Фінансовий журнал ITstatti.in.ua

Вітаємо! Проект «ІТстатті.in.ua» — це цікавий і корисний онлайн-журнал для початківців підприємців, інвесторів і всіх тих, кого цікавлять особисті фінанси.

З матеріалів цього ресурсу Ви дізнаєтеся, як заробити гроші, куди вигідно їх вкласти, як почати/відкрити свій бізнес з нуля і досягти в ньому успіху.

Ми зібрали різні способи додаткового заробітку, методи накопичення і заощадження грошей. Бізнес-ідеї з мінімальними вкладеннями, готові бізнес-плани, документація з ведення бізнесу — все це ви знайдете на сторінках нашого журналу.

Зверніть увагу на розділи нашого проекту, де публікуємо статті про бізнес, інвестиції, особистих фінансах, франчайзинг, заробіток в Інтернеті і т. д. Ми сподіваємося, що вся ця інформація буде корисною і ви застосуєте її у своєму житті. Бажаємо Вам досягти успіху і здобути фінансову незалежність.

З повагою, команда ITstatti.in.ua

Будемо вдячні Вам, якщо ви порекомендуєте даний сайт своїм друзям і знайомим.

Не забудьте підписатися на наш паблік в Ютубі @it_statti та Телеграмі @it_statti

Сатоши Накамото

Категорія: Біографія бізнесменів Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024

Сатоши Накамото

Сатоши НакамотоІм'я: Сатоши Накамото ( Satoshi Nakamoto )

Дата народження: 5 квітня 1975 р.

Знак зодіаку: Овен

Вік: 49 роки

Місце народження: Японія

Діяльність: програміст, криптограф, творець криптовалюти Біткоін

Сімейний стан: невідомо

Wikipedia 

Сатоши Накамото: біографія

Сатоши Накамото – це ім'я сьогодні знає кожен. Творець біткоіну, людина-загадка. Напевно ніхто не знає про те, якою мовою говорить з дитинства Накамото – японською або англійською. Невідомий і вік засновника біткоіна. Відомості про цю персону протягом восьми років ретельно збирають дослідники. Але нікому з них так і не вдалося привести основних фактів з біографії Накамото.

Дитинство і юність

Історія Біткоіна починається ще під час криптографічних досліджень, які проводилися в XX столітті. Логічним завершенням досліджень став винахід Накамото. Ім'ям людини, таємницю якого розгадати намагаються сьогодні багато, підписана робота, присвячена вивченню цифрової валюти. Цю роботу автор назвав «Білою книгою біткоіна».

Сатоши Накамото

Тоді, в 2009 році, Накамото вказав вік – 37 років. А значить, народилася людина, яка зробила революцію у світовій фінансовій системі, в 1972 році. За іншою версією, опублікованою в профілі позабанківського фонду P2P, Накамото з'явився на світ 5 квітня 1975 року в Японії.

Але ніяких точних відомостей ні про рідне місто, ні про сім'ю, ні про освіту, звичайно ж, немає. Піддається сумніву і ставлення Сатоши до країни висхідного сонця. Надто вже легко і невимушено викладає японець думки англійською мовою. Точніше, викладав. Зараз про "батька біткоіна" нічого не відомо. У 2011 році зник так само несподівано, як і з'явився.

Домінік Фрісбі стверджував, що під японським псевдонімом ховається Нік Сабо. Якщо вірити словам автора численних статей на фінансову тему, Накамото народився в США. Але і в цьому випадку про ранні роки засновника біткоіни мало що відомо. Знайти можна відомості виключно про наукові праці американця.

В кінці 90-х Сабо-Накамото займався розробкою алгоритму цифрової валюти. Цю ідею не вдалося реалізувати. Однак роботи американського вченого вважаються основою біткоіна. Коли в мережі з'явилася публікація з описом протоколу, Сабо першим увійшов до списку "підозрюваних". Фрісбі виявив факти, що вказують на причетність вченого до основ біткоіна.

Сабо - особистість таємнича. Веде самітницький спосіб життя. Якби вчений здався на публіці і привселюдно спростував причетність до японського імені, про нього, можливо, швидко б забули. Але Сабо обмежився електронним листом, в якому повідомив Фрісбі:

"Ви помиляєтеся, приймаючи мене за Накамото".

Це повідомлення не стало безапеляційним спростуванням. У те, що нелюдимий Сабо писав під псевдонімом Сатоши Накамото, і сьогодні вірять.

Сабо відмовився від звання засновника біткоіна. А ось Австралійський бізнесмен на ім'я Крейг Райт із задоволенням оголосив себе Накамото. Цифрові підписи, що відносяться до перших Біткоін-операцій, послужили доказом. Ім'я Крейга Райта часто згадувалося в ЗМІ в 2014 році. Тоді підприємець запропонував заснувати перший біткоін-банк. Райт опублікував кілька сотень наукових статей. Однак жодна не присвячена виключно біткоіну.

Люди, які спілкувалися в мережі з Накамото, повірили в те, що за легендарним ім'ям ховається австралійський бізнесмен. Журналісти поставилися до резонансної новини скептично. Співробітників журналу The Economist змусив сумніватися в правдивості слів Крейга спосіб, який він використовував, намагаючись підтвердити причетність до створення биткоін-системи.

Райт демонстрував журналістам тільки те, що хотів. Він не відповів на низку запитань, які змогли б підтвердити його компетентність. Пізніше стало відомо, що докази, наведені Райтом, фальшиві. Лженакамото в своєму блозі навів опис, який складе будь-яка людина, що розбирається в біткоіні.

Райт орієнтується в блокчейні, він досвідчений програміст, володіє потужним обладнанням, що важливо для запуску біткоіну. Однак шанувальники Сатоши довели: австралійцю далеко до геніального японця. До того ж того дня, коли Райт назвався ім'ям Накамото, поліцейські обшукували його будинок. Бізнесмена звинуватили в несплаті податків. Вирішити ситуацію, що склалася міг би образ Сатоши, здатний залучити інвестиції. Райт виявився і самозванцем, і шахраєм.

На звання творця біткоіна претендують багато. Але під підозру потрапляють в першу чергу англомовні вчені. По-перше, людина, яка провела більшу частину життя в Японії, не володіє вільно мовою Шекспіра. По-друге, програмне забезпечення, створене Накамото, документовано виключно англійською. Втім, хтось висунув припущення, що під ім'ям Накамото працюють Китайські хакери, які переслідують недобрі цілі.

Сатоши Накамото

Японським ім'ям до 2010 року, можливо, користувалася і група авторів. А це ще більше знижує ймовірність, що в майбутньому в пресі з'явиться фото таємничого Накамото. До пошуків невловимого японця дослідники приступили не з цікавості. Стан Накамото становить $20 млрд за приблизними підрахунками.

Міфічна особистість володіє кожним 12-м біткоіном. У будь-який момент може статися дестабілізація цифрової валюти. Але станеться це виключно за сприяння Накамото. За Майнінг-активністю японця сьогодні стежать пильно. Але і гравці на «Форекс», і наукові видавництва, і прості користувачі хотіли б побачити реальне обличчя творця інноваційної фінансової системи, дізнатися про його плани і прагнення.

Криптовалюти

Біткоін - найважливіший винахід після Інтернету. На онлайн-форумах Сатоши охоче спілкувався протягом двох років. За словами засновника цифрової валюти, працювати над біткоіном він почав в 2008 році. Накамото переслідував мету: створити гроші, які не будуть перебувати під контролем певної людини, групи людей або організації.

Сатоши Накамото

Сатоши особисто запустив біткоіни. Вже скоро в Мережі з'явилися відгуки про роботу невідомого вченого. Біткоін не заробив би, якби в проекті Накамото не передбачив вирішення проблеми подвійної витрати. Користувач ніколи не передасть двом іншим користувачам той самий цифровий актив. Перша транзакція буде дійсною. Друга отримає статус ignored.

Накамото про себе нікому нічого не розповідав. Однак люди, які спілкувалися з Сатоши на форумах, стверджують, що у засновника біткойна профільна освіта. Адже таємничий англомовний японець написав складну наукову статтю, яка поступово змінює ситуацію на світовому фінансовому ринку. Програмісти і економісти, які перебували в листуванні з Сатоши, вважають його генієм. Цей напівміфічній фігурі вдалося і створити біткоіни, і запустити його.

У 2009 році, реалізувавши проект, Накамото почав добувати біткоіни. Зараз їх у нього близько мільйона, що і наводить на тривожні думки дослідників. Поява Накамото породила чутки і домисли. Хтось навіть знайшов у словах Нострадамуса передбачення про винахід біткоіна.

Сатоши Накамото зараз

Загадкова особистість давно не публікує статей в мережі. Свій відхід Накамото пояснив появою нових проектів. Зник навесні 2011 року. Однак людина, яка називала себе Накамото, аж ніяк не забута.

До кінця 2017 року вартість кріптовалюти, створеної Сатоши, досягла 20 тис доларів. І хоча біткоін пізніше пішов на спад, особистість Накамото все також інтригує. Накамото міг би увійти в список 50 найбагатших людей. Однак "Форбс" не став включати до переліку напівміфічну особистість. До того ж експерти вважають, що за ім'ям, яке в перекладі з японської означає «мудрий», ховається цілий колектив мудреців.

Проекти

  • 2009 – White paper bitcoin
  • 2009 – біткоін (запуск мережі)

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити