Андрій КонотопськийАвтор: 

Андрій Конотопський

Фахівець з питань бізнесу. Має декілька власних оффлайн та онлайн справ.

Новорічний бізнес: ТОП-36 бізнес-ідеї

Останнє оновлення: Неділя, 22 жовтня 2023 Автор: Андрій Конотопський
Зміст[Сховати]

Новорічний бізнес

 Запитай кого хочеш, всі дадуть відповідь, що бізнес під Новий Рік - мила справа. Продажі відмінні, клієнти лояльні, гроші всі витрачають звично і легко, напідпитку. Найприємніше працювати за тематикою Нового року перед самими цим святом.

Але перш, ніж ми продовжимо обговорювати приємне, потрібно розібратися з негативними сторонами. Їх дві.

Перша - часто буває так, що підприємець відкриває бізнес перед Новим роком, отримує хороші показники, приріст, прибуток. І думає, що ось воно завжди так і є. Ні. Так виключно під Новий рік. Тому, щоб не залишитися біля розбитого корита, вам потрібно адекватно оцінити свої можливості і припустити, що наступні кілька місяців доведеться вкладати гроші, а не лопатою гребти.

Друга – про попит на товар судять по попиту на Новий рік. Теж помилка. Як показує практика, в переддень цього свята, половина споживачів взагалі не сильно роздумує над тим, що купити. Тому що завдання стоїть – купити швидко, дешево і багато. Подарунки колегам, численним родичам, близьким, друзям. Кожному вибирати-не напасешся часу, а витрачатися на дорогі подарунки-не напасешся грошей.

Ні, звичайно ж є і ті, хто починає складати в голові карту подарунків за місяць і навіть раніше. Небезпечна людина. Але їхня меншість.

Тому, якщо ви плануєте відкривати до Нового року, знайте, що після свят буде різкий спад і популярність товару в ці дні не буде сто відсотковим відображенням загальної популярності.

Завдяки ж тому, що під свята взагалі і зокрема під Новий рік ажіотаж на товари зростає, деякі підприємці відкривають сезонний бізнес з конкретним планом – опрацювати кілька місяців, отримати прибуток, а потім закритися до наступного разу. Схема часто спрацьовує, задовольняє потреби людей, дає можливість заробити і дратує тих, хто працює весь рік.

Власне про варіанти передноворічного бізнесу ми зараз і поговоримо.

До слова, всі ці ідеї можна розвивати і доповнювати скільки завгодно. Тому, не потрібно їх розглядати тільки як новорічні. Просто вони для цього часу відмінно підходять. А вже що робити далі – вирішувати вам.

Ідея 1. Упаковка солодких і корпоративних подарунків

Упаковка солодких подарунків

Ідея проста і вже багатьма взята на озброєння. Але тут головне зрозуміти – коли починати діяти і як. Полягає ідея в тому, щоб купувати солодощі дрібнооптовими партіями і красиво їх упаковувати, а потім виставляти на продаж.

По суті, це перепродаж. Просто ви пропонуєте послугу готового подарунка, і покупець вибирає її, якщо йому не хочеться самому купувати різні солодощі, упаковку, витрачати час, сили, фантазію. Таких багато і це зручно.

Складати такі подарунки можна навіть з найпростіших цукерок. Насправді, правильніше буде відразу орієнтувати покупця на різні цінові сегменти. Прості цукерки, проста упаковка, невеликий набір – дешево. Шоколадки, кіндери та інше – дорожче. І так по зростаючій. Зможете охопити велику аудиторію.

Другий головний момент – канали продажів. Якщо ви плануєте охопити інтернет-аудиторію свого міста, бажано починати заздалегідь. При цьому навіть не обов'язково товар закуповувати у великій кількості. Можете зробити кілька пробних варіантів, щоб фото можна було викласти, а потім – коли будуть замовлення – докупити. Це зараз називається дропшиппинг.

Для інтернету підійде односторінковий сайт з товаром і можливістю замовити. Але доведеться, звичайно в контекстну рекламу вкластися. Сео-просуванням ви просто не встигнете себе в топи підняти.

Що стосується клієнтів – то їх у вас в потенціалі буде дуже багато. Такі набори можуть підійти як фірмам для привітання співробітників, так і дитячим садкам, школам, приватним особам. По суті всім. Головне їх знайти і запропонувати вигідну ціну. Велика кількість за дорого ніхто купувати не буде.

Ідея 2. Продаж товару з односторінкових сайтів

У минулій ідеї ми згадали, що можна солодкі набори продавати за допомогою сторінки в інтернеті. Але насправді, в цьому полягає ціла ідея. Справа в тому, що одностранічнікі – відмінний інструмент, якщо мова йде про подарунки і швидкої їх рекламі.

Тобто по факту, ви можете продавати все що завгодно, не обмежуючись однією спрямованістю. Головне, щоб це було затребуване. А під Новий рік затребувані подарунки. Тому можна створити і просувати власний сайт, де ви будете пропонувати людям подарунки під будь характер.

Що примітно, після того, як схлине Новорічний ажіотаж, вам не обов'язково буде припиняти бізнес. Такий підхід легко модернізувати і масштабувати, або навіть взагалі перекваліфікуватися з подарунків на що-небудь конкретне.

До слова, якщо ви боїтеся, що не подужаєте створення власного сайту, то поспішаємо підбадьорити. По-перше, простий сайт - не так вже й дорого створювати. А по-друге, можна скористатися конструкторами сайтів. Для нескладних вони відмінно підходять і не вимагають знань програмування.

Ідея 3. Собача упряжка для власників собак

Чому, власне, ні? Якщо у вас є домашні вихованці, то вони можуть допомогти вам заробити. Природно, якщо це не маленькі породи. Насправді для цього виду бізнесу більше підійдуть ті породи собак, які «створені», щоб бігати. Наприклад, Хаскі, Маламути, Лайки. Зараз у нас їх багато.

Як мінімум, ви будете впевнені, що собакену така робота не зашкодить, а радше розвеселить.

Чому це працює? Тому що це незвично і весело, до того ж безпосередньо відноситься до новорічних розваг.

Звісно, заводити собаку тільки заради такого бізнесу ми не рекомендуємо. Це неправильно. А ось поєднати приємне з корисним – цілком.

Але враховуйте, що спорядження для собак і власне сани – недешеві предмети.

А ще потрібно подумати над місцем катання. Ідеально підійде заміський будинок недалеко від міста і реклама в соцмережах. Але вам потрібно буде заздалегідь забезпечити маршрут.

Ідея 4. Продаж китайських гірлянд

 китайська гірлянда

Ось здавалося б, купив один раз несправжню ялинку, купу гірлянд і кульок і справляєш собі спокійно кожен Новий рік з цими прикрасами. Але ні, люди кожен грудень біжать в магазини і скуповують там всі гірлянди і нові прикраси. Це непогано. І на цьому можна заробити.

Все що вам потрібно – знайти китайського постачальника більш-менш якісних гірлянд і організувати продаж у своєму місті перед Новим роком. Головне – зробити все вчасно і прорекламувати свій товар, щоб люди знали де і як можна купити те, що їм скоро обов'язково знадобиться.

Що стосується пошуку постачальника, зараз з цим складнощів зазвичай не виникає. По-перше, Інтернет майже всемогутній, а по-друге, самі китайські виробники зацікавлені в пошуку ринків збуту. Зазвичай вони не сильно звертають увагу на обсяги замовлень. Головне – продати.

Реалізація такого товару – також справа в першу чергу інтернету. Зробити односторінковий сайт, або простенький магазин і запустити контекстну рекламу. Звичайно, виділивши під неї спеціально бюджет і грамотно налаштувавши, визначивши аудиторію.

Бажано продавати моделі, які не зустрічаються на полицях звичайних мережевих магазинів. Так ви зможете викликати до себе більший інтерес.

Ідея 5. Прокат тюбінгів, сноубордів, лиж та зимового інвентарю

Суть цієї ідеї проста. Забезпечити людей в новорічні канікули тим, що їм потрібно. А ви, напевно, самі здогадуйтеся, яка велика кількість народу віддає перевагу в гарну зимову погоду Спортивні ігри і веселощі?

Є два варіанти. Перший підходить, якщо у вас є місце, де ви зможете пропонувати людям використовувати ваш інвентар. Ну, наприклад, є заміський будинок, біля якого зручно влаштована лижня, або є великий спуск для катання на «ватрушках».

Другий варіант – організація невеликого складу, де ви будете давати людям на прокат інвентар, а вони будуть їхати з ним на бази відпочинку або в ліс.

Цей варіант не такий прибутковий, тому що багатьом зручно отримувати всі послуги в одному місці, однак теж знайде свого покупця, особливо якщо зробити гарну вивіску і рекламу. Адже оренда коштуватиме дешевше, ніж прямо на базах, де, до речі, інвентарю не завжди вистачає.

Ідея 6. Оформлення офісів, вітрин і громадських місць

Перед Новим роком всі намагаються прикрасити все навколо себе. Десь це, як в торгових центрах, обов'язково. Десь магазинчики самі проявляють ініціативу. У будь-якому випадку, на цьому бажанні можна непогано заробити, якщо пропонувати свої послуги декоратора. Не обов'язково при цьому бути дизайнером з вищою освітою. Тому що замовлення будуть в основному недорогі. Достатньо мати хоча б смак і мінімальні уявлення які прикраси з чого можна зробити.

У цьому випадку знадобиться хороша реклама, інакше про те, що ви можете щось зробити, взагалі ніхто не дізнається. Матеріал закуповувати відразу немає ніякої необхідності. Хіба що маленьку партію для створення зразків. Та й то це можна робити вже на етапі переговорів про ваше завдання.

Клієнтів треба починати шукати з осені. Тому що потім ви просто не встигнете розповісти про себе всім, кому потрібно. А так – можна неспішно пов'язувати, направляти свій прайс, пропонувати. І під Новий рік частина з отримали ваше КП потенційних клієнтів до вас звернеться.

Потенційними клієнтами можуть бути як магазинчики, ресторани, кафе, так і офісні компанії, власники заміських будинків, баз відпочинку, та й взагалі хто-завгодно.

Ідея 7. Продаж петард і феєрверків

 феєрверк

Ця ідея полягає в придбанні невеликої партії феєрверків і подальшої їх реалізації в період ажіотажу. Всі знають, що в Новорічну ніч звуки петард лунають з кожного двору до самого ранку.

Природно, така ніша висококонкурентна. Хто не хоче заробити на величезному попиті? Тому підходити до формування ціни і асортименту потрібно серйозно. Так само як і до вибору каналів продажів. З іншого боку, як правило, попит такий великий, що вистачає на всіх і ще залишається.

Однак пам'ятайте, що торгівля цим видом товарів накладає на продавця підвищені зобов'язання. Тому потрібно витратити значну суму, щоб забезпечити безпеку і домогтися дозволів. Однак виручка може того коштувати.

Ідея 8. Продаж солодких виробів на Новий рік

Ми вже описали тут варіант закупівлі і упаковки солодощів в Подарункові набори. Суть цієї ідеї та ж, тільки замість покупних солодощів можна використовувати тортики і тістечка власного приготування.

Стаціонарна точка, в цьому випадку відмінно підійде, якщо вона буде знаходитися в прохідному місці.

Хоча таку ідею можна розвивати і в іншому напрямку – виготовляти солодощі на дому під замовлення. Такий варіант буде значно вигідніше за умовами роботи та фінансовими витратами. Але тоді потрібно буде зробити більший наголос на рекламі.

Ідея 9. Продаж гарячих напоїв під час народних гулянь

Всім відомо, що на вулиці апетит нагулюється швидше, тим більше на морозі і веселощі. Тому на всіх народних гуляннях можна зустріти різні варіанти фуд-кортів.

Все це можна використовувати, якщо грамотно підійти до питання. Так, наприклад, зараз популярні міні-фургончики, які роз'їжджають по таких заходах і пропонують гарячі напої, а іноді і їжу.

Зручні вони тим, що не займають багато місця, цілком розглядаються як особистий транспорт, а також дуже мобільні.

Якщо ж можливості придбати такий фургон або обладнати наявний ні, все-таки недешеве задоволення, то можна спробувати домовитися з виконкомом міста на виділення місця під торгівлю кавою і гарячим чаєм, але для цього знадобляться обладнання і дозвіл.

Є ще один варіант, який почав спочатку розвиватися окремо як вид рекламної компанії. Це спеціальні рюкзаки, в яких знаходяться кавові термоси, а налив відбувається зручно через клапан.

Коштує він звісно дешевше, ніж фуд-трак, тому можна почати з нього.

Ідея 10. Новорічний одяг та аксесуари

Ця ідея полягає в тому, щоб до новорічних свят створити невелику колекцію одягу, яка привернула б покупців своєю тематикою, пов'язаною зі святами.

Ось вам найпростіший приклад – за кілька місяців до Нового року в торгових центрах з'являються маленькі відкриті «шоу-руми», в яких продаються светри з оленями. Ідеальний варіант. По-перше, оренду вони платять не дуже велику за мірками інших сусідніх магазинах, так як займають мало місця. По-друге, товару роблять небагато, а стільки, скільки куплять. Так, для цього аналіз проводиться, та й досвід вже є. По-третє, светри з оленями-чудовий подарунок на Новий рік для багатьох людей. Це і теплий одяг, і впізнаваний символ Нового року, який викликає посмішку.

Це тільки один з варіантів, які можна використовувати. Насправді їх дуже багато. Головне по-розумному поєднати тему теплого одягу, подарунків і впізнаваності.

Ідея 11. Послуги новорічного фотографа

Ідея для тих, хто захоплюється фотографією і має більш-менш підходящу техніку. Насправді зараз це може бути навіть і телефон, але швидше за все клієнт такого підходу не схвалить (на телефон я і сам можу).

Тут також два варіанти. Перший – найнятися фотографом на чийсь новий рік. Замовлень навряд чи буде багато, але знайдуться бажаючі. Під Новим роком тут ми маємо на увазі корпоративи, які проходять в останні тижні грудня.

Другий варіант – організувати міні-фотостудію, де ви зможете зробити тематичну фотозону. В такому випадку, клієнтами вашими будуть батьки маленьких дітей. Такі тематичні знімки завжди були популярними і попит на них не закінчиться.

Ви зможете самі придумати варіанти оформлення зони – від простих дідів морозів і снігуроньок, до чогось більш фантастичного. Головне, щоб все було красиво і батькам сподобалося.

Але знадобиться і реклама. Щоб потенційні клієнти знали, куди в місті можна привести дітей зробити цікаві знімки.

До слова, потім не обов'язково цей бізнес припиняти. Новий рік закінчиться, але не закінчаться варіанти оформлення фото-зон і бажання батьків зробити пам'ятні знімки. Особливо, якщо їх якісно оброблять в Фотошопі. Звичайно, за окрему плату.

Ідея 12. Послуги діда Мороза та Снігуроньки

дід Мороз та Снігуронька

Ви знали, що в нашій статті буде ця тема, чи неправда? Все вірно, ідея заробити, переодягнувшись Дідом Морозом або Снігуронькою стара як світ. Але вона як і раніше, як і багато років тому популярна. Всі івент-агентства пропонують такі послуги будь-якому бажаючому. Благо, що бажаючих порадувати своїх дітей чарами не зменшується. Більш того, дідів Морозів замовляють і на корпоративні привітання колег у фірмах, де, звичайно, ніяких дітей немає. Однак дорослі самі не проти отримати подаруночки.

Все, що вам потрібно – костюм і канал реклами. З внутрішнього – готові сценарії і вміння виступати. Якщо все це є, то можете приступати, кілька замовлень ви точно зможете знайти. Головне тут – не заламувати ціну. Все-таки свято (насправді просто конкуренція висока).

І до речі, чим цікавіше ви запропонуєте програму для зустрічі з Дідом Морозом, тим більша ймовірність, що виберуть вас, а ще порадять своїм знайомим. Так що тут особливо постарайтеся.

Ідея 13. Торгівля живими ялинками

Ідея базується на потребі людей щоразу купувати живу ялинку на Новий рік. Для тих, хто вважає, що рубати дерева заради примхи недобре, скажімо, що відучувати від живих ялинок потрібно не продавців, а покупців. Тому що, щоб не стало пропозиції, потрібно щоб не стало попиту. А не навпаки.

Поки ж зосередимося на тому, що на цьому можна трохи заробити. І замислюватися про це потрібно задовго до настання грудня.

Для реалізації ідеї потрібно знайти лісництво або господарство, що такі ялинки спеціально висаджує і продає під вирубку.

Далі - подбати про те, щоб місце ваше було з документацією, а то виженуть вас швидко. Можна орендувати місце на парковці біля ТЦ, наприклад.

Ну і велику увагу потрібно приділити самому товару. Він повинен за ціною відповідати можливостям покупців, а також бути якісним. І бажано зручно упакованим. Зараз для цього використовується плівка. Є навіть автомати, які самі ялинку в цю плівку обертають. Але для разового заробітку, покупка такого автомата буде невигідним заходом.

Ідея 14. Торгівля штучними ялинками

ялинка

Плавно випливає з попередньої ідеї. І якщо кому здається, що тут все те ж саме, поспішаємо вас зупинити. Далеко не те ж саме. По-перше, аудиторія покупців тут зовсім інша. Адже штучні дерева коштують в рази дорожче живих. По-друге, організувати місце продажу складніше, адже на вулиці їх особливо не продаси. Погодні умови не дозволять зберегти виріб в належному вигляді. По-третє, як правило, якщо людина купує штучне дерево, то хоче, щоб воно радувало його багато років поспіль. А значить, йому потрібен якісний та гарний товар (просто відсотків п'ятдесят штучних ялинок на ринку виглядають як йоржики для унітазу, щоб ціна не кусалася).

З усього цього випливає, що Шукати вам потрібно аудиторію покупців, які можуть собі дозволити витратити тисяч 6-8 на дерево. А це вже складніше.

Ідея 15. Торгівля новорічними іграшками

Продовжуючи тему ялинок, переходимо плавно до прикрас. Цілком логічно, що продаючи ялинки, підприємець може продавати і гірлянди для них, і новорічні кулі. Але насправді, частіше буває, що все купується окремо і в різних місцях. У кого-то вже ялинка є, хтось йшов не за іграшками, але побачив, згадав, що треба скоро наряджати. Купити.

А хтось цілеспрямовано йде за прикрасами. Тому самим логічним в цій ідеї буде відкрити невелику точку в дуже людному місці.

Якщо у вас є оптовий постачальник, то можна продавати прикраси кафе і ресторанам. Вони теж будуть прикрашатися перед новим роком. Але подбати про це потрібно заздалегідь. Ми вже писали в іншій ідеї.

Ідея 16. Подарунки ручної роботи

Якщо працювати з оптовими постачальниками ви не хочете, можна підійти з іншого боку і пропонувати людям подарунки та прикраси, зроблені своїми руками. Тут – або робити самому, або брати на реалізацію.

Якщо думаєте, що на реалізацію ніхто здавати не буде, то помиляйтеся. У будь-якому місті можна знайти дуже багато майстрів, хто робить сувеніри ручної роботи. Інша справа, що відбирати потрібно з розумом. 70 відсотків з того, що вам будуть пропонувати – не буде продаватися.

Найбільш затребувані на Новий рік – прикраси інтер'єру для дому. Ті ж самі вінки з ялинок, гірлянди, настінні прикраси, які можна подарувати, будь-які сувеніри, які не обійдуться покупцеві надто дорого. Все це береться на Новий рік з ажіотажем.

Але і конкуренція теж є. Так, наприклад, під Новий рік в більшості великих торгових центрів влаштовуються ярмарки, де якраз виставляються подарунки ручної роботи від майстрів. Можна почати з них.

Ідея 17. Продаж і оренда новорічних костюмів

Новорічні ранки, корпоративи, вистави, шоу діда Мороза і Снігуроньки. Ось на що потрібно орієнтуватися. І виходити з цього, закуповуючи костюми для реалізації та оренди.

Крім цього, можна влаштувати в тому місці, де ви будете костюми продавати або здавати фотозону. Щоб клієнти могли міряти різні костюми і фотографуватися в них. Так конверсія підвищиться значно.

Найбільш популярними завжди були костюми відомих персонажів. Але потрібно враховувати і вартість. Пропонувати потенційним покупцям різні цінові категорії, щоб можна було вибрати.

Якщо ви вирішите, що потрібно заробляти і на прокаті, то не забувайте, що у вартість прокату необхідно включати і подальшу хімчистку костюма.

З вибором місця складніше. Знімати перед новим роком окреме приміщення – дорого і можна не встигнути розкрутитися. Тому рекомендується заздалегідь (дуже заздалегідь) створити сайт-візитку і рекламувати свої послуги там, просуваючи як природним шляхом, так і за допомогою контекстної реклами, реклами у великих групах в соціальних мережах.

Ідея 18. Дитячі новорічні ранки

Ми вже описали вище ідею – побути дідом Морозом і Снігуронькою. Ця ідея йде ще далі і пропонує вам створити невелике «агентство» по організації дитячих свят. З тією різницею, що ви будете орієнтуватися на Новий рік і ранки, свята, які батьки влаштовують для дітей в школах і дитячих садках, а також індивідуально. При цьому ніхто не забороняє вам зробити Новий рік - тільки стартовим майданчиком і масштабувати потім бізнес у міру можливості.

Почати потрібно зі сценаріїв і розуміння, хто буде крім вас в цих святах брати участь. Насправді, можна спочатку попросити знайомих. Особливо, якщо вони студенти. Запропонувавши на цьому підзаробити. Можна звернутися в спеціальне агентство, яке має аніматорів в своєму штаті. Можна впоратися одному. Вийде дешево і сердито. Але буде складно.

По-друге, після складання сценаріїв, яких має бути кілька на вибір, подумайте про реквізит-костюми, прикраси, подарунки та інше. Все це заноситься в бізнес-план, щоб прорахувати витрати, а потім сформувати цінники на свої послуги.

Паралельно вивчіть ринок. На сто відсотків впевнені, що на ньому знайдуться ваші конкуренти. Подивіться що пропонують вони, ніж ви можете бути краще і цікавіше для потенційного покупця. Скорегуйте ціни.

Ну і реклама. Без неї про вас ніхто не дізнається. Найкраще буде запустити рекламу в Інтернеті. Зараз, якщо батько захоче влаштувати свято для своєї дитини, насамперед він полізе в мережу.

Ідея 19. Організація корпоративів для дорослих

Від дитячих ранків до дорослих свят. Затребувана ідея, тому що корпоративи-річ в поважаючій себе компанії обов'язкова. І людям після трудового року розслабитися, і колектив святом згуртувати.

Але аудиторія у цієї ніші інша. І працювати тут потрібно не на фіз осіб, а з компаніями. Їм послуги пропонувати.

Хоча основний упор знову потрібно робити на дві речі. Ціна і інтерес. Корпоратив, корпоративом, а дозволити собі витрачати великі гроші на свято для співробітників, не кожен підприємець може. Тому, чим більше діапазон цін і варіантів, тим більше потенційна аудиторія.

З цим також працюють самі кафе і ресторани, пропонуючи живу музику, караоке, конкурси – все, як ми любимо. Однак це не означає, що свого клієнта знайти буде складно. Головне – все продумати, прорахувати і розсилати КП з вигідними пропозиціями. Вам в цей час доведеться стати організатором. Утримувати великий штат і мати реквізит на всі випадки життя сенсу не має. А ось мати базу і телефони підрядників, які можуть і стіл зробити, і шоу організувати, і ведучого надати – це потрібно.

З можливими місцями теж краще заздалегідь визначитися і дізнатися розцінки ресторанів і їх умови для проведення корпоративу.

Прибуток тут буде варіюватися від того, наскільки великого клієнта ви роздобудете і наскільки все добре проведете.

Ідея 20. Новорічне таксі на своїй машині

Таксі в Новий рік коштує дуже дорого. Більш того, цінник у всіх таксистів злітає ще за місяць до свята. Тому ідея заробити, якщо у вас є власний автомобіль на цьому зростанні цін цілком логічна.

На сьогоднішній день, придумувати тут нічого не потрібно. Тому що ринок захоплений великими компаніями, типу Болт, Убер і т. д. З іншого боку це сильно полегшує завдання. Ви просто влаштовуйтеся водієм в одну з цих фірм (іноді практикується реєстрація відразу в декількох фірмах) і починайте приймати замовлення.

Дуже багато тут не заробиш. Тому що по-перше, велика конкуренція, по-друге, дорогий бензин і амортизація, по-третє-підвищений рівень завантаженості доріг в ці дні. Але заробити все-таки можна. Особливо, якщо почати не під сам Новий рік, а трохи раніше.

Попередньо варто дізнатися всі умови роботи в таксі, як проводиться оплата, в якому стані і за яких умов автомобіль можуть не випустити в рейс і т. д.

Така ідея ідеально підходить тим, хто не має основної роботи, а також тим, хто хоче додатково підзаробити, або має плаваючий графік.

Ідея 21. Листи Дідові Морозу

Суть ідеї в тому, що виготовляти красиві і креативні листи-відповіді від Діда Мороза. У наш час йому все ще пишуть. А батьки, бажаючи доставити дитині додаткову радість, будуть задоволені можливістю зробити це таким цікавим способом. Так що клієнти на таку послугу знайдуться.

Конкуренції особливої можна не чекати. Великі компанії цим не займаються, занадто клопітно для них. А з приватних осіб – не так багато людей вирішують, що на цьому можна заробити.

Такі привітання від діда Мороза можна створювати як шаблонні, так і з варіантами відповідей на листи дітей, коли йде додаткова залученість, якщо, звичайно, батьки зможуть сказати вам, що написав їх дитина у своєму листі.

Просувати свій «сервіс» краще через соціальні мережі, де контекстна реклама спрацює найкраще.

Ідея 22. Здача в оренду квартири або будинку під Новий Рік

Дуже затребувані стають житлові площі на кілька днів Нового року. Тому, якщо у вас є можливість таку площу надати, то клієнтів ви знайдете точно. Головне, щоб ціна відповідала, як і стан цієї квартири або будинку.

Будинки розбираються в першу чергу. Квартири беруть ті, хто хоче дешевше.

У теорії, можна заробити додатково, пробуючи себе в ріелтерському сегменті. Тобто за невелику комісію, допомогти, наприклад, знайомим знайти орендарів на свято.

Займатися пошуком клієнтів краще з початку грудня. Хоча пік ажіотажу з'явиться безпосередньо перед святом, коли «прокинутися» ті, хто не встиг вчасно задуматися про винаймання.

Ідея 23. Написання сценаріїв для новорічних свят

Ми вже в декількох ідеях згадували необхідність мати безліч сценаріїв для дитячих ранків, корпоративів та інших новорічних розважальних заходів. В теорії, безліч варіантів можна легко знайти в інтернеті на безкоштовній основі. Але суть в тому, що всі вони будуть одноманітні, а більшість з них ні раз вже використовувалося.

Тому, якщо ви володієте творчими навичками і фантазією, сценарії можна писати і продавати. Причому як загалом, так і за індивідуальним замовленням. Такі особливо цінуватимуться, бо реалізовуватимуть взаємодію з конкретними гостями корпоративу. Це набагато цікавіше і приємніше для всіх учасників, ніж бачити і робити те, що багато разів бачив і робилося.

Для залучення клієнтів краще використовувати рекламні інструменти інтернету, просуваючи тематичну групу в соцмережах, або створивши окремий простий сайт.

Ідея 24. Послуги домашнього кухаря

домашній кухарь

Якщо ви вмієте смачно і добре готувати на багато людей відразу, то можете пропонувати свої послуги. Так, більшість займається цим самі. Але не завжди і не у всіх є час перед боєм курантів зробити багато частувань на стіл для всіх гостей. А деяким просто не полювання витрачати багато часу на це дійство.

Тому послуги кухаря, який за замовленнями сам приготує святковий стіл будуть затребувані, головне запропонувати і пошукати бажаючих. Почати, до слова, можна зі знайомих.

Для реалізації цієї ідеї багато грошей вам не буде потрібно. Взагалі насправді досить буде своїх інструментів, і одягу. Ну ще вкрай бажано – особистий автомобіль. Тому що, швидше за все продукти потрібні ви теж самі будете купувати.

У додаткові послуги можна включити допомогу при подачі страв, прибирання та миття використаного посуду, винос сміття. Гостям спочатку не до цього буде. І потім не до цього. А ви зможете заробити.

Ідея 25. Послуги няні-снігуроньки, няні на Новий рік

Дуже часто, корпоративні вечори на роботі у батьків збігаються з часом, коли діти вже перестають ходити в садок і школу, а сидять на канікулах, чекаючи свята. Залишити їх буває ні з ким, коли дорослим необхідно допізна повеселитися на роботі. Тому в цей час затребувані послуги няні.

Суть ідеї в тому, щоб пропонувати такі послуги не просто в звичайному форматі, а зробити дитині сюрприз і прийти в образі Снігуроньки. Звичайно, одного образу буде не достатньо, доведеться придумувати легенду і всілякі розваги. Ідеально, якщо під кінець дня нагряне ще й дід Мороз. Тоді можна буде вибудувати цілу історію.

Такий перфоманс значно підвищить цінник на послуги няні, проте не завадить попиту, а викличе додатковий інтерес. Це дитині і розвага, і ранок, і нагляд в одному.

За кілька днів можна непогано заробити на своєму вмінні спілкуватися з дітьми. Звичайно, робота в першу чергу підходить жінкам. Викликати чоловіка в якості няні у нас не стануть. Тільки якщо це не одина сім'я.

Ідея 26. Новорічні доглядальниці для тварин

Від дітей до вихованців. Суть та ж, тільки без Снігуроньок і Дідів Морозів. Тварини, як правило, в них не вірять. А ось потреба в тому, щоб хтось за ними пригледів часто відчувають. Тому що господарі можуть виїхати на новорічні канікули, наприклад, в іншу країну. Вихованця брати з собою – не варіант. А просити родичів доглянути, коли вони самі відзначатимуть свято-погана ідея. Тому послуга доглядальниці для тварин – як ніколи до речі. Є два варіанти – або вам залишають доступ в квартиру, і ви приходьте відвідуєте тварина, забезпечуйте йому лоток, їжу і гру. Або берете до себе на перетримку.

Ідея 27. Новорічний квест

Квест-кімнатами нікого зараз не здивуєш. І як вони взагалі можуть бути пов'язані з Новим роком. Але сама суть насправді дуже навіть може перетворитися на спосіб заробити в Новий рік. Якщо придумати квест для великої компанії і пропонувати його пройти перед корпоративами.

Такі події по-перше, просто будуть цікаві людям, особливо якщо компанія у них дружна, по-друге-будуть відмінною різноманітністю до простого застілля і танців. А по-третє, їх можна буде проводити навіть на вулиці. Тут вже немає прив'язки до обладнаної кімнати. Тому що клієнтам буде важливо, щоб виконавець приїжджав до них, або місце було дійсно новорічним.

Головне - придумати якісний сценарій, все пропрацювати і заздалегідь випробувати.

Ідея 28. Утилізація новорічних ялинок

Так, всі знають жарти, що ті, хто викидає ялинки в лютому – слабаки, нехай спробують протриматися до травня. Насправді багатьом дійсно просто лінь займатися цим. Адже розібрати ялинку від іграшок – одне. Інша справа, що вона вся обсипається, колеться і потрібно її якось зв'язати в компактний варіант і винести на смітник. Ось і відкладають люди це до останнього.

Тому, послуга утилізації ялинки припаде багатьом до душі. До речі, в цьому випадку, ідеальною рекламою буде розклеювання оголошень на під'їздах. Буде бити точніше ніж будь-яка контекстна реклама.

Ідея 29. Прибирання приміщень після свята

Так, Новий рік відгримів, гості пішли, а розгром і брудний посуд залишилися. Насправді з цим справляються на відмінно клінінгові компанії. Але, по-перше, не всі вони працюють відразу після Нового року. По-друге, часто їхні послуги дорогі. По-третє, замовлень при правильній рекламі може вистачити.

Адже клієнтами в цьому випадку можуть бути як кафе, ресторани, бари, офіси, так і прості люди, яким хочеться відпочити і сходити погуляти на канікулах, а не займатися прибиранням.

Причому, якщо націлитися на аудиторію фізосіб, то так само як і в минулому прикладі, можна на рекламу сильно не витрачатися, зайнявшись розклеюванням оголошень на під'їзних дошках інформації.

Ну а після того, як ми з вами ознайомилися з найпростішими ідеями, давайте перейдемо до найцікавішого і подивимося на ідеї незвичайні!

Незвичайні бізнес ідеї для Нового року

Незвичайна ідея 1. Клуб для противників Нового року

Ви сильно здивуєтеся, якщо ми скажемо, що Новий Рік люблять не всі? І це не один-два людини. Їх можна досить легко знайти. Вони не люблять всі ці ялинки, подарунки, бороди.

Щоб перетворити цю нелюбов в дуже цікава для всіх річ, можна, наприклад, організувати клуб, де в Новий рік будуть збиратися такі люди, пити пиво, або чай. І розповідати один одному про причини ненависті. Приблизно як в клубі анонімних алкоголіків. Чим більше незвичайного і абсурдного буде, тим цікавіше буде людям. А на відвідуваності можна буде заробити, хоча б навіть у форматі анти-кафе.

Незвичайна ідея 2. Шоколадна вантажівка

Ідею з вантажівкою приносить щастя використовують компанії Coca-Cola і Cadbury. Але ніхто не заважає і вам зробити щось подібне. Просто трохи в меншому форматі і у власній стилістиці. Наприклад, фургончик з шоколадною кімнатою, який буде їздити по місту і дарувати можливість придбати багато шоколадок, або подивитися на шоколадний фонтан або ще що.

Незвичайна ідея 3. Крижаний бар

Вкрай незвичайне місце, де все складається натурально з льоду. І стіни, і меблі, і посуд. Насправді, такі бари в Україні вже є. Але зустрічаються вони тільки в столицях. Тому ідею можна використовувати і пропонувати людям дуже незвично провести час.

Незвичайна ідея 4. Обмін непотрібними подарунками

Жарти про сковорідки і шкарпетки, подаровані на Новий рік не перестануть з'являтися, тому що не перестануть даруються такі подарунки.

І в Європі вже придумали, що з цим робити і куди подіти подарунок, коли начебто викидати шкода (подарунок адже), а використовувати точно не станеш. Все це можна обміняти за допомогою онлайн-сервісів, які являють собою щось подібне до соціальної мережі, де люди обмінюються такими непотрібними подарунками.

Насправді, можна організувати такий формат післяноворічних свят навіть в офлайні, знову ж таки у форматі-анти кафе. Тому що онлайн буде цікаво, але з тим, як на цьому можна заробляти, можуть виникнути проблеми.

Незвичайна ідея 5. Продаж пледів з рукавами

Тепло і затишок. Ось чого часто не вистачає в холодну зимову пору. Тому пледи з рукавами в якості подарунка точно підійдуть. А зшити їх при цьому абсолютно нескладно. Головне, матеріал якісний купити і правильний. Продавати можна як через соцмережі, так і точці в якомусь ТЦ.

Незвичайна ідея 6. Штучний сніг

Ви думаєте, кому потрібен сніг, якщо на дворі зима? Насправді багатьом. По-перше, не скрізь він випадає також добре. По-друге, часто потрібен сніг, який танути не буде. Наприклад, для фотосесій в приміщенні. По-третє, такий сніг затребуваний при оформленні та декоруванні приміщенні до свята. Загалом, є куди прилаштувати.

Незвичайна ідея 7. Новорічний одяг для тварин

Думаєте, тільки люди радісно ходять в костюмах Дідів Морозів і Снігуроньок? Так, ви маєте рацію. Тільки люди. Але також люди радіють і костюмам на їх домашніх вихованцях. Так чому б не подарувати ще радості? Пошиті для різних розмірів собак, костюми будуть добре розходитися. Особливо, якщо попрацювати над рекламою.

Відео

 Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити