Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Майнінг (видобуток) криптовалюти на телефоні – чи можливо заробити віртуальні монети зі смартфона?

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Майнінг на телефоні

Видобуток кріптовалюти – одне з найактивніших віртуальних занять 21 століття. Немає нічого дивного в тому, що розробники мобільних додатків Android і IOs не змогли залишити без уваги криптовалютну галузь. Майнінг криптовалют на телефоні – чи можливо заробити віртуальні монети на своєму телефоні?

Взагалі, якщо говорити про заробіток в інтернеті в цілому, то користувачі всесвітньої мережі давно вже почали використовувати свої смартфони для подібних цілей.

  • По-перше – це зручно, смартфон завжди під рукою.
  • По-друге, способів заробітку, адаптованих під мобільні телефони та інші пристрої, є дуже багато.

Особливості видобутку кріптовалюти з мобільного телефону

Якщо говорити про майнінг криптовалют на телефоні і інших мобільних пристроях, то він трохи відрізняється самою специфікою роботи в порівнянні з використанням персонального комп'ютера. Однак в технічному плані немає ніяких особливих відмінностей.

Тут від майнера потрібно лише завантаження і установка відповідного додатка. Ніяких додаткових налаштувань не потрібно, оскільки апаратні ресурси смартфонів сильно обмежені.

Додатки, через які можна майнити криптовалюту

Зазначу, що андроїд майнінг не обмежується використанням наведених нижче додатків. В Play market можна підібрати велику кількість додатків, що підтримують алгоритми різних криптовалют. Також можливо спробувати клауд майнінг, використовуючи мобільний телефон.

Minergrate

Однією з найпопулярніших програм для смартфонів на базі IOs і Android є Minergrate. На початку використання користувачам буде пройти нескладний процес реєстрації. Додаток підтримує безліч криптовалют, серед яких є і біткоін. В ньому також можна налаштувати обмеження використання для різного рівня заряду батареї, а також при відсутності Wi-Fi підключення.

Крім іншого, додаток також є майнінг пулом, що дозволяє домогтися гарних результатів навіть при низькій продуктивності пристрою.

ЗВЕРНУТИ УВАГУ. У мобільному майнінг користувачі Android мають більше переваг, ніж власники IOs, тому що для них представлений більший спектр програм.

NeoNeonMiner

Велику популярність придбала програма, проте на відміну від Minergrate не має вбудованої прив'язки до пулу. Тому при використанні даної програми процес майнінгу наближений до комп'ютерних версій, так як користувачеві доведеться відшукати необхідні пули самостійно.

Програма підтримує більше двадцяти різних алгоритмів. Але при роботі з додатком пристрій сильно нагрівається. Також нерідко антивіруси відносять програму в розділ небезпечних через велику кількість не відключаємої банерної реклами.

ARM Miner

Ще один додаток з підтримкою Android – ARM Miner. Так само як і всі додатки для Android, воно рясніє рекламою. Але її можна відключити, купивши платну версію.

Скільки можна заробити з майнінгу на Андроїд і iOS

Слід враховувати, що навіть при максимальній потужності, великого доходу отримати не вдасться, тому що для досягнення хороших результатів необхідно сильно розігнати пристрій, який просто не впорується зі звалившимся на нього навантаженням.

Однак на такий спосіб безумовно варто звернути увагу новачкам з метою ознайомлення з основними принципами майнінгу криптовалюти. Зароблених грошей вистачить скажемо лише на оплату інтернету.

Плюси і мінуси майнінгу криптовалюта зі смартфона

Таким чином, можна зробити висновок, що мобільний майнінг має як невеликі переваги, так і недоліки. Якщо ви в роздумах над тим, як заробити біткоіни – ви повинні їх знати.

Спершу про позитивне:

  • По-перше, таким чином можна познайомитися з майнінгом криптовалют, не купуючи при цьому дорогого обладнання. Лише встановивши програму, користувач зможе для себе вирішити, чи він захоче надалі займатися видобутком криптовалют професійно або відмовитися від цього, не зазнавши при цьому значних втрат.
  • По-друге, використовуючи телефон, можна спробувати себе в майнінгу абсолютно будь-яких криптовалют, при наявності відповідного алгоритму.

А тепер про недоліки. Мобільні додатки забезпечили хорошу базу для майнінгу, проте для серйозних заробітків потужності телефону, звичайно ж, не вистачить. Спроби збільшити потужність видобутку криптовалют можуть призвести до великим перегрівання через відсутність систем охолодження, а також до неминучого псування пристрою.

Чи варто майнити на телефоні + відео

Важливо пам'ятати, що весь сенс процесу Майнінгу полягає в тому, щоб вирішити складну математичну задачу і отримати за це нагороду у вигляді криптовалюти. Чим більше ресурсів витрачає ваш пристрій на вирішення завдання, тим більше буде нагорода якщо задачу вдасться вирішити. З огляду на, що навіть у найпотужнішого смартфона незрівнянно менше потужності, ніж у топового ПК, то ваша нагорода за вирішення завдання в будь-якому випадку буде набагато-набагато менше.

При цьому ймовірність того, що ваш смартфон за 30 тис. грн благополучно «помре» від навантаження вкрай велика. У підсумку можна процитувати творця Ethereum Віталіка Буторіна:

«Майнити на телефонах - це гра для дурнів. Вона йде врозріз з усім, що ми знаємо про ефект масштабу, і швидше вселить в користувача помилкову надію, ніж допоможе йому».

Читайте також: Мобільний заробіток: Топ 17 додатків

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити