Тамара СумськаАвтор: 

Тамара Сумська

Фахівець з особистих фінансів та інвестування. Допомагає нашим читачам підвищувати рівень фінансової грамотності.

Сергій КосенковСтаттю перевірив:

Сергій Косенков

Наш експерт-рецензент. Автор фінансово-інвестиційного журналу «BiznesCat.com».

Сергій Косенков

Інвестиції в продукти: приклад вкладень в ОВОЧІВНИЦТВО $10000

Останнє оновлення: Середа, 13 жовтня 2021 Автор: Тамара Сумська

Інвестиції в продукти

Інвестиції в продукти - вигідний тип вкладень грошових коштів в харчову промисловість, виробництво в сфері малого бізнесу: виготовлення виробів, що випікаються, хліба, м'ясних напівфабрикатів, молочної продукції, розробка нових видів їжі і напоїв.

Сьогодні найуспішнішим вкладенням вважається ніша доставки продуктів і готової їжі, що має великі перспективи.

Інвестиції в сільське господарство: розвиток тваринництва, виробництва молока, м'яса, овочівництва: вирощування картоплі, коренеплодів, огірків, томатів та інших видів продукції — носять довгостроковий характер і досить ризиковані.

Їх віддача залежить від багатьох природних та інших факторів, які не завжди підвладні людині. Посіви можуть вимокнути, постраждати від заморозків, посухи, тварини захворіти і навіть загинути.

Вкладення в сільське господарство сьогодні - це можливий прибуток завтра.

Читайте також: Інвестиції в освіту та майбутнє.

Приклад вкладень в овочівництво

Можу поділитися досвідом свого родича, який інвестував кошти в ОВОЧІВНИЦТВО. Близько 10-ти років тому в нашому районі жителі на порожніх, зарослих землях почали вирощувати під плівкою огірки, помідори, капусту.

Працьовиті, не бояться труднощів, вони розробили чималі площі, і вже на другий рік на прилавках з'явилися ранні свіжі овочі.

З часом, їм потрібні були кошти на розвиток:

  • Будівництво нових теплиць, добрива,
  • Покупку додаткових гектар землі.

Мій брат, що займається лісозаготівлями в тому районі, познайомився з китайським підприємцем. Через деякий час пан Лі звернувся до нього з проханням позичити велику суму.

Родич мав у своєму розпорядженні вільні кошти і запитав у нас з дружиною ради, як вчинити. Ми запропонували брату стати інвестором і отримувати відсоток від прибутку.

Навіть не знаю, що навело нас на цю думку: ніколи ніде, крім Ощадбанку, гроші не зберігали і поняття про вкладення мали смутне. Але Олександр переговорив з бізнесменом, уклав договір і вніс кошти.

Були сумніви, страх втратити заощадження. Але все склалося вдало: китайці не втекли, виробництво овочів зростає. Брат, вже пенсіонер, став партнером голови господарства, там же працює його син, відчутний прибуток отримують регулярно.

Часто за столом ми згадуємо, як вклавши свого часу в сільськогосподарський бізнес $10000, людина забезпечила майбутнє своєї сім'ї.

Види інвестицій в продукти

Вище говорилося про довгострокові вкладення, якщо взяти швидку перспективу, то варто звернути увагу на оптову і роздрібну торгівлю продуктами харчування. Проект буде вигідним, окупиться і принесе прибуток досить швидко, якщо продумати наступні моменти:

  • Вибір асортименту продуктів харчування, включаючи конкретну групу товарів;
  • Бізнес-проект, що забезпечує автоматизацію процесів;
  • Вигідне розташування торгового підприємства;
  • Закупівля необхідного обсягу продуктів і обладнання, що відповідає розмірам торгівлі;
  • Знайомство з нормативно-правовими документами, що допомагають розібратися в питанні інвестицій в дану нішу.

Цікавим проектом є вкладення коштів у відкриття інтернет-магазину продуктів харчування, наприклад солодощів з країн Азії. Важливо, щоб ідея була новою, краще першої, тоді успіх гарантований.

Є цікаві розробки отримання білка з водоростей, ринок протеїну через 5 років може досягти 1 млрд. доларів. Якщо вчасно вкласти кошти в проект, можна отримати хороший прибуток.

Висновок

Зі сказаного можна зробити висновок: грошові кошти не слід тримати в кубушке, вони повинні працювати. Вигідні вкладення у виробництво, продаж, доставку продуктів харчування — один з варіантів раціонального їх використання.

Читайте також: Інвестиції в бізнес — ТОП 9 видів вкладень.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити