Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Що таке одноцентовая контекстна реклама?

Останнє оновлення: Понеділок, 20 січня 2020 Автор: Марина Швець

Одноцентовая контекстна реклама – це реклама в Яндекс Директ або Гугл Адвордс налаштована таким чином, що ви отримуєте цільових відвідувачів на свій сайт за копійки. Налаштувавши правильно одноцентовую рекламу, ви можете отримувати до 10 000 відвідувачів в місяць за 3000 рублів. Тобто, один відвідувач буде коштувати всього 30 копійок. Конверсія середнього вебсайту зазвичай становить 3%, тобто 3 відвідувача 100 залишають заявку (телефонують або роблять замовлення). Нескладно розрахувати, що 3% з 10 000 відвідувачів – це 300 заявок (дзвінків або замовлень), а т. к. ми витратили на рекламу 3000 рублів, то виходить, що одна заявка буде коштувати 10 рублів.

 Так, одноцентовая реклама це дуже вигідно! Це, мабуть, найдешевша реклама в Інтернеті. Але в чому ж тут підступ запитаєте ви? Чому ніхто до вас не пропонував нам цього? А підводних каменів тут чимало, перерахуємо основні:

  1. На жаль, одноцентовую рекламу можна налаштувати не для всіх тематик. Ідеально підходить для новинних порталів, розважальних сервісів, а також для Інтернет-магазинів з величезним товарним асортиментом. Є багато тематик де одноцентовую рекламу налаштувати просто неможливо або кількість відвідувачів, яких можна отримати з її допомогою дуже мало.
  2. 30 копійок за цільового відвідувача – це ідеальна ціна, яку важко досягти на практиці. Як правило, ця ціна значно вища. Так для клієнтів нашого агентства, середня ціна за цільового відвідувача з одноцентових рекламних кампаній становить 1,8 рублів за клік. Таким чином, в середньому 100 відвідувачів коштує 180 рублів, а якщо конверсія вебсайту дорівнює 3%, тобто 3 відвідувача 100 залишають заявку, то середня вартість однієї заявки становить 60 рублів.
  3. Одноцентовая реклама дуже складна в налаштуванні і управлінні, вимагає значних витрат часу. Так, щоб створити одноцентовую кампанію з 3000 слів і для кожного слова скласти оголошення з унікальним заголовком може знадобитися до 1-го місяця роботи, якщо її виконує одна людина. Звичайно, цю роботу можна автоматизувати і ми частково це робимо, але якщо автоматизувати її повністю, то вона буде низької якості, і не завжди дає потрібний ефект.
  4. Не кожне агентство, яке займається контекстною рекламою, візьметься за налаштування одноцентової рекламної кампанії, т. к. роботи по її настройці дуже багато, бюджет маленький, а рекламним агентствам невигідно працювати з малими бюджетами.

У чому ж секрет? Як вдається отримати таких дешевих відвідувачів і як наслідок дуже дешеві заявки в одноцентової рекламі? Як створити одноцентовую рекламну кампанію? Ніякого секрету тут немає. Для тих кому це цікаво, нижче детально описано як треба налаштовувати одноцентовую рекламу.

Як створити одноцентовую рекламну кампанію?

  1. Підбір пошукових запитів. Підбираємо 3 000 — 10 000 ключових слів з частотою від 30 до 2 000 запитів на місяць. В ідеалі треба підбирати такі запити, за якими відсутня конкуренція або вона мізерно мала. Підбір для Яндекс Директ можна здійснювати за допомогою сервісу: http://wordstat.yandex.ru/. Для всіх ключових слів необхідно скласти загальний список мінус-слів. Це дуже важливо, оскільки мінус-слова дозволять підвищити CTR оголошень і знизити вартість кліка.
  2. Створення заголовків і оголошень. Кожному ключовому слову повинно обов'язково відповідати одне оголошення в противному випадку Ви отримаєте низький CTR і високу вартість кліка. При цьому для кожного ключового слова необхідно скласти свій унікальний заголовок, який починається з ключового слова. Заголовок повинен привертати увагу потенційного покупця, добре читатися і поєднуватися з текстом оголошення. Для кожної окремої цільової сторінки повинен бути складений свій текст оголошення.
  3. Налаштування одноцентової рекламної кампанії. Основна мета при налаштуванні і управлінні одноцентової рекламною кампанією – це домогтися максимально можливого CTR, щоб оголошення потрапляли як мінімум в гарантовані покази. Низький CTR призведе до поступового підвищення ціни кліка для ваших оголошень, витіснення з гарантованих показів і їх відключення. Дуже бажано, щоб середній CTR по рекламній кампанії був вище 1%. При цьому CTR у розмірі 3% вважається хорошим показником для одноцентової реклами. При запуску новоствореної одноцентової рекламної кампанії спочатку необхідно встановити високі ставки, почекати близько місяця, щоб набралася статистика та оголошення придбали високий CTR. Потім треба відключити всі оголошення з CTR менше одного відсотка і лише після цього можна знижувати ставки до необхідного мінімуму.
  4. Управління одноцентової рекламою. Після запуску і налаштування одноцентової реклами необхідно відстежувати КЛІКІВ по кожному ключовому слову і в цілому по всій кампанії і не допускати його зниження. Тому на управління одноцентової рекламою потрібно від 1-го дня в місяць, а то і більше в залежності від кількості пошукових запитів. Часто в одноцентовую рекламу додають пошукові запити, які коштують значно дорожче цільової ціни за клік, але вони дуже цінні, бо їх може бути дуже багато і в сукупності вони дають хороший приплив цільових відвідувачів. А т. к. ми встановлюємо дуже низькі ставки, то такі оголошення показуються на поганих місцях і мають вкрай низький CTR. Як наслідок ці оголошення можуть сильно знизити загальний CTR кампанії і підвищити вартість кліка по всіх оголошеннях. Однак новостворені оголошення не мають ніякого CTR, і для розрахунку ставок по них використовується середній CTR всієї рекламної кампанії. Тому, щоб підтримувати високий CTR всієї рекламної кампанії, і не упускати відвідувачів за цими ключовими словами, ми можемо створювати оголошення за ним, а після першого кліка по якомусь оголошення видаляти їх і створювати знову. Таким чином, ми доб'ємося, щоб у таких оголошень середній CTR рекламної кампанії, вони показувалося в гарантованих показах і не псували нам CTR всієї рекламної кампанії. Необхідно відстежувати за цими словами, коли за ним клікнуть в перший раз, а після цього видаляти ці оголошення і створювати їх знову.

Також читайте - Унікальність контенту: розвінчання головного SEO-міфу.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!

 


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити