Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Чи можна заробляти гроші за допомогою трейдингу щодня?

Останнє оновлення: П'ятниця, 10 травня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Чи можна заробляти гроші за допомогою трейдингу щодня

Ви хочете заробляти гроші на трейдингу, щоб кинути роботу і займатися улюбленою справою (наприклад, подорожувати, проводити час із дітьми тощо)? Щоб замінити вашу постійну роботу, трейдинг має приносити вам стабільний дохід. Однак стабільність у трейдингу суб'єктивна, тому що це може означати заробляння грошей щодня, тиждень, місяць або навіть рік.

Давайте зосередимо свою увагу на щоденному зароблянні грошей за допомогою трейдингу. Чи можливо це чи це всього лише нездійсненна мрія? У сьогоднішній статті ми про це дізнаємося.

Чи може ваша торгова стратегія працювати постійно?

Якщо ви хочете заробляти гроші щодня на трейдингу, ваша торгова стратегія повинна працювати постійно. Це можливо?

По-перше, давайте зробимо крок назад і запитаємо себе: «Що з себе насправді представляє торгова стратегія?»

Торгова стратегія використовується використовує певні моделі поведінки ціни на ринку і отримує від цього прибуток. Наприклад:

  1. Послідовники тренду намагаються керувати трендами на різних фінансових ринках.
  2. Якщо на більшості ринків спостерігається тренд, послідовники тренда заробляють гроші.
  3. Якщо на більшості ринків спостерігається боковик, послідовники тренда втрачають гроші.

Інакше кажучи, будь-яка торгова стратегія може отримати прибуток тільки за певних ринкових умов, які підходять для цієї стратегії. Якщо ситуація на ринку зміниться, тоді торгова стратегія перестане працювати і піде в просадку.

Тепер ви можете подумати: «Якщо жодні торгові стратегії не працюють постійно, тоді неможливо заробляти гроші щодня на трейдингу?»

Що ж, є 2 речі, які ви можете зробити.

Використовуйте декілька торгових стратегій

Торгова стратегія може використовувати тільки певну «модель» на ринках, і коли ринок змінюється, торгова стратегія входить у просідання. Але що, якщо ви приймете кілька торгових стратегій? Тоді це означає, що ви можете отримати прибуток у різних ринкових умовах.

Наприклад, ви комбінуєте торгівлю за трендом і повернення до середнього. Тому, коли ринки в тренді, стратегія слідування за трендом приносить прибуток. А коли ринки коливаються, добре працює стратегія повернення до середнього.

Проте вам потрібно домогтися того, щоб ваша «виграшна» стратегія компенсувала збитки від «програшної стратегії». Тут немає жодної гарантії, але це ставить вас у краще становище, ніж використання тільки однієї стратегії.

Знайдіть більш підходящі ринки для торгівлі

Наступне, що ви можете зробити, це торгувати на більшій кількості ринків, щоб у вас було більше шансів знайти ринкові умови, які підходять для вашої стратегії.

Припустимо, ви трейдер, який спеціалізується на трендах і на валютних ринках. Тепер, якщо на ринку форекс немає трендів, ви можете перейти на інші ринки, такі як акції, ф'ючерси, ETF тощо. Таким чином, ви можете знайти ще більше торгових можливостей, в яких може досягти успіху ваша торгова стратегія.

Проте немає жодної гарантії, що ви зможете заробляти гроші щодня, тому що тенденції можуть раптово розвернутися в один і той самий час (особливо на корельованих ринках).

Якщо ви хочете піти ще далі, ви можете почати торгувати на різних таймфреймах.

Чи можете ви заробляти гроші щодня за допомогою торгівлі за прайс екшен?

Ви можете думати, що трейдер, який торгує за прайс екшен, може адаптуватися до мінливих ринкових умов. Чи означає це, що ви зможете отримувати прибуток на ринках щодня? У теорії це звучить правдоподібно. Але насправді все не так просто.

Коли ринок перебуває у висхідному тренді, трейдер, який торгує за прайс екшен, шукатиме можливості для купівлі. Проте немає жодної гарантії, що він отримуватиме прибуток за кожною угодою, оскільки ринок може зробити різкий відкат і спрацює його стоп-лосс.

Кожній тенденції прийде кінець - і те, як вона закінчиться, може бути різною ситуацією на ринку. Наприклад:

  • Швидкий розворот
  • Переривчастий розворот
  • Діапазон ринку перед розворотом

Як трейдер прайс екшен, чи зможете ви передбачити ці типи розворотів, щоб не попастися на неправильну сторону руху ринку? Якщо вам вдасться подолати ці особливості ринку, то, можливо, ви зможете заробляти гроші щодня за допомогою торгівлі за прайс екшен.

Чому неможливо заробляти гроші щодня за допомогою трейдингу без наступної складової?

Давайте зіграємо в гру. Якщо ви підкидаєте монету, і вона випадає орлом, ви виграєте 2 долари. Якщо ви підкидаєте монету, і вона випадає решкою, ви втрачаєте 1 долар. Підкидати монету можна тільки один раз на день.

Тепер дозвольте мені запитати вас. Як ви думаєте, чи можна заробляти гроші щодня на цьому підкиданні монети? Звичайно, ні. Тому що в будь-який день з імовірністю 50% ви потрапите або в орел і виграєте 2 долари, або в решку, і ви втратите 1 долар. Але що, якщо ви можете підкидати монету 1000 разів на день? Як би все змінилося?

Якщо ви підкинете монету 1000 разів, ви, ймовірно, отримаєте близько 500 орлів і 500 решок. Щоразу, коли випадає орел, ви виграєте 2 долари. Якщо випадає решка, ви втрачаєте 1 долар. Отже, якщо ви порахуєте, ви отримаєте чистий прибуток у 500 доларів.

Якби у вас була ця «особлива» монета і ви могли підкидати її 1000 разів на день, як ви думаєте, чи можна щодня заробляти гроші, підкидаючи цю монету? Так!

До чого тут трейдинг? Тому що, якщо ви хочете заробляти гроші щодня на трейдингу, частота ваших угод відіграє величезну роль. Це відбувається тому, що чим більше угод ви можете здійснити за короткий період часу, тим швидше закон великих чисел може спрацювати на вашу користь.

Чи може відсоток виграшу в 90% допомогти вам заробляти гроші щодня?

Подивіться на цей графік нижче:Графік

Результати цієї торгової стратегії виглядають приголомшливо, правда?

Далі подивіться на наступний графік:Графік

Вам, напевно, цікаво: «Що, чорт забирай, сталося?» І так, це та ж сама стратегія, яку ви бачили на графіку №1.

Причина, з якої графік №1 має плавну висхідну криву капіталу, полягає в тому, як здійснюється управління кожною угодою. У нього невелика ціль щодо прибутку і величезний стоп-лосс.

Цільовий прибуток 2 пункти і стоп-лосс 200 пунктів. Математично ви можете очікувати, що ця торгова стратегія матиме високий коефіцієнт виграшу (90% і більше).

Однак це питання часу, коли ви зіткнетеся зі збитком, і він підірве будь-який отриманий вами прибуток, що пояснює графік №2.

Отже, повернемося до нашого запитання: Чи може стратегія з коефіцієнтом виграшу 90% приносити вам гроші щодня? Так, якийсь час це буде приносити вам гроші щодня. Але в решті решт ви зазнаєте величезного збитку, який може знищити ваш депозит.

Підіб'ємо підсумки

Ви дізналися правду про щоденне заробляння грошей за допомогою трейдингу. Можливо, ви тепер дещо розчаровані. Однак є декілька речей, які ви можете зробити.

Керуйте своїми очікуваннями

Трейдинг - це не звичайна робота, на якій ви щомісяця отримуєте чек із фіксованою зарплатою. Навпаки, бувають випадки, коли ринкові умови сприятливі для вас, і ви добре заробляєте. Але також бувають випадки, коли ринкові умови несприятливі, і ви потрапляєте в просадку.

Таким чином, хитрість полягає не в тому, щоб не намагатися отримувати стабільний прибуток щодня, тому що це згубно позначається на вашому депозиті в довгостроковій перспективі.

Швидше, потрібно намагатися заробляти якомога більше в сприятливі часи і добре захищатися у важкі часи, щоб ви могли жити, щоб продовжити «битву» в інший день. Прийміть невизначеність і не боріться з нею.

Думайте в довгостроковій перспективі

Як бачите, намагатися заробляти гроші щодня на трейдингу складно, тому що існує безліч факторів, які працюють проти вас. Але якщо у вас більш довгострокова перспектива (наприклад, ви намагаєтеся заробляти гроші щороку), тоді все стане набагато простіше.

  • У вас достатньо часу, щоб закон великих чисел працював на вашу користь.
  • Менш імовірно, що торгова стратегія не спрацює протягом усього року.
  • Ви відчуєте менше стресу, що поліпшить ваші торгові результати.

Трейдинг не повинен бути єдиним засобом заробітку грошей

Більшість із вас, які читають це просто зараз, вважає, що трейдинг - це чудовий інструмент для досягнення ваших фінансових цілей. Однак так бути не повинно. Ви можете займатися такими речами, як створення онлайн-бізнесу, бути творцем YouTube каналу, інвестувати в індексний фонд тощо.

Не пропустіть ліс за деревами.

Якщо ви коли-небудь відчуєте, що трейдинг не для вас і у вас не виходить стабільно заробляти, тоді залиште його - в цьому немає нічого ганебного. Це не означає, що ви невдаха і вам потрібно відмовитися від своїх мрій. Нічого подібного. Тому що в житті є безліч варіантів. Будьте неупередженими, і ви побачите безмежні можливості у світі навколо вас.

Читайте також - Стратегії скальпінгу для прибуткової торгівлі.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити