Повідомлення про ризики інвестицій, торгівлі на фінансових ринках, здійснення угод з фінансовими інструментами

Використання матеріалів, представлених на сайті «ITstatti.in.ua» означає, що ви ознайомилися з наведеною нижче інформацією і повною мірою усвідомлюєте можливі ризики.

✅ Інвестування і торгівля на фінансових ринках (валютному, фондовому, кріптовалютном і т. д.), а також здійснення угод з фінансовими інструментами (в т. ч. бінарними опціонами) пов'язана з ризиком отримати збиток внаслідок прийнятих трейдером рішень. Більш того, це може призвести до втрати всього депозиту.

✅ Більшість ДЦ (дилінгових центрів), форекс-брокерів, брокерських компаній бінарних опціонів пропонують послугу кредитного (маржинального) плеча. Використання даного інструменту може привести до того, інвестор може втратити більше грошей, ніж є на його рахунку. Кредитне плече збільшує депозит в кілька разів. Це робиться для того, щоб навіть при невеликому депозиті трейдер міг вийти на біржу. Негативною стороною є ризик втратити велику суму грошей навіть при мінімальних коливаннях ціни торгуемого активу. У разі збиткової угоди учасник ринку може втратити не тільки всіх власних коштів на рахунку, але і тих, що були додатково внесені для підтримання відкритої позиції. Відповідальність за використання кредитного плеча повністю покладаються на трейдера. Це потрібно враховувати при розробці стратегії, проведенні фундаментального аналізу і відкритті ордерів.

✅ Торгувати на фінансовому ринку, здійснювати операції з фінансовими інструментами слід тільки на власні кошти, яке ви можете дозволити собі втратити. Перед початком роботи необхідно ретельно вивчити способи захисту депозиту від збитків у разі настання форс-мажорних ситуацій.

✅ Обов'язково потрібно враховувати фактор підвищеної волатильності для досить широкого спектру фінансових інструментів. При сильному русі ціни всередині дня можна як добре заробити, так і багато втратити.

✅ Також слід тримати в голові можливість отримання збитків у разі збоїв в роботі інтернету, технічних проблем на платформі брокера, не додзвонитись до оператора, відсутність електроенергії та інших факторів, які можуть перешкодити вчасно увійти в ринок і закрити операцію з прибутком.

✅ Потрібно розуміти, що торгівля на Форекс, торгівля бінарними опціонами та іншими похідними фінансовими інструментами має високий рівень ризику, який підходить не для всіх трейдерів та інвесторів. Торгівля не рекомендується для осіб, обмежених у фінансах та інших засобах, що мають недостатньо досвіду в торгівлі (вчинення правочинів), а також мають низьку терпимість до ризику.

✅ Всі ризики, пов'язані з роботою на ринку Forex, торгівля бінарними опціонами та іншими фінансовими інструментами повністю лягають на трейдера. Бірж присвоюється особливий законодавчий статус, тому перед укладенням договору про співробітництво з однією з компаній, що надають подібні послуги, необхідно ознайомитися з юридичною стороною питання конкретно для вашої країни.

✅ Деякі брокери вносять зміни в публічні оферти і договори. Перед початком торгів потрібно ознайомитися з їх змістом. Ви повинні розуміти, на що даєте свою згоду. В іншому випадку існує ймовірність виникнення непередбачених ситуацій. Пропоновані до укладення договори або фінансові інструменти є високоризикованими і можуть призвести до втрати внесених коштів у повному обсязі.

✅ Весь одержуваний матеріал на тему трейдингу повинен піддаватися тестуванню. Навіть якщо вас переконують у високій прибутковості, то це ще не означає, що її вийде повторити. Також ризики можуть виникнути внаслідок неправильного використання або тлумачення поширюваного ПЗ, сервісів та інформації.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити