Тамара СумськаАвтор: 

Тамара Сумська

Фахівець з особистих фінансів та інвестування. Допомагає нашим читачам підвищувати рівень фінансової грамотності.

Skrill (Скрілл) — платіжна система, як поповнити рахунок і вивести гроші з Moneybookers, реєстрація гаманця на офіційному сайті, замовлення карти

Останнє оновлення: Неділя, 11 лютого 2024 Автор: Тамара Сумська

Skrill

Skrill — це платіжна система з високим ступенем надійності, захисту клієнта, відкритості та прозорості. Раніше вона називалася Moneybookers. Скрілл популярна у всьому світі і охоплює понад 30 млн користувачів з 200 країн. Річний оборот компанії — понад 10 млрд доларів США. Наприклад, річний оборот WebMoney становить близько 3 млрд доларів США. Система використовується для здійснення грошових переказів, оплати послуг і товарів, введення/виведення депозитів в різних онлайн-сервісах.

Офіційний сайт платіжної системи Скрілл — https://www.skrill.com/.

Реєстрація рахунку в Skrill доступна всім бажаючим абсолютно безкоштовно.

Що таке Skrill — основна інформація про платіжну систему

Сайт Skrill доступний на 14 мовах, серед них і російська. Якщо зайшли на англійську версію, то поміняти мову можна у верхньому правому меню сайту, вибравши в меню "російський" (Нажаль української не має). Зміни доступні і в налаштуваннях Особистого кабінету. Є можливість використовувати мобільний додаток для iOS і Android.

Гаманець Скрілл використовується для оплати різних послуг: Фріланс, форекс, букмекерські контори, покупка товарів в Інтернеті. З 2009 р. компанія стала співпрацювати з сервісом ebay.

В системі Скрілл можна відкрити електронний рахунок, який доступний в 40 валютах. Є можливість замовлення картки MasterCard (але це для жителів ЄС), яку можна використовувати для зняття готівки через банкомати або для оплати в магазині.

Історія створення. Сервіс заснований в 2001 р. у Великобританії. Називався спочатку Moneybookers і знаходився за адресою www.moneybookers.com. З 2002 р. він почав випускати електронні гроші. У 2007 р. керуючою компанією стає Investcorp Technology Partners, що викупила систему. Після ребрендінгу в 2010 році сервіс онлайн-платежів придбав нову назву — "Skrill".

Юридична інформація. Група компаній складається з:

 • Skrill Limited.
 • Paysafe Group plc.
 • Ukash.
 • Payolution.

Компанія Skrill Limited зареєстрована у Великобританії, регулюється органом фінансового нагляду FCA (номер FRN: 900001), має дозвіл на випуск електронних грошей (ліцензія E-money).

Реєстрація в Skrill і створення гаманця

Для відкриття рахунку в Скрілл потрібно пройти стандартну процедуру реєстрації, яка складається з чотирьох кроків.

 Для початку переходимо на офіційний сайт Skrill — skrill.com.

Для відкриття гаманця клієнту повинно бути не менше 18 років. Існують обмеження для резидентів деяких країн. Платіжна система міжнародна і працює з клієнтами з України. Після проходження реєстрації в правому куті можете побачити особистий ідентифікаційний номер (ID).

Покрокова інструкція по відкриттю рахунку в Скрілл:

 • Крок 1. Вказуємо адресу поштової скриньки і пароль.
 • Крок 2. Вказуємо ім'я, прізвище, дату народження, країну. Написання латиницею, як в загранпаспорті.
 • Крок 3. Прописуємо адресу проживання на латиниці, поштовий індекс.
 • Крок 4. Вибираємо валюту рахунку. Валюту вибирайте ту, якою будете частіше користуватися, так як відкрити гаманець в новій валюті можна тільки після закриття поточного. Дана вимога не відноситься до ВІП-клієнтів, яким можуть відкривати гаманці в різних валютах одночасно.

Плата за користування рахунком не стягується, якщо використовувати його хоча б раз на рік. Інакше буде списуватися 1 євро на місяць, поки баланс не стане від'ємний.

Особистий гаманець в Скрілл можна відкрити тільки один, а комерційний — в необмеженій кількості. ВІП клієнти можуть зареєструвати кілька рахунків в різних валютах.

Інформацію при реєстрації вводите реальну, якщо помилилися і ввели неправильні дані, то для зміни необхідна верифікація особистості.

Для входу в особистий кабінет Skrill необхідно ввести адресу електронної пошти та пароль.

Сайт Скрилл має простий інтерфейс особистого кабінету, тому розібратися не складе труднощів.

Якщо забули пароль, то його можна відновити автоматично або в ручному режимі, відправивши відсканований документ (паспорт, права і т. д). Компанія може закрити рахунок, якщо є підозра на шахрайську діяльність. В Налаштуваннях рахунку ви самі можете назавжди його видалити.

З рахунку Skril можна оплачувати покупки в інтернет-магазинах, здійснювати грошові перекази, виводити кошти на прив'язану банківську карту, купувати криптовалюту.

ВІП-статус присвоюється при досягненні грошового обороту вихідних транзакцій в 6000 євро і більше протягом трьох місяців. Статус можна втратити, якщо оборот буде нижче зазначеної суми. Він дає багато привілеїв і збільшення лімітів. Тільки клієнти з даним статусом можуть замовити карту Skrill.

Верифікація аккаунта в платіжній системі Skrill

Для збільшення лімітів слід пройти верифікацію облікового запису. Всі документи надаються і завантажуються тільки через особистий кабінет в розділі "Налаштування" — "Перевірка". Для верифікації потрібно виконати кілька кроків:

 1. Поповнити рахунок на невелику суму.
 2. Вказати профіль Facebook. Пропустіть, якщо його немає. Пункт необов'язковий.
 3. Перевірка особистості. Вкажіть документ, який підтверджує особу: паспорт, водійські права. Можна зробити їх фото і завантажити або використовувати запропоноване мобільний додаток.
 4. Перевірка адреси. На вибір буде запропоновано перелік документів для перевірки місцезнаходження. Можна відправити рахунок за комунальні послуги або виписку з банку про наявність в ньому рахунку. Але обов'язкова умова - на документі повинні бути ваші особисті дані, а також вказана адреса.
 5. Зведення. Потрібно зробити селфі з паспортом в руках. Можна зробити на звичайний телефон, але щоб дані були видні.
 6. Перевірка триває близько двох робочих днів. По її закінченню Ви отримаєте повідомлення на email про успішно пройдену верифікацію в платіжній системі Скрілл або вказівку на неточність при наданні даних.

При постійній роботі зі Skrill рекомендується пройти дану процедуру. Для неверифікованих акаунтів ліміти невеликі, є обмеження при проведенні деяких операцій. Процедура нескладна і займе при наявності всіх документів близько 5 хвилин. Головне — якісно їх сфотографувати і завантажити.

Як поповнити рахунок Skrill (Moneybookers)

Ввести гроші на електронний гаманець Skrill можна наступними способами:

 • За допомогою обмінника BESTCHANGE. Можна обміняти платіжні системи Advcash, Perfect Money, Payeer на Skrill. Онлайн-обмінник зручний і для виведення Скрілл, при цьому список платіжних систем більше (+Webmoney, PayPal, кріптовалюти).
 • Використовуючи платіжну систему Neteller, комісія при цьому складе 1 %; ліміт на поповнення при початковому рівні верифікації — 566,8 доларів США.
 • Переказ з банківської картки VISA, MasterCard, Maestro. Комісія складе 1 % від суми поповнення. Карту потрібно обов'язково прив'язати до рахунку Skrill, про це трохи нижче. Не можна проводити поповнення з віртуальної карти, якщо ви не є власником.
 • Банківським переказом Swift зі свого банківського рахунку на реквізити, які можна подивитися в особистому кабінеті. Гроші приходять на 3-5 добу, комісія з боку Skrill відсутня, як і ліміти на поповнення. Банківський рахунок повинен бути закріплений за власником рахунку Skrill. Комісії немає, але її можуть брати банки, які здійснюють такі перекази.
 • Криптовалютою  Bitcoin або Bitcoin Cash. Комісія — 1 %. Поповнення здійснюється через процесинг Bitpay. Оплату потрібно зробити протягом 15 хвилин. Перевести криптовалюту потрібно на вказаний в вигляді QR-коду адресу або натиснути "Відкрити в гаманці" і оплатити, використовуючи популярний гаманець Blockchain. Якщо гаманця ще немає, пройдіть реєстрацію на blockchain.com і на свою адресу переведіть криптовалюту, яку можна купити в біткоін-обміннику або використовуючи криптобіржі.

Виведення грошей і обмін Скрілл

Вивести і перевести кошти з рахунку Skrill можливо наступними способами (для кожного регіону вони індивідуальні):

 • Вивід на прив'язану до рахунку банківську карту VISA. Комісія — 7,5 %, регламент — до 7 робочих днів.
 • На банківський рахунок. Для цього потрібно відкрити рахунок у банку, який входить до спільноти всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій SWIFT. При цьому враховуйте ліміт вихідних операцій, який можна подивитися в особистому кабінеті. Комісія при використанні даного способу складе 5,5 євро.
 • Вивід коштів на дебетову картку Mastercard від Skrill. Максимальна сума, яку можна вивести за 24 години, становить 6300 Євро або 7000 доларів США. Комісія складе 1,75 % за транзакцію або операцію зняття готівки в банкоматі. З 2016 року карти не доставляються за межі Європейської економічної зони.

Як прив'язати банківську карту до рахунку Skrill

Прив'язка банківської карти до рахунку Skrill. Для того щоб поповнювати і виводити гроші за допомогою банківської карти, необхідно її прив'язати. Для цього вам потрібно мати валютну пластикову карту, яку можна замовити в будь-якому банку. Для поповнення потрібна картка платіжних систем
Visa/Mastercard / Maestro; для виведення - тільки Visa.

Прив'язка здійснюється наступними способами:

 • Через розділ "Поповнення коштів". Потрібно вибрати "Кредитна і дебетова карта" — "Поповнити прямо зараз" — "Додати карту". Потрібно вказати її номер, термін, CVV і натиснути "Додати карту і продовжити".
 • Через розділ "Виведення коштів". Виберіть "вивести на карти" і натисніть "Додати карту". 

  Вкажіть необхідні дані: номер, термін дії і код CVV (на зворотному боці).

 • Через розділ "картки та банківські рахунки" особистого кабінету, вказавши:
  • Номер картки.
  • Термін дії.
  • Захисний тризначний код, який знаходиться на звороті карти (CVV).
  • "Зберегти і перевірити карту".

Платіжна система Skrill за дану процедуру спише з картки незначну суму (близько 1$). Її потрібно дізнатися в інтернет-банкінгу і вказати для завершення верифікації карти.

Грошовий переказ Скрілл (Манібукерс)

Щоб відправити грошовий переказ в системі Скрілл, потрібно знати e-mail одержувача. Мінімальна сума — 1 $. Після відправки коштів одержувачу необхідно зареєструватися в Skrill, використовуючи ту саму адресу електронної пошти, на яку здійснено переказ. Після створення облікового запису він відразу отримує гроші на свій рахунок.

Якщо потрібно отримати кошти, повідомте відправнику свою справжню адресу електронної пошти. Після відправки грошей отримаєте інструкції від Скрілл на електронну скриньку. Операція переказу проводиться з використанням тільки e-mail. Зберігається конфіденційність даних, так як не потрібно вказувати ніяку іншу особисту інформацію. Комісія при відправленні - 1 %, на отримання - 0%.

Важливо. Статус транзакції буде відображатися як "Запланований платіж". Якщо протягом двох тижнів користувач не створить рахунок в Скрілл, то переказ буде скасовано.

Замовлення карти Skrill MasterCard

Важлива інформація. Скрілл перестав посилати свої дебетові карти за межі Європейської економічної зони. Інформація нижче актуальна для європейських клієнтів.

Можна придбати для оплати і зняття готівки пластикову карту Prepaid Skrill MasterCard, яка прив'язана до гаманця. Поповнюючи його, ви таким чином поповнюєте і пластикову.

З її допомогою можна знімати готівку в банкоматах і оплачувати послуги та товари в магазинах. Жителі ЄС отримують карту, заплативши 10 євро, які знімаються з рахунку. У країнах СНД, зокрема в Україні, її можна замовити, тільки якщо є статус VIP, як мінімум бронзовий, з оборотом 6000 Євро вихідних транзакцій протягом 3 місяців.

Налаштування особистого кабінету Скрілл

Перейдіть в розділ "Налаштування" для установки індивідуальних параметрів особистого кабінету Скрілл.

В розділі "Персональні дані" можна змінити:

 • Адрессу.
 • Номер телефону.
 • Адрессу електронної пошти.
 • Подивитися свій ID.

В розділі "Налаштування облікового запису":

 • Змінити мову.
 • Видалити рахунок.
 • Підключити повідомлення від Skrill про акції та пропозиції.

У розділі "Безпека":

 • Змінити пароль.
 • Скинути пін-код.
 • Включити 2FA-аутентифікацію.

В розділі "Перевірка" можна пройти перевірку облікового запису. Для збільшення лімітів потрібно зробити повну верифікацію, завантаживши копії документів, що підтверджують особу та адресу проживання.

Переваги, недоліки та відгуки Скрілл

Переваги платіжної системи Skrill:

 1. Реєстрація у Великобританії і фінансовий нагляд регулятора FCA.
 2. Багато букмекерських сайтів, форекс-брокерів, магазинів та інші онлайн-сервіси приймають Скрілл для оплати, введення/виводу депозиту.
 3. Повністю прозора система.
 4. Висока надійність для клієнтів, виплати зі страхового фонду.
 5. Працює з клієнтами з України.
 6. Невисокі комісії за перекази (1%), вхідний внутрішній платіж - безкоштовний.
 7. З 2018 року в Скрілл можна купити криптовалюту.

Недоліки:

 1. Для підвищення лімітів потрібна верифікація. Але процес нескладний, тому рекомендується його пройти.
 2. Дебетову карту від Skrill можна замовити тільки володіючи статусом VIP і тільки жителям ЄС.
 3. Мало способів виведення грошей з рахунку: доступні карти і банківські рахунки. Для пошуку інших варіантів слід вдатися до допомоги обмінників — BESTCHANGE.

Часто задавані питання

Про платіжну систему Skrill.

Чи безпечно користуватися Skrill?

Отримувати та робити перекази через Skrill абсолютно безпечно.

При верифікації облікового запису ви вказуєте свої реальні паспортні дані, і в майбутньому будь-які проблеми вирішуються підтвердженням особи.

Якщо завантажити мобільний додаток Skrill, кожен вхід в обліковий запис вам буде приходити повідомлення. Інформація про будь-які транзакції дублюється на пошту.

Чи можна переказати гроші зі Skrill на PayPal?

З Skrill можна переводити на банківську картку або платіжну систему Neteller.

На PayPal зі Skrill можна перекласти використовуючи онлайн обмінники. Для пошуку безпечного обмінника з відповідним курсом можна використовувати Bestchange.

Як переказати гроші з Skrill на Приват24?

У розділі «Як вивести гроші зі Skrill?» ми розбирали як виводити зі Skrill на банківську карту. Банківська картка може бути будь-якого банку. Для виведення зі Skrill на карту ПриватБанку просто вкажіть її реквізити під час виведення.

Відео

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити