Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Альтернативний заробіток на криптовалюті через біржу

Останнє оновлення: Вівторок, 09 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Альтернативний заробіток на криптовалюті

Заробіток на криптовалюті не обмежується трейдингом. Редакція сайту ITstatti.in.ua розповідає про альтернативні біржові інструменти для отримання доходу та які варіанти радять досвідчені експерти.

У цій статті розглянемо топ-10 альтернативних способів заробити на криптовалюті через біржу і який найкраще обрати.Альтернативний заробіток на криптовалюті через біржу

Заробіток на криптовалюті через біржу

Біржі криптовалют пропонують безліч інструментів, за допомогою яких можна організувати заробіток на криптовалюті. Найпопулярніший - торгівля (трейдинг). Сенс у тому, щоб отримувати прибуток від різниці вартості купівлі та продажу криптовалюти.

Трейдинг підходить далеко не всім. По-перше, для початку роботи потрібна теоретична база. Навчання може зайняти багато часу. По-друге, не кожен впорається з тиском на психіку, з яким пов'язана робота трейдера. По-третє, не у всіх є час, щоб постійно аналізувати ринок і знаходити вигідні позиції для входу.

Для тих, кому не підходить трейдинг, біржі криптовалют пропонують альтернативні способи організувати заробіток на криптовалюті. Розглянемо популярні варіанти.

Топ-10 альтернативних способів заробити на криптовалюті через біржу

 1. Копітрейдинг. Криптобіржі пропонують користувачам повторювати торгові угоди професіоналів. Роботу можна автоматизувати. Тоді система буде автоматично, використовуючи акаунт користувача, дзеркалити угоди обраного трейдера. Сервіс копітрейдингу є на більшості популярних бірж.
 2. Стейкінг. Це блокування монет у мережі. Схема дає змогу отримати пасивний заробіток на криптовалюті. Застейкати монети можна також на більшості бірж.
 3. Лендінг. Учасники криптоспільноти можуть вносити вільні активи в біржові пули, з яких інші учасники ринку можуть брати монети в борг під відсотки. Лендінг-сервіс є, наприклад, на популярній криптобіржі Bybit.
 4. Майнінг ліквідності .Учасники ринку додають свої монети в пули ліквідності, щоб заробляти на комісіях за обмінні операції з криптовалютою. Такий функціонал є на Bybit.
 5. Реферальна програма. Криптобіржі готові платити за залучення нових користувачів. Для цього потрібно отримати реферальне посилання торгової платформи і почати його поширювати. Як правило, інструменти для його генерування доступні в особистому кабінеті користувача.
  Умови роботи можуть відрізнятися. Найчастіше криптобіржі платять учасникам реферальної програми частину комісій, згенерованих залученими ними користувачами.
 6. Бонусні програми. Багато криптобірж пропонують користувачам додаткові виплати за виконання будь-яких умов. Наприклад, під час реєстрації на Bybit або OKX можна отримати привітальний бонус.
 7. Хмарний майнінг. Добувати криптовалюту можна і без спеціалізованого обладнання. Деякі криптобіржі пропонують майнити монети через оренду обчислювальних потужностей. Схему називають хмарним майнінгом. Такий сервіс є, наприклад, у Binance.
 8. Інвестиції в перспективні проєкти на ранніх стадіях. У багатьох криптобірж є лаунчпад-платформи, які дають старт молодим проєктам. Користувачі таких майданчиків можуть першими інвестувати в перспективні монети.
 9. Аірдропи .Терміном називають роздачу токенів. Проекти запускають аірдропи з різними цілями, одна з яких - залучення користувачів. Платформа для відстеження аірдропів є, наприклад, у Binance.
 10. Торгові боти. Деякі криптобіржі пропонують користувачам інструменти для автоматизації торгівлі, які можуть самостійно шукати торгові сигнали і проводити операції.

Який альтернативний заробіток на криптовалюті обрати

Щоб з'ясувати, на який альтернативний заробіток на криптовалюті варто звернути увагу інвесторам, редакція ITstatti.in.ua поговорила з експертами. Засновник криптобіржі WhiteBIT Володимир Носов виділив кілька найбільш вигідних варіантів, які дадуть змогу отримати заробіток на криптовалюті в стінах криптобіржі, в обхід трейдингу. У його топ-3 увійшли стейкінг, лендінг і майнінг ліквідності.

При цьому наш співрозмовник зазначив, що кожен інструмент для заробітку на криптобіржах має свої унікальні ризики та можливості. Володимир Носов порадив інвесторам проводити глибоке дослідження, перш ніж вкладати свої кошти.

Відео

Читайте також - Найкраща децентралізована біржа DEX.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити