Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

«Вчіться та заробляйте» на Binance – особливості бонусної програми

Останнє оновлення: Середа, 03 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

«Вчіться і заробляйте» (Learn & Earn) – запущена в 2022 році програма на Binance, за допомогою якої користувачі можуть отримувати безкоштовну криптовалюту за те, що читають та дивляться інформацію про блокчейн-проекти та технології. Отримати нагороду можуть лише користувачі, які пройшли вірифікацію особи.

Редакція ITstatti.in.ua розповість про особливості та переваги такого виду заробітку та намагатиметься відповісти на питання, які можуть виникати у користувачів.

Суть програми Learn & Earn

Інтерес до сфери криптовалют і блокчейна стрімко зростає. У сектор приходить багато новачків – це, звичайно, добре, але, на жаль, вони нерідко роблять помилки. Ці помилки призводять до втрати грошей або втраченого прибутку. Також дуже важливо розуміти процеси, на основі яких працює криптовалюта, гаманці, біржі та інші сервіси.

З метою популяризації блокчейну та перспективних блокчейн-рішень Binance і запустила цю бонусну програму. Користувачі теж мають з цього лише плюси – дізнаються важливу актуальну інформацію і заробляють криптовалюту.

Програма має періодичний характер – іноді біржа запускає акції, обмежені за часом, протягом яких потрібно виконати завдання. Усі учасники, які відповідають вимогам, отримають винагороду, вказану спочатку.

Зрозуміло, платформа відстежує чесність виконання умов – наприклад, не можна створювати ліві акаунти або виявляти ознаки маніпулювання ринком.

Як взяти участь

Інструкція щодо участі у програмі «Вчіться та заробляйте» на біржі Binance:

 • Зареєструватись на Бінанс та пройти верифікацію.
 • Перейти до розділу «Навчайтеся та заробляйте» з основного меню.Learn & Earn - перейти з меню
 • Відобразиться список усіх курсів, які можна пройти, та нагород, які будуть видані за це. Якщо акція вже закінчилася, ви побачите напис «Всі нагороди отримані». Але пройти курс все одно можна просто заради нових знань.
 • Натисніть «Почати курс» у варіанта, що цікавить.Learn & Earn - акції
 • Інформація зазвичай представлена у вигляді статті та додаткового відео. Рекомендуємо вивчити і те, й інше для кращого розуміння.
 • Пройдіть вікторину, відповівши на кілька питань по щойно вивченій темі.
 • Після завершення вікторини ви отримаєте токен-ваучер у тій чи іншій криптовалюті.

На сторінці програми вгорі є кнопка «Історія нагород», де ви зможете не тільки переглянути історію нарахованих винагород, а й отриманий з того часу прибуток (зростання ціни отриманої монети).

Отримання нагороди: як розрахувати та активувати

Зазначимо, що винагороди за успішне проходження Learn & Earn нараховуються не моментально, а протягом 2 діб після завершення за умови повної відповідності вимогам. Можливі невеликі затримки з вини системи. Але якщо пройшов довший час, а бонус не нарахований, зв'яжіться з техпідтримкою. Можливо, ваш обліковий запис з якоїсь причини визнаний таким, що не відповідає умовам акції.

Оскільки нагорода розподіляється у форматі ваучера, необхідно активувати її для отримання бонусних коштів на рахунок. Це робиться в розділі "Центр нагород" з меню користувача.

Увага. Не затримуйтесь з цією дією, оскільки ваучери дійсні лише 14 днів.

У "Центрі нагород" натисніть на кнопку отримання потрібного ваучера і підтвердіть дію. Після цього торговий бонус буде зарахований на ваш ф'ючерсний акаунт.

Трохи про те, як рахувати винагороду. Якщо вказано, що за проходження вікторини ви отримаєте $3 в якійсь криптовалюті, то ринкова ціна визначається на момент початку промо акції. Приклад: криптовалюта, в якій заявлено приз, коштує $100. Для розрахунку суми токенів до отримання буде використовуватись номінальна вартість у $100. Якщо ви пройдете вікторину, коли криптовалюта вже коштує $50, то сума до отримання буде розраховуватися на основі ціни $100.

Загальні умови

Стандартні умови, що застосовуються платформою Binance до цього та інших конкурсів, акцій, заходів:

 • До участі та отримання нагород не допускаються користувачі, які практикують масову реєстрацію акаунтів та субаккаунтів.
 • Є ліміт на загальну суму винагород для кожної конкретної країни.
 • Оскільки загальна кількість нагород обмежена, всі вони розподіляються у порядку черговості.
 • Немає обмежень для одного користувача на кількість пройдених вікторин та отриманих призів.

Правильні відповіді на всі запитання вікторини – обов'язкова умова отримання бонусу.

Активні та завершені акції

Learn & Earn на Binance

На момент написання є 2 активні промоакції з можливістю отримання бонусних ваучерів. Відстежувати їхню появу можна або на сторінці Learn & Earn, або у блозі біржі, або у нашому розділі про конкурси на Бінанс, який регулярно актуалізується.

Загалом матеріали поділяються на два основні види:

 1. Загальні інформаційні, зокрема про продукти Binance. Про криптоіндустрію, торгівлю, криптозайми, маржинальну торгівлю і т.д.
 2. Ті, що представляють ті чи інші блокчейн-проекти. Наприклад, THORChain, Reef, Polkastarter, Uma, Qtum, Tezos і т.д.

У першому випадку нагороди зазвичай виплачуються в BUSD, у другому випадку – у токенах, що розглядаються.

FAQ

Що таке «Вчіться та заробляйте» на Binance?

Бонусна програма, де потрібно вивчати матеріали на тему блокчейну, відповідати на запитання вікторини та отримувати за це бонуси.

Які вимоги до учасника?

Це має бути верифікований користувач, який відповідає вимогам компанії та не порушує правила.

Де знайти активні акції Learn & Earn?

З головного меню біржі, розділ «Вчіться та заробляйте».

У яких криптовалютах сплачуються призи?

У BUSD та багатьох інших криптовалютах, токенах. Це індивідуально для кожної конкретної акції.

Чи можна вивести бонус?

Ні, він призначений для зарахування на ф'ючерсний рахунок біржі та подальшої торгівлі. Прибуток, отриманий внаслідок торгів, вже можна буде вивести.

Протягом якого часу розподіляється нагорода?

Протягом 48 годин. Активувати бонус-ваучер для нагороди необхідно протягом 14 днів.

Висновок + відео

Платформа Binance часто впроваджує нові можливості для користувачів, які допомагають ефективніше заробляти на біржі. Програма «Вчіться та заробляйте» – одна з таких цікавих функцій. Оскільки це не вимагає жодних фінансових витрат від користувача, то всім верифікованим клієнтам рекомендуємо не упускати цю можливість. Акції відбуваються з деякою періодичністю, тому потрібно відслідковувати появу нових промоактивностей.

Читайте також - Як заробити на арбітражі криптовалют.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити