Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Що таке амбасадорські програми та як на них заробити?

Останнє оновлення: Середа, 27 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на амбасадорках

Ми вже всі чули про амбасадорки, але докладно мало хто розбирався. Мета цієї статті ознайомити вас з амбами, їх плюсами та мінусами, коротше починаємо.

Амбасадорська програма - це програма, націлена на розвиток проекту або якогось продукту, якщо ти починаєш просувати проект (робити меми, шилити, знімати відео про цей проект і т.д.), то ти стаєш амбасадором цього проекту.

Ви, можливо, запитували себе: "Як на цьому заробляти?" - якщо ви обрали хороший проект, то кожному амбасадору виділиться нагорода, і яка вже залежить від проекту та вашої активності. Проект може виділити амбассадору токени проекту, алокації, ексклюзивні нфт, доступ до закритого комюніті і так далі.

Так хто такий амбасадор?

Амбасадор - це обличчя бренду або локально або глобально. В ідеалі кандидат є законодавцем смаків у своїй спільноті і має планувати використання вже встановлених мереж та відносин для просування бренду за допомогою маркетингової тактики з вуст у вуста (наприклад, залучення друзів, публікація інформації про бренд в Інтернеті тощо).

Крім того, представник бренду також представлятиме свою компанію на певних заходах, де він може проводити демонстрації продуктів або роздавати зразки. Також він сам організовує такі заходи. Так само і в крипті.

Навіщо проекти у крипті шукають амбасадорів?

А тепер перенесемося в нашу сферу: розробники повинні зробити високотехнотогіческій проект у певні терміни, не в їхніх інтересах ще й розбиратися в тонкощах кожного ринку (менталетета споживачів, діалектів для перекладу тощо).

Саме з цієї причини проектам простіше знайти людей, що називається "на місцях", щоб було простіше доносити інформацію та залучати нових користувачів.

Що робить крипто амбасадор?

 • Презентує проект
 • Відвідує зустрічі та заходи від імені проекту
 • Сам створює зустрічі та заходи
 • Поширює інформацію про проект
 • Проводить конкурси та маркетингову кампанію
 • Підвищує обізнаність
 • Робить переклади статей, прес релізів тощо
 • Робить інфографіки
 • Спілкується у чатах, допомагаючи ком'юніті
 • Створює мемасики (так, навіть таке потрібно)
 • Накидає інфографіки
 • Веде мовну гілку в дискорі або створює мовну групу в телеграмі
  Ведення інстаграма своєю мовою

Які навички мені потрібні, щоб стати абмассадором?

 • Важлива навичка це знання англійської мови або вміння роботи з ним через перекладач (але в цьому випадку вам буде складно проходити відео або аудіо інтерв'ю).
 • Знання мов загалом.
 • Комунікаційні навички. Спілкування з командою та підписниками важлива частина програми потрібно вміти правильно розуміти питання (часто люди спілкуються ламаною англійською) і донести свою думку.
 • Копірайтінг - написання та переклад статей.
 • Дизайнерські навички.
 • Вміння красиво презентувати проекти – робота в power point, emaze, графічні програми.
 • Підтримка активності в чаті
 • Своєчасний переклад та публікація анонсів

І так головне питання, який наш інтерес у цьому?

А інтерес наш, звісно ж, у грошах.

Після завершення програми амбасадорів або під час запуску проекту команда проекту починає винагороджувати своїх робітків, в основному винагороду в токенах проекту. І тут найголовніший прикол у тому, що проект дає токенів на певну суму за цінами набагато нижчими ніж вона буде після випуску проекту. Наприклад нещодавній проект Hawksight нагороджував учасників амбасадорської програми в токенах проекту HAWK на суму 500$ за ціною 0,012$ за токен. Після запуску проекту токени реально було скинути по 0,3 $, що в 25 разів більше за яку нам дали токени, тобто:

500*25=12 500$

Не погано?

Я теж так думаю.

І це лише один із прикладів. Звичайно ж є й такі проекти, які зіскочили (зникли на стадії розвитку) і ніхто нічого не отримав, але і є взагалі яскраві приклади заробітку амбасадорів.

Проект InvArch – у перші 5 місяців програми винагорода активних амбасадорів була у рейоні 30-50 тисяч доларів на місяць!

Проект Solana – амбасадори отримали по 150 тисяч доларів одноразово!

Проект Subspace - платить менеджерам спільноти по 500 $ на місяць

Плюси амбасадорок

Думаю основним плюсом амб це їх перспективність, тому що вони тільки починають набирати обертів, і якраз не пізно в них літати (що не скажеш про гліми).

Другим плюсом є це їхня простота і кожен новачок зможе стати амбасадором, але незважаючи на їхню простоту, прибуток величезний.

Ще є купа плюсів: це розмаїття (можеш просувати проект як хочеш), прокачування медійки у процесі знімання відео для цього проекту, швидко набираєшся досвіду та нових знань абсолютно з нуля.

І думаю основним плюсом для вас буде хлопці - не потрібні вкладення, все залежить тільки від вас і вашого обсягу виконаної роботи.

Основні мінуси амбасадорок

Основний мінус це KYC у деяких проектах, а також різні співбесіди у відеочатах, що для когось може бути неприємно.

Інший мінус що амби швидко набридають, і навіть найпрацелюбніші люди згодом втрачатимуть інтерес до цієї темки.

І найбільший мінус на мою думку що люди закидають цю справу з часом, витрачають на амби купу часу і закидають на пів шляху (така сама фігня з вайтлістами в дс). Завжди доходьте до кінця, ЗАВЖДИ, якщо взялися закінчіть.

Де шукати амбасадорки?

Я думаю дуже важливо знайти гарну амбу над якою ми працюватимемо. "Але, де їх шукати?". Я пораджу для цього три платформи:

 1. Twitter - тут можна шукати все що можна і в тому числі амби, шукати амби можна по інфлам (людям які рекламують проекти) щоб знайти інфла потрібно хоча б одна амба, далі чекаємо на твітер цього проекту і шукаємо репости інфлів, потім заходимо на профіль інфла і там вже зможемо знайти багато проектів, головне вміти аналізувати.
 2. Medium.com - крута платформа з багатьма кількістю інформації, вам доведеться тільки підписатися на пару амб і вже у вашу стрічку будуть вистрілювати придатні проекти (або не дуже)
 3. Telegram - є безліч каналів по крипті, в яких адміни регулярно шукають придатні амбасадорки для своєї аудиторії, телеграм каналів конкретний теж не зможу порадити (тільки мій).

На яких амбах можна було заробити і скільки

 • Covalent - проект, який свого часу побував на коінлісті. Можна було дуже багато заробити, давали токени проекту.
 • Qredo – теж виходець з коінліста. Можна було отримати 10.000 доларів дуже просто.
 • OpenOcean - той проект проводив амбу в липні 2021 року, в якій за пару звичайних ретвітів виходило під 100-200 $ для звичайного смертного, а топ 1 забирав цілих 2,000 $
 • Moonbeam – людям, яким пощастило потрапити до списку амбасадорів, рубали бабло і буквально можна вже було купити машину.

Висновок + відео

Думаю зараз, як мінімум, потрібно розбиратися в подібних темках особливо в умовах ведмежки. Сподіваюся вам сподобалося і ви оформите підписку на мій телеграм канал про крипту та заробіток.

Читайте також - Стейкінг криптовалют: пасивний заробіток на депозитах.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити