Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Огляд сервісу для інвестицій Simple Earn на Binance

Останнє оновлення: Четвер, 25 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Simple Earn на Binance

Сьогодні ми поговоримо про інвестиційну програму Simple Earn Binance. З її допомогою кожен клієнт біржі може ініціювати автопідписку і регулярно отримувати дивіденди за зберігання криптовалюти. Новий фінансовий продукт Simple Earn Binance покликаний замінити раніше існуючі платформи для пасивного заробітку Binance Savings і Binance Staking. У цій статті редакція ITstatti.in.ua розповість про все детальніше.

Що таке Binance Simple Earn

Що таке Binance Simple Earn

Інвестиційна програма Simple Earn, розроблена командою Binance для залучення вільних криптоактивів користувачів на депозитні рахунки біржі зі щоденною виплатою винагород за підписку. Ви можете заробляти на криптовалюті, відправивши її на Binance Simple Earn буквально у два кліки. Доступні гнучкі та фіксовані умови, але в будь-якому разі гроші повертаються на першу вимогу. Сума потенційного доходу залежить від обраної криптовалюти і терміну дії підписки.

У деяких випадках ваш APR може становити близько 50% річних, і навіть вище, але щоб отримати такі дивіденди, потрібно заморозити свої токени на доволі довгий термін. Та й, не за кожну монету заплатять настільки значну винагороду.

У принципі такі послуги біржа надавала і раніше Simple Earn багато в чому схожа на старі фінансові продукти Binance. Клієнти брали участь у стейкінгу або відправляли цифрові гроші на депозит під відсотки. Що ж змінилося тепер?

Різниця між Binance Savings і Binance Staking та новою Simple Earn?

Як ми вже говорили, Simple Earn є поліпшеною версією програм для пасивного заробітку на криптовалюті Binance Savings і Binance Staking.

Тепер усі фінансові продукти з гнучкими та фіксованими умовами можна знайти в одному розділі. Така схема покращує користувацький досвід і гарантує щоденні виплати за депозитами. Усі активні підписки в розділах стейкінгу та заощаджень будуть автоматично переведені на Simple Earn Binance.

Якщо ви заморожували гроші на певний термін, то після його закінчення ви отримаєте їх із відсотками. При виборі гнучких умов автопідписку буде продовжено. Керувати своїми активами ви як і раніше можете в гаманці Earn.

Інтерфейс та доступні проєкти

Інтерфейс та доступні проєкти

У розділі Simple Earn все розташовано на своїх місцях. У лівому стовпчику назви криптовалют, далі по порядку APR, строки підписки (у днях) і жовта кнопка "Підписатися".

Підписка на фіксований термін активується і продовжується тільки в ручному режимі. Навпроти деяких активів замість жовтої кнопки "Підписатися" знаходиться сіра кнопка "Перевірити", і зверху дрібним шрифтом додано напис "Продано". Це означає, що підписка на цей продукт наразі недоступна, але ви можете стежити за змінами в наборі послуг. Щоб швидше знайти потрібну криптовалюту, скористайтеся формою пошуку в лівому верхньому кутку.

Можна відфільтрувати параметри, поставивши прапорець навпроти "Зіставити мої активи". У нижній частині сторінки доступно багато довідкової інформації. Ретельно вивчіть усі матеріали, щоб мати повне уявлення про програму. Якщо виникнуть запитання, можна звернутися до служби підтримки.

Як почати інвестувати в Simple Earn

Щоб потрапити в потрібний розділ з головної сторінки Binance, виберіть Earn, а потім Simple Earn. Усього доступна 301 монета, але за замовчуванням відображаються тільки продукти із захистом основної суми. Щоб подивитися інші, клікніть жовтий рядок "Подивитися більше" знизу списку. В ознайомлювальних цілях можна перегорнути його вручну, але якщо вам потрібен конкретний актив, введіть його тікер або повну назву в рядок пошуку і натисніть Enter.

Доступні умови для підписки

Умови підписки залежать від криптовалюти. Плаваюча ставка доступна практично для всіх активів. Підписка з фіксованими умовами варіюється на термін від 30 до 120 днів. Для деяких активів доступний тільки один варіант підписки. Але в більшості випадків клієнт може вибирати певний термін або гнучкі умови. Розмір винагороди залежить від тривалості підписки.

Підписка на невизначений термін завжди має нижчий APR, ніж підписка з фіксованими умовами. Клієнт може обрати будь-який із доступних варіантів. Сума передплати лімітується. Є мінімальний поріг і доступна квота, цифри ви зможете побачити під час оформлення. Ретельно все перевірте, перш ніж натискати Confirm.Доступні умови для підписки

Припустимо, ви вирішили підписатися на криптовалюту BNB на 120 днів під 3,5%. Вибираєте монету зі списку, вказуєте потрібний термін і тиснете "Підписатися".

Тепер потрібно вказати суму і перевірити умови підписки у спливаючому вікні, а потім підтвердити операцію. Криптовалюта буде переміщена з вашого гаманця на депозит Simple Earn Binance.

Якщо у вас немає цієї монетою монети, система запропонує купити її просто зараз одним із доступних способів. Заморожування грошей на фіксований термін більш вигідне, якщо, звісно, ви не заберете їх через кілька днів. Але в будь-якому разі ви нічого не втратите.

Як вивести криптовалюту з Simple Earn

Закрити підписку можна в будь-який час, за винятком періоду з 02:50 до 03:00. Фіксована підписка закривається автоматично після завершення терміну дії, і всі гроші з відсотками перераховуються на спотовий баланс. Якщо ви закриваєте підписку на фіксованих умовах достроково, то вам повернуть тільки вкладені активи без відсотків. За серйозних навантажень на блокчейн, операція з виведення з Earn може затягнутися на три дні.

Адміністрація біржі може ввести ребейт під час дострокового закриття в розмірі 5% від нарахованих дивідендів. Він буде використаний для активації підписки на 90 днів, якщо отримана сума вища за мінімальний поріг. Вам будуть нараховувати відсотки. Вивести гроші можна буде після закінчення терміну.

Якщо ви використовуєте продукт з безстроковим терміном підписки, то можете вивести всі гроші з відсотками коли завгодно за стандартною або прискореною схемою. Якщо вам потрібно швидше, то відсотки за поточний день ви не отримаєте. При стандартному виведенні повна нагорода надійде у ваше розпорядження на наступний день, у період 00:30 до 11:00.

Плюси та мінуси

Переваги Недоліки
Можливість пасивного заробітку на криптовалюті Не можна працювати анонімно
Доступно понад 300 цифрових монет Низький APR при активації підписки з безстроковими умовами
Підтримуються безстрокові та фіксовані умови підписки Волатильність криптовалют може позбавити вас доходу
Ваші кошти в цілковитій безпеці  
Гроші можна забрати в будь-який момент  

Висновок + відео

Тепер ви знаєте, як заробити на криптовалюті з Simple Earn Binance. Це зручний і безпечний варіант пасивного заробітку. Ви отримуєте дохід від ваших заощаджень, як будь-який клієнт солідного банку.

Вкладіть кругленьку суму і щасливо існуйте на одні відсотки як рантьє. На перший погляд, це цілком реально, якби не волатильність криптовалют. Врахуйте, інвестуючи в цифрові токени на блокчейні, можна непогано заробити, але можна і втратити гроші. Тому, ніколи не забувайте про диверсифікацію ризиків.

Читайте також - Мене заблокувала біржа: чому і що мені робити?


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити