Андрій КонотопськийАвтор: 

Андрій Конотопський

Фахівець з питань бізнесу. Має декілька власних оффлайн та онлайн справ.

Бізнес в мережі – 10 способів заробити гроші

Останнє оновлення: Понеділок, 31 липня 2023 Автор: Андрій Конотопський

Бізнес в мережі

 Бізнес в мережі: огляд 10 унікальних ідей організації мережевого бізнесу з докладними рекомендаціями та порадами.

Як заробити гроші не встаючи з дивана? Це питання вже прозвучало не один мільйон разів від активних мережевих шукачів. Обговоримо нестандартні шляхи того, як організувати бізнес в мережі.

Як знайти своє місце в мережевому бізнесі і запропонувати користувачам щось унікальне? Найважливіше питання бізнесменів-початківців, які прагнуть знайти гроші, не виходячи з квартири.

Часто інтернет-бізнес, асоціюється у людей з онлайн-магазинами, які продають усе – від побутової хімії до фастфуду. Але заробити гроші в мережі можна і іншими способами.

Знайдіть новий напрямок для бізнесу і вкладіть в нього всі сили і фінанси - ось вихід. Менше конкуренції – більше клієнтів. Логіка роботи проста, але як же визначитися зі своєю стежкою до успіху?

Розгляньте 10 ідей, розвиваючи які можна почати занурення в море фінансів і мережевого бізнесу.

ТОП-10 ідей бізнесу в мережі

1. Продаємо себе

Найменування ідеї бізнесу розбурхує, чи не так? Але, по суті, продавати в мережі ви можете не всього себе, а тільки деякі навички та вміння.

Майстер-класи, різні види коучингу, онлайн-тьюторство – відмінний спосіб проявити свій педагогічний талант і заробити грошей.

«Чому я можу навчити людей?» — Перше питання, яке виникає у потенційного тьютора.

Ви можете навчати людей в мережі буквально чого завгодно:

 • Особистісний розвиток.

  Зніміть курс лекцій з розвитку себе, як особистості.

  Якщо ви людина, якій вдалося досягти життєвих вершин, поділіться досвідом. Для одних користувачів ви станете черговим «ютубером», слухаючи якого вони лише посміювалися. Але завжди знайдеться контингент і ваших клієнтів. За невелику суму вони знайдуть в мережі мотивацію до життя, а ви отримаєте дохід від бізнесу.

 • Кулінарія.

  Скільки українців вміє готувати? Повірте, число таких людей набагато менше передбачуваного вами.

  Ви АС в кулінарії? Пора взяти камеру і записати кулінарний курс! Аудиторію визначте самі: ви можете готувати страви високої кухні, або ж студентський перекус.

 • Спорт.
  Займаєтеся спортом вже багато років? Знайшли море знань і навичок? Створити ідеальну фізичну форму – мета кожної людини.

  Складіть унікальну програму тренувань, зніміть процес виконання на камеру, додайте трохи корисної інформації про харчування – отримаєте унікальну товарну пропозицію для бізнесу!

 • DIY.

  Порівняно новий жанр відеоматеріалів в мережі. Сенс полягає в одній фразі – зроби сам.

  Ви можете зібрати кухню з ДВП і ДСП без допомоги майстра і готові навчити цьому людей? Вперед!

Ідей для бізнесу в мережі достатньо. Головне, визначте можливості, попрацюйте над дикцією і харизмою. Продавати послуги бізнесу в мережі можна за допомогою «YouTube».

«Заробляти на переглядах нерозумно» – можете заперечити ви!

Так, але ви можете зробити презентацію свого продукту. Мета – зацікавити глядачів в мережі пропозицією і показати спосіб, як його отримати. На стартових етапах розвитку бізнесу можна приймати замовлення індивідуально і отримувати розрахунок за допомогою електронних систем оплати в мережі.

2. «LAST MESSAGES CLUB» 

Оригінальний переклад назви сервісу поверг вас в шок? Так, це ресурс, за допомогою якого клієнти залишають передсмертні повідомлення рідним, друзям, всьому суспільству.

Першовідкривачами в «посмертне бізнесі в мережі» стали британці, але у них вже є безліч конкурентів на території СНД. Сервіс надає можливість залишити повідомлення з іншого світу…

Заробляти на нещастя інших людей неправильно? Можливо. Але пам'ятайте, що тільки попит народжує пропозицію. Якщо в мережі знаходяться клієнти для цієї послуги, чому б і не організувати бізнес на їх дивних бажаннях.

Прайс-лист скласти буде досить складно. Орієнтуватися можна на зарубіжних колег або надати співвітчизникам невелику знижку.

3. «Бізнес для дорослих» в мережі

Незаконно? Ні, ви подумали не про те.

Контент для дорослих може являти собою предмети мистецтва. Вмієте ліпити з глини неповторні статуї у формі елегантного жіночого тіла? Або ваш коник – відверті картини? Створювати щось прекрасне цілком законно. Звичайно, потрібно дотримуватися рамок і вимог, намагатися не перегнути палицю в момент крайнього натхнення.

Продавати творіння в мережі можна через інтернет-дошки оголошень, також скористатися власним інтернет-магазином. Але якщо ваш бізнес тільки стартував, друга ідея здасться занадто дорогою.

Ідеальним варіантом для такого бізнесу можуть виявитися соцмережі:

 • Створіть спільноту в мережі.
 • Наповніть його фотографіями власних творінь.
 • Встановіть розумні ціни.
 • Очікуйте замовлень.

4. «Я знайду роботу кожному!»

Ви маєте великий досвід в працевлаштуванні? Пройшли мільйон співбесід?

Організуйте в мережі тренінги зі складання резюме, спілкування з потенційним начальством. Дуже мала кількість людей вміють правильно себе піднести перед роботодавцем.

Виправте цей недолік і заробіть! Заснувати бізнес в мережі на основі своїх сильних сторін – відмінна ідея.

Що внести в список послуг?

 • Складання портфоліо.
 • Допомога в написанні резюме.
 • Навчання впевненому спілкуванню, правильній презентації сильних сторін.
 • Мотивація на успіх.

Вам здалося, що частина пунктів звучить занадто казково? Просто спробуйте самі. Мотивація не з'являється сама по собі – вміння мотивувати людей дорогого коштує.

5. Блогінг — «У мене цікаве життя!»

Заробляти гроші в мережі, просто описуючи своє захоплююче життя? Так, публіка вимагає хліба і видовищ. Якщо ви мандрівник, спортсмен, або просто не від світу цього, блогінг стане вигідним рішенням для бізнесу.

Але одного цікавого життя для бізнесу недостатньо. Уміння робити захоплюючі записи - це основна вимога до блогера.

Що можна писати в блозі?

 • Щоденні події.

  Щоденник в мережі - формат, який підійде для активних людей, які ведуть нестандартний спосіб життя.

 • Досягнення мети.

  Зацікавте читача життєвою позицією. Встановіть важкі цілі і рухайтеся до їх досягнення.

  Кожен крок в просуванні потрібно описувати з величезним ентузіазмом. Ваше основне завдання полягає в мотивації читача!

 • Власна точка зору.
  Постійно перед очима світ, який приводить в сказ? Висловіть свою позицію в мережі письмовій формі! Створіть бізнес з власної ідеології.

 • Пишіть про незвичайні речі.

  Повертаючись з роботи додому, побачили тюнінгований автомобіль? Зверніться до власника з проханням взяти інтерв'ю!

  Рамки публіцистики вже давно не сприймаються більшістю читачів. Нікому не цікаво слухати про засідання місцевої ради влади або подорожчання цін на маршрутку.

Будьте собою, пишіть про те, що цікавить саме вас. Тільки захоплена людина може написати «живий» текст, який буде оцінений спостерігачами в мережі.

Як зробити бізнес в мережі на блозі – джерела доходу:

 • платна підписка на блог,
 • реклама,
 • реалізація навчальних курсів,
 • платні огляди,
 • комерційні конкурси.

Впевнені в своїх силах - займіться блогінгом і отримаєте відповідні дивіденди від бізнесу.

6. Агентство онлайн-досліджень – бізнес на статистиці

Суть ідеї бізнесу полягає в наданні послуг соціологічних досліджень в мережі. Вам необхідно створити портал, за допомогою якого будуть оформлятися клієнти, і проводитися фінансові розрахунки.

За допомогою чого можна зробити опитування в мережі?

 1. Соціальні мережі. Можливість створювати структуровані опитування присутня у всіх основних соціальних мережах світу.
 2. Власна система генерації анкет.
 3. Спеціальні сервіси для бізнесу.

Величезний плюс спеціалізованих сервісів в мережі – можливість побудувати структурований графік і провести автоматизований підрахунок результатів.

Варіант з розробкою власного сервісу об'єктивно кращий. Але варто врахувати вартість програмного продукту. Якщо ви не фахівець в IT галузі, будьте готові викласти солідну суму грошей на бізнес.

Хто може стати замовником послуг такого бізнесу в мережі?

 • Маркетингові агентства, якщо в їх структурі відсутні схожі підрозділи.
 • Державні органи.
 • Учбові заклади.
 • Підприємства, яким необхідно провести якісний аналіз ринку збуту.

Ідея дуже амбітна, адже ринок аналітики інформації в Україні вже досить конкурентний. Вам потрібно піднести унікальну товарну пропозицію, виділитися з натовпу.

Один з варіантів здійснення задуманого – знайти постійних клієнтів бізнесу зі списку державних організацій. Співпраця на такому рівні надасть бізнесу в мережі постійний обсяг замовлень.

7. Бізнес в мережі – магазин органічної косметики

Актуальна пропозиція для бізнесу на сучасного ринку. 21 століття – час органічного виробництва. Ви прихильниця органіки у всьому, навіть у догляді за власною шкірою? Уміння створювати натуральну косметику своїми руками цінується на ринку.

Як організувати збут продукції в мережі?

 1. Складіть власний рецепт або підіть по налагодженому шляху – використовуйте перевірені варіанти.
 2. Створіть групу в соцмережах. Якщо ви щасливий володар чималого початкового капіталу, замовте сайт.
 3. Зареєструйте свій бізнес (досить відкрити ІП).
 4. Налагодьте шляхи доставки.
 5. Займайтеся реалізацією товару в мережі.

Робіть акцент на складі косметики. Конкурентна перевага бізнесу полягає саме в рецептурі.

Скільки можна заробити на продажу косметики в мережі? Все залежить від обсягів збуту. Вартість кожної окремої одиниці в 1.5-2 рази перевищує стандартні «хімічні» аналоги.

8. Онлайн-ресторан для офісу, як різновид бізнесу в мережі

Банально? Просто подумайте над одним простим питанням: скільки людей труять організм на роботі кожен день? Згадайте знайомих, що жують черговий бутерброд, сидячи за ноутбуком. Представили?

Готувати їжу для офісу – вигідний мережевий бізнес. Співпраця з окремим підприємством дозволить надавати замовлення в один і той же час кожен робочий день. Постійний обсяг замовлення, одні й ті ж клієнти - все це дозволить налагодити максимально простий процес приготування страв.

Нестандартна ідея бізнесу в мережі – складайте меню з начальством! Турбота про співробітника повинна проявлятися не тільки за допомогою виплати зарплати. Деякі фірми звертаються до дієтологів, які можуть визначити потреби кожного працівника і скласти необхідну комплектацію обіду.

9. Бізнес в мережі для критиків — онлайн-експерт

Ви супергерой, який може відрізнити прострочені консерви від свіжих? Як цей світ жив без такого таланту! Жарти жартами, але експертна думка дійсно високо цінується в бізнесі. Особливо, якщо це стосується продуктів масового споживання.

Як заробити в мережі на незалежній споживчій експертизі?

 • Працюйте на «YouTube».

  Записуйте огляди на товари і викладайте на своєму каналі. Виявивши належну ерудицію і харизму, ви зможете стати улюбленцем глядачів.

 • Маєте в наявності диплом, що підтверджує рівень вашої експертної оцінки? Використовуйте його в повній мірі.

  Знайти в мережі компанії, які б хотіли провести незалежну експертизу продукції, не так складно.

 • Рекламні огляди – ще один спосіб заробити.

Важлива особливість "експертного бізнесу" - об'єктивність оглядача. Ви не можете критикувати товари без наявності великих знань про них. Якщо чинити так, цінність вашої думки значно знизиться.

10. «Олдскульний Free Dating» — бізнес, побудований на любові

Створіть сервіс знайомств для людей похилого віку в мережі. Сайтів знайомств досить багато. Але, подумайте, наскільки заповнений сегмент інтернету для літніх людей? Правильно, у вас з'явиться можливість стати одним з першовідкривачів цієї галузі бізнесу.

На що поставити акцент в даному бізнесі?

 • Унікальність сервісу в мережі - в Україні ви прославитеся як №1 в галузі.
 • Організація романтичної зустрічі між користувачами.
 • Невисокі ціни і знижки в залежності від віку.

Ідея бізнесу здається вам безбашенной? Так, можливо. Але тільки самий нестандартний підхід дозволяє вибитися в лідери.

«Скільки грошей на такому бізнесі я зароблю?»

Організація зустрічі може коштувати від 200 до 2 000 грн. Все залежить від клієнта і його побажань. Проводите 4-5 зустрічей в день – отримуйте прибутковий бізнес в мережі.

Підводимо підсумки по бізнесу в мережі…+ відео

Сучасний бізнес в мережі ґрунтується на нестандартному підході до реалізації звичайних ідей. Не сподобалися представлені ідеї? Створіть власну.

Формула успіху бізнесу в мережі: Оригінальність + Функціональність = Гроші.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити