Андрій КонотопськийАвтор: 

Андрій Конотопський

Фахівець з питань бізнесу. Має декілька власних оффлайн та онлайн справ.

Бізнес онлайн: 16 реальних способів створити особистий бізнес онлайн в 2024 році

Останнє оновлення: Середа, 13 грудня 2023 Автор: Андрій Конотопський

Бізнес онлайн

Як створити бізнес онлайн? Підприємці все частіше виходять в інтернет у пошуках відповіді на це питання. Багато хто мріє створити особистий онлайн-бізнес здатний приносити стабільний прибуток. А якщо це буде бізнес ще й з мінімальними вкладеннями? У цій статті зібрані найактуальніші в 2024 році онлайн бізнес-ідеї, які підійдуть для всіх.

Інтернет міцно закріпився в нашому житті, бізнес онлайн придбав різноманітні, іноді мудрі форми. Сьогодні завдяки інтернету можна працювати віддалено, не виходячи з дому і навіть з будь-якої точки світу – без офісу, оплати оренди, з гнучким графіком роботи. Особистий бізнес онлайн дозволяє отримувати додатковий дохід, не відриваючись від основної роботи, а іноді навіть отримувати серйозний прибуток.

Варіантів онлайн бізнесу – величезна кількість. Людина будь-якої професії, з будь-якими навичками і знаннями зможе знайти для себе відповідний варіант. Тому для початку потрібно визначити свої сильні сторони, інтереси, навички і на основі цього шукати бізнес-ідею. Багато починаючі підприємці допускають серйозну помилку, коли вибирають бізнес, орієнтуючись на рівень очікуваної прибутковості. Як показує практика, в правильних руках навіть найпростіша ідея може приносити гідний прибуток. А ось якщо вплутатися в сферу, де зовсім не розбираєшся, то навряд чи вдасться в цьому досягти успіху.

Все, що потрібно реалізуючи особистий бізнес онлайн: інтернет, гаджет і здібності в певній сфері. При цьому багато ідей можна реалізувати без вкладень.

Бізнес онлайн 1: SEO-агентство

Якщо ви активний користувач інтернету, вам напевно зустрічали слова: "SEO", "просування" і  пошукові системи. Почули щось знайоме і рідне? Тоді у вас є можливість запустити свій бізнес онлайн, ставши шефом SEO-агентства. Безумовно, тут необхідні специфічні знання. Навіть якщо ви не плануєте виконувати цю роботу самостійно, доведеться вивчити тему. Ви будете спілкуватися з замовниками – і вам потрібно чітко розуміти специфіку діяльності. А коли будете підбирати сеошника, то без знань не перевірити якість його роботи.

Перевагою бізнесу є відсутність стартового капіталу. Вірніше, можна відкрити бізнес, не витративши ні копійки. Але Вашим стартовим капіталом стануть Ваші знання і навички. Бізнес SEO досить прибутковий: просування одного сайту становить 8-16 тис. грн. Значить, ви можете заробляти від 4 до 40 тис. грн, при цьому обслуговуючи лише кілька сайтів.

Бізнес онлайн 2: Онлайн копі-центр

Суть ідеї онлайн бізнесу проста, але оригінальна. Напевно ви стикалися з ситуацією, коли вам потрібно роздрукувати будь-які документи, але принтера вдома у вас немає, а копі-центру поблизу немає. Що робити? На це питання відповість сервіс онлайн копі-центру.

Суть ідеї в наступному: клієнт по електронній пошті направляє вам електронний файл з текстом. Це можуть бути курсові та дипломні роботи, електронні квитки, фотографії і т. д. Ви їх робите, сшиваете при необхідності, запаковуєте і відправляєте замовнику через кур'єра. Ось і вся схема. За окрему плату можна редагувати документи. Щоб запустити інтернет бізнес онлайн старту вам буде потрібно придбати БФП. Його вартість складе приблизно 6 тис. грн.

На перший погляд ідея здається занадто наївною. І частка правди в цьому є. По-перше, такий сервіс буде актуальний тільки для великих міст. По-друге, вартість послуги буде набагато дорожче «роздруківки за рогом». По-третє, вам доведеться ретельно спланувати, як буде здійснюватися кур'єрська доставка (сторонньою організацією або своїми силами). А по-четверте, щоб нормально заробити, доведеться виконувати великий обсяг замовлень.

Бізнес онлайн 3: студія SMM

SMM-бізнес онлайн, який надає послуги з ефективного просування на інтернет-майданчиках. Як тільки компанії з'явилися в соціальних мережах, сфера SMM отримала своє поширення і сьогодні є необхідною частиною рекламної кампанії для багатьох компаній.

Зараз послуга дуже затребувана на ринку. Грамотний фахівець зможе створити на цьому успішний бізнес. Стартувати можна з нульовим бюджетом – і самостійно займатися пошуком замовлень. А потім, в майбутньому, напрацювавши клієнтську базу і отримавши досвід, відкрити повноцінну студію SMM, що об'єднує кількох фахівців.

Бізнес онлайн 4: Розробка додатків

Ринок мобільних додатків стабільно зростає щодня. Останні кілька років мобільні додатки відіграють велику роль в житті будь-якого користувача смартфона або планшета. Додатків існує величезна кількість – деякі з них добре викачуються в AppStore або GooglePlay, приносячи своїм розробникам гідний прибуток.

Якщо ви володієте необхідними навичками, то можете реалізувати бізнес онлайн на розробці мобільних додатків. Для цього вам буде потрібно придбати ліцензійне ПЗ, з яким ви і будете працювати. Купувати ліцензійне програмне забезпечення потрібно обов'язково. Інакше ризикуєте нарватися на серйозний штраф.

Бізнес онлайн 5: Створення та просування сайтів

Продовжуємо тему програмування. Якщо вона вам близька і є досвід роботи у візуальних редакторах, то можете почати заробляти на створенні сайтів та блогів, а також їх просуванні.

Не так складно відкрити такий бізнес, як потім домогтися в ньому успіху. Зараз ринок завалений подібними пропозиціями – щоб достукатися до свого клієнта, потрібно постаратися. Розміщувати оголошення, розсилати потенційним клієнтам комерційну пропозицію, знижувати ціну, братися за дрібні замовлення. Почніть з простого, набирайтеся практики, збирайте клієнтську базу, напрацьовуйте портфоліо і поступово розвивайте свій бізнес. Через кілька місяців практики можна шукати серйозне замовлення, щоб займатися створенням і обслуговуванням сайту.

Бізнес онлайн 6: Послуги репетиторства

Репетиторство часто асоціюється саме з підготовкою до ЗНО, проте уроки музики і малювання, акторської майстерності і вокалу – це теж, по суті, репетиторство. Можна організувати курси програмування для самих маленьких, різноманітні творчі гуртки, курси англійської і т. д. Визначте, яким навиком володієте і чому можете навчити, в якій області ви можете стати експертом, яким досвідом готові поділитися. Відповівши собі на ці питання, ви зможете вибрати напрямок.

Репетиторство може приносити непогані гроші. Виходячи з вартості одного заняття в 120-240 грн, навіть при частковому навантаженні можна отримувати 16 тис. грн щомісяця, а при більш серйозному підході і більш високому прайсі в 2-3 рази більше. Є також можливість ділитися своїми знаннями і досвідом, не встаючи з-за комп'ютера. Ви можете створити навчальний цифровий продукт. Є тільки одна проблема: для просування свого продукту, необхідно створити аудиторію з нуля, яка буде довіряти вам і готова купувати ваші послуги.

Особливих витрат такий бізнес онлайн не вимагає. Іноді буває досить розмістити пропозицію своїх послуг на сайті оголошень і чекати, коли клієнти подзвонять.

Бізнес онлайн 7: Просування інтернет-проектів

Сьогодні майже у кожного підприємця є свій проект в інтернеті. І, звичайно, кожен мріє його монетизувати. Але для цього потрібно просувати проект і розширювати аудиторію. Тому з'явилася послуга з просування інтернет-продуктів. Пропозицій на ринку безліч, але не всі можуть похвалитися якістю. Нерідко можна зустріти сумнівних осіб, які використовують застарілі, примітивні способи просування, викликають у людей не інтерес, а тільки роздратування. В таких умовах ринку професіонали цінуються на вагу золота.

Якщо ви розбираєтеся в даній сфері, то можете пропонувати співпрацю цікавим для вас проектам. Спочатку вам доведеться працювати, створюючи хорошу репутацію свого онлайн бізнесу, а з часом клієнти самі почнуть звертатися до вас.

Бізнес онлайн 8: Вебінари та онлайн-навчання

В останні роки спостерігається популярність тренінгів, вебінарів та інших навчальних заходів. Тема особистісного зростання і розвитку актуальна і донині. Якщо ви володієте якимись знаннями і навичками, у вас є шанс заробити на цьому, реалізувавши особистий бізнес онлайн. Можна організувати свій майстер-клас, тренінг або запустити онлайн-курс.

На цій основі можна запустити реальний бізнес онлайн з нуля, адже все що необхідно для роботи - інтелектуальний, авторський продукт, розроблений вами. При цьому важливо не тільки створити цікавий продукт, але і грамотно його піднести аудиторії.

Бізнес онлайн 9: Служба техпідтримки, надання віддалених консультацій

Це чудова ідея для тих, хто добре розбирається в комп'ютерах. Те, що в роботі комп'ютера багатьом людям здається елементарним, для багатьох людей - темний і дрімучий ліс. Ви можете відкрити службу техпідтримки і сервіс ремонту. Для роботи буде достатньо мобільного телефону. Ваше завдання - надавати консультаційні послуги по телефону і вирішувати технічні питання віддалено.

Така схема відмінно працює не тільки з користувачами комп'ютерів. Її можна легко адаптувати, наприклад, під автомобілістів, яким потрібна допомога на дорозі. Тією ж схемою користуються юристи, психологи та інші фахівці, які можуть надавати консультаційну допомогу онлайн.

Бізнес онлайн 10: Блогінг

Про блогінг як про реальний бізнес заговорили не так давно. А сьогодні деякі університети вводять в програму дисципліни, які присвячені блогосфері. Завдяки активному розвитку всього за кілька років блогерство перетворилася на прибутковий бізнес.

Найпопулярнішими і перспективними майданчиками для блогінгу на сьогоднішній день є Instagram і Youtube. Почати особистий бізнес онлайн з Інстаграма простіше - з техніки знадобиться тільки телефон. Ваш заробіток буде складати з рекламних доходів, співпраці з різними компаніями. А у випадку з Youtube ще можлива монетизація за перегляди відео. Але щоб отримувати гідний прибуток, знадобиться значна аудиторія. Мінімум 20 тис. підписників. Щоб набрати їх, доведеться вкласти кошти в розкрутку і створення контенту.

Успіх проекту буде будуватися виключно на вашій особистості, яка генерує унікальний контент. Бажаючих заробити на блогах багато - а ось домогтися успіху виходить не у кожного.

Бізнес онлайн 11: Купівля сайтів

Останнім часом популярність набуває такий вид інвестицій, як покупка готового сайту з метою витягти пасивний дохід. Бізнес онлайн на купівлі сайтів чимось схожий з придбанням цінних паперів на біржах. Одні цінуються високо, інші вважаються сміттям; одні приносять прибуток, інші є збитковими. Тому сайти постійно продають і купують.

Де купувати сайти? Існують різні сервіси, які дозволяють купити або продати сайт і забезпечують безпеку угод. Сервіси виступають посередником і отримують свій відсоток від угоди. Біржі, де можна купити сайт: Телдери, Flippa, Bitus, PR-CY.ru.

Купівля сайту може стати вигідним вкладенням, яке здатне швидко окупитися і приносити прибуток. Розвинувши один проект, можна купувати другий, третій... Безумовно, не кожен сайт буде приносити великі гроші. Але з часом ви наберетеся досвіду, і вам буде легше аналізувати пропозиції на біржі, щоб прийняти правильне рішення.

Бізнес онлайн 12: Залучення субпідрядників

Ідея онлайн бізнесу дуже проста: ви шукайте фріланс-замовлення і передоручаєте їх іншим фрілансерам. Схема буде ефективною, якщо ви вже налагодили свій Фріланс-бізнес і маєте в сфері певний статус. Тоді залучення субпідрядників стане способом розширити свою клієнтську базу і збільшити дохід. Так, не вклавши ні гривні, можна заробляти на посередництві.

Бізнес онлайн 13: Група/аккаунт "ВКонтакте" або " Інстаграме”

Інтернет і соціальні мережі сьогодні - це невід'ємна частина в житті багатьох людей. Реклама перемістилася в інтернет, тому створення рекламного майданчика на базі соціальних мереж-хороша ідея для заробітку. Суть такого бізнесу онлайн проста: ви створюєте групу на сайті ВКонтакте або в Інстаграме, викладаєте контент, цікавий певної категорії людей, набираєте підписників і потім заробляєте на розміщенні реклами в своїй групі.

Щоб ця справа давала свої результати, буде потрібно деякий час для того, щоб набрати аудиторію. Якщо хочете заощадити час доведеться витратити гроші. Зараз можна купити вже розкручені instagram-акаунти або групи "ВКонтакте". Їх вартість формується від числа підписників.

Визначтеся з тематикою групи, продумайте контент- і вперед! До речі, ви можете розвинути групу до певної кількості передплатників, а потім продати її іншому власнику.

Бізнес онлайн 14: Копірайтинг-агентство

Кожному бізнесу може знадобитися грамотний текст: щоб оформити каталог з описом товарів, опублікувати історію компанії на сайті, використовувати в просуванні і т. д. Всі ці завдання краще довірити копірайтерам. Послуги охоплюють широкий спектр діяльності: SEO-копірайтинг, статті в онлайн-журнали, ведення груп в соціальних мережах... Ви можете почати бізнес онлайн самостійно, а з часом розширювати його.

Бізнес онлайн 15: Студія логотипів

Якщо ви творча людина, розбираєтеся в дизайні, вмієте працювати у відповідних програмах і володієте художніми навичками, то зможете заробляти на створенні логотипів.

Сьогодні за розробку логотипу платять 4-10 тис. грн. На одне замовлення йде 2-4 тижні. Крім логотипу можна розробляти фірмовий стиль: візитки, бланки і т. д. Розробка фірмового стилю в середньому коштує 12 тис. грн. А обсяг роботи для досвідченого дизайнера зростає незначно. Збільшення вартості пов'язане з комплексністю послуги. В результаті, на розробці фірмового стилю «під ключ» можна заробляти 40 тис. грн на місяць. 

Бізнес онлайн 16. Онлайн-торгівля / e-commerce

Відкрити власний інтернет-магазин – це найочевидніша ідея для онлайн-бізнесу. Які товари користуються попитом в інтернеті? Акутальними у 2024 році можуть стати такі інтернет-магазини.

  • дитячі товари (інтерактивні іграшки; дерев'яні іграшки; товари для творчості; екологічні іграшки; дитячі гаджети (смарт-годинник, навушники і т.д.); розумні іграшки-роботи; м'які іграшки, що виконують голосові команди, ляльки, що плачуть, інтерактивні радіокеровані машини та літаки.
  • екологічні та натуральні версії повсякденних товарів ( полотняні сумки-шопери, багаторазові стаканчики для напоїв, бамбукові зубні щітки, біорозкладні сміттєві пакети, воскові серветки, еко-іграшки, органічна косметика та інше).
  • здорове харчування (суперфуди, насіння чиа та льону, сухофрукти, цільнозернові крупи та бобові, трав'яні збори, натуральні солодощі без цукру, корисні перекушування тощо)
  • корейська косметика (лідери серед брендів є Holika Holika, Bioaqua, Atomy, Elizavecca та The Saem)
  • спортивні товари (килимки для йоги, ролики для преса, еспандери, обтяжувачі, гантелі; різні девайси: фітнес-трекери, розумні ваги, монітори серцевого ритму, «розумні» пляшки з водою тощо)
  • одяг та взуття (безпрограшний варіант для онлайн-продажів, причин багато: величезний вибір продукції, вигідніші ціни, можливість кур'єрської доставки та примірки будинку.)
  • автозапчастини (колеса, шини та диски; деталі великих компонентів: двигун, коробка передач, шасі та кузов; запасні частини для підвіски та рульового управління: тяги, амортизатори, рейки, рульові наконечники та інше; витратні матеріали; різна автохімія: масла, гальмівна рідина , антифриз, лакофарбові матеріали, засоби догляду за інтер'єром, аксесуари для портативних пристроїв, акумулятори, портативні Bluetooth-колонки, зарядні пристрої, чохли та захисні скла, навушники, селфі-палиці, штативи та інше).
  • рюкзаки (рюкзаки для дітей та школярів, спортсменів, мандрівників, чоловічі та жіночі рюкзаки зі шкіри; дитячі смарт-рюкзаки, оснащені GPS трекером та функцією голосових дзвінків).
  • домашній текстиль (постільна білизна, подушки, покривала, пледи та ковдри, рушники, скатертини).
  • бокси з сюрпризами (наприклад, книжковий бокс для книголюбів, сирно-винний набір для гурманів, бокс з косметикою, бокс для шанувальника якого-небудь фільму або книги, для спортсмена, романтичний бокс і т.д.; напередодні 8 березня користуватимуться попитом косметичні бокси, а до Дня Святого Валентина актуальні романтичні подарунки).

Відео

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити