Про проект

Шановні читачі інформаційного блогу «ІТстатті.ін.юа» , ми раді бачити Вас на нашому веб-ресурсі!

Проект «ITstatti.in.ua» (заснований в 2016 році) — це популярний, цікавий і якісний портал для активних, перспективних людей, підприємців, інвесторів і всіх тих, кому цікава тема фінансів, діловодства і т. д. Кожен день наш сайт відвідують тисячі читачів, які бажають розпочати свій бізнес, знайти своє джерело стабільного доходу і досягти успіху в ньому.

Місія проекту — популяризація бізнесу, підвищення фінансової грамотності населення, інформаційне сприяння новачкам у «фінансовому» світі.

Аудиторія проекту — початківці і діючі інвестори, підприємці — люди з активною життєвою позицією, які мають цілі і плани на майбутнє.

💎💼 Наша команда щодня працює над поліпшенням якості проекту і прагне до того, щоб журнал ITstatti.in.ua ставав тільки краще і допомагав читачам знаходити вичерпні відповіді на свої запитання.

Заробіток, бізнес, інвестування, фінанси — теми, які набирають популярність рік за роком, і, як правило, розібратися в них самому не так просто.

Для більш детального вивчення питання необхідні ментори (наставники), а також якісна і актуальна інформація, де наш проект може слугувати провідником, у цікавлячу Вас, тему.

На власному досвіді, перевіреної інформації ми даємо технології (поради, керівництва) по досягненню цілей і реалізації Ваших амбіцій.

У журналі «ITstatti.in.ua» публікуються відповіді на популярні питання:

  • Як відкрити свій бізнес самому, які бізнес ідеї з мінімальними вкладеннями існують;
  • Як почати свою справу, офіційно зареєструвати;
  • Як створити інтернет-магазин, сайт для свого бізнесу — як розкрутити їх в соціальних мережах і т. д.;
  • Як заробити в Інтернеті, які способи заробітку існують;
  • Куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід;
  • і багато іншої корисної інформації.

Ми щодня працюємо над поліпшенням журналу, завдяки цьому аудиторія проекту постійно зростає.

Регулярно публікуються актуальні матеріали від досвідчених фахівців у своїй галузі.

🔔 Звернення в редакцію!

Листи до редакції, скарги, повідомлення про помилки прохання надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1. Команда проекту «ІТстатті.in.ua»

✔ Вольдемар Воронцовський – відповідальний за стратегію і розвиток бізнес-журналу ІТстатті.in.ua (Веде рубрики "Заробіток в інтернеті", "Створення сайтів"). (Інстаграм).

Марина Швець – PR-менеджер (відповідає за маркетинг, роботу з клієнтами та партнерами) (E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Наталія Володіна – дизайнер, контент-менеджер (відповідає за створення ілюстрації, оформлення та публікацію статей)

Тамара Сумська та Андрій Конотопський — фахівці з особистих фінансів та інвестування (рубрики «Фінанси та інвестиції; Бізнес»)

Сергій Косенков — експерт-рецензент (рубрики «Фінанси та інвестиції; Бізнес») (Інстаграм)

Артем Чернета - фрілансер, практикуючий трейдер криптовалюти, фахівець з фінансів (рубрика "Трейдінг", "BTC"). (E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Валерій Майборода - фахівець з фінансів (рубрика "питання фахівцю") (E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Детальніше з Редакцією, експертами і просто нашою командою можна ознайомитися тут.

2. Де ми знаходимося

вулиця Велика Васильківська, 27 Київ, Україна

Ми будемо раді бачити Вас в ряду наших постійних читачів!

Якщо у вас залишилися до нас питання, зауваження чи пропозиції, то можете їх задати нам через контактну форму нижче.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити