Андрій КонотопськийАвтор: 

Андрій Конотопський

Фахівець з питань бізнесу. Має декілька власних оффлайн та онлайн справ.

Бізнес в Інстаграм: ідеї та живі приклади + 12 етапів розвитку з нуля до мільйона

Останнє оновлення: П'ятниця, 02 лютого 2024 Автор: Андрій Конотопський
Зміст[Сховати]

Бізнес в Інстаграм

 Вести бізнес в Інстаграм не так складно, як може здатися на перший погляд. Але і не просто - не варто думати, що після створення профілю на нього підпишуться десятки тисяч користувачів з цільової групи. Щоб бізнес сторінка в Інстаграм дійсно була ефективною і приносила солідний дохід, щомісяця збільшуючийся, слід пройти кілька послідовних етапів. Кожен з них - дуже важливий, тому не можна нехтувати жодним з перерахованих нижче кроків. Якщо ви будете наполегливо працювати, йти до поставленої мети, то ваш бізнес через Інстаграм почне працювати і приносити дохід.

Привіт, друзі! Сьогодні я хочу розповісти, як створити бізнес сторінку в Інстаграм і розвивати її. Після прочитання статті у вас сформується чітке розуміння, в якому напрямку рухатися. Адже я підготував для вас детальну інструкцію - вам залишиться лише реалізувати її.

Початок бізнесу в Інстаграм: вибираємо нішу

Спочатку слід визначитися, в якій ніші ви збираєтеся працювати. Слід орієнтуватися на напрямки, в яких високий попит. Потрібно розуміти, чим саме цікавляться люди.

Зверніть увагу! Побудувати бізнес можна на трьох напрямках продажів - послуг, товарів, реклами. Що вибрати - вирішуйте самі.

 1. Найбільш затребувані товари в Instagram - одяг, взуття, нижня білизна, прикраси, аксесуари і їжа.
 2. Найпопулярніші послуги - продаж туристичних путівок, доставка, візаж, манікюр та інші косметологічні послуги, спорт.
 3. Під продажем реклами мається на увазі розміщення оголошень у себе в профілі, але для цього потрібно зібрати аудиторію з декількох десятків тисяч підписників.

ДО РЕЧІ! Продавати в Instagram немає сенсу спеціальну техніку, занадто дорогі товари або вузькоспеціалізовані послуги. Для них слід створювати тематичні інтернет-магазини. 

При виборі напрямку також слід враховувати власні переваги та інтереси. Наприклад, якщо ви добре розбираєтеся в жіночих сукнях – створіть відповідний магазин. Шукаєте для бізнес в Інстаграм ідеї? Подумайте, в чому ви справжній професіонал. Це дозволить вибрати оптимальну нішу для діяльності.

Бізнес в Інстаграм: прорахунок рентабельності

Перед тим, як остаточно вирішити, який бізнес в Інстаграмі вести, слід прорахувати рентабельність привабливого для вас напрямку. Адже будь-який вид діяльності зобов'язаний приносити дохід.

Продаж товарів

Якщо вас зацікавило ведення бізнесу в Інстаграм, і ви хочете продавати товар, наведу для вас приклад розрахунку рентабельності. Припустимо, ви вирішили робити своїми руками красиві букети і продавати їх. Ваше бажання вийти на оборот в 1000 доларів на місяць.

Зверніть увагу! Всі суми - умовні. Для розуміння принципів проведення розрахунків. Нічого спільного з реальною вартістю товарів вони не мають.

За основу візьмемо такі дані:

 • середня ціна виготовленого вами букета - 5 доларів;
 • середній показник конверсії в покупку - 30% (тобто, з 3 клієнтів, які цікавляться покупкою, замовлення зробить 1).

Ось приклад розрахунків: 1000 доларів/5 доларів = 200 букетів. Конверсія - 30%. Тому: 200 * 100/30 = 667 заявок. Тобто, щоб продати 200 букетів, потрібно, щоб до вас надійшло 667 заявок.

Чи реально це? На початковому етапі бізнесу – точно немає. Тому, щоб досягти обороту в 1000 доларів, потрібно працювати над підвищенням конверсії.

Продаж послуг

Продовжую описувати для бізнес в Інстаграмі приклади розрахунків. Припустимо, ви є майстром манікюру. Слід відразу розуміти, скільки клієнтів вам потрібно отримати, щоб повністю окупити всі вкладення.

Для розрахунків необхідно враховувати абсолютно всі витрати:

 • оренда кабінету - 500 доларів на місяць;
 • витратні матеріали - 300 доларів на місяць;
 • середня вартість одного сеансу - 10 доларів.

Чітко спрогнозувати, скільки саме клієнтів прийде до вас на початку діяльності складно, проте реально розрахувати, скільки людей потрібно прийняти, щоб покрити всі витрати. Використовуємо таку формулу: (500+300)/10 = 80. У місяці зазвичай 22 робочих дні. Тобто, слід приймати більше 3 клієнтів в день. Це тільки дозволить вам відбити витрати. Щоб вийти на чистий прибуток-клієнтів повинно бути більше!

Реклама

Трохи нижче докладно розповім, як вести Інстаграм для бізнесу, а поки про такий напрямок діяльності, як отримання прибутку від реклами. Заробляти на ній зможе той, у кого багато підписників, а аудиторія залучена – тобто, активно лайкає і коментує публікації, дивиться сторіс.

Вам необхідно отримати 10 000 фоловерів. Реклама профілю обійдеться вам в 1000 доларів.

Зверніть увагу! Передбачається, що оформленням, веденням аккаунта ви займаєтеся особисто. Як і веденням рекламної кампанії.

Від числа фоловерів безпосередньо залежить вартість реклами. Припустимо, що середня вартість реклами в сторіс при аудиторії в 10 тис. чоловік дорівнює 20 доларам (в реальності – трохи вище). Виходить, щоб відбити тільки витрати на залучення аудиторії, вам потрібно опублікувати 50 рекламних постів.

Ось формула: 1000/20=50.

Однак потрібно розуміти, що даний вид діяльності дає результату далеко не відразу. Найчастіше, гроші, одержувані від реклами, повторно вкладаються в просування, що призводить до збільшення кількості підписників і зростання вартості розміщуваної реклами. Але такий послідовний підхід до розвитку дозволяє розраховувати на стабільно збільшується дохід в майбутньому.

Бізнес в Instagram: аналіз конкурентів

Щоб бізнес аккаунт в Інстаграм приносив прибуток, після визначення ніші, слід провести детальний аналіз конкурентів. Вам потрібно зібрати якомога більше інформації про них:

 • як оформлені профілі;
 • скільки підписників;
 • які хештеги використовують;
 • що публікую в сторіс;
 • як оформлена стрічка;
 • і багато іншого.

Для аналізу використовуються спеціалізовані інструменти і сервіси. Серед таких простотою роботи і ефективністю виділяються:

 • Spywords;
 • Інсташпигун;
 • Livedune;
 • і деякі інші.

Також зібрати дані можна вручну:

 • знайдіть профілі, які є вашими конкурентами;
 • шукайте конкурентів за ключовими словами;
 • також для пошуку використовуйте хештеги.

Зберіть максимально повну "базу" передбачуваних конкурентів, а потім проаналізуйте її і відкиньте всіх, хто не складає конкуренцію безпосередньо. Зокрема, на початкових етапах діяльності не варто орієнтуватися на лідерів ніші і акаунти з мільйонами передплатників. Знаходьте таких же новачків і тих, хто вже зробив перші кроки, але ще не пішов далеко вперед.

Бізнес профіль в Інстаграм: аналіз цільової аудиторії

Важливим етапом в такому напрямку, як зробити бізнес сторінку в Інстаграм, є аналіз вашої цільової аудиторії. Необхідно розуміти, кому саме цікавий ваш профіль. Аудиторія поділяється на групи в залежності від таких показників:

 • вік;
 • стать;
 • соціальний статус;
 • сфера діяльності;
 • інтереси;
 • місце проживання.

Це дозволить краще зрозуміти потреби аудиторії, знайти способи впливу на неї і налаштовувати рекламу, якщо будете розміщувати її.

Провести аналіз цільової аудиторії можна трьома способами:

 • проаналізувати підписників ваших конкурентів;
 • проаналізувати свій контент, вивчаючи, хто саме на нього реагує;
 • використовувати спеціалізовані парсери.

Зверніть увагу! Прочитавши коментарі під публікаціями конкурентів, ви зможете багато чого зрозуміти про аудиторію.

Серед парсерів - спеціальних інструментів для збору даних - можу виділити три продукти Pepper Ninja, Segmento Target і Wonderlead.

Бізнес в Інстаграм: визначення вартості

Продовжую розповідати, як створити Інстаграм для бізнесу. Тепер зупинимося на формуванні вартості продукту. Зрозуміло, що вам необхідно враховувати всі витрати, які Ви несете на виробництво товару або його закупівлю, якщо займаєтеся класичними продажами готових продуктів.

Однак також вкрай важливо враховувати безліч інших складових. Зокрема, мова йде:

 • про рекламу;
 • про особливості регулярної доставки;
 • про приміщення, в якому ви будете працювати або зберігати товари;
 • і багато іншого.

Наприклад, при збільшенні кількості підписників і клієнтів ви можете просто не встигати займатися просуванням аккаунта. Значить, вам доведеться найняти для виконання цієї роботи фахівця, що призведе до збільшення потокових витрат.

Упаковка бізнесу в Instagram

Просування бізнесу в Instagram передбачає обов'язкову його упаковку. Тобто, створити бренд.

5 головних складових бренду

 1. Назва
  Вона повинно бути максимально простою, але відповідати виду діяльності. Хоча б віддалено вказувати на продукт або послугу. Також назва повинна легко запам'ятовуватися. У користувачів не повинно виникати проблем з написанням назви навіть на латиниці.
 2. Логотип
  Він повинен асоціюватися з продуктом або видом діяльності, бути унікальним.
 3. Позиціонування
  Слід максимально детально продумати, як продемонструвати себе, піднести клієнтам, щоб сформувати у них позитивні асоціації.
 4. Фірмовий стиль
  Досить широке поняття, однак коли проводиться оформлення Інстаграма для бізнесу, слід враховувати всі особливості соціальної мережі. Зокрема, вибрати стиль фотографій і робити всі знімки для публікації тільки в ньому. Теж стосується і манери спілкування з клієнтами, стиль написання тексту.
 5. Унікальна торгова пропозиція
  Ви повинні запропонувати цільовій аудиторії щось особливе, чого немає у конкурентів.

І це тільки 5 пунктів, орієнтуючись на які, ви зрозумієте, як оформити Інстаграм для бізнесу красиво. Є й інші складові бренду, але всі їх розглянути в рамках цієї статті не представляється можливим.

Як оформити бізнес аккаунт в Інстаграм

Спочатку після реєстрації в соціальній мережі кожен аккаунт - це особистий профіль. Однак для ведення підприємницької діяльності слід перевести його в бізнес-аккаунт.

ДО РЕЧІ! Для блогерів, які мріють отримувати заробіток від реклами, свій профіль потрібно переводити в аккаунт автора.

Як перейти на бізнес аккаунт в Інстаграм і навіщо це потрібно? Давайте почнемо з кінця. Після того, як Інстаграм перевести в бізнес профіль перед вами відкриваються додаткові можливості:

 • детальна статистика ваших підписників;
 • контроль бюджету, що витрачається на рекламу;
 • внесення коригувань в цільову аудиторію;
 • додавання кнопок для швидкого зв'язку і багато іншого.

Зрозумійте, якщо ви проігноруєте такий пункт, як створити бізнес аккаунт в Інстаграмі, то всі витрачаються гроші на залучення аудиторії і вкладення в рекламу – будуть викинуті на вітер. Адже ви не зможете контролювати результати і ефективність процесу.

Як переключити Інстаграм на бізнес

Перед тим, як почати оформлення своєї сторінки, необхідно додати бізнес аккаунт в Інстаграм. Якщо ви будете робити це з телефону, послідовність дій наступна:

 • відкрити програму;
 • перейти в налаштування;
 • знайти розділ «Аккаунт» і перейти в рядок «переключитися на професійний аккаунт»;
 • вибрати напрямок діяльності;
 • прив'язати сторінку в Фейсбук до Інстаграм;
 • перевірити інформацію.

Все. Бачите, з тим, як зробити бізнес аккаунт в Інстаграм - немає нічого складного!

Як оформити сторінку в Інстаграм для бізнесу

Тепер більш детально про те, як оформити бізнес аккаунт в Інстаграм. Це дуже важливий момент.

Пам'ятайте! Зазвичай потенційний покупець витрачає на оцінювання аккаунта всього кілька секунд. І після закінчення цього часу приймає рішення - чи варто підписуватися або здійснювати покупку. Тому ведення бізнес аккаунта в Instagram передбачає його правильне оформлення.

Оформляючи Інстаграм з нуля для бізнесу, слід приділити підвищену увагу таким пунктам:

 1. Бізнес сторінка в Instagram: Нік
  Саме по ньому користувачі будуть вас шукати. Тому він повинен бути чіпляючим, простим для запам'ятовування і написання.
 2. Аватар
  Це може бути або впізнаваний логотип, або фотографія товару, який ви реалізуєте.
 3. Бізнес сторінка в Instagram: біо
  Під цим словом мається на увазі інформація, опис профілю. Вона повинна бути лаконічною, ємною, моментально давати користувачам уявлення про Ваш вид діяльності та її особливості. В описі рекомендується використовувати хештеги і Емодзі для підвищення привабливості, впізнаваності і простоти пошуку вашого профілю.
 4. Посилання
  Єдине місце в Instagram, де можна робити активні посилання – це шапка профілю. Якщо у вас є свій сайт, поставте на нього посилання.
 5. Бізнес сторінка в Instagram: контакти
  Вкажіть контактні дані та способи зв'язку-наприклад, номер телефону, адресу електронної пошти.

Як вести бізнес аккаунт в Інстаграм

Вище я вже розповів, як перевести аккаунт Інстаграм в бізнес профіль і вказав, що після цього у вас з'являтися більше можливостей. У тому числі, і для ведення сторінки. Намагайтеся використовувати їх максимально. Приділіть увагу оформленню стрічки, підберіть пресети і шаблони для створення постів, сформуйте свою стилістику написання, підберіть характерні вашому товару хештеги і т. д.

Все це сприятиме залученню клієнтів, дозволить істотно збільшити охоплення вашої аудиторії.

Як зробити бізнес аккаунт в Інстаграм: контент-план

Основа Інтернету - контент. Тобто, наповнення інформацією. Під контентом маються на увазі:

 • фотографії;
 • відео;
 • текст;
 • і т. д.

Розвиваючи бізнес профіль в Інстаграм, вам слід регулярно публікувати новий контент, що позитивно відіб'ється на кількості підписників і їх залученості, активності. Щоб не розлінитися і не пропускати дні, слід скласти контент-план. Це графік, в якому для кожної окремої публікації вказуються:

 • дата;
 • тема;
 • короткий зміст;
 • фотографії;
 • хештеги;
 • і т. д.

Контент-план - ідеальне рішення, якщо ви вирішили вести підприємницьку діяльність. Він являє собою чи не бізнес план Instagram, хоча, звичайно, я дещо перебільшую – але все ж-від нього залежить частотність публікацій і якість контенту.

Просування бізнесу в Інстаграм

Розвиваючи бізнес аккаунт Інстаграм з нуля, необхідно продумати особливість його просування. Перед початком активного залучення підписників, слід підготувати і опублікувати хоча б десять якісних і інформативних постів. Щоб нові відвідувачі відразу бачили, про що і як ви пишете, що пропонуєте.

Тепер розповім про те, як розкрутити бізнес в Інстаграм. Є кілька перевірених способів.

Масфоловінг + маслайкінг + масслукінг

Суть його полягає в масовості:

 • підписок;
 • проставлення лайків;
 • перегляду сторіс.

Роблячи це, ви можете розраховувати на відповідну реакцію людини. Тобто, потрібно знаходити людей, які відповідають вашій цільовій аудиторії і підписуватися на них. Велика ймовірність, що вони, побачивши вашу підписку, перейдуть в профіль і навіть підпишуться на нього.

Зверніть увагу! Робити це потрібно з обережністю. Надмірна активність в такому ключі може бути розцінена соціальною мережею, як спам і профіль буде заблокований.

Робити масові підписки або лайки можна, як вручну, так і за допомогою спеціалізованих сервісів. Одним з таких є проект Zengram. Він відрізняється ефективністю і прийнятними тарифами. До того ж, дозволяє виконати тонке налаштування цільової аудиторії.

Проведення конкурсів

Наступний спосіб, як просувати бізнес в Інстаграм має на увазі проведення різноманітних конкурсів. Організовувати їх можна:

 • у звичайних публікаціях;
 • в коментарях;
 • у сторіс.

Організація передбачає наступні дії:

 • оголошення про конкурс;
 • заява всіх умов;
 • контроль їх виконання;
 • проведення конкурсу та оголошення переможця.

Від конкурсів величезна користь. Вони дозволяють не тільки збільшити кількість підписників (адже про вашу сторінку дізнається багато людей - Підписники ваших фоловерів будуть бачити інформацію про конкурс), а й підвищення інших показників:

 • активність;
 • лайків;
 • охоплення;
 • репостів і т. д.

Партнерство

Ви вже зрозуміли, як переключити Інстаграм на бізнес аккаунт і тепер починаєте активно розвивати і просувати його. Одним з методів залучення аудиторії є партнерство з іншими блогерами або бізнес-сторінками. Слід домовитися про розміщення взаємної реклами, тільки робити це потрібно не на сторінках прямих конкурентів.

Наприклад, якщо ви займаєтеся продажем жіночої нижньої білизни, то про рекламу, взаємної публікації слід домовлятися з акаунтами, які займаються продажем жіночого одягу. У вас аудиторія перегукується, але ви не є прямими конкурентами.

Купівля реклами

Після того, як підключити Інстаграм як бізнес, слід розглянути варіант розміщення платної реклами на сторінках популярних блогерів. Необхідно шукати тих блогерів, у яких підписники є вашою цільовою аудиторією. Такий підхід дозволить вам:

 • заявити про себе;
 • підвищити впізнаваності сторінки;
 • залучити нових клієнтів.

Геомітки і хештеги

Цей напрямок приваблює тим, що воно повністю безкоштовно. Створюйте цікаві пости і ставте геомітки, що дозволить знайти вас користувачам, які проживають в регіоні, відповідному мітці.

Обов'язково використовуйте в публікаціях хештеги - вони потрібні, щоб аудиторія могла знайти вас. Тільки не потрібно застосовувати надмірно популярні теги. Серед них ваш пост просто загубиться. Також рекомендується придумати свій унікальний хештег, відповідний тематиці сторінки.

Таргетована реклама

Налаштовується під певні параметри користувача:

 • інтерес;
 • геолокація;
 • стать;
 • і так далі.

Реклама буде демонструватися тільки тим користувачам, які потрапляють під ці параметри. Перегортаючи стрічку, вони серед своїх підписок будуть бачити ваш рекламний пост. Тут головне-правильно підібрати параметри і тоді вдасться залучити нову аудиторію.

Порада! Щоб домогтися максимальної ефективності, рекомендується регулярно використовувати всі перераховані методи. Таргетовану рекламу-постійно, а решта – періодично.

Звісно, спочатку вам необхідно пройти таку дію, як переключитися на бізнес аккаунт Інстаграм, а потім вже запускати таргетовану рекламу, що дозволить отримувати максимум даних про хід кампанії і вносити зміни в неї.

Бізнес в Інстаграм: взаємодія з аудиторією

Ознайомившись з інструкцією, як відкрити бізнес в Instagram, слід обов'язково приділити особливу увагу розвитку аккаунта. У цьому допоможе і взаємодія з аудиторією. Це дозволить істотно збільшити охоплення і залученість - зросте кількість:

 • коментарів;
 • лайків;
 • переглядів сторіс.

Для підвищення активності застосовуйте наведені нижче способи.

Регулярність публікацій

Хороший спосіб, як просунути бізнес в Instagram – це регулярні пости. Для комерційної діяльності рекомендується робити дві-три публікації на добу, розповідаючи:

 • про компанію;
 • про товари;
 • про співробітників;
 • і т. д.

Діалог

Робіть пости, що спонукають фоловерів до діалогу. Зокрема, можна питати їх думку про компанію, якість послуг, товар і т.д. Обов'язково прислухайтеся до думки, відповідайте на коментарі, ведіть бесіди.

Сторіс

Ще один відмінний спосіб, як вести бізнес онлайн Інстаграм – це сторіс. Вони допомагають збільшити охоплення і залучити нову аудиторію. Тим більше що в сторіс можна також спілкуватися з аудиторією:

 • задавати питання;
 • влаштовувати опитування;
 • організовувати конкурси;
 • і багато іншого.

Геомітки і хештеги

Я вже вище розповідав про те, як правильно оформити Instagram для бізнесу і вказував на важливість геоміток і хештегів. Повторюся - вони допомагають залучити аудиторію з Вашого регіону або регіону просування, а також тих, хто використовує або цікавиться вашими хештегами.

Конкурси

Ще один ефективний спосіб підвищити охоплення і збільшити аудиторію-періодичні конкурси.

Прямі ефіри

У них можна розповідати про особливості виробництва товарів або надання послуг, показувати виробничі процеси, офіс і т. д.

Бізнес в Інстаграм: аналіз ефективності

Для розвитку проекту недостатньо знати і розуміти, як зробити бізнес профіль в Instagram. Вкрай важливо відстежувати показники ефективності, щоб своєчасно вносити зміни для досягнення більш високих результатів. Перерахую основні показники, на які слід звертати увагу. Після отримання інформації, як прив'язати бізнес аккаунт Instagram і виконання цієї дії буде доступна вся важлива статистика.

 1. Зростання аудиторії
  Необхідно постійно відстежувати, як змінюється ваша аудиторія.
 2. Коефіцієнт залученості
  Визначається як співвідношення загального числа фоловерів до кількості лайків, коментарів.
 3. Загальна статистика постів
  Порівнюйте дані різних постів для виявлення найбільш популярних, що дозволить зрозуміти, які теми більш цікаві для аудиторії.
 4. CTR
  Співвідношення кількості підписалися на Вас нових людей до показів рекламних публікацій.
 5. Ціна нового підписника
  Співвідношення кількості нових фоловерів до загальних фінансових витрат на рекламу.
 6. Рівень продажів
  Визначається кількість продажів, а також досягнення планових показників, якщо такі були встановлені.
 7. Конверсія
  Скільки людей купили товар або зробили замовлення в співвідношенні до кількості підписників.

ДО РЕЧІ! Не завжди число фоловерів-основний показник. Наприклад, при аудиторії в 1000 чоловік товар купили 200 – конверсія склала 20%. А при аудиторії в 5 000 товар купили 500 чоловік і конверсія становить всього 10%.

Бізнес в Інстаграм: внесення коригувань

Ви вже знаєте, як перевести Інстаграм в бізнес і як зробити Інстаграм для бізнесу, однак результати вас не влаштовують. У такому випадку необхідно внести коригування:

 • перевірити, чи правильно ви орієнтуєтеся на цільову аудиторію;
 • переконатися, що вибрано вірне позиціонування;
 • перевірте, чи ефективно ви використовуєте методи просування;
 • краще опрацьовувати контент, роблячи його ще більш якісним;
 • найняти нових співробітників, якщо не справляєтеся із завданнями.

Регулярна аналітика діяльності дозволить вам своєчасно виявити недоліки і внести коригування в просування профілю і залучення цільової аудиторії.

Головне про бізнес в Instagram

У цій статті я докладно розповів, як створити бізнес аккаунт в Інстаграм покроково. Зокрема, акцентував увагу на:

 • оформлення профілю;
 • визначення цільової аудиторії;
 • висока якість контенту;
 • взаємодія з аудиторією;
 • аналітичні дослідження.

Якщо ви будете впроваджувати всі зазначені мною поради, то проблем з тим, як розвинути бізнес в Instagram, у вас не буде.

Часті питання (FAQ)

Я детально описав етапи створення бізнесу в Instagram, і тепер настав час відповісти на найпопулярніші питання по цій темі.

На мене ніхто не підписується, що робити?

Може бути ви в тіньовому блоці за підозрілу активність. А може Ваш контент не такий крутий, як здається (сьогодні людям подобається, завтра – ні). Відповідей багато, але наша стаття і написана для того, щоб допомогти Вам. Тому сміливо конспектуйте і застосовуйте на практиці.

Я витрачаю на рекламу майже весь свій дохід, чому результату все ще немає?

Причин може бути кілька: не той вид реклами, не ті налаштування кампанії, не та цільова аудиторія. Якщо ви і далі збираєтеся гарненько вкладатися в рекламу, то залучіть фахівця хоча б на один раз. Він проведе аудит аккаунта, зробить аналітику ринку і споживача і задасть вектор рекламних кампаній. А далі ви можете діяти самостійно.

Я використовую всі види реклами, але не розумію, що дає найбільший ефект

Якщо ви будете використовувати всі рекламні інструменти одночасно, це не тільки може відштовхнути користувачів і знизити ефект, але і піддати Ваш аккаунт блоку за підозріло високу активність. Пам'ятайте, справа не в кількості, а в якості.

Як залучити підписників з нуля?

Перший варіант-поступова розкрутка аккаунта. Перш оформіть свою стрічку 10-15 постами, створіть видимість активності (наженете 100 ботів, але збережіть їх список, щоб потім видалити) і розкажіть про запуск проекту. А далі почніть вручну проявляти активність на чужих сторінках. Або через спец. сервіс, але максимально точково.

Другий шлях - так само зробити 10-15 постів. А далі купити рекламу у блогерів, щоб отримати лайки на свої пости. І потім по кнопці в моб. додаток "просувати" почати шукати таку ж аудиторію (алгоритм підбирає тих же, хто лайкал) і так поступово набирати обертів.

Як БЕЗКОШТОВНО просувати профіль?

Повертаємося до першого пункту – можете самі підписуватися і ставити лайки своєї ца. А можете використовувати сервіси. Практично у кожного є тестовий режим в 7-14 безкоштовних днів використання. А на ринку їх зараз стільки, що можна по черзі використовувати безкоштовний режим кожного протягом декількох місяців.

З якого моменту можна запускати рекламу?

Запускати таргетинг можна в будь-який час, якщо вам дозволяє рекламний бюджет. Однак якщо у Вас 2-3 поста в стрічці і мало передплатників в профілі, це може насторожити тих, хто перейде до Вас з рекламного поста. Тому найдоцільніше запускати рекламу, коли у Вас вже оформлений контент і приблизно від 1 000 чоловік живої аудиторії, наведеної рекламою У інших в сторіс.

Чи платять податки з продажів в Instagram?

Якщо ви запускаєте серйозний бізнес-проект, то ви повинні бути оформлені як ФОП або юридична особа. В такому випадку, з будь-якого доходу ви зобов'язані сплачувати податки. Але, так як ми живемо в Україні, то на малих обсягах можна цього не боятися. Хоча питання тут більше етичне, ніж фізичне.

Відео


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити