Марина ШвецьАвтор: 

Марина Швець

PR-менеджер, SEO фахівець. Професіонал в області маркетингу, SMM і просування веб-ресурсів.

Крауд маркетинг (Crowd marketing). Що це?

Останнє оновлення: Понеділок, 20 січня 2020 Автор: Марина Швець

Крауд маркетинг

У цьому пості мова піде про досить цікавий спосіб просування, який називається crowd marketing. У перекладі з англійської crowd – це натовп. Виходячи з цього, визначення терміна можна представити наступним чином.

Крауд маркетинг – комплекс заходів (технологія просування) спрямованих на підвищення продажів конкретного товару, заснований на рекомендаціях користувачів за рахунок популяризації бренду або сайту в мережі інтернет.

Сутність крауд маркетингу криється в неявних рекомендації авторитетних користувачів (експертів) на корисні ресурси, які за своєю суттю є комерційними.

Працює це таким чином: компанія, яка ставить за мету досягнення продажу конкретного товару, наприклад акумуляторів для автомобілів реєструє групу акаунтів в соціальних мережах, так і на авторитетних сайтах власного сегменту прив'язаних регіонально до зоні в якій плануються продажі. Після цього, за допомогою акаунтів компанія або її представник виступають експертами в конкретній області і допомагають слушними порадами на всіх обумовлених майданчиках. В процесі діалогів експерт не ставить перед собою мету продати, а лише рекомендує, наприклад, ті чи інші матеріали для більш детального вивчення питання. При цьому, самі рекомендації лежать на сайті з якого плануються продажі. У разі якщо рекомендації виявляться слушними користувачі зроблять очікуються від них дії – репост статті, публікація посилання в соц.мережах та на сторонніх сайтах і т. д.

Надалі користувачі раз за разом будуть бачити одні й ті ж сторінки сайту з потрібним вмістом або повідомлення одного й того ж експерта, що створить позитивний імідж просувається бренду. При цьому, у разі якщо виникне поломка, яку він не зможе вирішити самостійно у нього в думках відразу ж виникне сайт на якому він знаходив потрібні відповіді і який може окрім них надати послуги по продажу нового акумулятора.

Крауд маркетинг включає роботу за такими напрямами:

  • Відстеження коментарів і відгуків про певний продукт або компанії в соціальних мережах, форумах і тематичних сайтах;
  • Поиск и создание упоминаний о продукте или компании;
  • Здійснення постійного моніторингу за сайтами питань і відповідей по тематиці продукту;
  • Комунікація з користувачами з питань, пов'язаних з товаром, компанією, послугою або сайтом, а також надання їм експертної допомоги. При цьому рекомендація виконання якої-небудь дії здійснюється у вигляді прихованого маркетингу.

PR, SMM і SEO

Таким чином crowd маркетинг стосується цілого ряду питань PR, SMM, SEO за рахунок того, що включає в себе:

  • формування позитивного іміджу компанії, бренду, продукту, сайту
  • згадки про бренд;
  • вплив на трафік;
  • збільшення посилальної маси;
  • підвищення позицій сайту в результатах пошукової видачі.

Висновок:

Основа crowd маркетингу спілкування. Ніяких продажів. Ніяких слів про продажі. Люди від цього банально втомилися. Ви продасте тоді коли заслужити довіру, отримаєте хороший відгук на експертні оцінки і в тому випадку, якщо Ви змогли втовкмачити людям, що ви це ви і краще ніж те, що робите ви, не існує.

Читати також - Створення email-розсилки.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити