Валерій МайбородаАвтор: 

Валерій Майборода

В.о. керівника Німецько-українського фонду. Найбільш відомий особливою увагою до кредитування малого і середнього бізнесу.

Чи можлива гра на бінарних опціонах без ризику втрати своїх грошей?

Новачки в сфері трейдингу часто задають питання: «А чи можна грати на бінарних опціонах, уникаючи при цьому великих ризиків?» На щастя, відповідь на це питання позитивна. Так, торгувати бінарними опціонами без ризику можна, але для цього перш за все потрібно вивчити кілька ефективних стратегій.

У зв'язку з тим, що заробіток на бінарних опціонах стає все популярнішим, брокери організовують все більше різних бонусів і проводять все більше різноманітних акцій для своїх клієнтів.

Сьогодні в Інтернеті можна бачити багато пропозицій від брокерів, суть яких полягає у зниженні ризику при торгах або зовсім у відсутності цього ризику. При цьому потрібно мати на увазі, що найчастіше такі пропозиції строго обмежені часом. Тобто, наприклад, сьогодні пропозиція брокера ще діє, а завтра такої пропозиції вже не буде.

Отже, далі мова піде про деякі різновиди таких бонусів і акцій.

Один з видів брокерських пропозицій — страхування перших угод клієнта. Такі акції проводять сьогодні багато брокерських компаній. Суть їх полягає в тому, що трейдер (клієнт брокера) може провести кілька угод абсолютно безкоштовно. Втім, більш правильно буде назвати такі угоди не безкоштовними, а застрахованими. Це означає, що якщо трейдер проведе невдалу угоду, гроші з його рахунку не спишуться; вони просто повернуться на рахунок.

Найчастіше у брокерських компаній, що використовують таку схему нагородження своїх клієнтів, кількість «безкоштовних» (застрахованих) угод не дуже велике (близько 5). До того ж, брокером встановлюються ще й межі ставки при здійсненні угоди.

Розмір максимально допустимої ставки залежить від суми, яку трейдер вніс в якості стартового депозиту. Залежність ця прямо пропорційна: чим більше було внесено користувачем сайту грошей, тим більше може бути його ставка.

Ще один вид бонусів, який часто пропонується трейдерам брокерськими компаніями — грошову винагороду за внесення першого депозиту. По суті цей різновид бонусів присутній на кожному брокерському сайті, але скрізь брокери висувають різні умови.

Найчастіше величина «подарунка» від брокера за перше поповнення залежить від величини цього поповнення. Наприклад, акція може називатися так: «Збільшення стартового депозиту в 2 рази» або так: «Отримайте 50% в подарунок від суми першого депозиту».

Але бувають і винятки. Наприклад, брокер може пропонувати всім своїм клієнтам одну і ту ж грошову суму за поповнення. У цьому випадку акція вже може називатися, скажімо, так: «Отримаєте 2 000 грн в подарунок за перше поповнення балансу». Звучить ця пропозиція вельми заманливо, проте не варто поспішати ним користуватися. Перш ніж поповнювати свій баланс, необхідно більш детально дізнатися про умови акції.

Зрозуміло, що брокер, що бажає залучити на свій сайт якомога більше клієнтів і ще більше бажає отримати гроші від цих клієнтів, буде робити все можливе, щоб добитися своєї мети. Зрозуміло, перш за все буде сказано про переваги проведеної акції, і вже тільки потім більш дрібним шрифтом буде написано про недоліки.

В даному випадку, бажаючи отримати бонусні кошти за поповнення і використовувати ці кошти в подальшому для гри бінарними опціонами, необхідно звернути увагу на те, дає брокер можливість торгувати отриманими в подарунок грошима.

Є такі брокери, які не дозволяють використовувати бонусні кошти, до тих пір, поки на рахунку трейдера є його власні гроші, внесені ним раніше в якості стартового депозиту. Тобто в цьому випадку доведеться витрачати на торгівлю свої гроші, а це означає, що така торгівля на біржі вже не буде відноситися до безризикової.

На цьому у нас все. Команда «ITstatti.in.ua» бажає удачі і успіхів у грі на бінарних опціонах. До нових зустрічей на сторінках нашого журналу!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити