Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на Binance Launchpool: покрокова інструкція на прикладі

Останнє оновлення: Вівторок, 13 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на Binance Launchpool

У сьогоднішній статті редакція сайту ITstatti.in.ua розбереться у феномені лаунчпадів і лаунчпулів. З'ясуємо різницю між ними та як заробити на Лаунчпулі розберемо на поточному прикладі з монетою PIXEL.

Що таке Binance Launchpad

Binance Launchpad - внутрішній майданчик біржі Binance. Лаунчпад допомагає криптостартапам знаходити ранніх покупців для їхньої криптовалюти. Перед початком торгів на біржі, стартап запускається на лаунчпаді і встановлює низьку стартову вартість токена. Щоб купити токен проєкту за цією ціною, користувачі холдять BNB, FDUSD, підписуються на соціальні мережі стартапу або виконують інші завдання. Їх встановлює лаунчпад.

Від цього виграють усі - Binance стає раннім інвестором проєкту і стимулює користувачів купувати її токен BNB, стартап отримує фінансову підтримку і хайп серед криптопокупців, користувачі біржі купують токени за низькою вартістю і продають щойно торги стартують на біржі. Заробляючи на різниці курсу. Через низьку стартову ціну, ризики стають мінімальні для довгострокових холдерів BNB.

Чому зростає ціна на токен із лаунчпада?

На лаунчпадах запускаються нові токени. Вони ще не торгуються на інших криптобіржах. Обмежена пропозиція породжує велику кількість охочих купити токен нового проекту. Запускаючись з Binance Launchpad, проєкти отримують підтримку біржі, а значить користувачі будуть більше довіряти стартапу і ще сильніше захочуть купити токен.

Чим Лаунчпул відрізняється від Лаунчпад Binance?

Тоді що таке Launchpool

Якщо на лаунчпаді ми отримуємо право на купівлю нової криптовалюти за виконання різних умов: заблокувати іншу криптовалюту, або підписатися на соціальні мережі, то на Launchpool ми отримуємо токени, резервуючи BNB або FDUSD.

Увага! На лаунчпулі токени не витрачаються, назад ви їх отримаєте в повному розмірі після закінчення фармінгу. Період фармінгу триває 10 днів. Через перший тиждень після початку відбувається лістинг токена на Binance. Ви зможете відразу обміняти отримані токени на інші, наприклад USDT.

Підбиваємо підсумок:

 • На Лаунчпулі ми відправляємо в стейк BNB або FDUSD на 10 днів. За кожен день у стейкінгу, ми отримуємо новий токен.
 • На Лаунчпаді виконуємо завдання, та отримуємо право на купівлю певної алокації монет. Зазвичай потрібно просто тримати на балансі біржі BNB.

При цьому, застейкані в лаунчпулі токени можна використовувати і в Лаунчпаді. Ось такий симбіоз.

Як взяти участь у Binance Launchpool

Для участі в проєкті в лаунчпулі потрібно купити і застейкати токени BNB, або в деяких випадках є можливість стейкати новий стейблкоін FDUSD.

Чим більше токенів BNB купив і стейкаєш на балансі, тим більшу суму зможеш отримати токенів нового проєкту з пулу.

При цьому токенами BNB в будь-який час можна вивести з пулу, якщо вони вам з якихось причин знадобилися. 

Кожен проєкт на лаунчпулі проходить поетапно:

 1. Розрахунковий період фарму - У цей період щодня зараховуються токени Лаунчпулу на ваших балансах. Зазвичай 10 днів.
 2. Час до кінця фарму - це скільки залишилося до кінця участі в Лаунчпулі.
 3. Загальні винагороди - Це кількість моне, які роздадуть пропрорційно всьому пулу хто стейкає та приймає участь в цьому проекті.
 4. Ваша сума отриманих нагород - це кількість монет яку ви отримаєте на данний період часу за участь у стейкінгу в Лаунчпулі.

Після цього, протягом кількох годин токен ліститься на біржі. Починаються торги, і він набуває ринкової вартості. Ви можете продати одразу та отримати пасивний заробіток за стейкінг, або ж тримати в інвест, якшо вірете в данний проект, що він зросте та продати потім. 

Де дивитися наступні проєкти

Сторінка з проєктами та статусами за ними - посилання.

Або якщо йти з головної сторінки, то шукати тут:

Binance Launchpool

Нас перекине на сторінку, де будуть проводитися Лаунчпади і Лаунчпули. Видимі на сторінці проєкти - активні.

Як користуватися Launchpool

Розглянемо новий Лаунчпул PIXEL. Спочатку - основні поняття.

 • Total BNB Pool Rewards - скільки нових токенів розраховано на винагороду для вкладників у цей пул.
 • Staking token - який токен ми вкладаємо.
 • Farming Period - на який період ми вкладаємо наші кошти.
 • Загальна кількість нагород пулу в токенах PIXEL - Скільки всього нагород отримали учасники за минулий час.
 • Усього утримано BNB - Скільки на даний момент BNB вкладено іншими учасниками.
 • Annual Percentage Yield - Скільки відсотків у нових токенах ви будете отримувати.Пул FDUSD і Пул BNB

Тепер спробуємо взяти участь. Тут доступно два пули - Пул FDUSD і Пул BNB. У кожному з них ви можете брати участь.Пул FDUSD

Виберемо Пул FDUSD і натиснемо Стейкінг - ми вкладемо наші кошти для початку фарма нових токенів.

Stake

Тепер нам залишається вписати скільки ми хочемо вкласти і знову натиснути Стейкінг.

APY за минулу годину покаже нам відсоток нарахованих токенів.

Пул FDUSD

Чудово, токени ми вклали. Їх можна повернути в будь-який момент, натиснувши Викупити. Праворуч на сторінці буде показано скільки токенів ми нафармили. Таймер угорі сторінки показує, що фармінг закінчиться через 5 днів 12 годин. Після його закінчення нам нарахують токени PIXEL.

Launchpool

На участь у Лаунчпулах ви нічого не витрачаєте і можете забрати свої кошти в будь-який момент часу, тому це чудове рішення, якщо у вас є баланс у вигляді FDUSD або BNB, що простоює.

забрати свої кошти

Доречі! Якщо у вас є класичний стейблкоін USDT, який просто зберігається, ви можете їх конвертнути один до одного на FDUSD, та також прийняти участь нічим не ризикуючи.

конвертнути один до одного

Відео інструкція

Читайте також - Як заробити на біржі Binance: огляд основних способів заробітку на торгівлі, майнінгу, стейкінгу, фармінгу.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити