Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Децентралізована біржа Aevo від Ribbon Finance або Launchpool від Binance який принесе сотні іксів

Останнє оновлення: Четвер, 07 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Децентралізована біржа Aevo

Що таке токен Aevo DEX OTC майданчика від Ribbon Finance?

Протокол DeFi Ribbon Finance запустив Aevo, мережеву платформу для торгівлі альткойнами з постачальниками ліквідності інституційного рівня. Постачальники ліквідності включатимуть Galaxy, GSR і Orbit, які пропонують послуги зі створення ринку.

Платформа дає змогу користувачам отримати доступ до кредитного плеча і застрахуватися від хвостових подій. Користувачі можуть купувати колл-опціони для використання позикових коштів на базовий актив або купувати пут-опціони, щоб застрахуватися від руху вниз.

Увага для моїх підписників ТГ! Проект Ribbon Finance вже є в моєму закритому портфелі тікер RBN, він вже приніс 100%, і я гадаю що це лише початок, тому буду брати участь в Launchpool від Binance на їх дітеще Aevo, вважаю що DEX (та ще й OTC) тренд покажуть себе дуже добре на цьому булрані, особливо нові монети без токсичної аудиторії. Не фінансова порада, але особисто я буду приймати участь та тримати данний токен біржі - Aevo. Хто прочитав данну приписку прошу поставити під постом ТГ реакцію - 🍾.

Спочатку Aevo OTC буде підтримувати торгівлю з тижневим, двотижневим і місячним терміном погашення в постійному списку з 13 різних альткойнів. Дебютний список охоплює біткойн, ефір, Litecoin (LTC) і новіші монети, такі як Lido (LDO), Pepecoin (PEPE), Arbitrum (ARB), Optimism (OP), Aptos (APT), SUI та інші токени, якими раніше можна було торгувати тільки через позабіржовий відділ Ribbon Finance, ідеться в пресрелізі.

Користувачі можуть обирати ціну виконання опціонів і термін дії цих опціонів, а також отримувати миттєві котирування від маркетмейкерів Galaxy, GSR і OrBit Markets.

Опціони - це похідні контракти, які пропонують покупцеві захист від бичачих або ведмежих рухів. Опціон колл дає право на купівлю базового активу за заздалегідь визначеною ціною в певну дату або до неї, а опціон пут дає право на продаж. Надання більше "опцій" трейдерам альткойнів.

 Доступність варіантів альткойнів у мережі означає, що криптотрейдери, які зосереджені на токенах з невеликою ринковою капіталізацією, тепер можуть встановлювати стратегії, як-от спреди або комбінації спот/ф'ючерсів та опціонів. За допомогою цих стратегій вони потенційно можуть скористатися перевагами ринкових сценаріїв або великих фундаментальних подій, таких як скорочення лайткойна вдвічі.

Досі на ринку крипто-опціонів домінував Deribit і, як правило, обмежувався біткойнами, Ethereum (ETH) і Solana (SOL).

Наразі користувачі Aevo можуть тільки купувати опціони й утримувати їх до закінчення терміну дії або розрахувати до закінчення терміну дії. Згідно з офіційною заявою, у майбутньому Aevo планує дозволити користувачам виписувати опціони з маржею, що налаштовується, і контрагентом за вибором.

Маркет-мейкери мають розмістити заставу, приблизно 30% від умовного розміру угоди, у вигляді прив'язаного до долара стейблкоїна USDC, пояснив генеральний директор Ribbon Finance Джуліан Кох.

Творець ринку криптовалют OrBit Markets заявив, що система "портфельної маржі" Aevo робить її більш ефективною для користувачів. Система маржі портфеля компенсує прибуткові та збиткові позиції в даному портфелі для розрахунку маржинальних вимог у реальному часі.

Як отримати токен Aevo

Launchpool Aevo (AEVO)

Binance Launchpool представляє Aevo (AEVO) як проєкт, що підтримує фермерство BNB і FDUSD

Платформа Binance Launchpool представила свій 48-й проєкт - Аево (AEVO), децентралізовану платформу для торгівлі деривативами, орієнтовану на опціони і безстрокову торгівлю.

Aevo побудований на Aevo Layer 2 і Ефіріум накопичувальний пакет на основі середовища розробки з відкритим вихідним кодом OP Stack від Optimism. Aevo Layer 2 використовує Conduit для управління своєю інфраструктурою і Celestia для доступності даних з метою знизити витрати для користувачів, які взаємодіють з ланцюжком.

Прагнучи до розвитку децентралізованих фінансів (DeFi) супердодаток, що починається з торгівлі деривативами, проєкт нещодавно завершив три раунди фінансування, отримавши загалом 16.6 мільйона доларів. Посівний раунд склав 10% від загальної суми, оцінюючи проєкт у 18.5 мільйона доларів. Раунд А склав 4.62% від загальної суми за оцінки в 130 мільйонів доларів, а раунд А+ склав 3.5% від загальної суми, оцінюючи проєкт у 250 мільйонів доларів.

Користувачі Binance отримають можливість застейкати BNB і FDUSD в окремі пули для фарма токенів AEVO протягом п'яти днів, починаючи з 08.03.2024 00:00 (UTC) до 12.03.2024 23:59 UTC. Після цього Binance офіційно проведе лістинг AEVO 13 березня 2024р. о 10:00 (UTC) і дозволить торгівлю торговельними парами AEVO/BTC, AEVO/USDT, AEVO/BNB, AEVO/FDUSD і AEVO/TRY. Для AEVO діятиме правило Seed Tag.

Загальний обсяг поставок і розподілу токенів AEVO 

Власний токен Aevo AEVO функціонує як токен управління. Aevo також дозволяє користувачам робити ставки на AEVO для зниження торгових комісій на біржі та збільшення винагород через свою програму винагороди трейдерів. Станом на 13 березня 2024 року максимальна кількість токенів AEVO яку роздадуть на Binance Launchpool становитиме 45,000,000.

Приватні інвестори володітимуть 18.5% від загального обсягу пропозиції, а токени в Binance Launchpool становитимуть 4.5% (45,000,000). Маркет-мейкери отримають 2%, спільнота airdrop отримує 3%, а команді виділяється 23%. Крім того, 2.7% призначено для скарбниці компанії, 36% - для скарбниці DAO, а 10.3%, що залишилися, - для інших токенів RBN, які перебувають в обігу.

AEVO розроблено командою, відповідальною за запуск Ribbon Finance (RBN). Отже, власники RBN матимуть можливість конвертувати RBN в AEVO за курсом 1:1 за умови двомісячного періоду блокування в RBN відповідно до початкового графіка переходу.

Впровадження Binance Launchpool Aevo знаменує собою важливу віху, демонструючи прагнення платформи сприяти інноваціям в екосистемі криптовалют.

Висновок 

Я сподіваюся, що моя публікація надає цінну інформацію, але вона не повинна замінити ваш DYOR. Особисто я данний проєк не буду обхотити стороною, також не забувайте про ризик-менеджмент. Ще більше цінної інформації по інвестиціям в нашому телеграм каналі, підписутесь.

Читайте також - Оцінка стейблкоїнів.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити