Андрій КонотопськийАвтор: 

Андрій Конотопський

Фахівець з питань бізнесу. Має декілька власних оффлайн та онлайн справ.

Сергій КосенковСтаттю перевірив:

Сергій Косенков

Наш експерт-рецензент. Автор фінансово-інвестиційного журналу «BiznesCat.com».

Сергій Косенков

Бізнес в інтернеті і 17 кращих ідей для 100% результату

Останнє оновлення: Субота, 27 серпня 2022 Автор: Андрій Конотопський

Бізнес в інтернеті

 Запуск онлайн бізнесу, вважається досить прибутковою і грамотною задумкою. Як показує статистика, саме 2018 рік став переломним для онлайн підприємців за обсягом отриманого ними доходу. Люди стали відкривати набагато частіше свої бізнес-проекти в онлайн просторі, ніж в офлайні — це не дивно, адже перед вами аудиторія в 150 мільйонів чоловік + СНД. Хтось бажає вести бізнес в інтернеті стандартними, роками перевіреними способами, інші мають намір створювати свої унікальні ідеї та реалізовувати їх в інтернет середовищі — можливість добре заробити є практично у всіх.

Наш досвід і аналіз мережевого бізнес ринку говорить про те, що, для новачка весь бізнес в інтернеті здійснюється в декількох напрямках високоприбуткових:

 • Надання різних фріланс послуг з приблизним доходом до 200.000 грн на місяць.
 • Продаж товарів через свої або партнерські майданчики, — рівень доходу в даному напрямку практично не має обмежень і будь-якого стелі.
 • Сфера інфобізнесу.
 • Веб-розробка — це створення і розвиток своїх і партнерських інформаційних проектів.
 • Партнерський маркетинг. На сьогоднішній день арбітраж трафіку з величиною середнього доходу в 150.000 грн в місяць, займає домінуючі позиції в даній сфері.

Вибір ідеї для успішного ведення бізнесу в інтернеті, повинен визначатися двома основними питаннями.

 1. Чому б ви хотіли посвітити своє життя?
 2. Ким ви себе бачите через 3 роки?

Не поспішайте з відповіддю! Реальне завдання полягає в тому щоб з'ясувати, які можливості є придатними для вашої галузі знань і бажань.

Щоб допомогти розібратися в цьому питанні ми пропонуємо вашій увазі невеликий список бізнес ідей в онлайн сфері. Цей список відображає конкретні приклади різних бізнес-напрямків, придатних для різних навичок, бюджетів і бажань.

Важливо: також в статтю додана інформація про нові і незвичайні ніші для ведення ефективного бізнесу в Інтернеті.

Читайте також: Бізнес в гаражі – ТОП-45 ідей

Бізнес-ідеї в сфері онлайн-продажів

Партнерський маркетинг

Партнерський маркетинг (він же афілійований) – відмінно підійде тим людям, хто має талант вигідно продавати. Партнер по маркетингу отримує комісійні від продажу чужих продуктів. Вам обов'язково доведеться вкласти початкові інвестиції, щоб створити рекламну кампанію навколо товару, з яким відбувається співпраця.

Якщо продажі будуть успішними, сума комісійних винагород значно перевищить суму вкладених коштів. Одним з найпопулярніших сайтів афілійованного маркетингу є: partnerki-vsem.ru і AffiliateCatalog.ru.

Там можна ознайомитися з усіма пропозиціями та умовами партнерів, вибрати продукт, який, на вашу думку, чи зумієте успішно продавати у великих обсягах.

Читайте також: Як заробити на партнерках

Створення інтернет-магазину/групи в соціальних мережах

В інтернет-магазині можна продавати будь-які товари на свій розсуд. Безкоштовні конструктори сайтів можна знайти на таких популярних ресурсах: wix.com, www.setup.ru, www.ucoz.ru.

Новачкам не рекомендується зв'язуватися з серйозними, дорогими областями зразок техніки, ювелірних виробів і т. д. Краще почати щось більш просте, або зосередитися на вузькому асортименті. Також можна створити групу в соціальних мережах, продаючи унікальні товари ручної роботи.

Ця область набирає популярність особливо серед жіночої половини інтернет-користувачів: прикраси, аксесуари ручної роботи, м'які в'язані іграшки, букети з цукерок, картини-вишивки – все це зараз модно. Для чоловіків можна продавати аксесуари для автомобілів: наприклад, подушки з маркою або номером авто і т. п. Одним словом перспективна ідея для бізнесу в інтернеті.

Читайте також: Як заробляти на хобі

Продаж електронних книг

Ще один досить простий спосіб заробити гроші в інтернеті – написати і продати свою електронну книгу. Тут необхідно добре розбиратися в творчому листі, мати літературний талант. Серед електронних книг зараз присутній величезний відсоток низькопробних матеріалів. Якщо зумієте гідно виділитися на тлі інших – це не тільки принесе дохід, а відкриє перспективи письменницького зростання. Тим більше, існує безліч тим, про які можна написати.

Якщо ви не схильні до створення художніх творів, одним з найпростіших способів генерувати гроші від продажу електронних книг — це почати писати книги самодопомоги у форматі «How To».

Наприклад, якщо добре розбиратися в графіку, можна написати книгу «Створення свого логотипу: від А до Я», на таку книгу знайдуться покупці.

Особливою популярністю серед молодіжної купівельної аудиторії будуть користуватися книги частково розважального характеру, з різними «лайфхаками».

Ця ідея для бізнесу поки що не заїжджена, тому якщо грамотно піднести свій матеріал – книга може «вистрілити».

Електронні книги дешеві, прості у виготовленні. З однієї книги ви можете отримувати доходи, поки інформація, що міститься в них, як і раніше залишається актуальною.

Видати електронні книги безкоштовно допоможуть сервіси:

 • Strelbooks.com
 • Ridero.ru
 • Plati.com

Продаж фотографій

Ще один напрямок, який підійде для новачка-фотографа. Якщо ви вважаєте, що робите гарні, якісні знімки, здатні зацікавити, — просто почніть торгувати ексклюзивними фотографіями в інтернеті.

У мережі існують мільйони веб-сайтів, всі вони потребують барвистого змісту, тому викуповують ваші авторські права на фотографію для її розміщення на своєму ресурсі. Найбільш відомі фотобанки для продажу та купівлі знімків: photogenica.ru, lori.ru.

Бізнес-ідеї в Інтернеті в сфері послуг

Копірайтинг

Копірайтери створюють різні типи маркетингових матеріалів, які служать в цілях просування продуктів або послуг, навчання клієнтів і т. п. Це відмінний спосіб заробітку для новачка.

Багато подібних вакансій можна знайти на відомих сайтах по фрілансу: www.fl.ru, advego.ru або freelance.ru Спочатку копірайтинг не буде приносити дуже великого доходу, але дозволить постійно розвиватися, набиратися досвіду.

У перспективі успішний копірайтер зможе створити свій власний блог або сайт, на якому вийде заробляти великі суми. Досвідчений копірайтер в майбутньому також зможе винайти унікальний інфопродукт по темі своєї роботи. Наприклад, це може бути платний відеокурс «Секрет складання продає рекламного тексту».

Читайте також: Як заробити на копірайтингу

Складання резюме

Як не дивно, багато людей впадають в ступор, коли стикаються із завданням заповнити резюме. Щоб не відштовхнути роботодавця, такі люди звертаються до фахівців.

В інтернеті можна знайти цілі проекти, що відповідають за складання професійного резюме. Цю роботу можна вибрати, якщо ви є справжнім професіоналом своєї справи. Адже тільки за вами залишається визначення і вибір відповідного формату резюме, грамотно розкриває сильні сторони працівника.

Якщо закріпитися зі своєю ідеєю на інтернет-ринку, можна не турбуватися про дефіцит клієнтів: люди по всій країні кожен день шукають роботу, стикаючись з проблемою якісного складання резюме.

Для укладачів резюме виявитися корисними можуть наступні сайти:

 • Zerply
 • Pathbrite
 • Vizualize
 • ResumUP

Переклад текстів

Якщо ви кваліфікований перекладач, вести бізнес в інтернеті буде дуже легко. Особливо актуальною така діяльність буде для носіїв складних мов. У статті «заробіток на перекладі текстів» ми розповідали, переклад яких мов є самим дорогим.

У хороших перекладачів в мережі так само не виникає проблем з наявністю клієнтів, оскільки функціонал працівника дуже широкий. Вас можуть попросити перевести маркетингові матеріали для бізнесу, роман автора, який хоче продати свою роботу в іншій країні, особисті документи людини і т. п.

Некваліфікованим людям не варто займатися таким бізнесом, тому що переклад вимагає пильної уваги до деталей. Наприклад, книгу письменника необхідно буде переводити в художньому, барвисто-літературному стилі, а робота з особистими документами, навпаки – потребує максимальної точності, без вольностей перекладу.

Тобто, дуже важливо задавати правильний тон мови, в залежності від області перекладу. Перекладачам можуть допомогти наступні популярні програми: Trados, Wordfast, ABBYY Lingvo, Promt.

Коригування текстів

Ця робота включає в себе перевірку тексту на наявність помилок граматики або синтаксису з подальшим їх виправленням. Коректори повинні мати можливість ідентифікувати не тільки орфографічні та пунктуаційні помилки, а й літературно недоречні фрази, неправильну структуру речення, неправильні слова, неоднорідну стилістику тексту.

Оскільки сучасна техніка може самостійно розпізнавати помилки правопису, за коректорами залишається обов'язок виправляти стилістичні помилки матеріалу, надавати тексту однорідну, максимально інформативну і читабельну структуру.

Допомогти в цьому може сайт Главред (ресурс також зможе допомогти копірайтеру при складанні тексту).

SEO-консультант

Основне завдання — дати рекомендації щодо ведення сайту: як клієнт може отримати більше трафіку, як оптимізувати свій ресурс і т. д.

Насправді, ведення сайту – дуже складне заняття, яке важко освоїти людині, що не має «технічний» склад розуму.

Консультанти по SEO повинні знати різні методи оптимізації вмісту веб-сайту, у тому числі можливість дослідження ключових слів, щоб визначити, які слова будуть оптимальними для використання в заголовках, описах, статтях чи інших матеріалах, які з'являться на вашому веб-сайті. ЅЕО-послуги досить затребувані в Інтернеті, тому що нерозривно пов'язані з ним.

Віртуальний помічник

Існує багато зайнятих ділових людей чи організацій, які готові найняти і оплатити віртуальних помічників, щоб впоратися з деякими з своїми посадовими обов'язками.

Від співробітника потрібно старанність, можливість завжди бути на зв'язку, базові навички секретаря-адміністратора. Віртуальні помічники виконують легку роботу: сортування електронних листів, робота з файлами Word і Exel, заповнення нескладних таблиць, телефонні переговори, службові листування, створення простих презентацій.

Якщо ви володієте багатьма навичками, швидко виконуєте доручення – робота віртуальним помічником зможе принести непоганий дохід.

Послуги веб-дизайну / розробка сайтів

Згідно зі статистикою, в Інтернеті налічується понад 350 мільйонів активних веб-сайтів, і всі вони є потенційними конкурентами один одного. Відповідно, кожен ресурс для завоювання аудиторії повинен пропонувати користувачам найбільш цікаву інформацію, максимально зручний інтерфейс, привабливий дизайн.

Розробка і дизайн сайту - основа ведення бізнесу в Інтернеті. Якщо ви програміст з творчими задатками, ця бізнес-ідея стане вдалим вибором. Надалі, зі зростанням своєї популярності, можна буде розширити бізнес і створити свій повноцінний багатофункціональний інтернет-проект, що пропонує різні послуги: створення сайтів, їх просування, seo-оптимізації і т. п.

Онлайн-консалтингові послуги

Завдання — надавати ефективні рекомендації своїм клієнтам в якості професійного консультанта. Це можуть бути бізнес-консультації, технічні консультації, юридичні, фінансові та ін.

Суть в тому, що вам не обов'язково фізично бути присутнім поруч з вашими клієнтами, щоб проконсультувати їх. Особливої популярності набувають онлайн-послуги психологічної допомоги. Безумовно, у всіх областях потрібно чудово розбиратися, щоб давати поради іншим користувачам.

Однак організувати послуги психологічної допомоги може навіть людина без психологічної освіти. Це дуже специфічна галузь, в якій не існує точного і єдино вірного знання з того чи іншого питання.

Тому якщо ви добре розбираєтеся в людях, маєте багатий життєвий досвід, володієте високим емоційним інтелектом, здатністю до емпатії – цілком можна виступити в якості психолога.

Багатьом людям досить просто почути пораду з боку і мати можливість висловитися - за це вони готові віддавати великі гроші.

Онлайн-психолог – прибуткова, що не вимагає спеціальної освіти, приваблива область, для людей з певним складом розуму. Головне – не «заграватися», взявшись за важкі випадки, в яких може допомогти лише дійсно кваліфікований фахівець.

Адміністратор соціальних мереж

Якщо у вас достатньо часу, ви добре розбираєтеся в різних соціальних платформах, тоді можете почати онлайн-бізнес (посилання на попередню статтю «бізнес в інтернеті з нуля») з адміністрування груп.

Ця робота не тільки цікава, але і прибуткова. Група віддається під ваше керівництво: ви самі шукайте і вибираєте контент для розміщення, щоб залучити і зацікавити ще більше людей. Ви вчитеся взаємодіяти з великою аудиторією, вивчаєте, як публіка реагує на запропонований контент.

Загалом, адміністратор груп – дуже перспективний напрямок. Коли ви наберетеся досвіду, можна буде створити власну спільноту, залучаючи туди людей за допомогою вивчених методів. Ну а наявність своєї власної розкрученої групи в соціальній мережі забезпечить вам безперебійний і значний заробіток.

Послуги з редагування фотографій

«Є безліч фоторедакторів для самостійного редагування, навіщо переплачувати!» — скажете ви. З цим не можна не погодитися, але є трудомісткі види завдань, з якими під силу буде впоратися тільки професіоналові.

Безкоштовні редактори зазвичай надають нескладний набір інструментів: обрізка, зміна контрастності, яскравості та ін. За всіма іншими послугами, де потрібне знання «фотошопу» люди звернуться до професіонала.

Тому якщо ви розбираєтеся в професійних програмах редагування фото, все, що вам потрібно зробити, це запропонувати ваші послуги в Інтернеті.
Наостанок поділимося кількома цікавими бізнес-ідеями, які застосовувалися в зарубіжній практиці, і які цілком можна реалізувати в нашій країні.

«Щось» — магазин

Є більше розважальної областю, тому що вести серйозний і прибутковий бізнес з такими умовами точно не вийде. Але ідея бере своєю унікальністю і новаторством. А покупці, втомлені від банальних послуг і товарів, можливо, звернуть увагу на вашу задумку.

Кілька років тому зарубіжний популярний журнал опублікував оголошення про інтернет-магазин, який продає таємні об'єкти. Концепція роботи полягала в наступному: за 10 доларів США (без вартості доставки) вони відправляють вам випадковий товар.

Це може бути що завгодно, будь-який предмет, що існує в світі, необов'язково в межах суми до 10 доларів. З 2007 року вони відправили понад 50 000 "somethings" для своїх клієнтів, які вирішили ризикнути.

За відгуками задоволених покупців можна було помітити, що їм приходили дійсно корисні товари, які часто перевищували вартість в 10 доларів.

Але найбільше клієнтам подобалася сама ідея очікування, ідея загадковості і в деякій мірі перевірка своєї успішності. Тому такий проект можна адаптувати і для нашого населення, але чи буде він користуватися популярністю – спрогнозувати важко.

Ексклюзивні привітання дітей

Дана ідея для бізнесу в інтернеті теж поки що є «свіжої» і прибутковою, оскільки батьки завжди хочуть зробити свою дитину трішки щасливішими. Для реалізації даної бізнес-ідеї потрібно комп'ютер і три викачані програми: Skype, FaceRig і Scramby.

Дві останні програми необхідно зв'язати зі скайпом, технічно це робиться за 5 хвилин (одна перетворює вас в мультяшного персонажа і повторює рухи вашої голови і вашу міміку, а друга змінює ваш голос). Таким чином, зателефонувавши комусь по скайпу перед екраном комп'ютера будете сидіти не ви, а популярний мультяшний герой, чарівна істота і т. п.

Від імені цих казкових істот ви і будете розмовляти з дитиною, вітати його і хвалити. Дитина буде щасливий, він повірить в казку, коли буде спілкуватися зі своїм улюбленим персонажем, а вам це принесе багато позитивних і добрих емоцій. Ваша основна задача – знайти клієнтів.

Можна давати рекламу в групах Вконтакті, орієнтованих на молодих мам або сімейну аудиторію, можна домовлятися з дитячими садами про рекламу своїх послуг і т. п. Поки ця ідея залишається новою, вона здатна принести дуже хороші гроші, тим більше часу такий бізнес забирає зовсім небагато.

Репетиторство

Репетиторство в Інтернеті теж цікава бізнес-ідея. Для того, щоб заробляти непогані гроші, вам просто потрібен комп'ютер та надійне підключення до Інтернету.

Завжди рекомендується мати власний сайт для залучення потенційних клієнтів. Але є платформи для репетиторства, наприклад, Wyzant.

З Wyzant ви можете заробляти до 60 $ за годину в залежності від вашого рівня. Але будьте готові, що сайт стягує 40% за перші 20 годин навчання.

Основні висновки + відео

У даній статті ми постаралися розглянути найцікавіші і високоприбуткові бізнес ідеї для роботи в інтернеті. Ми спеціально намагалися описати такі варіанти, які надавали б широкий потенціал для подальшого розширення з розвитком діяльності.

Пам'ятайте: навіть починаючи працювати на когось, ви купуєте початковий капітал і досвід, який в подальшому дозволить створити вам власний повноцінний бізнес на основі набутих знань.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити