Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Біткоін крани — що це таке і як заробити на bitcoin кранах

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Біткоін крани

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Сьогоднішня стаття присвячена біткоін кранам, а саме, що це таке і які існують крани біткоінів, які платять від 10000 сатоши за годину.

Сьогодні кріптовалюти з кожним днем набирають все більшу популярність. Багато хто знає про те, як швидко зростає курс біткоіна і хочуть заробляти в ньому.

Однак далеко не всім відомо, що є реальні способи отримати популярну криптовалюту без додаткових вкладень.

Вивчивши дану публікацію, ви дізнаєтеся:

 • Чи можна заробити і які існують способи заробітку на біткоін кранах;
 • Які біткоін крани платять і є кращими в цьому році з моментальною виплатою на гаманець без капчі на автоматі;
 • Скільки реально заробити на кранах біткоінів.

 В кінці статті наведено поради про те, як не стати жертвою шахраїв, що використовують біткоін крани.

Представлена публікація буде корисною не тільки тим, хто цікавиться новими віяннями в галузі фінансів. Важливо уважно вивчити статтю також тим, хто шукає можливості заробітку в інтернеті. Якщо ви відноситеся до однієї з цих категорій, не втрачайте часу – приступайте до читання прямо зараз!

1. Що таке біткоін крани і чи можна через них заробляти в інтернеті

Що таке біткоін крани

Популярність біткоінів не тільки не вщухає, але й безперервно зростає. Сьогодні цю віртуальну валюту приймають в оплату авіакомпанії, готелі та інтернет-магазини. Природно, що биткоины активно обертаються на валютних біржах.

Багато хто з подивом спостерігають за зміною вартості нової валюти і жалкують про втрачені можливості. Є й інші, хто успішно і вчасно набувають кріптовалюти, отримуючи чималий прибуток.

Насправді способів заробити достатньо багато. Одним з них є біткоін крани. Цей параметр доступний, не вимагає інвестування коштів. Однак, щоб почати заробляти, доведеться ретельно розібратися в понятті біткоін кранів і особливості їх дії. (Що таке Біткоін?)

Біткоін крани (від англ. bitcoin faucet) – це інтернет-ресурси, використовуючи які можна отримувати сатоши в оплату за виконання нескладних завдань. Для тих, хто ще не знає, пояснимо: сатоши – одна стомілліонна біткоіна (0,000 000 01 біткоіна).

Завдання дійсно елементарні – введення капчі, перегляд відео, кліки по рекламі. Такі дії під силу здійснювати навіть школярам.

Між тим криптовалюта поступово буде накопичуватися на рахунку. Через простоту і доступність саме біткоін крани є найпоширенішим способом інтернет-заробітку. Про інші популярні способи заробітку в інтернеті ми писали в статті за посиланням.

Розмір винагороди за одне виконане завдання зазвичай не надто велике. Проте для його отримання не потрібно спеціальних знань і величезних зусиль. Привабливо також і те, що деякі крани періодично проводять розіграші різноманітних призів і виплачують бонуси.

Перші крани були створені, щоб нарощувати популярність криптовалют. Сьогодні з допомогою них користувачеві надається реальна можливість заробити в режимі онлайн.

Багато сайтів цього типу пропонують отримати додаткові кошти шляхом залучення в програму нових партнерів (рефералів).

Можна виділити ряд переваг заробітку на біткоін кранах:

 • немає необхідності інвестувати власні кошти;
 • користувач сам вибирає час, посвячаемій роботі, а також тип заробітку;
 • доступність – для початку роботи достатньо створити біткоін гаманець;
 • вибір біткоін кранів величезний.

Але незважаючи на значну кількість переваг, заробіток на біткоін кранах має й істотні мінуси.

До недоліків такого заробітку можна віднести:

 • дохід на кранах дуже малий;
 • необхідність витрачати достатню кількість часу та уваги;
 • наявність вірусної реклами на недобросовісних кранах;
 • можливість затримок виплат або повна відмова від них.

Цей варіант підійде тільки тим, у кого величезна кількість часу і повна відсутність можливості вкладати гроші. 

Тим, хто хоче заробляти на біткоін кранах, слід врахувати, що кращі з них – англомовні. Тому для роботи можуть знадобитися хоча б мінімальні знання мови.

Найчастіше біткоін крани пропонують наступні типи видобутку кріптовалюти:

 • перегляд реклами;
 • лотереї та ігри;
 • введення капчі;
 • реферальні програми.

Починаючим користувачам фахівці рекомендують у першу чергу звернути увагу на введення капчі і перехід по рекламних посиланнях і банерам.

Багато ресурси пропонують збільшити заробіток, беручи участь в іграх і лотереях. Але не варто забувати, що тут є ризик втратити частину коштів. Тому краще побільше дізнатися про принципи проведення таких розіграшів до прийняття в них участі.

Які ризики використання біткоін-кранів

Фахівці відзначають, що біткоін-крани пов'язані з мінімальним ризиком. Пояснюється це відсутністю необхідності інвестування.

У підсумку користувач ризикує тільки тими грошима, які він встиг заробити. Розмір втрат в більшості випадків залежить від умов виведення коштів на конкретному сайті.

Більшість ресурсів встановлюють різні обмеження на вилучення заробітку системи:

 • тимчасові, коли заявку на вивід можна створювати не частіше 1 разу в кілька годин;
 • по сумі, коли встановлюється мінімальна кількість сатоши, виведених за один раз.

У більшості випадків крах (скам) біткоін кранів пов'язаний з повним витрачанням виділених рекламодавцями коштів.

Більшість успішних в 2021 році кранів вже осягнув скам. Користувачі змушені шукати інші доходні ресурси. Нерідко вони відкриваються тими ж власниками, але досить швидко вичерпуються.

На пошук гідних уваги кранів йде чимало часу. Заощадити його дозволяють проекти, так звані ротатори. Ротатор кранів для збору біткоінів збирає максимум корисної інформації про різні крани – умови виплат, дані про припинення виведення коштів, сками та інші корисні відомості.

Приймаючи рішення заробляти на кранах, слід розуміти, що розбагатіти таким способом навряд чи вдасться. Цей варіант підходить лише як тимчасова видобуток невеликої кількості коштів.

Тим не менш, збільшити прибуток можна, дотримуючись важливих правил:

 1. Працювати з надійними кранами, мають хорошу історію виплат. В більшості випадків у них досить багаті спонсори, а значить, вичерпається кран не скоро;
 2. Вибирати ресурси з миттєвими виплатами. В цьому випадку не доведеться розчаровуватись, коли величезні витрати часу і сил не будуть винагороджені по заслугах;
 3. Не варто піддаватися привабливим обіцянкам величезних бонусів. Нерідко вони робляться тими ресурсами, на яких виплати вже нестабільні;
 4. Одночасно працювати з кількома надійними біткоін-кранами;
 5. Створити і розвивати реферальну мережу. Для цього знадобиться якісний блог, активна сторінка в соцмережах і дар переконання. (Як створити свій сайт самостійно?)

Які бувають біткоін-крани

Принцип організації всіх біткоін кранів - однаковий. Недосвідчений користувач не помітить різниці між ресурсами - на кожному є тайм-аут, Мінімальна сума виведення, накопичувальний рахунок і т. д. на ділі існує три різновиди сайтів-кранів:

 1. Дискретні крани. На таких сайтах використовуються шлюзи мікротранзакцій, а клієнту потрібно лише вказати адресу гаманця BTC. По досягненню певної суми майнер може вивести монетки на власний біткоіни гаманець з комісією. При цьому транзакція чекатиме підтвердження в мережі Bitcoin і переклад може зайняти від декількох годин до двох днів, залежно від розміру комісії (чим менше — тим довше).
 2. Накопичувальні крани. Сайти-скарбнички вимагають від користувачів реєстрації. В процесі Майнінг монетки збираються на сайті автономно, і виводяться тільки по досягненню певної суми. Деякі ресурси припускають нарахування коштів, навіть якщо комп'ютер вимкнений. Мінімальна сума виведення може варіюватися - від 1 000 сатоши до 10 000 монет.
 3. Крани з таймером. Нарахування нагороди відбувається виходячи з часу, проведеного на сайті. Просто залишити комп'ютер включеним не вийти - для доказу активності потрібно виконувати певні дії. За день на такому сайті можна заробити до 5 000 сатоши. Висновок також можливий тільки по досягненню певної суми.

Іншим важливим параметром є спосіб отримання монет. Це може бути як звичайне очікування (в накопичувальних кранах), так і певні дії. Останнім часом переважають сайти, де користувачеві просто потрібно бути присутнім онлайн, збільшуючи якість трафіку. Сайти з партнерською і контекстною рекламою поступово відходять у минуле, так як стають невигідні рекламодавцям — майнери не зацікавлені в тому, щоб користуватися рекламованою послугою або сервісом.

Ще одна відмінна характеристика - наповненість сайту. Односторінкові крани стають все менш популярними через нерелевантність в пошукових системах. Власники сайтів намагаються наповнювати ресурс контентом: організовують сторінки з блогом, створюють інвестиційний довідник, розділ з інструкціями по Майнінг і т.д. деякі проекти інтегруються з іншими системами схожої тематики.

Важливо, щоб сайт-кран був захищений сертифікатами кібербезпеки. Це значно знизить ризик крадіжки і збільшить довіру до адміністрації. Якщо власник крана витратився на безпеку ресурсу, то значить ставиться до проекту серйозно і буде продовжувати його розвиток.

При виборі сайту зверніть увагу на технічну реалізацію проекту. Всі скрипти повинні працювати стабільно і правильно, без збоїв. Провисання, затримки в роботі і важкий UI говорять про непідготовленість сайту і відсутність уваги до деталей. Подібні проекти небезпечні, можуть обдурити Майнер і не виплатити належну нагороду.

2. Заробіток на біткоін кранах – ТОП-5 основних способів

Заробіток на біткоін кранах

Існує кілька варіантів заробітку коштів на біткоін-кранах. При цьому розмір доходу визначається рівнем активності користувача. На кращих ресурсах вдається заробити більше 300 сатоши за одне відвідування.

Однак, щоб отримати істотний прибуток, потрібно витратити величезну кількість часу. Нижче розглянуті кращі способи отримання доходу, пропоновані біткоін-кранами.

Спосіб 1. Створення реферальної мережі

Цей варіант прекрасно підходить для тих, хто має власний сайт, блог або відеоканал і активно просуває його.

Деякі крани організовують партнерську програму. Її учасники за допомогою партнерського посилання залучають рефералів.

Створюючи як можна більш широку реферальну мережу, можна отримати додатковий дохід. За залучених партнерів кран згоден платити. Важлива умова – активність реферала.

Щоб використовувати цей спосіб заробітку, потрібні особливі знання і здібності. Важливо володіти основними поняттями маркетингу і вміти переконувати людей. При успішному поєднанні цих здібностей можна домогтися стабільного та достатньо високого доходу від реферальної мережі.

В соціальних мережах, коментарі до різних статей та інших дозволених місцях користувачі розміщують розповідь про заробіток на кранах разом з партнерською ссилкою. Чим більша кількість людей, перейшовши по ній, зареєструється в системі і почне працювати, тим більше буде дохід користувача. 

Спосіб 2. Створення власного крана

Кращим варіантом заробітку на кранах є створення власного проекту. Саме творці і власники кранів отримують стабільно високий дохід. Але на стадії становлення такий проект вимагає чималих вкладень для створення і розкручування сайту.

Ті, хто зважився і вклав гроші у власний кран, стверджують, що окупається він дуже швидко.

Власнику достатньо провести запуск ресурсу і грамотний його маркетинг. Подальший розвиток здійснюється користувачами крана, які самостійно залучають нових партнерів.

Спосіб 3. Збір сатоши

Цей спосіб заробітку є найпростішим. Він підходить навіть недосвідченим користувачам.

Найчастіше збір сатоши здійснюється одним з 2-х способів:

 1. введення капчі;
 2. кліки по рекламних посиланнях і банерах.

У першому випадку користувач реєструється на ресурсі і періодично розгадує символи. Кожен кран пропонує власну періодичність введення капчі. На одних ресурсах її видають приблизно 1 раз на добу, на інших – кожні 5 хвилин.

Не варто забувати, що на сервісах щодо введення капчі існує мінімальний поріг виведення коштів. На різних сервісах для отримання грошей, доведеться накопичити від 5 000 сатоши.

Вибравши другий спосіб, слід враховувати, що для перегляду реклами потрібно більше часу. Однак і прибуток буде значно вище.

Користувачі, які вирішили заробляти збором сатоши, повинні розуміти, що при використанні одного сервісу отримати значний прибуток не вийде. Ідеальний варіант – працювати відразу на декількох десятках сервісів.

Спосіб 4. Участь в онлайн-іграх

Онлайн-ігри і лотереї є практично на всіх популярних сервісах. Різноманітність їх вражає. Видів ігор величезна кількість – десятки і навіть сотні. Це можуть бути традиційні ігри (наприклад, рулетка) або авторські розробки.

Виграшем у пропонованих сервісах є не гривні, а сатоши. Рішення про те, чи варто грати чи ні, повинен приймати кожен користувач сам. Однак стабільно заробляти азартними іграми навряд чи вдасться.

Спосіб 5. Використання ротатора

Фахівці рекомендують для збору сатоши користуватися так званими ротаторами. Ці ресурси містять досить багато посилань на надійні біткоін-крани.

Важливо знати! Пропоновані тут крани регулярно перевіряються адміністратором сервісу на періодичність і якість проведення виплат.

Кращі з них пропонують широкий функціонал. Деякі ротатори дозволяють користувачам самостійно формувати перелік використовуваних ними кранів: додавати або виключати з нього певні позиції.

Серед переваг ротаторів можна виділити наступні:

 1. Всі використовувані крани зібрані в одному місці, що вельми зручно для користувача. Немає необхідності зберігати величезну кількість закладок.
 2. Можливість отримувати постійний прибуток. У ротаторах регулярно оновлюється список кращих кранів. Це дозволяє отримувати регулярний дохід.
 3. Економія часу. Користувачеві немає необхідності вивчати велику кількість ресурсів, самостійно шукати надійні крани. Також не доведеться вводити гаманець на кожному з них, ротатор заповнить його автоматично.
 4. Якісна партнерська програма. Користувачеві не треба рекламувати кожен використовуваний кран окремо. Достатньо реклами посилання на ресурс і реферали будуть набиратися на всі наявні крани.

Таким чином, існує кілька різних способів заробляти на кранах. Кожен користувач може самостійно вибрати той варіант, який йому найбільше підходить.

3. Як заробляти на біткоін кранах – покрокове керівництво для початківців

Щоб почати заробляти на біткоін-кранах, мало вивчити всю доступну інформацію про них. Важливо також зрозуміти, які кроки доведеться зробити. Не варто поспішати, важливо уважно підійти до кожного етапу.

Крок №1. Реєстрація биткоін-гаманця

Якщо у користувача немає біткоін-гаманця, він не може отримувати кошти від заробітку на кранах. Інші гаманці – Perfect Money, PAYEER та інші традиційні для цього не підходять.

Після реєстрації гаманця важливо в надійному місці зберегти пароль та код від нього. Якщо ця інформація стане доступна третім особам, вони зможуть спокійно використовувати кошти з гаманця на свій розсуд.

Крок №2. Вибір крана для роботи і реєстрація на ньому

Вибір крана є найважливішим для початку роботи етапом. При цьому фахівці впевнені, що використання тільки одного сервісу є недоцільним.

Варто одночасно працювати на декількох кранах, щоб отримувати більш-менш відчутні гроші. Саме тому вибору сервісів доведеться присвятити достатньо багато часу.

Після вибору крана необхідно зареєструватися на ньому. Цей процес зазвичай не складає труднощів і не займає багато часу.

При реєстрації, як правило, досить ввести наступні дані:

 • електронну пошту;
 • адреса біткоін-гаманця;
 • придумані логін і пароль.

Після цього на email приходить лист, за допомогою якого доведеться підтвердити реєстрацію.

До речі, деякі крани не вимагають реєстрації, для роботи на них досить ввести адресу біткоін-гаманця.

Крок №3. Робота на кранах

Наступним етапом є безпосередньо робота на кранах. Діяти доводиться відповідно з обраним способом.

Зазвичай на початковому етапі розмір доходу визначається в першу чергу кількістю часу, витраченого на роботу.

Крок №4. Отримання зароблених коштів

У процесі роботи важливо відстежувати баланс на крані. Після накопичення мінімальної суми виводу варто переводити гроші на гаманець.

Варто враховувати! Деякі сервіси здійснюють перекази самостійно, як тільки на рахунку накопичиться сума, достатня для виводу.

На благонадійних ресурсах вивести кошти неважко – досить натиснути всього одну кнопку. Коли кошти надійдуть на гаманець, доведеться приймати рішення, як їх використовувати. Їх можна обміняти на реальні гроші або витратити.

Точно дотримуючись інструкції, будь який новачок навчиться заробляти на кранах. Головне-чітко дотримуватися описаних кроків.

4. Кращі біткоін крани, які платять — критерії вибору + список кранів біткоінів з моментальною виплатою від 10000 сатоши за годину

Кращі біткоін крани

Насправді користувачеві знайти крани для роботи не затруднить. Зробити це можна за допомогою будь-якого пошуковика. При цьому важливо зрозуміти, наскільки надійний сервіс.

Важливо! Список діючих кранів постійно оновлюється. Кожен день з'являються і зникають десятки ресурсів. Тому фахівці вважають, що складати рейтинги біткоін-кранів недоцільно.

Наведений нижче опис кранів покликаний продемонструвати, на які особливості ресурсів варто звертати увагу в першу чергу. Користувач повинен навчитися грамотно вибирати ресурси для роботи.

Критерії для пошуку «жирного» біткоін-крана

Щоб визначити, наскільки хороший той чи інший біткоін-кран, фахівці рекомендують оцінити кожен з них за переліком показників і після цього вибрати найбільш підходящий.

Критерії вибору кращого біткоін крана наступні:

 1. Для отримання доходу немає необхідності робити які-небудь дії. Досить просто відвідати відповідний ресурс;
 2. Отримати додатковий прибуток можна, беручи участь в різних акціях, змаганнях і конкурсах;
 3. Між оплачуваними відвідуваннями сайту повинен бути мінімальний проміжок. У середньому хорошим значенням вважається близько 15 хвилин;
 4. Кран пропонує якісну реферальну програму;
 5. Мінімальна сума для виводу в ідеалі не повинна перевищувати 10 000 сатоши.

Кожен користувач має право використовувати й інші критерії визначення надійності крана, але саме ці вважаються основними.

ТОП-5+ кращих біткоін кранів з моментальною виплатою на blockchain

У мережі величезна кількість сервісів, що пропонують заробити біткоіни в системі блокчейн.(Що таке Блокчейн?) Однак далеко не всі можуть похвалитися бездоганною репутацією і регулярністю виплат. В таких умовах вибрати по-справжньому кращі біткоін крани 2024, які платять буває непросто.

Саме тому нижче ми наводимо опис сервісів які зарекомендували себе (біткоін-кранів), які мають позитивні відгуки з боку користувачів і можливістю моментальних виплат на автоматі без капчі, так і з нею.

Важливо! Перед тим, як приступати до вибору крана, рекомендуємо уточнити актуальність біткоін кранів (так як «термін життя» таких сервісів різний).

1) Freebitco.in

Цей сервіс є одним із самих розкручених і найстаріших. Для реєстрації досить ввести адресу електронної пошти та пароль. Після цього необхідно ввести капчу, підтверджує, що користувач не є роботом.

Біткоіни на даному крані лунають щогодини. Роздача становить близько 300 сатоши в годину. Для зручності користувачів на сайті є табло, на якому відраховується час до наступної роздачі.

Також на сервісі пропонуються різні бонуси, лотереї та ігри за принципом казино. Ймовірність виграшу в першу чергу визначається активністю користувача на сайті.

Мінімальна сума виводу становить 30 000 сатоши.

2) Btcclicks.com

Цей сервіс пропонує заробляти біткоіни на пасивному перегляді реклами. При цьому розмір винагороди встановлюється за кожну секунду перегляду.

Кран популярний серед користувачів інтернету.

3) Moonbit.co.in

Особливість біткоін крана «Луна» полягає в тому, що для роботи на ньому досить зайти на сайт і ввести капчу.

Кошти можна одразу вивести на гаманець. Однак кількість зароблених біткоінів в будь-якому випадку визначається тим, скільки разів користувач заходить на сайт.

4) Bitgames

На цьому ресурсі отримувати сатоши можна цілодобово. Достатньо виконувати нескладні завдання. Користувачі стверджують, що при максимальній активності можна заробити близько 5 000 сатоши за годину.

На ресурсі пропонуються різні ігри. Частина з них проводиться безкоштовно. Щоб вивести кошти, доведеться накопичити 100 000 сатоши.

5) Bestchange.com

Нещодавно на названому популярному обміннику з'явився власний кран.

Використовуючи його, також можна заробляти гроші в криптовалюті. Умови і правила можна знайти в пошуковій системі або на самому сайті.

Поки що працює на сайті англійської версії: шукаемо BTC faucet, вводимо біткоін адресу і вуаля!

Ми перерахували лише деякі біткоін-крани, які платять і мають можливість моментальної виплати (існують також і інші відомі жирні біткоін крани, де можна заробляти від 10000 сатоши в годину — 777bitco, Adbtc.top, Bonusbitcoin.co, Magicbit, Сetobeto, Бонус біткоін кран тощо).

Не варто легковажно підходити до вибору біткоін-кранів. При роботі з ненадійними ресурсами є ризик, що користувач витратить величезну кількість часу, а грошей не отримає.

5. Як вивести зароблені біткоіни з крану – ТОП-3 найпопулярніших способи

Як вивести зароблені біткоіни з крану

Кожен користувач біткоін-кранів повинен розуміти, що недостатньо накопичити мінімальну суму сатоши і вивести її в гаманець. Не менш важливо обміняти отриману валюту на реальні гроші.

На жаль, сьогодні зарахувати криптовалюту на банківський рахунок або картку не представляється можливим. Тим не менш, надійні способи обміну існують. Досить вибрати для себе дійсно підходящий.

Спосіб №1. Обмінники

Фахівці рекомендують обмінники як надійний і перевірений спосіб виведення коштів з біткоін гаманців.

Але не варто забувати, що подібні сервіси стягують певну плату (комісію) за свої послуги. Тим не менш, часу на висновок потрібно небагато, а обмін валют здійснюється автоматично.

Найкращий сервіс по виявленню вигідних курсів обміну на обмінниках це БестЧейндж.

Для обміну кріптовалюти на реальні гроші досить зробити кілька дій:

 • перейти на ресурс обмінника;
 • вибрати валюту обміну – біткоіни;
 • вибрати, куди планується здійснити вивід – в електронний гаманець або на карту;
 • натиснути кнопку «Обміняти»;
 • отримати реальну валюту на вибраний рахунок.

Проте є у обмінників і недолік – кожен з них пропонує власний курс конвертації. Тому, щоб здійснити обмін дійсно вигідно, користувач повинен знайти найкращу пропозицію. До речі, запас валюти в обмінниках зазвичай обмежений.

Вибір обмінника – завдання непросте, але на допомогу може прийти спеціальний сервіс, який здійснює їх моніторинг. Тут можна в реальному часі порівняти курс біткоіна на різних обмінниках і ознайомитися з відгуками клієнтів. 

Спосіб №2. Криптовалютні біржі

В інтернеті діють криптовалютні біржі, де користувачі продають і купують криптовалюту, в тому числі біткоіни. Комісія тут мінімальна, але на операцію потрібно витратити певну кількість часу, чекаючи, поки хто-небудь погодиться придбати запропоновані біткоіни.

Варто враховувати! Чим більш якісна репутація у біткоін біржі, тим більше ймовірність здійснення операцій в найкоротші терміни.

Надійні біржі, перед тим як здійснити будь-які операції з валютою, вимагають від клієнта спочатку зарахувати на депозит певну суму. Це є гарантією того, що не обдурять.

Читайте нашу статтю - Біржі криптовалют. Топ рейтингу бірж

Спосіб №3. Форуми

Багато хто вважає цей спосіб обміну біткоінів на реальні гроші найзручнішим. Однак він далеко не завжди абсолютно безпечний.

Щоб обміняти біткоіни таким способом на спеціальному форумі варто знайти тих, хто згоден придбати криптовалюту.

З одного боку, очевидна вигода подібних операцій – відсутність комісій і висока швидкість обміну.

З іншого боку при обміні через форум відсутні гарантії того, що контрагент не є шахраєм.

Для комфорту порівняння способів виведення біткоінів основні особливості кожного з них представлені в таблиці.

Таблиця найкращих способів обміну біткоінів на фіатні гроші:

 Спосіб  Рівень безпеки  Особливості
 Обмінники  Найвищий  Комісія вище, ніж в інших сервісах.
Практично миттєвий вивід коштів.
 Валютні біржі  Високий  Висока швидкість операції.
Мінімальна комісія.
 Форуми  Низький  Відсутність комісій.
Немає жодних гарантій надійності партнера.

6. Чи реально заробляти від 10000 сатоши за годину і більше?

Приймаючи рішення працювати на біткоін кранах, користувач припускає, який рівень доходу був би для нього достатній. Після перерахунку сатоши в грн багато розуміють, що їх влаштує не менше 10 000 за годину. Відповідно, варто зрозуміти, яку суму реально заробити.

Для цього достатньо провести нескладні математичні обчислення:

 1. В першу чергу слід оцінити, скільки сатоши можна отримати від одного крана. Звичайно, існують ресурси, які видають за одне відвідування по кілька сотень сатошей. Проте в середньому від крана вдається отримати не більше 30 сатошей за раз.
 2. Також важливо оцінити періодичність виплат на крані. Вона може становити від декількох хвилин до декількох годин.
 3. Далі аналізується база кранів, наявна у користувача – кількість та якість ресурсів. Припустимо, її склад наступний: 5 ресурсів, видавали по 200 сатоши; 10 кранів, де можна отримати по 100 сатоши і 400 кранів з виплатою у 20 сатоши.

Тепер проведемо розрахунки: Відвідавши весь список кранів, користувач отримає шукані 10 000 сатоши. Щоб заробити цю суму за 1 годину, на кожний кран доведеться витрачати близько 8 секунд. Чи Реально це? Звичайно, ні.

Важливо пам'ятати, що сторінки не завжди завантажуються дуже швидко. На сайті потрібно як мінімум ввести номер біткоін гаманця. Більш того, деякі ресурси вимагають підтвердити, що ви не робот введенням капчі. Все це вимагає часу, що перевищує 8 секунд.

Звичайно, кожен сам має право вирішувати, де йому заробляти. Однак насамперед варто оцінити, якою буде реальна сума заробітку. Навіть якщо вдасться заробити 10 000 сатоши у годину, він повинен пам'ятати, що сьогодні це близько 1-2 доларів. Мало кого влаштує такий розмір доходу.

В інтернеті пропонують придбати автоматичний збирач біткоінів. Та проте й з ним заробити серйозні суми навряд чи вдасться. Доведеться цілодобово тримати включеним комп'ютер, платити сервісам, розгадуючим капчу, регулярно оновлювати бази і так далі.

7. Скільки можна заробити, працюючи на біткоін кранах – реальні відгуки

Про те, що дохід, одержуваний при роботі на біткоі кранах, безпосередньо залежить від витраченого часу, ми вже говорили.

В інтернеті можна знайти величезну кількість суперечливих відгуків користувачів кранів:

 • Одні з них скаржаться, що вони витратили величезну кількість часу, але заробили сущі копійки. Такі користувачі називають bitcoin-крани марною тратою часу.
 • Інші користувачі більш оптимістичні. Вони стверджують, що працюючи з ротаторами, забезпечують собі непоганий дохід. Більш того, якщо вдасться залучити рефералів, можливо суттєво збільшити прибуток.

У будь-якому випадку фахівці не рекомендують зациклюватися на заробітку на кранах. Важливо продовжувати розвиватися та шукати інші види доходу.

8. У чому вигода біткоін кранів — 3 причини існування сервісів

вигода біткоін кранів

Незважаючи на те, що біткоін кран передбачає виплату грошових коштів кожному відвідувачеві сайту, своєму власникові він приносить значний дохід. Вигода такого бізнесу полягає в ряді причин.

Причина 1. Рекламний дохід

Зазвичай сайт, на якому діє біткоін кран, максимально «забитий» (обвішаний) рекламою. На численні банери просто неможливо не звернути увагу. Додатково до цього нерідко рекламні посилання замасковані під необхідні елементи сайту.

Іншими словами, творці крана всіма доступними способами домагаються того, щоб користувач перейшов на рекламований сайт.

Дохід творця крана складається з різниці між виплатою йому роботодавцем і тим, що він платить користувачам:

Перша величина в середньому складає близько 500 сатоши за кожного перейшовшого по посиланню юзера.

У той же час сам користувач рідко отримує більше 30 сатоши.

Звичайно, не всі працівники будуть переходити по розміщених на сайті посиланнях, але вигода все одно очевидна.

Причина 2. Підвищення популярності сайту

Цей тип вигоди можна отримати, якщо додавати біткоін кран на вже існуючий сайт. Ті, хто приходять на ресурс за прибутком, збільшують кількість та час перегляду сторінок, переходять за інтерисуючими їх сторінками.

В результаті зростають показники популярності. Це призводить до підняття сайту у видачі пошукової системи.

Причина 3. Просування біткоіна в маси

Раніше нерідко від творців кранів можна було почути, що ними рухає бажання популяризувати криптовалюту. Вони стверджували, що безкоштовна роздача сатоши стимулює розрахунки криптовалютою.

Однак сьогодні найбільша кількість кранів розраховані на роботу з біткоіном, популярність якого і без того досить велика. Сьогодні Bitcoin вже навряд чи потребує реклами.

На перший погляд бізнес на створення кранів здається дуже простим, але в той же час вельми прибутковим. Насправді не все так просто.

Щоб займатися створенням біткоін кранів, буде потрібний цілий багаж професійних знань. Важливо вміти працювати з трафіком, веб-дизайном та інтернет аналітикою.

В обов'язки творця крана входить наступна робота:

 • просування крана, придбання якісних місць для реклами;
 • створення й розміщення посилань, банерів;
 • робота над створенням якісного дизайну сайту;
 • вивчення поведінкового настрою користувачів.

Все це вимагає багато часу, сил і коштів. Враховуючи величезну кількість існуючих в даний час кранів, можна зрозуміти, що творцеві крана доведеться боротися за кожного відвідувача.

Природно, що у витратах не можна враховувати тільки виплати користувачам. Якщо взяти до уваги витрати часу і засобів на роботу над створенням і розвитком крана, стає зрозуміло, що бізнес на кранах набагато більш складний та менш привабливий.

9. Як не попастися на шахрайські крани біткоінів - 4 корисних ради для новачків

Робота на біткоін кранах привертає все більше користувачів. В першу чергу це пояснюється відсутністю необхідності вкладати кошти.

Відсутність вкладень дозволяє скоротити ризики до мінімуму. Все, що може втратити користувач, обмежується заробленими коштами.

Але в більшості випадків крани встановлюють мінімальний розмір виплат. Щоб його набрати, доводиться витратити чимало часу. Якщо кран вичерпається, буде дуже прикро.

Нижче наведено поради, які допоможуть знизити ризики втрати зароблених коштів при роботі з кранами.

Порада 1. Ретельно вибирати біткоін крани

Ймовірність несподіваного закриття ресурсу, який справно здійснює виплати мінімальна. Навряд чи кран зупинить свою роботу, привласнивши кошти користувачів.

Порада 2. Спиратися на відгуки реальних користувачів

Сьогодні в мережі діє величезна кількість форумів, на яких відбувається обговорення біткоін кранів. Важливо ретельно проаналізувати відгуки різних користувачів про ресурси.

Порада 3. Користуватися виключно надійними ротаторами

Ротатори кранів для збору біткоінів допомагають значно збільшити дохід. Надійні ресурси пропонують тільки найкращі та робочі біткоін крани, призводять найважливішу інформацію про них.

Порада 4. Не захоплюватися лотереями та іншими іграми

Крани нерідко пропонують різні платні ігри та лотереї. Ставки списуються з зароблених біткоінів.

Природно, ймовірність виграшу мінімальна. Тому позбутися з працею зароблених біткоінів можна за лічені секунди.

10. Bitcoin-крани - це шахрайство або заробіток?

До сих пір немає єдиної думки про реальність доходу на біткоін-кранах. Одні сайти реалізують вдалі бізнес-кейси і дійсно нарощують користувальницький трафік за рахунок роздачі безкоштовних біткоіни. Інші обманюють користувачів, змушуючи реєструватися в сумнівних проектах і використовуючи їх як дешеву робочу силу.

Головний недолік концепції біткоін-кранів - затримка при нарахуванні грошей на біткоін-гаманець. Сайт має право встановити для користувача недосяжну суму виведення в 100 або 200 тисяч біткоіни, при цьому дозволяючи Майнер накопичувати не більше 500 сатоши в день. Нескладно обчислити, що для досягнення потрібної суми користувачеві буде потрібно більше 1 року.

Іноді біткоін-кран - це лише привід, щоб затягнути відвідувача в інший, незаконні проект. Наприклад, в біткоін-казино, ставки на спорт за допомогою криптовалюта або інші азартні ігри. У користувача створюється враження, що якщо працює сайт-кран, то і казино обов'язково принесе дохід. Але на ділі казино завжди виявляється у виграші.

Іншою явною ознакою шахрайства є внесення депозитів на сайт з сатоши-краном. Адміністрація може вимагати гроші під приводом оплати комісії за зняття або докази платоспроможності клієнта. При цьому завжди вказується, що гроші повернутися разом з переведеними сатоши у вигляді BTC. На ділі власник сайту заблокує вас в системі, і користувач не побачить ні зароблені монетки, ні внесену суму.

Початківцям сатоши-майнер рекомендується ретельно вибирати кран. Звертайте увагу на деталі: захищеність, кількість вкладених грошей і сил в сайт, бізнес-модель проекту і т. д.

11. Висновок + відео

У пошуках можливості заробити в режимі онлайн багато хто розглядають біткоін крани. Цей варіант приносить не надто великі гроші порівняно, наприклад, з майнінгом біткоінів, однак при наявності певних знань може стати непоганим джерелом додаткових коштів, тим більше не потребує ніяких вкладень.

Читайте також - Як ще заробити Біткоіни (Bitcoin, BTC, Біток)?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити