Валерій МайбородаАвтор: 

Валерій Майборода

В.о. керівника Німецько-українського фонду. Найбільш відомий особливою увагою до кредитування малого і середнього бізнесу.

Які причини використовувати біткоін? У чому переваги цієї криптовалюти

Драстуйте! Мене звуть Олексій і у мене виникло питання про біткоіни. Скажіть, які переваги має криптовалюта біткоін і чому навколо нього такий ажіотаж?

Драстуйте! У зв'язку з неймовірною популярністю цифрової валюти кількість людей які нічого не знають про біткоіни з кожним днем стає все менше. Але далеко не всі з них (в тому числі і Ви) в достатній мірі розуміють переваги головною кріптовалюти в порівнянні з традиційними грошовими коштами. Через кілька миттєвостей ви дізнаєтеся про найсильніші сторони біткоіну, які здатні переконати вас використовувати дану цифрову монету в повсякденному житті.

10 приводів звернути на біткоін найпильнішу увагу:

  1. Швидкість здійснення фінансових переказів. Транзакції при використанні біткоіну обробляються приблизно 12-13 хвилин. Жодна банківська організація не може похвалитися подібним.
  2. Держава не зможе привласнити вашу криптовалюту. В основі біткоіну лежать принципи децентралізації, а це означає, що ваші кошти знаходяться виключно під вашим контролем. І не важливо, чи займалися ви майнінгом біткоіну або заробили біткоін в Інтернеті (до речі, ми писали в окремій статті, Як заробити біткоіни).
  3. З біткоіном ви можете забути про розголошення конфіденційної інформації. При реєстрації кріптовалютного рахунку ви не зобов'язані вказувати особисту інформацію. Ніхто не дізнається, що ви володієте біткоін-гаманцем. Ця дивовижна риса цифровий валюти вигідно виділяє її на тлі традиційних платіжних систем.
  4. Біткоін надійно захищений від проявів інфляції. Максимальна кількість знаходячихся в обороті біткоін-монет не може перевищити 21 мільйон. Це обмеження є ретельно продуманим математичним алгоритмом, який спрямований на підвищення сприйманої цінності біткоіну в очах користувачів. Криптовалюта не може "видобуватися" нескінченно довго, тому рано чи пізно вона виявиться дефіцитною і гарантовано підніметься в ціні.
  5. При використанні біткоіну вам зовсім не обов'язково користуватися послугами третіх осіб. Якщо ви не торгуєте на кріптовалютних біржах, то і про посередників ви можете забути.
  6. У мережі біткоіну не буває вихідних і святкових днів. Криптовалютна мережа доступна в будь-який час і в будь-якому місці.
  7. Немає ніяких перешкод для того, щоб почати користуватися біткоіни прямо тут і зараз. Ви можете зареєструвати свій перший криптовалютний рахунок буквально за кілька хвилин. Така легкість роботи з біткоіном дозволить вам максимально швидко відчути всі принади цифрової готівки.
  8. Біткоіну не страшні територіальні обмеження. Цифрова валюта не має прив'язок до певної території чи держави, тому ви маєте повну свободу дій в плані її використання.
  9. Біткоіни ніяк не залежить від фінансової ситуації у вашій країні. Економічні проблеми в окремо взятій державі не здатні відчутно вплинути на формування курсу віртуальної валюти. Але майте на увазі, що кріптовалютні заборони, прийняті в деяких країнах, все-таки можуть спровокувати короткочасні курсові коливання біткоіну. Питання законодавчого регулювання цифрової готівки поки перебувати в підвішеному стані, тому потрібно бути готовим до таких явищ.
  10. Вартість кріптовалюти формується виходячи з ринкових правил. Ціна біткоіну безпосередньо залежить від ринкового попиту і пропозиції на біржі біткоіну. Ні окремо взяті люди, ні контролюючі органи не здатні визначати вартість кріптовалюти. Біткоіни втілює в собі ідеали вільної цифрової економіки майбутнього і це не може не радувати.

Висновок + відео

Біткоін - це інноваційна віртуальна валюта, яка успішно поєднує в собі зручність в роботі, безпеку і справжню свободу. Кріптовалюти поступово захоплюють світ. Причому, це помітно навіть неозброєним оком.

Створення нової, більш сучасної, економічної системи заснованої на технології блокчейн відбувається прямо на наших очах і біткоін грає в цьому процесі ключову роль.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити