Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Стратегії торгівлі криптовалютой

Останнє оновлення: Четвер, 02 листопада 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Стратегії торгівлі криптовалютой

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Ринок криптовалют на сьогодні є одним з найбільш перспективних і швидкозростаючих ринків у світі. Деякі цифрові монети за місяць додають у ціні більше сотні відсотків, а з ними росте і розмір капіталу інвесторів. У цій статті ми розглянемо основні напрямки і стратегії торгівлі на біржі криптовалют, а також найбільш підходящі для цього майданчика.

Біржі криптовалют. Топ бірж для заробітку

Стратегія торгівлі на біржі криптовалют – купівля на корекції

Основний принцип інвестицій і, зокрема, спекуляцій на фінансовому ринку – це купувати за мінімальною ціною і продавати за максимальною.
Тому, не поспішайте купувати кріптовалюти на піку їх зростання. Найкращий варіант – це дочекатися корекційного зниження ціни, яке гарантовано настає після кожної нової ціни росту.

Для того, щоб правильно вибрати момент інвестицій в кріптовалюту, вам необхідно навчитися аналізувати їх графіки котирувань.
Для цього ви можете скористатися одним з безлічі сервісів on-line котирувань, де можливо самостійно проаналізувати ринок і знайти найбільш оптимальні рівні для придбання цифрових грошей.

Для прикладу візьмемо сайт tradingview.com, де можна проаналізувати онлайн графік котирувань будь-який з існуючих криптовалют.

Для цього введіть у пошуковий рядок цього сайту назву пари, наприклад ETH/USD (криптовалюта «Ефір» проти долара США).

Стратегії торгівлі криптовалютой

Далі — у випадаючому списку виберіть одну з бірж криптовалют, котирування якої ви будете використовувати для аналізу (наприклад, біржу – Binance).

Після того, як у вас відкриється графік котирувань обраної вами пари ETH/USD, переведіть таймфрейм відображення котирувань на H4 (чотиригодинний графік, на якому одна свічка дорівнює 4 годинам).

Стратегії торгівлі криптовалютой

Використовуючи цей таймфрейм, ви зможете відслідковувати середньострокову динаміку зміни ціни та вибрати найбільш оптимальний рівень для покупки кріптовалюти.

Тепер – позначте на графіку котирувань найбільш значущі рівні підтримок і опорів, а саме – рівні, які проходять через найбільш значущі піки і западини графіка ціни. Для цього використовуйте інструмент «горизонтальна лінія» на панелі інструментів сайту tradingview.com.

Як правило, саме ці рівні і є цільовими для хвиль корекцій і зростання графіка ціни.

Стратегії торгівлі криптовалютой

Далі, дочекавшись корекції котирувань до зазначених вище рівнів підтримки, ви зможете придбати криптовалюту за більш вигідною ціною (як і продати криптовалюту на піку її зростання при досягненні рівня опору).

Стратегії торгівлі криптовалютой

Як ви самі розумієте, купівля кріптовалюти на даних рівнях буде набагато вигідніше, ніж її придбання за поточною (пікової) ціною.

Для того, щоб не чекати зниження графіка котирувань до даними рівнями on-line, ви можете розмістити відстрочені заявки на купівлю кріптовалюти за вказаними цінами.

Для цього можна розмістити свої лімітні ордери на покупку на біржі криптовалют. Наприклад, використовуючи функціонал бірж Exmo ви можете залишити заявку на відкладену покупку кріптовалюти за заздалегідь визначеною вами ціною (ціною, до якої котирування ETH/USD знизяться під час корекції).

Ця заявка автоматично потрапить у склянку заявок біржі і коли котирування кріптовалюти знизяться до даного рівня, ви автоматично отримаєте криптовалюту Ефір.

Стратегії торгівлі криптовалютой – створення диверсифікованого інвестиційного портфеля

Другий прийом, який допоможе вам заробляти на біржі криптовалют з мінімальними ризиками – це створення інвестиційного портфеля. А саме, придбання не однієї кріптовалюти, а відразу декількох.

Для чого потрібен такий портфель? У разі, якщо одна з придбаних вами криптовалют впаде в ціні, дохід по іншим криптовалютам портфеля перекриє отриманий вами збиток. Тобто, таким чином ви диверсифікуєте ризики.

Об'єднавши стратегію купівлі кріптовалюти на відкаті і диверсифікацію ризику за рахунок придбання цілого портфеля криптовалют, ви зможете отримати прибуток істотно більше, ніж просто купивши одну криптовалюту за поточною ціною. І найголовніше – така стратегія торгівлі на біржі криптовалют буде для вас найменш ризикованою!

Відео

Вибравши в нашому рейтингу бірж криптовалют найбільш зручну для торгівлі, вже сьогодні ви зможете здійснити свої перші вигідні інвестиції на самому перспективному ринку – ринку цифрових грошей.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити