштів. Один з них – пожити у родичів, а свою квартиру здати в оренду.
 3. Мікрокредит без відсотків. Про переваги і недоліки отримання грошей в борг у МФО відомо багатьом. Але не всі знають, що такі компанії в якості рекламних акцій нерідко використовують позики без відсотків. Така послуга доступна новим клієнтам.
 4. Використання коштів кредитної картки. За своєю суттю це не є способом отримати гроші в борг без відсотків. Однак при грамотному використанні цього інструменту: повернення грошей протягом пільгового періоду і запобігання нарахування комісій можна уникнути переплати.
 5. Позика у приватного інвестора. У разі пошуку грошей на створення або розвиток бізнесу можна звернутися до приватного інвестора. Замість відсотків він може вимагати частку в компанії.

Багато хто намагається отримати гроші безоплатно, прямуючи в пункт донорства. Однак швидко заробити так не вдасться. Єдиний варіант – здати кров 40 разів або плазму 60 і стати почесним донором. У цьому випадку громадянину будуть покладені щомісячні виплати, безкоштовна поїздка в санаторій щороку, компенсація проїзду.

7. Висновок + відео

Багато хто для вирішення фінансових труднощів намагаються отримати гроші в борг на банківську карту в режимі онлайн. Щоб зробити це максимально вигідно і ефективно, важливо ознайомитися з нюансами даної процедури.

Команда сайту «ITstatti» бажає всім читачам фінансового благополуччя. Якщо виникає необхідність отримати гроші в борг, нехай вдасться зробити це максимально вигідно!

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити