Валерій МайбородаАвтор: 

Валерій Майборода

В.о. керівника Німецько-українського фонду. Найбільш відомий особливою увагою до кредитування малого і середнього бізнесу.

Чи реально виграти на бінарних опціонах чи ні?

Добрий день! У мене є знайомий, який заробив в Інтернеті пристойну суму грошей і купив собі машину. Каже, що виграв на бінарних опціонах. Чи дійсно можна виграти, торгуючи бінарними опціонами або це міф? Олексій, м. Київ

Драстуйте! Про такий унікальний спосіб заробітку як торгівля бінарними опціонами говорять багато. Але ось тільки думки людей тут розходяться. Хтось стверджує, що бінарні опціони — це не що інше, як чистої води обман, а хтось, навпаки, впевнено заявляє, що це хороший спосіб розбагатіти.

Відразу треба сказати, що праві тут останні. Так, на бінарних опціонах можна виграти/заробити непогані гроші, особливо якщо знати, як саме це треба робити. Тут також важливо правильно вибрати брокера бінарних опціонів.

Професійні трейдери, які вже давно займаються торгівлею на біржі, прекрасно знають про багато тонкощів цієї роботи. Тому і вести торги у них виходить добре. Вони чекають підходящої ситуації, коли можна відкрити або закрити угоду. Як тільки настане відповідний момент, професійний трейдер починає діяти.

Однак те, що можна сказати про професійного трейдера, не можна сказати про новачка в цій сфері. Останній, як правило, не знає, коли краще відкрити і закрити угоду. Він не буде чекати підходящої ситуації, оскільки просто не розуміє, якою взагалі повинна бути ця ситуація.

Всі дії трейдера-новачка засновані виключно на спробах випадково вгадати, у який бік буде рухатися графік, що відображає курс фінансового активу.

Звідси і відбувається поділ людей на два табори: на тих, хто скептично ставиться до біржової гри, і на тих, хто щиро вважає, що бінарні опціони — це відмінний спосіб розбагатіти.

Зрозуміло, скептично налаштовані особистості — це новачки в сфері трейдингу, які спробували було почати вести торгівлю, та так і не домігшись успіху, припинили таку діяльність. Ну а люди, позитивно відкликаються про торги бінарними опціонами — це "майстри", які дійсно отримують стабільний дохід, займаючись такою діяльністю.

Але ж професійні трейдери теж колись були новачками. Виходить, вони раніше також належали до тієї групи людей, які впевнені, що виграш на бінарних опціонах неможливий. Однак це не так. Якби були впевнені, відмовилися б від такої роботи і не стали б просуватися вгору по кар'єрних сходах трейдингу.

Просто спочатку у них було багато терпіння. Вони поступово навчилися трейдерському ремеслу, познайомилися з особливостями фінансового ринку, потренувалися вести торги на невеликі (або зовсім на віртуальні) гроші, створили свою торгову стратегію і з успіхом її застосували. Про те, де можна пройти навчання Форекс читайте в окремій статті.

При торгах бінарними опціонами угоди можуть мати один з двох випадків: або вони закінчуються вдало для трейдера, або невдало.

Як правило, кожен трейдер прагне до того, щоб кількість невдалих угод ставало все менше і щоб при цьому зростала кількість вдалих угод.

Спочатку, коли трейдер ще є новачком і діє тільки навмання, співвідношення вдалих і невдалих угод — 50:50. Це поганий показник. В цьому випадку нічого не вийде заробити. І якщо навіть кілька разів поспіль пощастить, то потім обов'язково також кілька разів поспіль не пощастить. В результаті прибутку ніякої не буде.

У професіоналів же кількість успішних угод може доходити до 90%. І в цьому випадку, безсумнівно, буде стабільний прибуток. Головне правильно використовувати свої грошові ресурси.

Буде потрібно якийсь час на те, щоб почати ефективно працювати і отримувати непогану стабільний прибуток. Для цього доведеться аналізувати біржовий ринок і застосовувати торгові стратегії. Більш докладно про індикатори і стратегії Форекс ми розповіли в минулому випуску.

На цьому у нас все. Сподіваємося, команда «ITstatti.in.ua» змогла відповісти на ваше запитання. Бажаємо вам удачі і великих виграшів на бінарних опціонах. До нових зустрічей!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити