Андрій КонотопськийАвтор: 

Андрій Конотопський

Фахівець з питань бізнесу. Має декілька власних оффлайн та онлайн справ.

25 бізнес ідей для заробітку на дому, в Інтернеті, в маленькому місті, для отримання додаткового доходу і для сезонної роботи

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Андрій Конотопський
Зміст[Сховати]

25 бізнес ідей для заробітку на дому

Стара схема «вчися на відмінно, закінчи ВУЗ, побудуй кар'єру, отримуй пенсію і відпочивай» вже не працює на 100%. Навіть самий блискучий працівник ризикує поповнити ряди безробітних і почати шукати нові ідеї для заробітку. 700-1000 $ на місяць для багатьох громадян України здаються захмарними сумами. Надійний спосіб підняти рівень життя і заробити гроші на гідну старість – відкрити свою справу. У цій статті ви знайдете 25 простих в реалізації ідей заробітку, в тому числі з мінімальними вкладеннями.

Переваги заробітку вдома: чому люди масово кидають найману роботу?

Головна причина, по якій я 3 роки тому вирішив кинути найману роботу - відсутність перспектив. Після отримання диплома престижного юридичного Вузу країни влаштувався в судову систему, де переробки вважаються нормою. За низьку зарплату виконував рутинні обов'язки, викладаючись на 100%.

Через півроку зрозумів, що підвищення мені світить в кращому випадку через 10 років. Був варіант влаштуватися юристом на фірму і почати все з нуля. Переглянув пропозиції місцевих роботодавців в Інтернеті і засмутився: вимог до фахівця вагон, а очікуваний заробіток – 200-300$. Тоді махнув рукою і сказав: «Не хочу бігати по співбесідах і працювати заради когось за три копійки. Буду працювати на себе».

Чому люди для заробітку грошей біжать з держконтор і приватних фірм? Я бачу як мінімум три причини.

 1. Відсутність стабільності
  У будь-який момент плани можуть поламатися через зміну начальника, економічної кризи, банкрутства організації. Так як наймана праця не приносить пасивний заробіток, втративши її, людина залишається без засобів до існування.
 2. Стрес
  Працювати на себе приємно, особливо вдома або в Інтернеті. Не треба рано вставати, штовхатися в громадському транспорті, вислуховувати зауваження начальника. Якщо грамотно розпланувати зайнятість, можна уникнути авралів.
 3. Низький заробіток
  Високі зарплати отримують тільки вузькі категорії працівників: управлінці, IT-фахівці, стоматологи. Більшість людей задовольняються скромним заробітком в 200-300$ і не можуть подолати цю стелю. А заробіток на дому буде рости постійно за рахунок збільшення числа клієнтів і появи нових грошових джерел.

Отже, на чому можна заробити гроші без допомоги дядька? Насамперед раджу звернути увагу на Інтернет.

Ідеї заробітку грошей в Інтернеті: з чого почати онлайн бізнес

Ідей заробітку в Інтернеті – сотні. І що приємно, онлайн бізнес зазвичай не вимагає великих вкладень.

Ідея 1. Копірайтинг

90% статей, які ви читаєте в Інтернеті, пишуть копірайтери. Хочете приєднатися до їх числа? Тоді виконайте наступні кроки.

 1. Прокачайте рідну мову. Почитайте шкільні підручники, повирішуємо тести, напишіть 2-3 пробних тексту і перевірте через сервіс Orfogrammka.
 2. Зареєструйтеся на 2-3 біржах контенту. Новачкам підійдуть uatxt.com, text.lviv.ua, 2polyglot.com.
 3. Пошукайте замовлення в стрічці і подайте заявки на теми, в яких розбираєтеся.

Заробіток початківців авторів – 5-8 грн за 1000 знаків тексту. За 2-3 місяці ви напрацюєте рейтинг, зберете позитивні відгуки і почнете брати в роботу більш дорогі замовлення. Заробіток середньостатистичного копірайтера – 200-300$, професіонала – від 500$. Детальніше на конкретних прикладах,  як заробити на копірайтингу читайте в окремому матеріалі по посиланню.

Ідея 2. Власний сайт

Заробити грошей на власному сайті можна наступними способами:

 • розмістити контекстну, тизерну або банерну рекламу і отримувати пасивний заробіток за кліки;
 • рекламувати чужі товари і послуги і забирати % з продажів;
 • надавати послуги клієнтам (наприклад, писати статті на замовлення, давати консультації);
 • продавати місця під посилання і розміщувати рекламні статті.

Грамотна комбінація різних ідей монетизації дозволить вам вийти на заробіток від 500$ в місяць. Але спочатку сайт треба розкрутити. На це піде мінімум 12-15 місяців.

Порада. Постарайтеся знайти вільну нішу, тобто створити сайт на вузьку, але популярну тематику. Такий ресурс простіше розкрутити. Ідеї: перспективні альткоіни, органічні продукти, майстер-класи, податкове право, лікування зубів, школа виживання.

Тут стаття з прикладами про те, скільки можна заробити на своєму сайті. Приклади і цифри.

Ідея 3. Інтернет-магазин

Одна з найприбутковіших ідей, як заробити в Інтернеті. Мінімальні вкладення – 1000$. Вигідно продавати китайські товари з AliExpress: купувати за копійки і робити накрутку 50-300%. Тут докладніше про заробіток на Аліекспресс.

На початковому етапі краще створити лендінг і реалізовувати один мега-затребуваний товар. Приклад:

 • IP-камера відеоспостереження для будинку;
 • рація;
 • квадрокоптер;
 • водонепроникні кеди;
 • Smart-годинник.

У разі успішних продажів розширите асортимент і зробите повноцінний інтернет-магазин. Такий онлайн бізнес зручно вести навіть в маленькому місті. Потенційний заробіток - 1000-1500 $ на місяць.

Ідея 4. Партнерські програми

Партнерки можуть принести як додатковий заробіток, так і стати основним ремеслом. Ви будете рекламувати чужі товари, послуги, інфопродукти і отримувати за це винагороду у вигляді фіксованої суми або відсотка з продажів. Порядок дій такий.

 1. Зареєструйтеся в партнерській програмі, наприклад, Admitad, Epn.
 2. Виберіть оффер – продукт, який треба рекламувати. Вигідно просувати електронні книги, навчальні курси: вам заплатять 30-70% з продажу. За звичайними товарами відсоток відрахувань нижче - 5-7%.
 3. Скопіюйте партнерське посилання і розмістіть на тематичних майданчиках, де знаходиться ваша цільова аудиторія. Підійдуть власний сайт, група в соціальній мережі, форуми, чужі блоги та онлайн-видання. Тематика оффера повинна збігатися з тематикою майданчика.

Партнерське посилання обов'язково супроводжуйте мотиваційним текстом. Треба переконати людей, що продукт принесе їм користь, виявиться краще, ніж у конкурентів. Заробіток на партнерських програмах може становити 50-1000$ в місяць, в залежності від того, що і як ви рекламуєте.

Ідея 5. Продаж фотографій

Продаж фотографій на мікростоках - відмінний заробіток у вільний час. Раджу звернути увагу на такі майданчики:

 • Shutterstock;
 • Dreamstime;
 • Depositphotos;
 • Adobe Stock;
 • iStockphoto.

Плюс мікростоків в тому, що одну і ту ж фотографію можна продавати нескінченну кількість разів. Якщо додайте в портфоліо 1000 робіт, будете отримувати пасивний дохід від 50$ щомісяця. Заробіток професійних фотостокерів – 700-1200$.

Добре продаються зображення, придатні для комерційного використання. Це фони і текстури, ізольовані об'єкти, пам'ятки, продукти харчування, робочі процеси.

ВАЖЛИВО. Для заробітку володіти дорогою фототехнікою необов'язково, але доведеться опанувати редактором Photoshop.

Ідея 6. Перепродаж криптовалюти

Як можна заробити на криптовалюті, коли майнінг вже не актуальний? Ідея стара як світ: купити дешевше, продати дорожче.

 1. Зареєструйтеся на кріптовалютній біржі (наприклад, Exmo), поповніть рахунок. Раджу починати з маленьких сум.
 2. Визначте пакет криптовалют. Щоб знизити ризики, інвестувати треба в різні активи. Можна вибрати кріптовалюти з лідерів капіталізації, яким експерти прогнозують зростання в довгостроковій перспективі. Це Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, EOS, TRON, ADA та інші.
 3. Дочекайтеся, поки ціна на обрані кріптовалюти пристойно впаде, і зробіть покупку. Як правило, після довгого спаду починається стрімке зростання. Тут важливо не поспішати. Багато хто в страху позбавляються від кріптовалюти у фазі падіння і втрачають не тільки потенційний заробіток, але і частина вкладень.
 4. Дочекайтеся зростання кріптовалюти і продайте активи.
  Ця ідея дозволяє отримати високий заробіток за короткий термін, але також таїть в собі ризики. Раджу спочатку вивчити інформацію про ринок криптовалют, а також познайомитися з фундаментальним і технічним аналізом.

Ідеї заробітку на дому

Бізнес на дому – це заробіток в комфортних умовах і економія на оренді приміщення. Доходи будуть залежати від уміння знаходити нових клієнтів.

Ідея 7. Продаж хендмейд

Чого тільки не зробиш вдома своїми руками. Але ж люди охоче розбирають ексклюзивні речі на подарунки рідним і близьким. Ось кілька ідей того, що можна виготовляти:

 • ароматичне масло;
 • декоративні свічки;
 • м'які іграшки;
 • одяг та аксесуари для домашніх вихованців;
 • вітальні листівки;
 • в'язані светри, сукні, сумки, шарфи;
 • вишиті хрестиком картини.

Для реалізації продукції можна використовувати соціальні мережі (ВК, Instagram), дошки оголошень (etsy.com, livemaster.ru або створити інтернет-магазин. Успіх буде залежати від якості та оригінальності товарів, а також грамотної рекламної кампанії. Якщо тема вам цікава, то раджу ще прочитати статтю про заробіток на рукоділлі.

Ідея 8. Розведення тварин

Для реалізації ідеї треба володіти не тільки високим стартовим капіталом (від 2000$), але і любов'ю до братів меншим. Розводити можна породистих кішок, собак, рідкісних акваріумних рибок, хом'ячків. Вкладення окупаються довго, але саме заняття приносить моральне задоволення. Продавати тварин вигідніше приватним особам, ніж розплідникам.

Коли будете купувати породистого кошеня чи цуценя, прискіпливо вивчіть Родовід. Проконсультуйтеся з досвідченим заводчиком з приводу годування і профілактичних щеплень.

ВАЖЛИВО. Для отримання заробітку в селі можна розводити на продаж кроликів, перепілок, бичків.

Ідея 9. Міні-салон краси

Освоїти професію перукаря, майстра манікюру, візажиста можна на 3-6 місячних курсах. Послуги у сфері краси мега-затребувані. Дівчата охоче звертаються до приватних фахівців, так як в міських салонах «драконівські» ціни. Найбільш затребувані такі послуги:

 • зачіски на весілля і випускний;
 • вечірній макіяж;
 • манікюр, педикюр;
 • плетіння кіс;
 • корекція брів.

Витрати на обладнання та витратні матеріали складуть 2-6 тис. грн і окупляться за 2 місяці. На початковому етапі клієнтами стануть ваші друзі і знайомі. Потім запрацює сарафанне радіо. Міні-салон краси на дому здатний приносити від 700$ в місяць.

Читайте також: 

Ідея 10. Домашня кондитерська

Якщо ваша стихія – кулінарія, розгляньте такі ідеї малого бізнесу на дому.

 1. Виготовлення тортів
  На дитячі свята часто замовляють торти із зображенням персонажів з мультиків, казок. Однак для стабільного заробітку часом доведеться працювати в авральному режимі, щоб не порушувати дедлайни. Після свята тортик вже нікому не потрібен.
 2. Продаж оригінальних солодощів
  Можна готувати печиво з відомими логотипами, кекси цікавих форм (зірочки, сердечка, тваринки), веганські цукерки. Такі солодощі довго зберігаються, тому ви не будете пов'язані термінами. Продавати краще через соціальні мережі.
 3. Складання подарункових боксів
  Для заробляння грошей навіть готувати не доведеться. Створюєте оригінальну упаковку, закуповуєте вкусняшки (особливо популярні шоколад, цукерки, фісташки, солона рибка, алкоголь) і гарненько все оформляєте. Продаєте напередодні свята і отримуєте заробіток.

Ідея 11. Вирощування розсади

Ідею можна реалізувати в гаражі, сільській теплиці або навіть звичайній квартирі. Треба буде закупити дерев'яні ящики, стаканчики, насіння і грунт. Найбільшим попитом користуються такі види розсади:

 • помідорів чері;
 • огірків;
 • полуниць;
 • переця;
 • баклажанів;
 • капусти.

Середній заробіток з продажу одного стаканчика з розсадою – 3-6 грн. Рекламна кампанія (розвішування оголошень на дачних напрямках) проводиться за 2-3 тижні до початку сезону продажів.

Реальні ідеї, як заробити гроші на наданні послуг

Головний плюс заробітку на послугах – відсутність високих витрат. А Інтернет дозволяє знайти клієнтів навіть в маленькому місті.

Ідея 12. Чоловік на годину

Як заробити гроші без великого стартового капіталу? Гарна ідея для чоловіків - бізнес "чоловік на годину". Ви будете виїжджати до клієнтів додому і виконувати наступні роботи:

 • ремонтувати побутову техніку;
 • збирати і переставляти меблі;
 • міняти і лагодити сантехніку;
 • клеїти шпалери, фарбувати стіни;
 • встановлювати супутникові антени;
 • проводити маніпуляції з розетками і електропроводкою;
 • знищувати комах.

Можна розміщувати оголошення на безкоштовних дошках, в газетах, соціальних мережах. Але краще створити власний сайт з прайс-листом і відгуками клієнтів. В середньому "чоловіки на годину" заробляють 400-600 $ на місяць.

Ідея 13. Аутсорсинг

Маленьким приватним фірмам вигідніше доручити ведення документації віддаленому фахівцеві, ніж наймати співробітника в штат. Юристи та бухгалтери теж отримують плюси від такого заробітку:

 • збільшують доходи за рахунок співпраці з різними організаціями;
 • працюють в комфортних умовах;
 • не несуть персональну відповідальність за результат.

Бухгалтеру можуть доручити складання бухгалтерського балансу або ведення звітності на підприємстві. Юристи займаються консультуванням громадян, ІП і керівників фірм по Скайпу, складають договори, позови і скарги до суду, листи в державні органи. Місячний заробіток фахівців – 800-1200$ і вище.

ВАЖЛИВО. Перший час доведеться все-таки попрацювати офлайн, щоб отримати практичний досвід і напрацювати клієнтську базу. Зароблені гроші потім можна вкласти створення власного сайту і рекламу послуг.

Ідея 14. Репетиторство

Кращої ідеї заробітку для вчителів і відмінників вузів не знайти. Уроки можна проводити як вдома (у себе або учнів), так і по Скайпу. Найбільш затребувані викладачі іноземних мов, математики, фізики, хімії, а також послуги підготовки до вступних іспитів.

Ставка стартує з 160 грн за академічну годину. Досвідчені репетитори отримують 320-400 грн за такий же час і не відчувають нестачі в учнях. Середня вартість дипломної роботи з гуманітарної дисципліни - 50$, з технічної - в 1,5 - 2 рази вище.

Порада. Для швидкого заробітку клієнтів ви можете знайти на репетиторських сайтах. Однак ці сервіси стягують комісію в розмірі 100-200% від вартості першого заняття. Зате потім запрацює сарафанне радіо, і ви підете у вільне плавання.

Ідея 15. Няня

Середній заробіток приватної няні у великих містах - 60 грн на годину. Переваги при отриманні роботи мають наступні здобувачки:

 • з добрим, м'яким характером і приємною зовнішністю;
 • у віці 30-50 років;
 • з педагогічною освітою, а краще – досвідом роботи в дитячому садку;
 • мають власних дітей.

Деякі роботодавці навіть надають няням житло. Тому ідея заробітку актуальна для тих, хто приїхав у велике місто з глибинки і не може знімати квартиру.

Ідея 16. Приватне таксі

При наявності власного автомобіля і працьовитості ви можете отримувати заробіток 700-1000$ в місяць і вище. Можливо, доведеться часто працювати ночами, так як послуги таксі в цей час доби найбільш затребувані.

«Ловіть» клієнтів біля вокзалів, нічних клубів, великих торгових центрів, на ринках. Або зареєструйтесь у спеціальних сервісах, наприклад, Uber, BlaBlaCar.

Порада. Є ідея додаткової підробітку для тих, хто вже має роботу з роз'їзним характером. При поїздці в інше місто беріть з собою попутників за винагороду.

Ідея 17. Віддалене консультування

Як заробити гроші в Україні, Білорусі та інших країнах, де навіть у високоосвічених людей маленькі зарплати? На щастя, майже будь-які знання можна конвертувати у валюту. Клієнтів можна шукати в Мережі, і заробити в Інтернеті без вкладень і обману прямо зараз 100 грн і більше. Ось вам ідеї, як заробити гроші:

 • допомагати людям вирішувати психологічні проблеми;
 • стати персональним коучем;
 • проводити аудит сайтів;
 • давати платні консультації в сфері інтернет-маркетингу, SEO, торгівлі на Форекс, криптовалют;
 • зайнятися профорієнтацією підлітків;
 • влаштуватися менеджером в інтернет-магазин і допомагати клієнтам підбирати товари.

Заробітки віддалених консультантів сильно різняться. Одні отримують 150-200$, інші – 700$ і вище. Шанси стати затребуваним різко зростуть, якщо ви створите власний майданчик: блог, паблік в соціальній мережі або канал на Youtube.

Бізнес-ідеї, як заробити в маленькому місті

Якщо ви вирішите відкрити бізнес в маленькому місті, враховуйте платоспроможність місцевого населення. Тут навряд чи будуть затребувані дорогі товари або розваги.

Ідея 18. Магазин Second Hand

У маленькому місті багато жителів не можуть похвалитися високим заробітком, тому звикли на всьому економити. Магазин Second Hand не буде простоювати. При вкладеннях 700 $ чистий прибуток власників становить в середньому 3000$.

В Україні є оптові бази, де продають одяг б/в в мішках по 25 кг. за сущі копійки. Важливо прискіпливо оглядати вироби на предмет зношеності. Ви можете вигідно там закупитися, орендувати невелике приміщення і реалізовувати речі вже поштучно. Надлишки товару зберігайте у себе вдома або в гаражі.

Порада. Не поспішайте позбавлятися від дірявих і протертих речей. Їх можна продати автотранспортним, металообробним підприємствам, друкарням на ганчірки і відбити частину вкладень.

Ідея 19. Зберігання речей

Реалізувати ідею можна в гаражі. Послуги затребувані у наступних осіб:

 • власників однокімнатних квартир, яким ніде зберігати великогабаритні речі;
 • спортсменів, що мають у власності велосипед, гірськолижне спорядження;
 • ІП, що закуповують дрібнооптові партії товарів на зарубіжних майданчиках для своїх інтернет-магазинів.

При формуванні цінової політики можна переглянути в Інтернеті пропозиції конкурентів і скорегувати прайс. Додатковий заробіток принесуть супутні послуги – перевезення і упаковка речей.

Читайте: Бізнес в гаражі – ТОП-45 ідей з мінімальними вкладеннями  

Ідея 20. Здача автомобіля в оренду на весілля

Навіть у маленькому місті є ЗАГС. Заробіток на оренді авто складе в середньому 0.5-1 тис. грн на годину, при цьому Вам навіть не доведеться працювати. Оголошення розміщуйте в Інтернеті: на OLX, в соціальних мережах.

Звичайно, не у всіх в гаражі стоїть автомобіль преміум-класу. Але ви можете знайти на ринку 21-ю Волгу або Москвич «Слон» в нормальному стані. Поки що ціни на них ще не полетіли в Космос. Сьогодні багато молодят орендують на весілля ретро-авто, щоб виділятися на тлі інших пар.

Ідея 21. Усунення запахів в авто сухим туманом

Ще одна ідея бізнесу в гаражі, яка не вимагає великих вкладень (вистачить 1300-1500$) і швидко окупається – за 1-2 місяці. Вам тільки буде потрібно закупити генератор туману і рідина для нього. Судячи з відгуків, надійною вважається модель Electro-Gen 2000. На початковому етапі співробітників наймати не потрібно.

В якості реклами можна надрукувати листівки, флаєри і роздавати їх біля СТО, автосалонів. Розклейте оголошення на дверях під'їздів, створіть окрему сторінку в соціальних мережах. Тоді клієнти не змусять себе довго чекати.

Ідея 22. Майстерня з виготовлення ключів

Для відкриття точки вам достатньо орендувати приміщення площею 4-10 кв. метрів. Приблизно 1500 $ піде на покупку верстатів і слюсарних інструментів: напилків, лещат, викруток.

Майстерні бажано розміщувати поблизу зупинок громадського транспорту, великих громадських установ, ринків. Або орендувати приміщення у великому торговому центрі.

Крім виготовлення дублікатів ключів (40-80 грн за штуку) можна отримувати заробіток на таких послугах:

 • відновлення старих ключів;
 • ремонт годинників, парасольок, дрібних аксесуарів;
 • заточка інструментів.

Якщо ви будете працювати один, чистий заробіток за місяць складе 16-24 тис. грн. Якщо справа піде добре, наймете майстра за 6-7 тис. грн і будете відпочивати.

Літній бізнес - ідеї швидкого сезонного заробітку

Літній бізнес охоплює багато ідей швидкого сезонного заробітку. 3 місяці наполегливо попрацюєте, а восени або взимку злітаєте на зароблені гроші в екзотичні країни. Це відмінний варіант швидко заробити 2000 грн і більше.

Ідея 23. Продаж овочів, фруктів і ягід на ринку

Ідеями сезонної торгівлі на ринку вже нікого не здивуєш. Таким бізнесом займаються навіть бабусі. Ось кілька секретів «базарного» маркетингу:

 • не змішуйте в одну купу плоди різного розміру;
 • не виставляйте на продаж овочі та фрукти з дефектами;
 • вкажіть ціну на 5-10% менше, ніж у торговців поблизу;
 • придумайте креативний слоган (приклад: «зірвані з грядки 2 години тому») і напишіть на табличці.

Заробіток за день торгівлі складе 1200 грн і вище. Багато ягід коштують в рази дорожче на початку сезону – першій половині червня. Не пропустіть відповідний момент.

Ідея 24. Продаж прохолодних напоїв

Продавати можна як пляшки, так і напої в розлив: квас, морс, натуральний лимонад, кисневий коктейль. Головне - знайти правильне місце, щоб зробити торгову націнку максимальною. Це парки, пляжі, зупинки громадського транспорту, райони біля дитячих розважальних центрів.

ВАЖЛИВО. Найбільшим попитом користуються напої, приготовані за незвичайними рецептами, наприклад, лимонад з натуральних лимонів.

Необхідні витрати:

 • оренда місця з джерелом електроживлення;
 • оренда холодильної установки;
 • закупівля напоїв (або обладнання та інгредієнтів для їх виробництва);
 • закупівля пластикового посуду;
 • отримання дозвільних документів.

До мінусів ідеї можна віднести високу конкуренцію і підвищений інтерес з боку контролюючих органів. А плюс в тому, що сезонний заробіток перевищує вкладення як мінімум в 2 рази.

Ідея 25. Збір лікарських трав

Якщо думаєте, як заробити пенсіонеру, то ось вам відмінний спосіб. Хоча цим цілком можуть займатися школярі та студенти. Збирати лікарські рослини краще в лісовій чи степовій місцевості, далекій від промислових зон. Найбільш затребуваними є такі трави:

 • звіробій;
 • квітки липи;
 • календула;
 • шавлія;
 • солодець;
 • ромашка.

Витрати на придбання фасувального обладнання складуть 7-8 тис. грн. Зберігати зібрану сировину можна в гаражі (чистому і сухому), на балконі або веранді. Продукцію купують фармацевтичні комбінати, виробники чаїв, приватні особи через інтернет. Заробіток за сезон складе 24-36 тис. грн, якщо працювати поодинці.

Як придумати ідею для свого бізнесу і заробітку

У підприємництві важливо знайти хорошу ідею і потім продумати її реалізацію. Бізнес складається з проблем і потреб людей. Вам потрібно навчитися помічати їх і придумувати способи вирішення. Тренуйте цю навичку кожен день, записуйте свої думки, думайте, як ви можете реалізувати свої задумки.

Ось кілька прикладів життя для натхнення:

 1. багатьом людям незручно спати на боці, рука втомлюється, і нещодавно у продажу з'явилися матраци зі спеціальними виїмками, щоб було комфортніше;

 2. щоб машину ніхто безкарно не пошкодив, придумали Відеореєстратори;
 3. дитяча вода - це звичайна очищена вода без газу, тільки з іншою етикеткою;
 4. найпростіший винахід - палиця для Селфі сьогодні користується величезним попитом;
 5. є машинки для чищення одягу від волокон, що скаталися;
 6. є пристосування для вирізання серцевини з яблука;
 7. а як вам модні нині навушники без проводів?

Будь-яка людина здатна придумувати хороші ідеї, потрібно тренуватися і фіксувати свої "світлі думки", а також читати книги по бізнесу і творчому мисленню, це допоможе прокачати креативність.

Порада: спілкуйтеся з людьми з різноманітних сфер діяльності, розширюйте своє коло знайомств, дізнавайтеся про потреби і проблеми, а також запитуйте у успішних підприємців і висококласних фахівців, як вони домоглися своїх успіхів і почали добре заробляти.

Ви також можете взяти за основу вже існуючий бізнес, поліпшити в ньому щось і залучити клієнтів і покупців завдяки важливій конкурентній перевазі.

Висновок + відео

Навіщо продавати час роботодавцю за копійки, коли можна взяти відповідальність за доходи і гідну старість у свої руки? У статті перераховано тільки 25 ідей заробітку, а в реальності їх сотні. Ви можете одночасно надавати послуги, продавати товари і створювати джерела пасивного доходу. Тоді перестанете боятися економічної кризи і бідності. Не зупиняйтеся на досягнутому і постійно вивчайте щось нове.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити