Правила передруку матеріалів

Авторські права

Вся інформація (статті та матеріали), розміщена на сайті itstatti.in.ua належить власникам сайту.

Використання матеріалів сайту дозволяється тільки на умовах, які вказані нижче в Правилах копіювання матеріалів.

У всіх інших випадках копіювання і публікація матеріалів на сторонніх ресурсах заборонено законом про авторське право України (Повне/часткове використання матеріалів без згоди авторів сайту і прямого індексованого гіперпосилання заборонено).

Правила копіювання матеріалів

Матеріали сайту можна використовувати в наступних випадках:

  1. статті (публікації) використовуються виключно для некомерційних, інформаційних або особистих цілей;
  2. інформація, яка була повністю скопійована (без правок і змін);
  3. при копіюванні інформації вказується відкрита гіперпосилання на сайт itstatti.in.ua також вказується сторінка і доступні дані автора публікації.

Використання для інших цілей, у тому числі і комерційних, не передбачених правилами вище заборонено законодавством про авторське право, що може спричинити за собою адміністративну/кримінальну відповідальність. (Відповідальність за чинним законодавством України).

Увага!

Для web-ресурсів (сайтів, форумів і т. п.) при копіюванні матеріалів обов'язкове відкрите зсилання* на сайт //itstatti.in.ua/.

*Відкрите індексуюче посилання — це посилання на джерело, яке має вигляд <a href="/посилання на статтю з протоколом HTTP://">Джерело</a>

Не допускається:

  1. Використання атрибута rel= "nofollow" при вказівці джерела;
  2. Використання зовнішніх і внутрішніх технології редиректу;
  3. Інші технології маскування посилання (включаючи використання JavaScript);

Товарні знаки

Назви, логотипи та інші атрибути фірмового оформлення (стилю) продукції (послуг), які вказані в інформаційних, рекламних матеріалах можуть бути зареєстрованими товарними знаками, права на які належать їх власникам.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити