Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Стратегії торгівлі криптовалютою

Останнє оновлення: Середа, 13 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Стратегії торгівлі криптовалютой

Для отримання стабільного заробітку на криптовалютному ринку для початку потрібно визначитися зі стратегією, якої ви будете дотримуватися під час торгів. Наявність стратегії дасть змогу не відволікатися на непотрібні вам новини, економічні дані та ринкові події, які тільки заважають повноцінному і правильному аналізу.

У цій статті експерти сайту ITstatti.in.ua розкажуть про те, навіщо ще потрібна стратегія торгівлі криптовалютою, які її типи найпопулярніші і який з них найкраще підійде саме вам.

Навіщо потрібна стратегія торгівлі криптовалютою?

Було б неправильно розглядати події на криптовалютних ринках як випадкові і торгувати, ґрунтуючись виключно на своїй інтуїції. Так, у деяких випадках подібні угоди дійсно можуть принести великий прибуток. Але не варто думати про те, що так буде завжди.  Засновані на успішні інтуїції угоди - це випадковість, а не закономірність. Ви ніколи не зможете залишатися впевненими в тому, що повторите подібний результат.

Для досягнення успіху досвідчені трейдери покладаються на добре продумані методи. Вони знають, що ціни на криптовалюту хоч і коливаються, але все ж схильні слідувати передбачуваним закономірностям. Тобто до торгівлі потрібно підходити з певною стратегією. 

Існує безліч торгових стратегій криптовалютою, але ми розглянемо найпопулярніші з них.

Що таке криптоторгова стратегія?

Стратегія торгівлі криптовалютою - це метод планування і здійснення угод, якого ви будете дотримуватися під час купівлі/продажу цифрової валюти. Торгові стратегії зазвичай визначають, які угоди здійснювати, коли це робити, коли виходити з угоди і яким капіталом трейдер ризикує за кожною позицією.

Стратегія торгівлі криптовалютою - це фіксований план, який трейдер розробляє для отримання максимального прибутку під час купівлі або продажу криптовалюти. У цьому плані використовуються різні аналітичні інструменти для визначення тих ринкових умов і цінових рівнів, зміну яких можна спрогнозувати.

5 основних стратегій криптотрейдингу

П'ять найпопулярніших методів торгівлі криптовалютою, які буде розглянуто нижче:

  1. Скальпінг.
  2. Денна торгівля.
  3. Свінг-трейдинг.
  4. Купівля й утримання (холд).
  5. Арбітраж.

Далі ми розповімо, що означають ці стратегії торгівлі криптовалютою і як вони працюють. Але все ж не ризикнемо дати вам конкретні поради щодо їх використання. Пам'ятайте, що перед початком торгів на криптовалютному ринку вам потрібно самостійно зважити всі ризики і підібрати найкращу саме у вашому випадку стратегію.

1. Скальпінг

Ця торгова стратегія дає змогу трейдерам отримувати прибуток від коливання вартості віртуальної валюти через часті проміжки часу. Це дає змогу отримувати невеликий прибуток щодня, а згодом накопичити значну суму.

Скальпери часто використовують кредитне плече, щоб отримати можливість відкривати якомога більше угод, і жорсткі стоп-лосси для управління ризиками. Під час торгів використовуються 1-хвилинні, 15-хвилинні та 30-хвилинні таймфрейми. 

2. Денна торгівля

Внутрішньоденна торгівля передбачає вхід і вихід з позицій протягом одного дня. Так само, як і в попередньому випадку, отримання прибутку пов'язане з коливаннями вартості цифрової валюти. Денні трейдери відрізняються від скальперів лише більш тривалими таймфреймами.

Стратегії денної торгівлі розробляються з використанням технічного аналізу. Але потрібно розуміти, що внутрішньоденна торгівля так само, як і скальпінг, - досить трудомістка і ризикована стратегія. Вона не підходить для новачків і призначена для більш досвідчених трейдерів.

3. Свінг-трейдинг

Угоди, що здійснюються з використанням цієї стратегії, зазвичай займають більше одного дня, але не довше кількох тижнів або місяців. Деякі трейдери називають цю стратегію середньостроковою, оскільки вона перебуває між стратегіями внутрішньоденної та позиційної торгівлі.

Основна перевага свінг-трейдингу - можливість отримати більше часу для обмірковування своїх рішень. Саме цей стиль торгівлі зазвичай рекомендується трейдерам-початківцям.

4. Придбай та утримуй

Стратегія дає можливість утримувати торгові позиції протягом тривалого періоду часу. Це можуть бути місяці або навіть роки. Трейдери, які використовують цю стратегію, можуть ігнорувати короткострокові зміни вартості криптовалют і повинні аналізувати довгострокові тренди.

При використанні холда трейдери зазвичай зосереджуються на денному, тижневому і місячному таймфреймах. Одночасно проводиться фундаментальний аналіз для оцінювання потенційних тенденцій ринкових цін з урахуванням різних чинників, таких як ринкові тенденції та історичні закономірності

5. Арбітражна торгівля

Практика купівлі криптовалют на одному ринку і продажу їх на іншому для отримання прибутку від різниці в ціні відома як арбітражна торгівля. Трейдер заробляє гроші, використовуючи низьку кореляцію цін на криптоактиви, що пропонуються на двох або більше біржах.

Наприклад, якщо ціна біткойна на Binance становить 43 000 доларів, а на Coinbase - 43 400 доларів, ви можете купити біткоїн на Binance і перевести цифрову валюту на Coinbase, щоб продати її за вищою ціною.

Можливості арбітражу криптовалюти практично безмежні, оскільки на сьогоднішній день функціонує досить велика кількість криптовалютних бірж.

Як обрати найкращу стратегію торгівлі криптовалютою?

Скальпінг може бути хорошим варіантом, якщо вам зручно проводити весь день, сидячи перед своїм торговельним графіком, відкриваючи і закриваючи кілька угод через рівні проміжки часу. 

Більш тривала торговельна стратегія, така як свінг-трейдинг, краще підходить для трейдерів, які планують торгувати неповний робочий день, одночасно займаючись іншими видами діяльності.

При розробці торгової стратегії дуже важливо враховувати кількість часу, який ви плануєте присвятити торгівлі. Скальпери отримують прибуток лише за кілька пунктів при кожній угоді. Вони торгують великими обсягами щодня, постійно входячи і виходячи з ринку. З іншого боку, свінг-трейдери залишають свої угоди відкритими на період, який може варіюватися від кількох днів до кількох тижнів або навіть місяців.

Не існує "найкращої" торгової стратегії, яку можна було б порекомендувати абсолютно кожній людині, тому що це те, що значною мірою залежить від особистості трейдера. Тому, "найкращий" стиль торгівлі - це той, який ви оберете самі з урахуванням індивідуальних переваг.

Не поспішайте і розробіть стратегію торгівлі криптовалютою

Розробити стратегію торгівлі криптовалютою, яка підходить як для ваших фінансових цілей, так і для типу особистості, - завдання не з легких. Ми сподіваємося, що після вивчення описаних у статті популярних методів криптотрейдингу ви зможете швидше визначитися, який з них ідеально підійде саме вам.

Ведіть журнал, у якому будете записувати результати своїх угод, щоб легко визначити, які з них дійсно успішні, а які ні. Слідкуйте і відстежуйте кожну торгову техніку, яку ви використовуєте. Будьте обережні, щоб не відхилятися від зумовлених правил, які ви встановлюєте для себе, аналізуйте і робіть висновки, які підходи дають бажані результати, а які ні. 

Відео

Читайте також - Біржі криптовалют. Топ бірж для заробітку.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити