Андрій КонотопськийАвтор: 

Андрій Конотопський

Фахівець з питань бізнесу. Має декілька власних оффлайн та онлайн справ.

Справжні ідеї чоловічого бізнесу: 27 бізнес-ідей - від гаража та Інстаграма до масштабного виробництва

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Андрій Конотопський
Зміст[Сховати]

Бізнес ідеї для чоловіків

 Чоловіки повинні завжди залишатися чоловіками. І 14 жовтня, і, що особливо важливо, кожен день протягом року. Оскільки перед ними стоїть головне життєве завдання - бути опорою і добувачем. Опорою для себе, батьків, рідних, близьких, сім'ї. Тому що справжній чоловічий девіз — ніхто крім нас! І не важливо — служили чи ні. Так, мужики? В цій статті ми ознайомимося зі справжніми чоловічими бізнес-ідеями.

Фундаментальний бізнес складно розділити на чоловічий або жіночий. І не потрібно цього робити в силу рівності можливостей статей. Безсумнівно зустрічаються такі напрямки підприємництва, де чоловіки відчувають себе в своїй тарілці. Відповідно, і для жінок існують види бізнесу, де вони більш успішні в силу природних обставин і особливостей. В першу чергу це тонка енергетика довіри між жінками, що лежить в основі заробітку. Наприклад, ми знаємо єдиний випадок, коли чоловік став успішним продавцем-консультантом жіночої нижньої білизни. Не скажемо як йому це вдалося, щоб не звинуватили в пропаганді чого-небудь.

Успіх в бізнесі залежить від того, як людина відчувають кон'юнктуру ринку, його тонкощі, області збуту і зовнішні фактори, що роблять свій вплив в сукупності. Ми зустрічали жінок, легко і просто управляються з цілком чоловічим бізнесом — будівництвом будинку з пиломатеріалів; і бачили чоловіків, з ентузіазмом займаються манікюрним бізнесом. Це, адже, мужики, з якого боку підійди до того, що подобається і як на цьому заробити. Саме такий справжній бізнес, де немає гендерної відмінності, і називається успішним.

Проте, можна назвати кілька бізнес-ідей, де чоловіки, в силу своїх особливостей, якщо і не більш успішні, то, принаймні, більш гнучкіше і спритніше. У цих областях підприємництва чоловікам легше досягти поставлених цілей. Оскільки всі фактори їм благоволять.

Чоловіки завжди підходять до бізнесу докладно. Щоб він був вартим. З чоловічим характером. І обов'язковою крапелькою складнощів. Без цього бізнес-не бізнес, а так — порожня розвага! Якщо бізнес без наполегливої праці — він не чоловічий. А якщо навпаки, якщо бізнес чоловічий, чи може він бути без праці? Пропонуємо перевірити це самостійно. Зустрічайте справжні бізнес-ідей для чоловіків.

1. Будівництво лазень під ключ

Баня сама по собі — приміщення для чоловіків. Сховатися від дружин, відпочити від турбот і, нарешті, змити з себе втому — можна тільки в лазні. Без перегину, звичайно. Тому, толк в хорошій лазні-знають тільки чоловіки. Ось і виходить, що будівництво бань — справжній чоловічий бізнес.

2. Глибока ферментаційна підстилка

Новинка в фермерському бізнесі - ферментаційна підстилка - бактерії для організації підстилки в приміщенні для худоби та птиці. Довгий час залишається сухою і теплою, вбираючи в себе всі продукти життєдіяльності тварин. Успішний фермерський бізнес доступний і жінкам. Але, довіри більше фермерам-чоловікам, особливо, якщо вони говорять про бізнес на глибокій ферментаційній підстилці.

3. Бізнес — виробництво паливних брикетів

Три речі в житті можна дивитися вічно — як горить вогонь, як тече річка, і як бізнес приносить гроші. Виробництво паливних брикетів грунтується відразу на двох речах - і горить, і допомагає заробляти. Виробництво не складне, але брудне. Тому їм займатися краще тільки чоловікам.

4. Виробництво клеєного бруса

Знову виробництво, пов'язане з деревиною. Підходяще для справжніх чоловіків. Виробництво річ специфічна: і матом потрібно вміти лаятися, і грубістю володіти. Особливо, якщо на виробництві не найвища культура роботи. Не кожній жінці це під силу. Та й не кожному чоловікові. Але, не будемо про сумне.

5. Виробництво керамограніту

Плитка - зносостійке і надійне покриття для стін і підлоги. На кухні, у ванній, туалеті — без неї не обійтися. Підбір плитки під приміщення — ціла наука з пригодою. Жінки годинами вибирають: чи підійде ця плитка під колір фіранок, чи не будуть шпалери занадто блідими, чи поєднуються ці кольори по феншую. Залишимо ці приємні клопоти нашим жінкам.

А ось виробництво плитки — справа чоловіча. Керамограніт - виробництво складне і ємне, що вимагає чоловічої завзятості і сили.

6. Відкачка септиків як бізнес

Ви можете уявити собі, як жінка буде водити ассенізационну машину? Діставати шланг, відкачувати вигрібну яму? Взагалі, між нами, діставати шланг притаманне більше чоловікам. Вибачте нам цей жарт, але що є, то є. І у чоловіків теж є.

7. Виробництво газобетону

Газобетон — популярний будівельний матеріал. Не поступаючись керамічним цеглинам за властивостями, він володіє кращими якостями деревини. Вибір обладнання справа досить клопітка, так як на ринку зустрічається і хороше обладнання, і... не дуже. Розбиратися в механізмах, будівельних сумішах і цементі - не жіноча справа. Тому чоловічий бізнес — виробництво газобетону.

8. Виробництво бруківки, бордюрів та тротуарної плитки з бетону

Якщо ви подивитеся відео в статті, то побачите — яка це складна справа, бетонне виробництво декоративного каменю. Звичайно, жінка може почати такий бізнес, але тільки контролювати його. Не жіноча ця справа - цемент рахувати, та готову продукцію оцінювати.

9. Бізнес на автомобілях

Всілякі способи заробітку за допомогою автомобіля. Жінкам автомобіль доступний як і чоловікам. Але не всі види бізнесу на автомобілі доступні жінкам. Краща половина людства повинна користуватися автомобілем, а не заробляти за допомогою нього.

10. Як можна заробити в гаражі

Якщо у мужика є гараж - він має багатство. В гаражі можна відпочивати, працювати, займатися справжніми чоловічими справами, зберігати всі свої «залізяки», і «а раптом стане в нагоді». Знайома ситуація? Крім усього цього в гаражі можна займатися заробітком. Читай відразу кілька гаражних бізнес-ідей.

11. Бізнес на сонячних батареях

Високі технології - наукомістка область бізнесу. В ній, досить часто виникають ситуації, коли щось йде не так, з'являються спірні моменти, що вимагають від керівника бізнесу не тільки знати предмет, але і проявляти кмітливість в області роботи руками. Тобто, наприклад, крива установка обладнання вимагає оперативного втручання в електрощиток. Хіба справжній чоловік допустить, щоб жінка з викруткою і кусачками лізла в «електрику»? Нехай сидить відпочиває, а чоловіки зроблять все самі.

12. Бізнес на виробництві теплиць і парників

Невелике виробництво і робота з металом. Цей бізнес можна масштабувати до цілої фабрики, але починати можна з 1-2 бригад. А якщо стартовий капітал взагалі мінімальний — можна робити все самому. А там бруд, зварювання, болгарка, іскри... тільки чоловіча область заробітку — виробництво і установка теплиць з полікарбонату.

13. Відкриваємо дешеве виробництво кованих виробів

Бізнес, який починається в гаражі. Гараж є в основному тільки у чоловіків (дивіться 10-у бізнес-ідею). А якщо у жінки є гараж, значить у неї обов'язково є чоловік. Отже, бізнес на кованих виробах, який можна відкрити в гаражі — чоловічий бізнес!

14. Справжня ідея бізнесу в кризу для чоловіків

Навіть назва бізнес-ідеї містить в собі фразу "Для чоловіків". Коментарі, як кажуть, зайве. Звичайно, жінкам буде цікаво прочитати, що ж там таке написано. І правда, що? Читайте - 30 кращих ідей для бізнесу з мінімальними вкладеннями.

15. Гідроізоляція підвалів, фундаментів, басейнів та іншого

Будівництво та супутні послуги часто виявляються за принципом-сам-собі директор. Тобто, керівник бізнесу є: робочим, бухгалтером і кадровим агентом в одній особі. Ми не уявляємо як жінка буде лазити по підвалах, тягнучи на собі важке обладнання. А чоловік зобов'язаний — він же опора для жінки. Якщо не більше.

16. Красивий, навіть барвистий бізнес на звичайних деревинних відходах

Для виробництва кольорової тріски, використовуваної в якості мульчі, не потрібно нічого складного. Один чоловік, один верстат, деревні відходи і кілька банок фарби. Пишність, утворена в результаті цього з'єднання, радує не тільки око. Але і гаманець.

17. Кольоровий щебінь: оформлення, виробництво, витрати і прибуток

Виробляти кольоровий щебінь слід за принципом виробництва кольорової тріски. Один чоловік, одна бетономішалка, щебінь і кілька банок фарби. Буде не нудно.

18. Як відкрити майстерню з виробництва та ремонту РВТ

Рукава, в народі іменовані шлангами, високого тиску застосовуються у всіляких механізмах, верстатах і пристроях. В крові у чоловіків закладено вміле поводження зі шлангами різного призначення. Знову просимо вибачити нас за такі очевидні жарти. Тому виробництво і ремонт РВТ — чоловічий бізнес, без варіантів.

19. Ловимо хайп: бізнес-ідеї, пов'язані з 3D-печаттю

Бізнес, пов'язаний з новими технологіями. Комп'ютери, пахне гарячим пластиком, все шумить, рухається і, взагалі, справжня чоловіча атмосфера. А як інакше? Це ж справжній хайп, тобто - задоволення від роботи. Тому бізнес-ідеї, пов'язані з 3D-печаттю — чоловічі бізнес-ідеї.

20. Купив за 3 гривні продав за 50: як створити особистий фонд заощаджень за допомогою монет і заробити на цьому

Традиційно, жінки — марнотрати; чоловіки — скупі. Тобто, жінки вміють витрачати, а чоловіки — збирати. Але, щоб першим було на що купити, другі повинні дати їм гроші. Гроші можна накопичити або заробити. Якщо збирати, то збирати багато. З запасом. Скільки жінці не дай, вона все одно витратить. А скільки чоловікові не налий.... Але, це зовсім інша історія. Зустрічаються різні люди. Хоча, є одна риса характеру, притаманна всім. Ми всі любимо гроші.

Коли грошей багато - і чоловік може рибку зловити, та й жінка ні в чому собі не відмовить, пізніше похвалившись про це в Інстаграмі. І щоб бути такими ж успішними людьми потрібно багато грошей. Мабуть найнадійніший спосіб накопичення і примноження - інвестування в дорогоцінні метали. Мабуть ще надійніше — інвестування в монети з дорогоцінного металу. Як це зробити правильно розповість стаття - Як навчитися економити та відкладати гроші, правильно збирати.

21. Instagram-чоловік на годину, знаєте такий спосіб заробітку?

Інстаграм - соціальна мережа, мабуть, більше підходящої жінкам. Тому, що фотографії та відео у вигляді селфі, стрімів і просто гарної музики - сучасні основи жіночої розваги. Але, хіба може бути жінка справжньою без допомоги чоловіка?

Ось в Інстграммі без чоловічої допомоги не обійтися. Будь-якій успішній і справжній жінці буде приємно, якщо instagram-чоловік на годину надасть їй посильну допомогу.

22. Відкриваємо точку з шаурмою: доступний бізнес, вартістю від 30 тисяч грн, з оригінальною рецептурою і широкими можливостями

Шаурма — фаст-фуд, де зібрані всі улюблені чоловічі інгредієнти. І не дивно, що шаурма вважається справжнім чоловічим блюдом. А значить відкриття точки з приготування і продажу шаурми можна назвати популярною чоловічою ідеєю бізнесу.

23. Бізнес міцніше скель: полістоун, литтєвий мармур, штучний граніт та інші рідкі камені

Штучні камені, створені не природою, а людиною — відмінний виробничий бізнес. Тому що камінь, як елемент інтер'єру — чудовий обробний матеріал, що поєднує в собі красу і довговічність. Він ніколи не вийде з моди або втратить попит. Навпаки, з появою нових матеріалів, зростає і спектр виробів з полімерного каменю, що виготовляються. І як будь-яке виробництво можна вважати чоловічим бізнесом, так і виробництво полістоун відмінна можливість для чоловіка стати підприємцем.

24. Прибутковий бізнес на коржах з тандира

Більшість кращих світових кухарів — чоловіки. Цей факт можна використовувати як основу власної справи. Що, як не готування їжі може вважатися чоловічою бізнес-ідеєю? Якщо вже на те пішло, то і перший чоловічий бізнес, швидше за все, з'явився як спосіб заробітку на хліб насущний. Тим більше він з'явився раніше грошей, коли переважав натуральний обмін. Праця обмінювалася на їжу. А значить і готування і продаж коржів з тандира відмінно підійде будь-якому чоловікові.

25. Бізнес-виробництво та ремонт причепів для легкових автомобілів

Іскри, дим, запах гарячого металу і машинне масло, розлите на підлозі — відмінні декорації для будь-якого чоловічого бізнесу, заснованого на виробництві. Виготовлення автомобільних легкових причепів відповідає всім перерахованим вище умовам. Справжній бізнес для справжніх мужиків. Тим більше цей бізнес тільки набирає свою популярність. Попит зростає з ростом числа автолюбителів. І ці цифри навряд чи впадуть в майбутньому. Найімовірніше, майже кожен власник автомобіля буде шукати, де купити або відремонтувати свій автомобільний причіп.

26. Хоч кілок на голові теши: бізнес на привчанні чоловіків піднімати стільчак в туалетіБізнес ідеї для чоловіків

Проблема століття! Чоловік і унітаз. Хто переможе в цьому протистоянні? Скільки шлюбів було зруйновано об скелю непорозуміння - не піднімання. А віз, як то кажуть, і нині там. Скільки унітазів, стільки і чоловіків, які не піднімають стільчак. Хоча, наприклад, бізнес знайшов ефективний спосіб вирішити проблему користь щасливого і довгого шлюбу. І, звісно, заробляє на цьому. Відмінна бізнес-ідея!

27. Як працювати другом на годину: новий вид заробітку для чоловіків і жінок, які вміють слухати

Бізнес ідеї для чоловіків

Заробіток, де не потрібно працювати! Ідеальна бізнес-ідея для справжніх чоловіків. Ніякого підступу. Тим більше, чоловіча дружба цінувалася в усі часи. Тепер вона стала основою заробітку. Ідеальний чоловічий бізнес-працювати другом на годину!

Відео

Читайте також: Бізнес з Китаєм — повне керівництво з чого почати

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити