Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

TradingView - платформа для криптотрейдерів. Обзор сервісу

Останнє оновлення: Середа, 21 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

TradingView

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Головне завдання починаючого трейдера — навчитися передбачати рух ціни, зрозуміти, в якому напрямку зміниться тренд bitcoin, ethereum, litecoin, ripple або іншої криптовалюти, а вже потім починати реальні торги реальною криптовалютой.

Tradingview — один з найбільш доступних і зручних з існуючих на сьогоднішній день сервісів технічного аналізу для трейдерів. Він має всі інструменти, необхідні як для початківців, так і для досвідчених трейдерів. Тут можна малювати графіки, бачити реальні котирування, робити свої прогнози крипторинку, створювати торгові стратегії, ділитися ними з величезною аудиторією трейдерів в світі, використовувати чужі ідеї, виставлені іншими трейдерами для загального ознайомлення.

Трейдери, які користуються сервісами Tradingview, можуть викладати скріни своїх графіків з коментарями: побудувавши графіки, можна викласти їх для загального огляду, можна також використовувати ідеї, напрацювання і графіки інших трейдерів.

Уроки трейдінгу для початківців

Індикатори, обсяги, таймфрейм, можливість легкого і зрозумілого побудови графіків — ось далеко не всі можливості Tradingview. Найголовніше досягнення сервісу — онлайн-графіки, на яких можна стежити за рухом ціни своїх активів.

Почнемо з того, що графіки Tradingview є двох варіантів — для незареєстрованих користувачів та для зареєстрованих користувачів. Неважко здогадатися, що повна версія має в рази більший потенціал, ніж неповний. Проте для широкого користувача доступні обидві версії.

Якщо ви тільки вчитеся будувати графіки і аналізувати вашу улюблену криптовалюту, вам цілком достатньо живого графіка, який, втім, має свої недоліки: тут представлено зовсім мало індикаторів і неможливо зберегти намальовані вами графіки. Зате на цій платформі ви зможете вчитися, а коли відчуєте більш твердий грунт під ногами, можна починати вивчати повний варіант. Повна версія доступна тільки для зареєстрованих користувачів, але для реєстрації потрібно всього лише пройти коротку процедуру, натиснувши кнопочку реєстрації в правому верхньому куті. До речі, існує безкоштовна і платна версії. На нашу думку, цілком достатньо і безкоштовної повній версії сервісу. В ідеалі ж — повна версія, яка допоможе створювати прогнози та контролювати їх виконання. У сервісі є місяць пробної безкоштовної підписки платної версії.

Платформа Tradingview має широкий набір графічних інструментів для графічного і технічного аналізу, незліченна кількість індикаторів, причому вони є основні, вбудовані стандартні й створені користувачами.

TradingView

Інтерфейс сервісу примітивно простий, зрозумілий і зручний. Більшу частину екрана займає робоча зона, на якій ми будуємо свої графіки. Керуючі елементи знаходяться з боків екрану: ліворуч — графічні інструменти для побудови графіків, показані у вигляді значків-символів, зверху — меню для вибору торгуємої криптовалютной пари, таймфрейма (часу відстеження тренду), індикаторів, варіантів графіка та інше, праворуч — зручні опції, одна з яких — будильник — віконце для встановлення звукових сигналів при досягненні вибраного вами рівня ціни.

У сервісі є велика кількість функцій, якими користуються трейдери при побудові графіків. Можна додавати на графік інструменти, індикатори, створювати повідомлення, змінювати шкалу цін, можна відкрити кілька графіків в одному вікні (максимум — у платній підписці).

Для технічного аналізу криптоактивів є понад півсотні інструментів — лінії, дуги, віяла, хвилі, рівні, промені, і багато іншого; і величезна кількість індикаторів — як уже відомих, існуючих десятиліттями, так і зовсім недавно створених самими користувачами.

Крім того, є багато допоміжних функцій, які можна використовувати для зручності в роботі: налаштування кольору, фону, товщини ліній, сітка, накладення на інший графік, замітки, звуки та багато іншого.

Існує велика кількість видів графіків — японські свічки, хрестики-нулики, бари, ренко, спіралі, віяла і багато інших.

Картинка з кумедними фігурками – так ми вирішили показати вам лише деякі інструменти цього сервісу (поки без графіка).

TradingView

Графік Bar

Бар — це вертикальна лінія. Її вершина — це максимальна ціна за певний період, нижня частина — нижнє значення ціни. Риска зліва — відкриття, праворуч — закриття ціни. Висхідний бар зображується зеленим (означає, що на момент закриття ціна зросла), що сходить — червоним (на момент закриття ціна впала).

Схожі на бари, японські свічки (з назви зрозуміло, що це розробка японців), тільки вони мають тіло свічки і тінь, а зростання або падіння ціни зображені — зеленим або червоним. Це, як правило, найбільш часто вживаний вид графіка (на малюнку нижче).

TradingView

Графік Renko

Графік ренко також розроблений японськими трейдерами. Це графік, що враховує тільки цінове значення. Графік ренко складається з зелених і червоних цеглин фіксованого розміру.

Графік хрестики-нулики

Зелені хрестики на ньому показують зростання тренду, червоні нулики — його падіння.

Графік "Кагі"

Послідовність вертикальних ліній, які з'єднані горизонтальними відрізками, – це графік кагі. Він триває, поки тренд не змінить напрямок, а ціна проходить деяку відстань в зворотному напрямку. Якщо ціна побила попередній мінімум чи максимум, колір лінії змінюється.

Дуже прості у використанні на сайті Tradingview патерни, в яких підписана кожна ключова точка. Також досить гарні для аналізу фігури перфекціоніста Ганна — віяло, квадрат, коробка.

Це далеко не повний перелік різноманітних графіків Tradingview. Вивчайте, але пам'ятайте, що який би вид графіків ви облюбували для технічного аналізу криптовалют, головне в торгівлі криптою не вони, а ваша інтуїція і вміння аналізувати, робити висновки, приймати рішення.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити