Валерій МайбородаАвтор: 

Валерій Майборода

В.о. керівника Німецько-українського фонду. Найбільш відомий особливою увагою до кредитування малого і середнього бізнесу.

Коли при трейдингу переходити з демо-рахунку на реальний?

Привіт, мене цікавить тема заробітку на Форекс. Я прочитав багато корисної інформації по трейдингу, також у мене був відкритий демо-рахунок, через який я вчився торгувати валютними парами. Але як тільки я "завів" реальний рахунок, у мене почалися проблеми і трейдинг пішов в мінус. Зараз я перестав торгувати до з'ясування причини. Скажіть, з чим це може бути пов'язано і як можна вирішити цю проблему і коли краще переходити на реальний рахунок? Дмитро Олексійович, м. Вінниця.

Вітаємо, Дмитре Олексійовичу!

На жаль, дана ситуація це реальність для більшості нових трейдерів. Деякі відчувають такі труднощі відразу, інші ж через невеликий проміжок часу. Але майже кожен трейдер при переході від демо-торгівлі до реальної, починає втрачати свої гроші. Якщо ви зіткнулися з цим, ось кілька потенційних причин, чому це сталося і як повернутися до прибуткової торгівлі, яку ви показували на демо-рахунку.

Перш за все відпочивайте в перервах від торгівлі. Те, що ви переживаєте є нормальним процесом. Існує великий тиск, коли реальні гроші знаходяться «в обороті». Цей тиск може викликати додаткові фактори, які можуть впливати на ваш трейдинг.

Звичайно, цього тиску не було б, якщо ви і далі торгували на демо-рахунку.

Для новачків є цілком нормальним кілька тижнів або навіть місяців нестабільної живої торгівлі. Це дуже важливий етап у розвитку вас, як трейдера. Якщо ви навчитеся справлятися з самим собою, то наблизитеся на один крок до успішного трейдингу на ринку.

Тільки ті, хто готовий наполегливо рухатися до своєї мети, і докладати до цього певних зусиль, в підсумку стануть успішними. Постарайтеся зрозуміти, що кожен успішний трейдер, який прийшов на ринок, пройшов аналогічну фазу «переходу», і, хоча це було важко, вони впоралися. Тут ми рекомендуємо детально вивчити статтю - «Як почати торгувати на біржі — докладна інструкція», де описані стратегії та індикатори торгівлі, а також всі нюанси і тонкощі заробітку.

Причина 1. Зміна ринкових умов

Перехід від демо до реальної торгівлі стає ще більш складним, якщо демонстраційний торговий період був відносно коротким. Ринкові умови постійно змінюються, тому якщо трейдер всього один або два місяці торгівлі на демо-рахунку, то це означає, що трейдер навряд чи готовий впоратися з різними умовами, які можуть статися з ним на ринку.

Розглянемо трейдера, який торгує демо-рахунком в дуже волатильний період.

Їх стратегія будується навколо захоплення великих коливань цін. Стратегія добре працює на демо-рахунку в нестійких умовах, тому трейдер відкриває реальний обліковий запис (тобто реальний торгівельний рахунок). Волатильність знижується, але трейдер продовжує вважати, що кожна угода призведе до великого коливання ціни. Але ситуація розвивається не як планувалося, і рахунок трейдера наповнюється втратами.

Трейдер не зміг адаптуватися до поточним ринковим умовам через брак досвіду, ринок продемонстрував трейдеру ситуацію, до якої він був абсолютно не готовий, що призвело до втрати коштів.

Якщо ви відчуваєте труднощі з торгівлею після переходу, подумайте, чи підготували ви себе до всіх типів ринкових умов. Трейдери повинні знати коли краще всього почати торгувати, а коли краще зупинитися (на основі їх торгового плану) на основі трендів, бічного руху ринку, нестабільних і повільних ринках. Якщо ви не знаєте, як торгувати (або коли краще не торгувати) в цих умовах торгівля на біржі повинна бути припинена.

Причина 2. Психологічний елемент

Існує одна істотна відмінність між демо-трейдингом і реальною торгівлею, це страх. Занепокоєння або страх у торгівлі фактично змінює те, як ми аналізуємо ринок. На демо-рахунку, ви, ймовірно, реагували на кожен торговий сигнал.

У живій торгівлі (хоча багато трейдерів роблять навпаки) вони починають піддавати сумніву кожну угоду. Боячись втратити гроші, вони говорять собі, що ця угода може бути збитковою, і немає достатньої кількості підстав для її відкриття.

Бути успішним трейдером вимагає повного охоплення та аналізу збиткових угод. Як тільки ви зрозумієте, що втрати це звичайна частина торгівлі, ви завжди зможете правильно аналізувати свої втрати, і запобігати їх у майбутньому (на аналізі минулих втрат). Це ще один крок до становлення успішним трейдером.

Єдиний спосіб подолання страху — це розуміння, що, програючи на ринку, ви все одно отримуєте необхідний досвід, який допоможе вам в майбутньому.

Коли починаєте торгувати на реальному рахунку, торгуйте найменшим розміром позиції. Таким чином, втрати по кожній угоді настільки малі, що це не повинно викликати занепокоєння. Використовуючи невеликі позиції, ви не будете затьмарені занепокоєнням. Повільно збільшуйте свій розмір позиції, довівши ризики до 1% в кожній угоді від усіх коштів вашого облікового запису.

⭐ Відкривати торговий реальний рахунок слід також у відомих і надійних брокерів . 

Висновок + відео

Перехід від демо-трейдингу до реальної торгівлі повинен бути простим. Переконайтеся, що ви практикували торгівлю достатню кількість часу і ви готові до трейдингу при будь-яких ринкових умовах. Якщо це валютна біржа, то врахували види аналізів ринку Forex і пройшли навчання Форекс, якщо бінарні опціони, то розібралися у всіх нюансах такого трейдингу.

При торгівлі на реальному рахунку починайте з найменшого розміру позиції. Це може здатися кроком назад після торгівлі більш великими позиціями на демо-рахунку, але ви не можете дозволити собі, щоб страх і тривога здійснювали вплив на ваші торгові рішення.

Згодом ви зможете збільшити розмір позиції. Працюйте над цими факторами, і ваш перехід на реальну торгівлю буде відбуватися більш плавно.

Також при переході з демо-рахунку на реальний торгівельний рахунок дуже важливо правильно вибрати брокера через якого, ви будете здійснювати торгівлю.

Нагадуємо, що якщо торгівля на фондовому ринку або інших біржах у Вас викликає проблеми, то ви можете довірити свої гроші стороннім трейдерам, наприклад, через довірче управління в ПАММ-рахунки.


Сподіваємося, журнал «ITstatti.in.ua» зміг дати вам всі відповіді на питання. Бажаємо успіху і успіхів у всіх починаннях!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити