Фінансовий журнал ITstatti.in.ua

Вітаємо! Проект «ІТстатті.in.ua» — це цікавий і корисний онлайн-журнал для початківців підприємців, інвесторів і всіх тих, кого цікавлять особисті фінанси.

З матеріалів цього ресурсу Ви дізнаєтеся, як заробити гроші, куди вигідно їх вкласти, як почати/відкрити свій бізнес з нуля і досягти в ньому успіху.

Ми зібрали різні способи додаткового заробітку, методи накопичення і заощадження грошей. Бізнес-ідеї з мінімальними вкладеннями, готові бізнес-плани, документація з ведення бізнесу — все це ви знайдете на сторінках нашого журналу.

Зверніть увагу на розділи нашого проекту, де публікуємо статті про бізнес, інвестиції, особистих фінансах, франчайзинг, заробіток в Інтернеті і т. д. Ми сподіваємося, що вся ця інформація буде корисною і ви застосуєте її у своєму житті. Бажаємо Вам досягти успіху і здобути фінансову незалежність.

З повагою, команда ITstatti.in.ua

Будемо вдячні Вам, якщо ви порекомендуєте даний сайт своїм друзям і знайомим.

Не забудьте підписатися на наш паблік в Ютубі @it_statti та Телеграмі @it_statti

Роберт Кійосакі

Категорія: Біографія бізнесменів Останнє оновлення: П'ятниця, 16 лютого 2024

Роберт Кійосакі

Роберт КійосакіІм'я: Роберт Кійосакі ( Robert Kiyosaki )

Дата народження: 8 квітня 1947 р.

Знак зодіаку: Овен

Вік: 77 рік

Місце народження: Хіло, США

Діяльність: підприємець, інвестор, письменник, викладач

Сімейний стан: одружений

Wikipedia  

Роберт Кійосакі: біографія

Згідно філософії американського бізнесмена і письменника Роберта Кійосакі, людина може бути або господарем грошей, або їх рабом. Судячи з багатомільйонного стану інвестора, з першим постулатом справи у нього йдуть добре.

Дитинство і юність

По крові Роберт Кійосакі - японець. Чотири покоління предків мільйонера жили в США, Роберт народився в квітні 1947 року на Гаваях. Мати Марджорі працювала медсестрою. Батько Ральф мав ступінь доктора філософії, навчався в Університеті Чикаго, Стенфорді, займав пост міністра освіти штату.

Зрозуміло, син пішов в кращу школу штату. Там Кійосакі познайомився з хлопчиком на ім'я Майк, батько якого і пробудив у Роберті бізнес-мислення. Ця людина в 13 років кинув школу і пішов працювати, ставши в результаті одним з найбагатших гавайців.

Школу Кійосакі закінчував у Нью-Йорку, в Грейт-Нек. Після закінчення навчання юнак не захотів залишати Ділову столицю США і звернув погляд на Академію торгового флоту. У 1969 році випускник академії влаштувався на роботу на нафтове судно компанії Standard Oil of California (з 2005 року - Chevron). Роберт три місяці колесив по морях і океанах.

Роберт Кійосакі

Потім Кійосакі круто змінює життя і надходить в Корпус морської піхоти армії США. В якості пілота бойового вертольота Роберт брав участь у В'єтнамській війні, демобілізувався з армії тільки в 1973-м. За відзнаку в службі нагороджений Повітряної медаллю.

Наступним кроком у біографії Роберта стали курси з ведення бізнесу в Гавайському університеті. Але там майбутній інвестор не затримався, оскільки не захотів витрачати час на порожню теорію. Пройшовши короткий курс з інвестування, Кийосаки три роки пропрацював торговим агентом в компанії Xerox. Піднакопивши стартовий капітал, в 1977-му Кийосаки відкрив власну справу - виготовлення виробів зі шкіри та нейлону. Цей бізнес не приніс великих грошей, але збагатив досвідом по їх зароблянню.

Роберт Кійосакі

На початку 80-х на хвилі популярності рок-музики Роберт займався ліцензованим випуском футболок для рокерів, одночасно грав на фондовій біржі, отримані кошти вкладав у нерухомість. Однак в які саме об'єкти, точної інформації немає.

Але і ця справа зазнала краху. У якийсь момент Кийосаки навіть втратив будинок і виявився винен кредиторам майже $ 1 млн. Як згадувала дружина бізнесмена Кім, найважчим у житті виявився 1985 рік. Грошей не було, ночувати доводилося в машині або у знайомих.

Бізнес

Історія успіху мільярдера Роберта Кійосакі почалася, як не дивно, з повного банкрутства. Проаналізувавши допущені помилки, Роберт прийшов до висновку, що вони типові для будь-якого бізнесмена. На той момент вже одружений Кійосакі разом з дружиною Кім вирішив поділитися своїми секретами і висновками з людьми. В результаті амбітні подружжя відкрили першу школу фінансової грамотності, яка впродовж 10 років навчала бажаючих азам управління фінансами. Продавши пізніше компанію, пара забезпечила собі безбідне життя.

Роберт Кійосакі

На зміну першій прийшла Міжнародна освітня компанія Rich Dad's Organization. В рамках цього бізнесу подружжя Кійосакі розгорнула кипучу педагогічну діяльність укупі з поширенням плодів письменницької праці.

На заняттях Кійосакі використовував аудіо - та відеоматеріали, коучинг, семінари, workshop. Особливо прославилися ділові настільні ігри "грошовий потік 101" і "грошовий потік 202", які вчать стратегії інвестування. Гра використовується в освітніх програмах економічних вузів, не цураються зіграти в неї і менеджери великих компаній.

Роберт Кійосакі

До ключових досягнень освіти "по Кійосаки" слід віднести концепцію квадранта грошового потоку і трактування активу і пасиву, що вибиваються з понять класичної бухгалтерії.

Справедливості заради треба відзначити, що досвід інвестування Кійосакі в конкретні сфери – нафта, газ, цінні папери і нерухомість в серйозних фінансових колах не котирується. За великим рахунком, Роберт Кійосакі – піонер по зароблянню грошей в інфобізнес.

Роберт Кійосакі

Сам Роберт вже став настільки вибірковий в питаннях отримання прибутку, що заробив солідний капітал і дозволив собі не працювати. Під цим Кийосаки має на увазі не неробство, а відсутність необхідності заробляти на життя. Іншими словами, фінансова свобода – не працювати, якщо не хочеться.

Але освітню стезю бізнесмен не закинув – пише книги, дві з них - у співавторстві з Дональдом Трампом.

Роберт Кійосакі

Найпопулярніше твір Роберта Кійосакі під назвою «Багатий Тато, Бідний Тато» давно стало бестселером у фінансовому адмініструванні. Важко уявити, але спочатку книгу не брав жоден магазин, Кійосаки продавали її де доведеться.

Прообразом «бідного тата» став рідний батько Роберта. Поки син служив в армії, Кійосакі-старший брав участь у виборах віце-губернатора Гаваїв, програв і пішов з роботи. Потім купив по франшизі ресторан, але збанкрутував. А ось "Багатий тато" - це узагальнений образ людей, які досягли успіху, їх досвід, напрацювання, досягнення, в тому числі і Роберта Кійосакі.

Роберт Кійосакі

У книзі «Багатий інвестор – швидкий інвестор» Роберт пояснює, як і навіщо потрібно підвищувати рівень фінансового самоосвіти. В "Історіях успіху учнів багатого тата " автор навів розповіді людей, які скористалися його порадами та вказівками.

Основна ідея книг бізнесмена полягає не тільки в зароблянні грошей, а також у тому, що, навіть зазнавши невдачі, треба знайти в собі сили встати і продовжувати шлях.

Особисте життя

У листопаді 1986 року Роберт одружився на Кім. На початку кар'єри жінка працювала менеджером в рекламному журналі. Потім переключилася на організацію торгівлі жіночим одягом. У 1989 році зайнялася інвестиціями по-великому – купила будинок в Портленді і стала здавати в оренду.

Познайомилися майбутні мільйонери в Гонолулу через загальну подругу Карен. При цьому Карен за 8 років до цього зустрічалася з Робертом. Кім протягом півроку відмовлялася від побачення, не будучи впевнена в тому, що близька подруга не відчуває почуттів до Кійосаки.

Роберт Кійосакі

Спочатку Кійосаки оцінив зовнішність майбутньої дружини. Перше побачення відбулося в кращому ресторані Гонолулу, продовжилося нічною прогулянкою по пляжу з пляшкою шампанського. Кім пізніше зізналася, що завдяки такому плану Роберт відразу ж завоював її.

Коли пара почала спілкуватися ближче, з'ясувалося, що Кім – розумна жінка. Дружина підтримувала Роберта у всіх починаннях, брала участь у роботі освітньої компанії чоловіка, стійко переносила важкі періоди в житті. За визнанням Кійосакі, з дружини вийшов куди більш щасливий і грамотний інвестор, ніж він сам.

Роберт Кійосакі

Кім Кійосакі написала посібник з інвестування "багата жінка", керуючись тим, що в грошових справах чоловіки і жінки поводяться по-різному – в залежності від традицій, сприйняття оточуючих, психіки, емоційної складової. Кім підкреслює, що для жінки важлива фінансова незалежність (до речі, місіс Кійосакі левову частку власних мільйонів заробила на самостійних проектах).

Подружжя живе в місті Бісбі (штат Арізона), багато подорожують, фотографіями з поїздок Роберт ділиться в «Інстаграмі».

Роберт Кійосакі зараз

У 2016 році Роберт Кійосакі став запрошеним спікером «Російського Форуму Інвестиції та Експорту». Інвестор передбачив збільшення ставки ФРС в січні 2017-го і як наслідок-ослаблення рубля та інших валют.

Роберт Кійосакі

Крім цього, Кійосаки озвучив сенсаційну новину, яка викликала замішання: бізнесмен вивів капітал з нерухомості і вклав $ 300 млн в Страхування.

Оцінка стану

На питання про розмір стану Роберта Кійосакі не може відповісти жоден рейтинг. І все тому, що там немає такого прізвища. За приблизними оцінками, сума коливається в діапазоні від $80 млн до $2,5 млрд.

Проекти

Книги

 • «Змова багатих»
 • «Багатий Тато, Бідний Тато»
 • «Квадрант грошового потоку»
 • «Багатий інвестор-швидкий інвестор»
 • «Як стати багатим, не відмовляючись від кредитів»
 • «Звільніть себе!»
 • «Податкові секрети»
 • «Правила багатства Роберта Кійосакі»

Ігри

 • «Грошовий потік 101»
 • «Грошовий потік 202»
 • «Грошовий потік» для дітей

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити