Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток від 1000$ без вкладень на NFT Whitelist

Останнє оновлення: Середа, 03 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на Whitelist

Всім привіт, в цій статті я розповім вам, що таке NFT вайт листи і скільки на них можна заробити. 

Цей спосіб заробітку підійде як новачкам, так і тим, хто вже хоч щось розуміє на НФТ, а найголовніше, що цей спосіб зовсім не вимагає вкладень.

Ця стаття вступна і в ній не буде конкретних інструкцій, що і так потрібно робити, ця стаття для тих, хто зовсім недавно дізнався про заробіток на листах вайт і тільки починає свій шлях.

Що таке Whitelist і для чогось потрібний?

Whitelist в перекладі означає білий список - це список, за допомогою якого ви отримуєте певні привілеї, наприклад покупку нфт з колекції за ціною, яка іноді значно менша, ніж ціна під час публічного продажу.

Творці випускають колекцію з певною кількістю нфт і одним із маркетингових ходів є виділення певної кількості місць від загальної кількості для вайт аркуша, а щоб потрапити в білий список, потрібно бути активним користувачем спільноти в їхній соц. мережі.

Як отримати Whitelist?

Умови встановлюють самі проекти і завжди різні, але основні вимоги у всіх однакові.

  1. Для початку вам потрібно мати аккаут в дискорді та твіттері, всі НФТ проекти є в дискорді, так як дискорд це друга основна соціальна мережа для крипто і НФТ проектів.
  2. Необхідно спілкуватися в чаті та набивати певний рівень на сервері, за який вам можуть дати Whitelist.
  3. Вміти малювати або мати друга, який вміє малювати, але і це не обов'язково, оскільки арти можна купити у різних арторобів, коштують вони зовсім не дорого.
  4. Вміти грати в ігри. Так-так вам не почулось, багато проектів проводять роздачу вайт листів серед переможців у різних іграх, таких як Stumble Guys, LOL Beans, Smash Karts, а також за допомогою рамбл бота який рандомним чином обирає переможця, в деяких проектах ще грають у шахи та покер.
  5. Також вайт лист можна отримати за інвайт друзів у дискорд канал, якщо у вас немає друзів, то можна користуватися безкоштовними каналами по взаємній підписці в дискорді або купувати інвайти, коштує це дуже дешево.
  6. Брати участь у гівевеях, які проводять проекти у своїх соц. мережах.

Як заробити на Whitelist?

Є 2 способи заробітку на вайт листах:

  1. Купівля НФТ проекту в якому ви отримали ВЛ, але тут потрібні додаткові вкладення на купівлю НФТ, за допомогою цього способу ви можете як заробити так і піти в мінус, якщо потрапите в поганий проект.
  2. Спосіб який не вимагає додаткових вкладень це продаж вашого вайтлісту на спеціальних ОТС майданчиках.

Ну а зараз ми підійшли до найцікавішого пункту.

Скільки на цьому можна заробити?

Вартість вл залежить від проекту.

Я наведу вам кілька хайпових проектів, у яких вайтліст коштував досить дорого.

Перший проект це HAPEBEAST ціна за вайтліст якого починалася від 1000 доларів і досягала 10 тисяч доларів

Другий проект проект це Lord Society вайт лист у якому коштував від 500 доларів та досягав 1000 доларів.

Третій проект це С-01 ціна за вайтліст якого стартувала від 1000 доларів і сягала 5000 тисяч доларів.

Але якщо середня, то середня ціна на вайт лист варіюється від 50 до 200 доларів.

На місяць можна робити від 6 до 15 вайтлістів і заробляти на цьому від 1000 доларів практично без вкладень, тому що ціна за один вайтліст в середньому близько 100 доларів, якщо це не якийсь супер хайповий проект, у якого ціна на вайт лист стартує від 1000 доларів і такі проекти це не щось дуже унікальне, вони з'являються щомісяця і складність отримання в них вайтліста практично така ж, як і у звичайних проектах з ціною 100 доларів за вайт лист.

Які ризики?

Не всі проекти NFT розвиватимуться. Потрапляння у вайтліст не гарантує, що ви зможете продати свої токени та повернути хоча б частину коштів. Тому багато інвесторів одночасно подають заявки до кількох проектів, щоб один-два з них змогли покрити витрати та принести прибуток за решту.

А ще Whitelist NFT – дуже популярна криптовалютна тема. Тут є шахраї. Не варто забувати про високі комісії і про те, що для гідного заробітку доведеться багато чого вивчити та ще більше інвестувати у різні проекти.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити