Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Що таке подвійні інвестиції Binance

Останнє оновлення: Четвер, 21 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

подвійні інвестиції Binance

Найбільша криптобіржа пропонує користувачам широкий набір інструментів для заробітку. Один з найбільш популярних - Dual Investments. Подвійні інвестиції на Binance - це опціонна конструкція, побудована так, що користувач завжди отримує профіт. Для участі потрібно зробити ставку. Якщо прогноз правильний, на депозит перерахують початкову суму вкладень і відсотки у вихідній валюті. Якщо ні - у парній. Dual Investments приваблює високим заявленим профітом за топовими криптовалютами (до 600% річних) і низьким рівнем ризику.Dual Investments

Опис бівалютних інвестицій на Binance

Інструмент дозволяє купувати і продавати криптовалюту за бажаною ціною. Якщо прогноз не здійсниться протягом терміну підписки (до дати експірації), користувач все одно отримає винагороду. Заробляти можна таким чином:

 • На балансі клієнта є Bitcoin. Він може виставити тейк-профіт і просто чекати або використовувати високоприбуткові продукти. Якщо за вказаний термін (від 1 дня до кількох місяців) ціна досягне страйка, користувач отримає суму в USDT (від продажу біткоіна на заданому рівні плюс відсотки за застосування інструменту). Якщо котирування не виростуть, на рахунок переведуть початкову суму в BTC.
 • На рахунку клієнта є стейблкоїни, і він готовий придбати біткоїн, якщо котирування знизяться. Коли ціна опуститься до страйку, система купить BTC на суму підписки і переведе профіт за цільовою вартістю. Якщо курс не знизиться до зазначеного значення, на рахунок перерахують початкову суму і відсоток у USDT.

Чому варто використовувати

Подвійні інвестиції - зручний інструмент для просунутих трейдерів і новачків. Користувачі не просто чекають виконання прогнозу, а й додатково заробляють.

Гарних результатів можна досягти в період флету. Цільова ціна довго не буде виконуватися, а трейдер отримає високу винагороду.

Комісії

Інструмент доступний для всіх клієнтів криптобіржі Binance. Зборів за оформлення підписки і виконання ордерів в опціях "Купити дешево" і "Продати дорого" немає.

Доступні криптовалюти

Під час запуску Dual Investments у жовтні 2020 року можна було відкривати угоди тільки щодо біткоїна й ефіру. До березня 2024 список монет розширили. Докладніше - у таблиці.

КРИПТОВАЛЮТА ДІАПАЗОН APR (% РІЧНИХ)
Bitcoin 3,65-230,02
Ethereum 3,65-222,72
Binance Coin 3,65-139,72
Ripple 3,66-191,48
Solana 3,66-126,79
Dogecoin 3,65-99,78
Litecoin 3,66-82,2
Polygon 3,66-131,49
Cardano 3,66-104,1
Polkadot 3,66-164,59
Avalanche 3,66-127,27
Fantom 3,67-124,34
Near Protocol 3,66-227,56
Algorand 3,66-125,33
Bitcoin Cash 3,65-123,34

Продукти бівалютних інвестицій

Інструмент дає змогу отримувати профіт вищий, ніж у депозиті, але несе додаткові ризики - відсутність захисту початкової суми вкладень і висока волатильність. При грамотному використанні опції можна швидко збільшити капітал. Мінімальна сума угоди - $0,5. Загальний порядок такий:

 1. Щоб заробити, треба проаналізувати графік криптовалютної пари і скласти прогноз. Перший актив - це одна з доступних монет, другий - стейблкоїни USDT і FDUSD. Також можна підписатися на BNBBTC, BNBETH, ETHBTC.
 2. Для інвестування потрібно вибрати актив, напрямок торгівлі, дату розрахунку і страйк. Винагороду обчислюють за такою формулою: сума вкладень × річну відсоткову ставку × строк у днях / 365.
 3. Якщо прогноз не справдився, користувач отримає депозит і профіт у вихідній валюті. Якщо страйк досягнуто, виплату перерахують за цільовим курсом.

Купівля дешевше

Цей варіант інвестори використовують під час боковика. Поки ціна купівлі не досягнута, клієнт заробляє високий профіт у стейблкоїнах.

Якщо на дату розрахунку котирування впадуть до зазначеного страйку або нижче, користувач отримає монети за хорошим курсом і процентний профіт. Формула така: (сума інвестицій + прибуток у USDT) / цільова ціна.

Продаж дорожче

Холдери можуть не просто тримати актив, а розмістити його в подвійних інвестиціях на Binance. Схема така:

 1. Клієнт вносить монети, вказує страйк продажу і дату розрахунку.
 2. Якщо під час експірації ринкові котирування вищі за бажаний рівень, вкладені монети разом із відсотковим профітом продаються. Формула розрахунку така: (сума інвестицій + прибуток у криптовалюті) × зазначений страйк.
 3. Якщо ринок нижче цільової ціни, угода не виконується. Користувач отримує назад свої монети і зароблені гроші. Таким чином, клієнт не просто чекає виконання прогнозу, а збільшує кількість криптовалюти.

Як почати інвестувати на Бінанс

Попередньо потрібно скласти прогноз щодо пари монет і купити на спотовому ринку бажану кількість криптовалюти. Для розміщення активів у Dual Investments потрібно:

 1. Вибрати розділ Earn.
 2. Перейти у вкладку "Висока прибутковість".
 3. Відкрити розділ "Подвійні інвестиції".
 4. Вибрати монету. Можна натиснути на кнопку "Зіставити мої активи". З таблиці буде видалено криптовалюти, яких немає у користувача.
 5. Перейти на вкладку продукту - "Продаж дорожче" або "Купівля дешевше".
 6. Обрати парний актив.
 7. Вказати дату розрахунку і клацнути на одну з доступних пропозицій.
 8. Ввести суму підписки. Внизу сторінки з'явиться детальний розрахунок профіту за різних сценаріїв. Натиснути на клавішу "Далі".
 9. За необхідності можна активувати режим "Автонакопичення" і вибрати план.
 10. Підтвердити операцію.

Автонакопичення в подвійних інвестиціях

Можна вибрати будь-який термін вкладень - від 1 дня до декількох місяців. Але вигідніше здійснювати операцію щотижня.

У цьому разі кошти блокують на невеликий термін, після закінчення якого інвестор може змінити прогноз.

Однак доведеться постійно стежити за закінченням підписки й оформляти її на новий термін. При активації функції "Автонакопичення" можна налаштувати програмне продовження:

 1. Перейти до розділу Earn.
 2. Вибрати підписку.
 3. На екрані з'являться дані опціонної конструкції - сума вкладень, дата розрахунку і профіт у різних сценаріях. Потрібно пересунути повзунок "Автонакопичення" в положення ON і вибрати план.

Доступні варіанти

Під час оформлення продукту користувач задає цільову вартість купівлі або продажу активу. Автонакопичення працює так:

 • Базовий план. Якщо ордер на купівлю або продаж здійснився, підписку не продовжують. Якщо угоди не було, в дату розрахунку оформляється новий продукт за ціною на 10% нижчою/вищою за поточну.
 • Розширений план. Якщо ордер здійснився, автоматично відкриється протилежна позиція. Під час продажу криптовалюти буде оформлено підписку "Купити дешево" на той самий термін, але за курсом, що на 10% нижчий за поточний. Якщо ціна не досягнута, система автоматично продовжить термін експірації.

Режим автонакопичення можна активувати при створенні підписки або потім у будь-який час, але не пізніше півгодини до експірації. У деяких сценаріях алгоритм не може знайти ціну, яка вказана в плані. 

Переваги та ризики подвійних інвестицій

Інструмент Dual Investments можна використовувати як альтернативу лімітним ордерам або для отримання додаткового профіту при холдингу. У більшості випадків ставки в бівалютних інвестиціях на Бінанс вищі, ніж у депозитах і стейкінгу. Але у цього способу є недоліки:

 • Користувачі блокують активи на термін підписки. Повернути гроші достроково не можна.
 • Ордер здійсниться тільки, якщо ринкова ціна буде вищою/нижчою за задану на момент розрахунку. Якщо котирування піднімуться над страйком, а до експірації впадуть, угода не відбудеться. Інвестор може отримати збиток.
 • Криптовалютний ринок дуже волатильний. Ціна може піти у правильному напрямку, але занадто далеко. Рівень, який здавався привабливим для угоди, стане невигідним. За ринковою ціною можна здійснити більш прибуткову операцію. Але ордер у Dual Investments виконається за вказаним страйком.

Порівняння з холдингом

Криптомонети можна тримати в гаманці або розмістити в депозитах і високоприбуткових продуктах під відсоток. Фінансові результати в цих сценаріях різняться:

 • Цільова ціна не досягнута. У Dual Investments інвестор зберігає початкові вкладення і отримує високий профіт. При холдингу прибутку не буде, у депозитах він менший.
 • Досягнуто цільового рівня. Прибуток у Dual Investments більший, ніж при холдингу, за рахунок високого відсоткового профіту і відсутності торгових комісій.
 • Цільового рівня було досягнуто, але до експірації ціна повернулася назад. У високоприбуткових продуктах користувач втрачає можливість продати актив дорого або купити дешево, збиток частково компенсується отриманим відсотковим прибутком.
 • До моменту експірації ринковий курс значно відхилився від заданої ціни. У Dual Investments користувач отримає профіт, але при холдингу вона була б більшою.

Порівняння зі спотовим ринком

Бівалютні інвестиції на Бінанс - це більш вигідна альтернатива для трейдерів, які торгують лімітними ордерами. В обох випадках угода здійсниться при досягненні зазначеної ціни, але в першому - можна отримати додатковий прибуток і не сплачувати торговий збір.

Є й недолік: за високої волатильності ціна може шпилем дістати зазначений рівень і повернутися назад. Лімітний ордер у цьому випадку виконається, а угода в Dual Investments - ні. Трейдер втратить можливість купити/продати монету за привабливою ціною.

FAQ

Що таке "Режим для початківців"?

Під час оформлення підписки на екрані з'явиться інструкція з описом кожного кроку. Для активації режиму потрібно пересунути повзунок у верхньому правому куті у вікні вибору продукту.

Від чого залежить відсоткова ставка в продуктах?

Що нижча ймовірність настання події, то більший профіт. Тому високі ставки в пропозиціях з термінами 1-3 дні і страйками на 0,5-1% від ринкової ціни.

Який рівень продажу/купівлі вибирати?

Завдання трейдера - якомога довше не допускати виконання ордера. Тому рекомендується вибирати відкладені за часом страйки з терміном експірації не більше тижня. Потрібно звертати увагу на процентні ставки. Профіт має бути вищим, ніж на депозиті.

Через який час після закінчення підписки зарахують винагороду?

Ціна виконання - це середнє ринкове значення котирувань за півгодини до експірації. Користувач отримає гроші протягом 6 годин після розрахунку.

Як подивитися історію підписок у Dual Investments?

На сайті Binance треба перейти в меню "Угоди". Далі в "Історії" вибрати вкладку Earn. У мобільному додатку необхідно відкрити "Гаманець-Заробіток" і натиснути вгорі на кнопку "Історія угод".

Читайте також - Як заробити на біржі Binance.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити