Валерій МайбородаАвтор: 

Валерій Майборода

В.о. керівника Німецько-українського фонду. Найбільш відомий особливою увагою до кредитування малого і середнього бізнесу.

В яку криптовалюту краще вкласти гривні в 2024 році і як вигідно це зробити?

Привіт, я дуже багато чула про вкладення в «крипту» і у мене до вас питання: «в яку криптовалюту краще вкласти гривні в 2024 році і як можна це зробити?» Катерина Ігорівна, 31 рік, м. Житомир

Вітаємо, Катерино! Про те, що таке криптовалюта, ми писали в одній з наших минулих статей. Зараз же докладніше розповімо, які переваги має інвестування в криптовалюту. У матеріалі також розглянемо, в яку криптовалюту найкраще вкласти гривні в цьому році.

Для когось вкладення в електронні цифрові гроші є чимось незвичайним і незрозумілим, для інших – прибутковий спосіб заробітку. У той час, коли хтось думає про те, куди краще вкласти гроші, інші активно вкладають та покращують свій матеріальний добробут. Яким чином забезпечується дохід на цифрових грошах?

Перед тим як витрачати кошти на придбання віртуальних коінів, варто з'ясувати, яка ступінь ризику при таких вкладеннях, до чого це може призвести, в яку криптовалюту прибутковіше вкладати гроші.

Переваги вкладення у віртуальні грошові одиниці

Коли починається розмова про оптимальні способи вкладення, завжди в першу чергу маються на увазі цифрові валюти. У чому їх переваги?

 1. Актуальні технології. Формування віртуальних цифрових грошей базується на технології блокчейн, все більше застосовуються в різних сферах діяльності людини. Використовувати електронні гроші є можливість майже в кожній державі (крім деяких). Відповідно, можливість отримувати прибуток майнінгом криптовалют або трейдингом на біржі криптовалюта можна завжди і де завгодно.
 2. Збільшення ціни. Лідируючі криптовалюти, як правило, ростуть у вартості. Буває, що ціна різко знижується, але через певний період часу вона багаторазово підвищується. При грамотному підході до вкладення коштів, з'являється можливість без зусиль отримувати прибуток, спекулюючи на зміні котирувань. Рекомендуємо також прочитати статтю, як можна заробити на криптовалюті.
 3. Перспективність напрямку. Постійно виникають нові віртуальні грошові одиниці, здатні в майбутньому стати об'єктом вкладення фінансів. Передбачення збільшення ціни дозволяє поправити власне матеріальне становище при невеликих зусиллях.

У будь кріптовалюти є свої переваги і недоліки.

До перших відносяться: конфіденційність валютних операцій; вільний код алгоритму дає можливість її майнити будь-кому; немає центрального сервера даних; на неї не поширюється зростання цін (інфляція); блоки біткоіну неможливо дублювати.

Мінуси: немає гарантій захисту віртуальних сховищ кріптовалюти; державні регулятори можуть негативно впливати на електронні грошові одиниці; велика волатильність; втрата ключа до віртуального сховища електронної валюти або його вихід з ладу викликає повну втрату всіх заощаджень; зі збільшенням труднощі мережі втрачається можливість використання домашньої обчислювальної техніки для видобутку віртуальних грошових коштів.

В яку криптовалюту найкраще вкласти гривні в 2024 році - огляд найперспективніших

На успішність вкладення впливає грамотний підбір кріптовалюти. Тут необхідно визначити дійсно прибуткову цифрову грошову одиницю, яка не може обернутися фінансовим крахом.

При підборі слід загострити увагу на наступні критерії:

 • поширеність (популярність серед майнерів, зростання ціни; доступність на торгових майданчиках і т.п.);
 • портативність (електронні гроші повинні легко переводитися);
 • захищеність від хакерів і аферистів.

Таким параметрам відповідає чимало нинішніх електронних грошових одиниць. Наприклад, біткоіни, ефір, лайткоін та ін.

ТОП-8 криптовалют, в які краще вкласти гривні

Отже, експерти радять вкладати гроші в перспективні і надійні кріптовалюти:

 1. Bitcoin (Біткоіни);
 2. Bitcoin Cash (Біткоін Кеш);
 3. Ripple (XRP);
 4. Aptos;
 5. ATOM;
 6. Arbitrum;
 7. Polygon;
 8. DogeCoin (DOGE).

Переваги вкладення: постійне і швидке збільшення електронної валюти; лояльність майнерів; ліквідність, різноманітні способи збуту/придбання; дають можливість зберігати в них заощадження; немає єдиного керуючого центру і контролю з боку органів державної влади.

Недоліки інвестування: великий комісійний збір; «гальмування» валютних операцій в інтернеті; труднощі масштабування структури; правову заборону на віртуальну валюту в окремих державах; занадто швидке зростання котирування кріптовалюти здатне обернутися настільки ж швидким падінням, т. к. криптовалюта нічим не забезпечена.

Порядок інвестування

 • I. Визначити об'єкт вкладення з існуючих цифрових грошових одиниць (біткоіни, Ріпл, Ефіріум, Деш і так далі).
 • II. Підготувати гроші для вкладення.
 • III. Завести грошове сховище (Блокчейн-гаманець) для здійснення угод з купівлі-продажу.
 • IV. Завершити реєстрацію на торговому майданчику.
 • V. Купити криптовалюту при зниженні їх вартості.
 • VI. Продати і перевести в готівку криптовалюту, що захистить її від викрадення зловмисниками.

Ймовірні ризики вкладення в криптовалюту

 1. Віртуальні гроші нічим не забезпечені і можуть бути схильні до блокування з боку державних регуляторів.
 2. Можна втратити все при швидкому падінні котирування електронних грошових коштів.
 3. У великій кількості країн ходіння віртуальних грошей законодавчо ніяк не врегульовано, або зовсім знаходиться поза законом.

Команда «ITstatti.in.ua» сподівається, що змогла відповісти на ваше запитання. Якщо ж у вас залишилися ще які-небудь питання, задавайте їх в коментарях нижче. До нових зустрічей на сторінках нашого журналу!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити